Termín svatby 6.6.2015 je nás hodně?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte děvčata :-) , vytvořila jsem toto téma, ať se můžeme podělit o přípravách na ten náš den D ;-) Já mám zatím jen rezervované místo, jinak nic, koukám po netu na šaty a uvažuju, že v září nebo v říjnu si půjdu vybrat šaty, to by měli přijít nové kolekce a hlavně snad víc velikostí :-)
Odpovědět
Ahojte holky :) svatbu máme taky v tomhle krásným datumu :) zatím máme rezervované místo, fotografa a kameramana :)
Odpovědět
Mame stejny termin, ale zarezervovano nemame zatim nic :)
Odpovědět
No já si říkala, že jsem všechno dělala dost dopředu, ale když jsem zjistila, že třeba hudba, kterou sem moc chtěla má obsazeno :( říkala jsem si jestli nejsem blbá, když jsem nezavolala dřív. Teď jsem vybrala takovou, kterou si nejsem moc jistá, ale zase si říkám, že můžou jen mile překvapit :) Na svatbu se těším, ale trochu si říkám, jak tohle zvládnu zorganizovat... Chtěla bych mít v samotný den už klid, a proto vše pečlivě připravit :D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím holky, tak od včerejška definitivně podepsaná smlouva a zaplacená záloha na hostinu, obřad bude ve 13h, moc se už těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak už i my máme KONEČNĚ definitivně potvrzeno - 6.6.2015 v 11:00, hotel Cvilín, Krnov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jak jste už daleko? my máme už Dj rezervovaného, teď sháním fotografa a pak se půjdu mrknout na šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vyzkoušejte plánovací svatební diář Smart, pomůže vám naplánovat svatbu se vším všudy, informace najdete na mém webu
Odpovědět
Profilova fotka
Také se pridavame 😉 A jak jsme na tom? No v pondělí jdeme na matriku vše zařídit. Ale spíš mi dělá starost, kde udělat hostinu někdo nějaký dobrý tip na cheb, fr. Lazne?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja se taky pridavam k tomuto datu :-) Mame potvrzeny termin na matrice i zajisteny penzion. Ted je na rade fotograf a kapela. Jinak mam strasnou radost,ze se vsichni na nasi svatbu tesi,jelikoz v mem pripade je to 2. svatba a cekala jsem,ze bude prijata s rozpaky a ono nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se též přidávám..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fotograf už je, teď jen ty šaty a pak vše až po Vánocích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak restauraci i průběh hostiny je zajištěný. Teď je naopak problém s hudbou, ale určitě se to brzy vyřeší, protože dneska jsem dostala nabídku i od pěveckého sboru :D Mam objednanou dekoraci, a teď zařizuji dárky pro rodiče a svědky - udělali jsme si vlastní návrh, tak snad to vyjde dobře :-) Večer vyrobím krabičky na dárečky a taky krabici na přáníčka. Tak mi držte palce, abych nepřilepila i sama sebe :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj hoď pak fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eliskab ahoj hoď pak fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak návrh jsem poslala a byl mi odsouhlasem. Výsledná podoba viz foto. :-) Pro pány jsou manžetové knoflíčky a pro dámy zrcátka, a bude to v té barvě, jak je ta svědkyně. Protože ten 1. návrh ( jako je pro nevěstu a maminky) nám přišel hodně světlý.
Odpovědět
Profilova fotka
@eliskab jeee krásné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky ho mám jako možnost, ale v restauraci, kterou si nejspíše vybereme je již obsazen, koukám, že jsme dost pozadu, když ještě definitivně nemám ani datum, ani restauraci, radnici nic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bartvebartve ahoj jestli chceš tohle datum tak byste si měli pospíšit s tím místem, to je důležitější než radnice, tam většinou vypisují termíny později, ale místo může být obsazené, tak hodně štěstí v hledání ;-) , jinak my jsme měli problém sehnat fotografa, hodně už tento datum má rezervováno
Odpovědět
Profilova fotka
Fotografa máme jako svatební dar od švagrové, termín pro nás si prý zařídí... :-) No tu restauraci chceme do týdne max dvou opravdu zařídit... ale termín nám asi hold nevýjde, nevadí nám o datum vůbec nejde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, tak se taky přidávám :) Termín a místo už je rezervované, ale nic dalšího zatím naplánováno není :)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám další nové nevěsty mezi nás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Naše úplně první představa ideální svatby byla jen ve dvou, ale všem by to bylo líto, takže ... letní šaty, které mám schované ve skříni a které přítel neviděl, obřad by byl v takové staré roubence, kde bychom poseděli s rodinou přes odpoledne a večer někde venku/na chatě party s kamarády, kde by se opíkalo prase a tak... ani jeden nejsme moc typy, který by měli rádi být středem pozornosti a nejsme moc na zdobený lesklý věci, bylo by to spíš v přírodním stylu ... Teď ale všichni začali s tím, jestli to není škoda, když je to jednou za život... už mě nahnali do půjčovny a neříkám, že by mi ty šaty neslušely, vypadala jsem hezky, ale bojím se, že to bude jenom začátek, že se to začne nabalovat a vytratí se jednoduchost. Přijde mi škoda půjčovat si (spíš bych si nechala šaty ušít v Madoře, kde mi udělali cenu 8-9000 a půjčovné je u nás 7900,-) šaty jenom na odpoledne, když bych se pak na party převlíkala do těch letních šatů. Co myslíte? Víte o někom, kdo pak litoval, že nebyl za princeznu?
