Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Evi přijeď, nějak se všichni společně o to dopravné u mimopražských podělíme. Těšíme se, na tebe:-) @sari_nka Přesně, taky nemáme nic super Extra jak píšeš zámek za 15000 atd. To je třeba Dobříš a Jemniště, ale kvůli ceně to tam nemáme. Ale nic proti nim, jsou to krásné zámky a žijou ze svateb. Ale mi museli zvolit levnější. Máme drahého fotografa, ale jen na obřad a fotky po obřadu. Ostatní bude fotit kamarád. Pak máme drahou hostinu v přepočtu na jednoho, ale bude na ní zase málinko lidí. Kapelu na zábavu zvát nebudem, jen jednoho muzikanta. Šaty mám drahé jako ty, prstýnky byly hodně drahé-přes deset tisíc, kamraman je z těch levnějších a hodně věcí mám tady z bazárku a nebo z Aukra.
Odpovědět
Profilova fotka
Sari- my máme prstýnky z oceli- proto ta cena a fotografka bude známá- novinářka, takže si neříká tolik peněz, jako profíci, ale fotí taky hezky. Jako ještě to je tím, že bydlíme na malém městě. Aničko, to zas já to neříkám proto, že bych na tu cestu neměla:) Spíš aby to nebyly zbytečné výdaje, třeba bych to vyřešila nějakým spojením s něčím. Uvidíme. Každopádně vy byste tady pak plkaly o tom, co na srazu a tak a já bych byla mimoň:D to zas jako neee
Odpovědět
Určitě Evi, my budem zase šíleně kafrat a budeme se v tom vyžívat. aspoň já určitě :-D Můžeš to spojit Evi s veletrhem v Diplomatu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, s veletrhem, to já bych zase chtěla spoooustu věcí, na který nemám:D Spíš tam má Kája segru, já tetu a ještě společné známé, tak bysme to třeba nějak spojili. Uvidíme, nejdřív se domluvte na konkrétním datu a já to pak vyřeším doma:)
Odpovědět
Tak super, budeme se těšit. Já si na veltrh vezmju jen omezenou sumu peněz a kartou se tam myslím platit nedá. :-D Chystáte se tam někdo holky?
Odpovědět
@pincola já vyrazím na veletrh se svou svědkyní, ještě nevím kterej den, spáš tak pro inspiraci
Odpovědět
Já už hodně věcí mám a dekoraci nám bude dělat restaurace, takže žádný vyzelín ani umělé kytičky nepotřebuju. Potřebuju ale pompadůrku(i když možná by se dala jen půjčit), bižuterii ka šatům-perličkovou, vývazky a poštářek na prstýnky a možná takové t yplátky růží na házení místo rýže.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se spíš chci kouknout na slevu na prstýnky, co jsme si předběžně vybrali a pak nevím, co dál čekat, tak radši nečekám nic, abych nebyla zklamaná :-D ale těším se ;-)
Odpovědět
@sari_nka Já jdu na veletrh taky hlavně kvůli prstýnkům, jednak doufám, že budu inspirována a taky obdarována slevovými poukazy :-D
Odpovědět
Holky, tak to je super, už se těším, až se sejdeme a poplkáme pořádně.....ono je to lepší tohle řešit s někým, kdo je na tom stejně :-) Ostatní to totiž až tak moc neprožívají a já si pak připadám jako blázen, že mám pořád potřebu o svatbě a přípravách mluvit :-) Jinak na prstýnky je veletrh určitě nejlepší. Bývá obrovský výběr a hlavně slevy! Já jsem tak chodila na veletrhy už loni a předloni abych si udělala představu. A letos v lednu jsme si na veletrhu prstýnky objednali, protože ta sleva byla fakt hodně velká. Vyplatilo se to. I když prstýnky už máme (respektive ve čtvrtek si je jdeme vyzvednout - už se moooooc těším), tak asi na veletrh taky znovu půjdu - pro inspiraci :-)
Odpovědět
Ach joooo, holkyyy, Plzeňačky tu nejsou? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Jestli já pojedu tři hodiny z východních čech, tak ty to můžeš za hodinku a půl po dálnici stihnout taky :)
Odpovědět
Článek se načítá
@kajovaevicka To jo... ale to se jen tak nedostanu, víš..
Odpovědět
Holky na veletrhách je fakt spousta prstýnků, chce to předvybrats si na netu zlatníka, nebo zlatníky. Zkoušet všechno nelze, to pak už člověk neví, kde co viděl. my taky objednaly na veletrhu. Slevy jsou tam výrazné, ale vemte si peníze sebou. My když jsme chtěli slevu, tak jsme musela objednat přímo tam a složit zálohu. na šaty tam slevy jsou. Pak ta,m taky bývaj nějací fotografové a dekorace. Já si tam chci nakoupit, abych nemusela platit poštavné z e-shopu.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Uvidíš, třeba se tam nakonec sejdeme všechny:)
Odpovědět
@kajovaevicka Bylo by to suprový, pořád mám tendence něco okolo svatby řešit a okolí mě nechápe, prej co blbnu, když je to až srpen... :-D
Odpovědět
Já už taky cítím, jak tím všechny unavuju :-D Musí být strašný mě furt poslouchat.
