Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
Slečny, je krásné, jak nám to utíká! x-) Sny mám téměř stejné, jako Vy, tak budu doufat, že vše vyjde tak, jak má... ;-) veve: Pěkně si ty přípravy užívej, šatky jsou úžasná záležitost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,, poslední dobou také řeším finance tak doufám, že i u nás to dopadne dobře. Jinak já jsem v pátek absolvovala druhé vybírání šatů tak uvidíme, které nakonec vyhrajou, ale ještě jsem je nebyla schopná dát do albumu je to hodně fotek. Ale slibuju, že je tam dám brzo. Nám už přišly vývazky a jsou hezké,, tak další věc doma. Hrozně to letí, v sobotu jsme také byli zaplatit zálohu na oběd a taky jsme zaplatili obřad, takže se snažíme co nejvíce platit postupně...
Odpovědět
Profilova fotka
Vývazky jsem si udělala sama a hrozně mě to bavilo, navíc jsou opravdu, opravdu hezké (až jsem se překvapila sama) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Irenka: si piš, že si to budu užívat :-) těším se na to jako malá...ikdyž to nemá to kouzlo, jako obcházet salony a nechat se obskakovat, ale zas to má jiné výhody...budu mít naprostý originál mnou navržený :-) Kate: taky budeme platit všechno postupně, abychom se z toho pak ve finále nezbláznili =-) ono to po těch menších částkách tak nějak míň bolí ;-) a na fotečky jsem tedy moooooc zvědavá!!!! Sharma: tak šup s fotkou do alba, ať ti je taky můžem pochválit :-D já ještě s vývazky uvidím...pokud narazím na ty pravé, koupím je už hotové a pokud narazím na správné potřeby k tomu, vyrobím je sama...ale zatim jsem nenašla to, co hledám...
Odpovědět
Profilova fotka
veverka.dada: omrkla jsem to na netu. Jistě mohou být i hezčí a nápaditější, ale jsem spokojená a navíc mě to moc bavilo. A to tak, že dnes se chystám vyrobit podvazek. Jen tak z legrace :-) Jinak taky všechno platíme postupně, snažím se dávat všude zálohy a kupovat dopředu, protože všechno zacálovat najednou v červnu, tak nevím nevím :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Stejně, jako Vy, platíme postupně... Menší bolest... :-D veve: Jakými šaty ses inspirovala? sharma: Také jsem uvažovala o výrobě podvazku, ale nevím, nevím... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, vývazky jsem vyfotila, můžete mě začít chválit, hi hi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sharma: jeeeeeeeeeee ty jsou fakt mooooooc hezký x-) šikulka ;-) máš nějaký návod, jak udělat ty s těma 4 očkama? pokud tedy není tajný ;-) já teda asi tuším...ale... :-) Irenka. ty šaty by měli být na způsob těch, co mám v albu...ale nejvíc mě inspirovao jestli znáš seriál Divoký Anděl...tak vždycky v úvodu hraje písnička a hlavní hrdinka v něm tančí ve dvou šatech a mě se líbí takové bílé, andělské :-) kdyby se ti chtělo po tom zapátrat je to Natalia Oreiro, klip Cambio Dolor na youtube ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veverka.dada: Děkuji za pochvalu |-| Návod bohužel nemám. Původně jsem to viděla tady - fotku jak se vývazky dělají, za pomocí špendlíků, ale to mi nešlo, tak jsem se namíchla a motala to v ruce. Hlavně si všechny nastříhat, aby byly stejné. Ty se 4 očkama se dělají podobně, jako ty bílé u těch podkladových, udělá se velká "mašle" a pak se ještě jednou zahne. Nevím, jak bych to popsala... 8-(
Odpovědět
Ahoj nevěstinky, ja dělala vývazky taky v ruce a šlo to krásně a hlavně rychle. Nastříhala jsem je, aby byly stejně dlouhé a pak už to šlo samo :-) Akorát ty větší se 4 očkama ještě nemám, tak děkuji Sharm za návod!