Odpovědět
Profilova fotka
@bludicka308 Ahoj máš hezkou představu o svatbě, vše jen záleží na vás, když si přejete mít jednoduší tak proč ne? určitě máš hezké letní šaty, ale aby tě to pak časem ve stáří nemrzelo, že jsi nebyla za princeznu ;-) příjde mi zbytečný dávat tolik peněz za ušití šatů když chceš být v nich jen dopoledne, to bych si tam našla nějaký levný salón kde půjčují levněji, ale já bych si asi nechala půjčit šaty než je šít...A neměli byste si do toho nechat mluvit, jasně vyslechni si jejich názory, ale taky jim řekni že chcete mít jednoduší svatbu v přírodním stylu tak ať tě nepřemlouvají do jiných věcí i s těmi šaty... ale jinak vše záleží jen na vás dvou, v půjčovně mají různé typy šatů i jednoduších takže stačí jen pokoukat, vyzkoušet a pak na odpoledne se můžeš převlíct do těch tvých ;-)
Odpovědět
@bludicka308 spíš budete litovat, že ste si dost nestáli za svým....to, že to je druhým "líto" vám může bejt u.....jedno. naprosto sdílím vaši představu. nebo téměř. taky se ale nebudeme brát jen ve 4, ale budem tam mít nejbližší rodinu. takže pár lidí. žádný tetičky a nic. i tak je to na mě moc lidí:( šaty si chci vzít obyčejný...nebo sukni s tričkem, uvidíme. mně naopak přijde směšný, že lidi sou schopný vyhodit takový prachy za jeden den. dobře, pokud je někdo fakt v balíku, tak by mu to možná mělo bejt jedno. já spíš cejtim zodpovědnost za to co nejvíc šetřit, než rozhazovat za nepotřebný blbiny desetitisíce. ale to většina lidí nesdílí.... jenže jak už jsem tu několikrát psala..kdyby ty lidi ty svatby dělali opravdu upřmně proto, že tak strašně chtěj udělat radost příbuznejm, aby se bavili atd, ptž s nima maj krásný vztahy....tak okej, jenže tak to opravdu většinou není. skoro všecko se dělá, protože se to tak prostě dělá, často protože se chtěj ukázat, ale hlavně protože by bylo blbý, to tak nemít. tak asi tolik k vaší představě. nebojte se udělat to podle svýho. nás velmi pravděpodobně taky rodina od muže nepochopí, ale nám je to jedno. nebudeme dělat normální svatbu jen proto, že to očekávaj. můžou bejt rádi, že u toho budou moct bejt:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se ke skupince.. zatím máme rezervovanou hostinu, protože termíny na radnici budou vypisovat až v půlce listopadu.. hostinu jsme začali zařizovat cca před měsícem a bylo to skoro na poslední chvíli, protože místa v restauracích začínají být obsazená! Bude nás 60 a najít místo pro 60 lidí není zase tak jednoduché :( jinak se začínáme dívat po fotografovi, taky se bojím, že už to bude zamluvené a na šatičky se jdu podívat po novém roce, kdy přijde nová kolekce.
Odpovědět
Profilova fotka
@fijonceee samozřejmě si to udělejte podle svého, každý by si to měl udělat tak, aby se cítil dobře, když je to snad jednou za život :) my třeba naopak budeme dělat svatbu pro 60 lidí a to z toho důvodu, že upřímně chceme pozvat ty, které máme rádi a chceme to oslavit s nima.. beru to jako poděkování, co moje rodina pro mě za celý život udělala a chci jim to tímto oplatit. zveme i 20 nejbližších kamarádů, pro které bysme stejně dělali nějakou pařbu.. bereme to jako velkou party :) a myslim, že i když se dají peníze investovat do jiných věcí, rádi pozveme jak celou rodinu tak kamarády a budeme doufat, že si to užijí spolu s námi :)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za názory :) Já si to představovala tak, že bysme se vzali, pak poseděli s rodiči a rozešli se navečer domů ... aby to bylo klidnější a oslavu s kamarády udělat jindy, ale nakonec to spojíme... je fakt, že jsem to naznačila mezi kamarády a každý už chce večerní akci zařizovat něco, včetně třeba prasete na rožeň :) tak by to mohlo být fajn :) a šaty budou vílí :) nejsem asi správný princeznovský typ :) spíš z přesvědčení :-D Můžu vám sem dát fotku na posouzení :-D
Odpovědět
@bludicka308 my to právě budem mít rozdělený... před tou svatbou na to nebude čas zařizovat pařbu, která bude ale jen pro kamarády, takže to oznámíme zpětně, že jsme se vzal a necháme za o nějaký měsíce pozdějc, aby si co nejvíc lidí mohlo udělat čas. bych z toho měla stres to mít v jeden den:-D by to bylo jak normální svatba, jen v malým... takže to chcem oddělit, abychom se pak necejtili svatebně, ale jen pařebně:-D šaty klidně vokaž:) ono to je stejně fakt jedno, co si na sebe vezmeš. beztak každej řekne, že ti to sluší, což určitě bude, protože nic neslušivýho by sis asi nevzala:)
Odpovědět
Profilova fotka
No, viděla jsem už dost nevěst v neslušivých šatech ]-( Rozděli to je taky dobrý nápad :) Je fakt, že člověk je asi po tom dni pěkně unavenej, z nervů a tak :) a jak se znám, tak nebudu týden dopředu spát :-D
Odpovědět
@bludicka308 no, já bych nespala, kdybych měla normální svatbu,kde by na mě čumělo milion lidí a všichni mě drbali, jak sem trapná, že nemám ani svatební šaty:-D no ale i takle budu z toho nesvá. tak sem ráda, že ta pařba bude úplně oddělená, neformální a prostě jiná. spíš to bude normální grilovačka s víc lidma:) jo, nevěsty v neslišivejch šatech jsou, ale jak tě tak vidim podle fotky, tak seš typ, ke kterýmu se budou hodit splývavý vílí šaty daleko víc, než nějaký odstávající princeznovský:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?