Odpovědět
Profilova fotka
U mě to je o to horší, že to ví jen svědkyně a kamarádka a s tou kamarádkou to rozbírám furt, tak už ze mě snad musí být hotová:)))
Odpovědět
Proto je super, že existuje tady ta diskuze :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tak, taky jsem za vás ráda:)
Odpovědět
přesně tak, tady se aspoň můžeme vyblbnout a navzájem se chápeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu ještě někdo, kdo to nikomu z blízkých neřekl?
Odpovědět
Tady je vždycky dost holek, který s náma budou řešit kraječku na podvazku celé dopoledne :-D a to je právě to krásný. Vzájemně se v té radosti poporujem. Když někdo řekne, že to je daleko, nebo, ž eto je jen svatba, tak nám to je líto. Tady seto nestane a když tu takový názor padne, okamžitě ho tu rozcupuje masa nevěst :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale tak na jednu stranu- mě třeba mrzí, že se tu objeví někdo s jiným názorem- většinou s takovým, co nechtějí honosnou svatbu a kupu pičičandiček okolo jako polštářky pod prstýnky, potahy na židle a tak. A jsou hned rozcupovány. I když ono to spíš je tím, že to podávají dost radikálně a neřeknou- mně se nelíbí to a to. Ale řeknou- no tohle je hrůza, nechápu, jak to některá můžete mít, vždyť to nevidíte, že je to děs... Já třeba jsem taky taková, spousta věcí se mi nelíbí- ale logicky, co se mi nelíbí si nepořídim. A ne že budu do alb psát, jak je to hrozné a jestli si nevěsta uvědomuje, jak je strašně nevkusná a že takhle se to nedělá a že se mám držet proudu. Což se mi stalo, proto jsem album zrušila a je jen pro přátele.
Odpovědět
Evi tobě někdo krtizoval album? A proč? Co se komu nelíbilo? máš krásné věci ;-) Mne taky neva když tu někdo chce mít alternativní svatbu v dobových kostýmech. Beremese fandí všem svatbám, ale taky se mi nelíbí, když jedna útočí na druhou. Tady je to udělané tak, že si tu každá najde svá vlákna a tam holky, co mají podobné názory a ostatním se nemíchám do života. A komu vadí svatební šílenství ať na beremese nechodí. Je spousta holek, co se vdaj a na beremese se v životě nepřihlásej a taky je to ok. halt to tak neprožívaj. Ale kdo jde na beremese, tak to pro něj má silný význam a nějakýmj způsobem ho ta svatební atmosféra přitahuje. A to i ty , které to tu kritizují. jsou tu holky co se vdávaj jen ve 4, pak v zahraničí, pak ty co mají zase svatby za 300tisíc, dlouhé šaty, krátké šaty. Tady si fakt každý může najít to svoje:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, nechci mít pod šněrovačkou vsadku- měla jsem to na maturáku a celou dobu se shrnovala. A už mi tam nadávaly, že jsem nevkusná, že tohle se nenosí, že je to urážlivé. A pak tady narazím na fotky šatů, co nemají šněrovačku vůbec, protože mají výstřih přes celá záda. Ale jim to tam nikdo nepíše. Nehledě na to, že se mi tam jedna nevěsta pustila do šatů, že je mám z číny a jako že ona viděla originál a že se to teda vůbec nedá srovnat. Já třeba ani nevím, z jaké značky ty šaty v originále jsou. Já si vybrala šaty, protože se mi líbily a je mi jedno, jestli to jsou originály. Jako jsou nevěsty, co hledaj originál a pak si podle něj nechaj ušít fake. Ale já to tak nedělala, mě zaujal rovnou fake. A tak to zamrzí, protože každá chceme být na svatbu krásná, pro mě jsou ty šaty prostě nej a pak se najde taková a akorát mě uráží.
Odpovědět
@kajovaevicka Taky ji tam nechci, naopak se mi šněrování řes holá záda líbí a na tu krávu, co to kritizovala, se vyprdni :-) asi se snažila bejt důležitá, jako že ona tomu rozumí a jak Ty si dovoluješ se vzpírat?? Je to její boj, jestliže bude mít svatbu podle proudu, jak Tě nabádala, ať máš taky, třeba se jí něco nebude líbit a svůj den si neužije, ale jak říkám, to už je její problém. Vážně se na to vykašli :-) já takovým rejpavým a radícím lidem říkám, že když si chtějí na můj účet zvyšovat sebevědomí, tak prosím, že mně to krásy neubere :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Jenže ona to nebyla jedna holka, ono jich tam za dva dny bylo deset. Já si to vyřešila takhle a neboj se- vsadku tam mít nebudu, i když mi pod tím budou koukat holá záda.
Odpovědět
@kajovaevicka Naopak, vsadka mi připadá nevkusná a ještě si celej den kontrolovat, jestli se nevyhrnuje....tak to teda pěkně děkuju. Ať se starají o sebe, můžou si třeba založit diskuzi na téma nevkusnost vsadek a dál to neřešit,nerozebírat. Netrap se tím, vždy se najde někdo, kdo chce pokazit radost...
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady No schválně mrkni, dala jsem si tu fotku do alba, jeslti to vypadá hrozně... Já si myslím že ne, moje mamka si to myslí taky a svědkyně mi ji tam desetkrát dala a desetkrát zase vyhodila a takhle to vypadá líp.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?