Odpovědět
Profilova fotka
sharma: Krásné vývazky! Moc se Ti povedly! ;-) veve: JJ, vím, koukala jsem na ten seriál a hltala ho :-D Takže již jsem v obraze :-) Já jsem taky nakonec dělala vývazky v ruce, bez nějakém polystyrenu nebo špendlíků - to mi totiž dralo nervy! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenny.cz: No nevím, jestli jsem to dost dobře popsala. Prostě ta mašlička musí být pochopitelně nastříhaná na delší části a potom, když se udělá smyčka se musí každá ještě jednou přepůlit... irenka41 : Děkuji :-) Jinak jsem včera večer fakt ručně sesmolila ještě podvazek. Na to, že jsem v ručními pracemi totálně nedotčena, se výsledek celkem zdařil. Až budu doma ;-) , vyfotím. Je to sice investice časová, ale zase mi to dalo dobrý pocit. Stálo to za to
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tak jsem zase tu... Už mám vybrané šaty a jsou úchvatný :-) Jak jinak :-D Vývazky si taky budu dělat sama. Přesně jako vám, se mi o svatbě zdá snad každý den, ale zatím žádný katastrofický scénář... Restauraci mám taky zamluvenou, takže už budu shánět jen drobotiny. Dort nám možná upeče tchán ;-) Tenhle týden by mi měl přijít balíček s pár drobnostma na svatební dekorace a mimo jiné klobouček na kapotu pro ženicha :-) Jéjej, už aby tady ted den D byl!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak... k vývazkům jsem přidala podvazek. Přemýšlím o tom, že bych udělala ještě jeden. Prý je taková tradice, že ženich ho nevěstě sundává zubama a pak hodí mezi svobodné mládence. Kdo ho chytí, ten se bude ženit. Obdoba házení kytkou. Tak aby mi pak nějaký zbyl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...tak jsem dneska celá nešťastná :-( nemůžu najít svůj zásnubní prstýnek :-| sundavám ho pouze doma a nebo někdy v práci, když třeba myju nádobí, ale to si ho dávám do kapsy u kalhot, která je na zip, takže tady se zřejmě neztrátil...mám pocit, že všechna možná místa už jsem prohledala...včera jsem z toho ani nemohla spát, přítel se mnou nemluví a jestli ho nenajdu, tak se asi zblázním :-( sharma: tak jsem koukala na ten tvůj podvazek...fakt šikovná, je krásnej :-) já bych nic takovýho asi nesvedla... irenka: taky jsem ten seriál hltala :-) a ty šaty obzvlášť...no a jednou jsem takhle seděla a zkoušela si nakreslit, jak by měli ty moje vysněný šaty asi vypadat...a vyšli mi tyhle :-) jen tedy s úpravami, aby byli opravdu svatební a také originální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharma: No prostě šikulka! :-D veve: Neboj, najdeš ho! Já jsem ho taky již několikrát hledala po všech čertech a pak se někde vyloupl... ;-) Hodně štěstí! Já jsem si opět včera hrála s možnou verzí svatebního oznámení a řekla bych, že jsme našli vítěze! Ještě pár drobných úprav a bude! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veverka.dada : děkuji, i ty by jsi to svedla, neboj! Držím moc palečky, prstýnek se určitě objeví. Já prsteny sundávám jen na noc, na spaní. Je to malá věcička, někde se zatoulala, najdeš ji, uvidíš! A přítel ať se nezlobí, jsou horší věci a ty za to přece nemůžeš. irenka41 : Já s oznámením také pořád váhám. Dokonce jsem si říkala, že bych si i nějaké vyrobila. Něco vtipného, nebo netradičního. Ale fakt nevím nevím... Je jich spousta krásných. Tak gratuluji, že už máte výtěze. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, tak to teda koukám, že jsem tuto diskusi našla až teď. A jak to tady tak čtu, tak začínám být joooo nervózní :-D :-D :-D . My se budeme brát v kostele v Kravařích ve Slezsku u Opavy v 11,00. Hostinu budeme mít na chovatelské chatě taktéž v Kravařích. Rodičové od přítele mají chatu pod sebou, takže nebudume aspoň platit nájem. Výzdobu si udělám sama a jídlo nám uvaří náš kuchař - takže nakoupíme pouze suroviny. Na večer ale bude raut a ten již máme objednaný u jedné známé :-) . Jinak mám tedy prozatím domluvený kostel, chovatelskou chatu, kuchaře, hudbu na hostinu, kadeřnici a kosmetičku. Včera jsem si objednala 10 kusů lampionů přání, a jelikož bude svatba v bílo-fialové, tak samozřejmě 5ks fialových a 5ks bílých :-) . Dále nemám prozatím nic. Šaty jdu zkoušet tento pátek, vzala jsem si na to dovču. Tak asi taky začnu plánovat x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a děvčata už to máme jen za 150 dní :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, za palce a přání štěstí v hledání děkuju :-) až přijdu večer z práce, nejspíš obrátim celý dům vzhůru nohama x-) jinak teda já mám co se týká