Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
Novomanželky! Přeji Vám všem do společného života jen samou lásku, zdraví, štěstí, toleranci a umění odpouštět! Měli jsme nádherný den, plný lásky, něhy a porozumění! Neměnila bych za nic na světě! Irenka, Fanda a Zbyněček x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Foto v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé dámy, přidala jsem pár amatérských fotek z radnice, pokud máte zájem. D.
Odpovědět
Děvčata, dnes dostanu profi fotky na DVD, ale je jich přes 2000 :-D , takže snad dnes nebo zítra vybereme ty nejlepší a slečna fotografka je pak ještě doupraví. Už se na to moc těším x-) Samozřejmě je pak vložím do alba. Jinak musím říct, že dojmy trávíme ještě dnes. Ten den byl tak neuvěřitelně krásný a dojemný, že z toho žijeme ještě teď.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to upřímnou soustrast, já se nemůžu probrat těmi 900, je to moc dojemný :-)
Odpovědět
evelp: já myslela, že fotky už máš probraný :-) Je fakt, že na FB pořád nacházím tvoje nové a nové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
právě, já jsem je jako všechny viděla, ale nejsem schopná z toho vybrat ty, které nechám vyvolat a upravit, protože bych nejradší všechny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
DĚKUJI VŠEM ZA MILÉ GRATULACE! Wow... tolik fotek... to bych asi nerozdýchala! Při své nerozhodnosti bych zcela jistě chtěla všechny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme zatím 600 amatérských foteček a na probírání to stačí:-) a už se moc těším na profi foto...vypadalo to nadějně, snad budou fotky krásné... jinak si každý den říkám, že to tak hrozně rychle uteklo, ach jo...byl to krásný den s rodinou a nejlepšími přáteli. a nám novomanžílkům je ted moc hezky, užíváme si to...
Odpovědět
Profilova fotka
Vdané paní, všechno nejlepší do nového života x-) Den to byl opravdu nádherný.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem vám to říkala, užívejte všeho, i těch nervíků, protože to pak rychle uteče, že to ani nepostřehnete...
Odpovědět
Profilova fotka
Mně osobně to rychle neuběhlo. Svatební přípravy totiž začaly už v pátek, kdy se sjížděli hosté, spát jsem šla až nad ránem a ve svatební den ve 4.30hod, takže to bylo hoooodně dlouhé :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já osobně právě taky nemám pocit,že by ten svatební den nějak utekl...všechno tak krásně plynnulo :-)
Odpovědět
souhlasím se sharmou a lerou... byla jsme na nohách 24 h a vzhledem k tomu, že již krátce po 9. h jsem se stala paní a juchali jsme až do druhého dne, hezky to plynulo a den byl dlouhý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty - jsme už skoro týden paní. Jak to prožíváte? Já osobně bych si to dala tento týden znovu :-N
Odpovědět
Já z těch krásných dojmů ještě pořád žiju. Včera jsem se prodrala tím obrovským množstvím fotek a mám hotovo. Teď je ještě slečna fotografka doupraví, a snad příští týden se pochlubím. Jo a milé dámy, jak jste vlastně dopadli s manželem a svatební nocí? :-D U nás svatebka proběhla x-) a pak jsme padli za vlast :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no,já myslim,že ta euforie v nás všech zůstane ještě dlouho,strašně si užíváme věty typu:"Ženuško moje,muž se Ti vrátil z práce".atd :-D jedeme zítra na další Moravskou svatbu,tak myslim,že takový malilinkatý vzpomínový repete bude a pak šup hup v úterý na svatebku :-) jinak u nás svatební noc taky proběhla a byla krásná,jak píše lydusak i my jsme pak padli za vlast :-D holky a plánujete po svatbě mimi?My teda jo,kolem mě jsou samé těhulky,tak když je prý pohladim po bříšku,nakazim se těhulkovstvim :-D
Odpovědět
lera1: chceme miminko, ale zrovna teď kupujeme baráček, pak nějaká rekonstrukce, tak jsme mimi na chvilinku odložili, protože si těhotenství chci užít a pomoct s rekonstrukcí, ale jakmile bude spodní patro hotové, myslím, že nám nic bránit nebude. Možná, že mimi přijde i o něco dřív, protože u nás v práci se to dost hroutí, a mě docházejí síly přít se neustále s generálním... No tak uvidíme. Necháme to osudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm... já jako starší ročník už bych možná s miminkem vypadala legračně. :-| Ale kdo ví?
