Termín svatby 6.6.2015 je nás hodně?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte děvčata :-) , vytvořila jsem toto téma, ať se můžeme podělit o přípravách na ten náš den D ;-) Já mám zatím jen rezervované místo, jinak nic, koukám po netu na šaty a uvažuju, že v září nebo v říjnu si půjdu vybrat šaty, to by měli přijít nové kolekce a hlavně snad víc velikostí :-)
Odpovědět
1
4
5
Profilova fotka
@fijonceee Díky :) Taky mám víly radši jak princezny :-D Viděla bych to spíš na tenhle typ šatů http://www.votocvohoz.cz/zeny/dlouhe-... nebo spíš tyhle http://www.votocvohoz.cz/zeny/dlouhe-... mají šněrování na zádech, tak by mohly líp držet, když nemám prsa :-D tady je ještě fotka na postavě, i když ne moc kvalitní https://s01-cz.vinted.net/uploads/use... Který se vám líbí víc? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bludicka308 za mě ty první :) jinak jsou všechny krásné ;-)
Odpovědět
@bludicka308 ty první vypadaj normálně - moc svatebně:D mně se víc líběj ty druhý, ty jsou fakt éterický..na postavě moc hezký:) a není to čistá bílá.t akže za mě určitě ty.
Odpovědět
Profilova fotka
@fijonceee Tady se mi víc líbí ty druhý :) Díky moc za radu :) @bonnie86 Díky moc za radu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bonnie86 @fijonceee na fotoblog jsem do alba šaty vložila fotku v těch princeznovských, tak se moc nesmějte :-D Jinak šaty byly moc krásný, ale ne moc můj styl :)
Odpovědět
@bludicka308 oni ti fakt slušej, ale záleží, jestli se v tom cejtíš:) myslim, že by ti styl těch splývavých šatů slušel víc:)
Odpovědět
Profilova fotka
Potřebujete pomoci, poradit nebo jen vyzkoušet si šaty? Přijďte se podívat k nám na novou kolekci Jasmine Collection 2015!! V našem salonu se vám nedostane jen dobrého zacházení a příjemné a profesionální obsluhy, svatba není jednoduchá ani levná záležitost. A tak společně s našimi partnery jsme pro Vás připravili knihu slev, která by Vám měla Vaše přípravy usnadnit. Těšíme se na vás :-) A nezapomínáme ani na pány, maminky, družičky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, také máme toto krásné datum, ale také mám jen rezervvované místo obřadu, fotografa a jinak nic.... fíha, už bych se do toho měla pusit... :) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fijonceee Ahoj, jak si říkala, že budete mít svatbu s oslavu s rodinou a kamarády odděleně v různé dny, tak jsem to mezi pár kamarádů navrhla a dost je jich zklamaných, že neuvidí obřad a když jsem řekla, že na obřad můžou dorazit, jenom na ně prostře nebude prostor a čas potom, že oslava bude jindy, tak někteří prostře dva víkendy nemůžou, myslím tím přespolní.
Odpovědět
@bludicka308 ahojda:) no, moc vlastně nevim, co ti na to napsat. měla jsem dojem, že hlavně nechceš na svatbě moc lidí. pokud tam pozeš příbuzný i kamarády, tak to bude právě ten případ. já jako chápu, že chtěj vidět kamarádi obřad, ale tak nějak............ jako nevim. postavila bych je před hotovou věc. nemůžete s termínem vyhovět všem lidem, to je nemožný. je dobrý to říct dostatečně dopředu, aby si teda udělalo co nejvíc lidí čas. ale buď tu svatbu chcete jen s příbuznejma a párty s kamarádama, nebo jinak. když řeknete, že chcete obřad jen s rodinou, možná toněkoho bude mrzet, ale holt se s tím smířej, co jim jinýho zbyde, že. udělejte si to fakt tak, jak chcete, a nedávejte až příliš ohled na druhý. jjá bych si třeba docela přála, aby tam byli určitý kamarádi. jako jednotlivě. ale pokud máme obřad s příbuznejma a pozvali tam i ty kamarády, tak už je to moc lidí. a halvně "když už zvu tohohle kamaráda, musim pozvat taky tohohle" atd...prostě už by to nešlo. takže opět záleží na tom, na čem se shodnete, jak si to představujete. kdybyste se vzali někde se svědkama ve 4, tak vás taky asi neseřvou a musej to respektovat. možná rodina by byla silně naštvaná :-D takže můžou bejt ještě rádi, že je pařba. možná ste udělali chybu, že jste to řekli, že to takle chcete. osobně bych je postavila spíš před hotovou věc.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky chceme 6.6. 2015 ale čekáme na potvrzení na matrice napíšeme 1.12. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, kde sháníte svatební botky? :) nechci drahé ze salonu, ale nikde v obchodech jsem vhodné nenašla.. máte nějaké tipy? Díky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@teri_23 ahoj mám s tím taky problém asi počkám až začne zachvilku plesová sezóna tak se mrknu, jinak asi až na jaře budou v obchodech :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem se dívala už loni na boty na ples a byla to taky bída.. neměli černé, natož bílé.. objednala jsem si jedny z internetu, tak uvidím jestli mi budou :) přinejhorším je tady snad prodám..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se k vám přidáváme 6.6.2015 ve 13 hodin :-) už to nejdůležitější mám zařízené, teď spíš sháním inspirace na dekorace atd. Budeme to mít na statku v Břežanech, vše na jednom místě - obřad, hostina i přespání. už se nám to pomalu krátí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak za 5 měsíců a 2 dny.. :) jak jste daleko s přípravama?
Odpovědět
Profilova fotka
@teri_23 Už nám chybí akorát květinářství, zaplatit vše na Sychrově dohodnout se s cukrářkou a o víkendu jdeme dojednat místo hostiny :) a to je snad vše no a pak ty maličkosti šaty pro družičky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak i my se bereme 6.6.2015 v 11:30hod. Už máme zamluvený termín i na výboře, máme prstýnky doma, mám vybrané šaty a oblečení pro družičky, ozdobu na auto, oblek pro tatínka. oznámení v obálkách připravené :-) prostě tak nějak máme už vše, kromě pití a jídla pro hosty :-)
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?