oznámení celkem jasno...maminka má kamarádku grafičku nebo jak se tomu říká a ta nám to vyrobí zcela zdarma :-) jen tisk si zaplatíme...no a motiv bude naše fotka rozdělená na dva kousky puzzle...to totiž vždycky říkám Tomovi, že jsem jako dva kousky puzzle, které do sebe krásně zapadají ;-) jen zbývá upravit tu větu jako motto a je hotovo :-) Parsoni: vítám tě mezi námi x-) myslím, že to nejdůležitější máš zařízeno...ještě tedy fotograf a kameraman, protože pokud chceš někoho opravdu kvalitního, je to složitější vychytat aby měl v ten termín volno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veverka.dada: děkuji za přivítání, nad fotografem a kameramanem už taky bádám :-)
Odpovědět
Ahoj holky, no já už svatební oznámení taky mám. Bude to formát v rozloženém stavu A5, jinak tedy A6, na přední straně podbarvená karikatura nás dvou, která nás báječně vystihuje a ve vnitř taková klasika. A protože jsme oba muzikanti, jako motto máme: "Muž a žena jsou dvě noty, bez kterých struny lidské duše nevydají správný a plný akord.“ veverka.dada: tak co, našla jsi prstýnek? Teda soucítím s tebou. Prstýnek jsem sice neztratila, ale podařilo se mi ztratit nenávratně náušnici, které jsem dostala taky od snoubence a samozřejmě se mnou taky nemluvil. Musela jsem se omlouvat do aleluja a sypat si popel na hlavu. Trvalo mu, než měl zase dobrou náladu a koupil mi nový :-( Ale nezoufej, prstýnek určitě najdeš, pokud už jsi ho nenašla. Kdybys náhodou vysávala, tak dávej pozor! A jak už bylo řečeno, stávají se horší věci.... parsoni: vítej mezi námi :-) za kolik, že už to máme dní? :-N No jo, letí to. Mně už zbývá zařídit si jen kadeřnici, popřípadě vizážistku, ale to možná zlvádnu sama, pak cukráře a myslím, že to budu mít. Samozřejmě jen dokoupím nějaké drobnosti a bude ;-) Obřad, hostina, šaty, fotograf (můj kamarád) a hudba zařízeno. Samozřejmě nám zahraje moje bývalá kapela, tak se těším, jak zavzpomínáme x-) škoda, že nejsem šikovná jako ty, sharmo! Podvazek opravdu neumím ušít, ale nevadí, mám ho slíbený od kolegyně... Vývazky snad zvládnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
parsoni: Vítej, vítej, vítej! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji všem dobré ránko :-) tak jsem se včera pokoušela znovu hledat jehlu v kupce sena...našla jsem dva prstýnky...ale uplně jiné...ty, co jsem ztratila asi před půl rokem :-D takže děvčata, plně doufám, že stejným způsobem se vyloupne i ten zásnubní...jen by to nemuselo být až po půl roce x-) jinak s tím vysavačem, zatím se mu vyhýbám jak čert kříži ;-) a ve volnu ho asi rozeberu a juknu, jestli už se prstýnek nenachází v jeho útrobách :-) taky jsem včera měla schůzku se švadlenkou na měření a abychom dořešili jak vlastně mají ty moje vysněné šatičky vypadat...měla jsem svůj návrh a během našeho rozhovoru se postupně měnil v úplně jiné šaty :-D ale ve finále jsem docela spokojená, protože ty pro mě důležité detaily zůstaly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka41: Děkuji za přivítání ;-) ¨ veverka.dada: Budu držet pěsti, ať se prstýnek najde :-)
Odpovědět
Holky, tak jsem si konečně založila album ze svatebních příprav, tak můžete juknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Neboj, já taky netušila, že to "umím" :-D to byl jen pokus o podvazek. A vývazků se neboj, jsou opravdu jednoduché. Jen je možná lepší je sešít, než jen sešpendlit, líp to drží!
Odpovědět
Sharma: no to máš pravdu, původně jsem je chtěla jen sešpendlit, ale když se nad tím zamýšlím, bude lepší je sešít. Celkem se na tu prácičku těším. Jen ještě musím koupit bílou a šampaň stuhu :-) V sobotu dopoledne se jdeme podívat na prstýnky, tak jsem zvědavá. Když mi včera kamarádka řekla, že její snubák stál 14.000 Kč, málem to se mnou seklo. Já měla představu tak do 5000 Kč za oba, no a naštěstí jsem koukala na internet, že i to se dá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak rozhodně je sešij, protože ji¨nak se to může rozpadávat. Stuhy stojí asi 20,- a je to pak prima zábava. Prstýnky se dají sehnat pěkné, i na dobírku, třeba na http://www.zlatnictvigajdovi.cz/ Jinak my jsme měli nasyslené nějaké to zlato, takže cena prstenů, i když byly původně dražší se bude pohybovat relativně kolem slušné částky 6.000,-
Odpovědět
Sharma: to je dobrý, například kolekci Diana má i zlatnictví a šperkařství Hejral u nás v Tanvaldu. Možná ze známosti získáme i slevu, tak nám drž pěsti :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?