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme měli spíš novomanželské ráno a i když by nám miminko nevadilo, musíme ještě chvilku počkat, dastavět domeček...taky si chci těhotenství v klidu užít ;-) a říkala jsem manžílkovi, že už budeme mít první týdení výročí:-) utíká to, ale je nám hezky...
Odpovědět
ahojky mlade pani, my si to taky moc uzivame porad o tom mluvim a mluvime :-D klido bych si to zopakla. my bychom taky chteli mimi ale nejdriv musim nejak vymyslet jak to udelat v praci a jak pak hlidani pac u me dlouha materska nehrozi :-S no a taky bydlime u nasich v baraku mame tu sice svuj byt ale radi bychom staveli a teprve se reseji pozemky a bude to asi jeste na dlouho tak asi az alespon uvidime kdy zacnem ze stavbou a vymyslim tu praci tak pak, jinak manzilek ten by nejradeji hned deti uplne zboznuje tak si je zati alespon pujcujem ;-) ty jo nemohu se dockat az nam da slecna fotografka fotky uz bych v nich rada listovala
Odpovědět
Ahoj novomanželky, musím říct, že náš den byl naprosto úžasný, vše proběhlo podle představ, dneska si jedem pro svatební dvd, už se na něj těším. Svatební noc u nás proběhla a svatební ráno taky :-))) V šatech jsem kupodivu vydržela až dokonce, moc jsme si to oba užili. Jen v sobotu ráno nešla v celém městě elektrika, tak jsem musela narychlo změnit účes, měla jsem mít původně natočené rozpuštěné vlasy, ale nebylo je jak usušit, ale i tak jsem byla spokojená a usměvává už od rána, nenechala jsem se ničím rozhodit :-) I pan farář nám říkal, že tak usměvavé snoubence ještě nikdy neoddával, dokonce nám věnoval i svatební dar, čímž nás teda fakt dostal :-)
Odpovědět
No koukám, že jsme si to všechny v ten náš den moc užily x-) . Já už fotky viděla a jsem nadšená. Teď jsou jen zpátky v rukách mých skvělých kamarádů fotografů a budou se dál upravovat ;-) V šatech jsem taky vydržela až do konce :-) Vážně to byl úžasnej den. Včera jsme se o něm znovu bavili s manželem při příležitosti prohlížení fotek a oba jsme se shodli, že to byl jeden z nejkrásnějších dnů v našich životech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já v šatech nevydržela:-( byli sice lehký a pohodlný, ale když jsme se přemístili na večerní raut a tancovačku, tak tam bylo hrozné horko, takže šaty šly dolů...ale bylo to i tak super:-) profi fotečky budu mít snad v týdnu, už se těším...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! U nás proběhla jak svatební noc, tak ráno, tak celý týden potom... :-D O miminko se již nesnažíme, nemá to cenu :-D x-) A šatky? Ty jsem shodila až večer, když jsem si po nich hodně šlapala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přidám ještě pár fotek, které mi včera přinesl fotograf. Mám z nich radost. V pátek ráno odjíždíme na svatební cestu, takže další frmol, abychom vše pobalili a na nic v tom posvatebním rumraji nezapomněli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharma: Nové fotky nevidím... :-( Neboj se, svatebku zvládnete, teď už nás čeká jen to krásné ;-) x-) My odjíždíme až na konci července na prodloužený víkend do Mariánských Lázní, ale už se moc těšíme! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka41 : Už jsou tam, musela jsem změnit PC, kde mám program na zmenšování fotek. Omlouvám se.
Odpovědět
Profilova fotka
sharma: Krásné fotografie! Moc povedené! :-) Vůbec se neomlouvej, já jen myslela, že je chyba někde u mě... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
irenka41 : Děkuji. Bohužel se mi tam nevešly všechny fotky, které jsem chtěla ukázat. Tak aspoň takto. P.S. v Mariánských lázních je mooooc krásně, dobře jste vybrali!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?