Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
No nějak mě to chytlo. Vše jsem nakoupila i zabalila během včerejška. A to ještě jsem byla s kameramanem obhlížet penzion, domlouvala se na podrobnostech at. Dnes jen doladím seznam a je to
Odpovědět
lydusak: tak drzim palecky at ti to v praci dopadne co nejlepe. no holky co jsem si to zase vymyslela? : ze si jeste neco dopecu? no mam z toho hlavu jak patraci balon, vcera jsem byla v kuchyni do pulnoci, dnes jsem stihla zkousku satu, nakoupit jeste nejake drobnosti, neco pect, nehty, pedikuru a melir a uz zase pecu a vypada to na dlouho. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacikp : Ty brďo - ty pečeš??? =-) Jak tě to napadlo? By se mi nechtělo a hlavně... není na to čas! Dnes jsme byli pro víno, vzali jsme 60! litrů! Ale je výborné, domácí. No - tady na Moravě žádný problém, že :-N Zítra jdu chystat tabuli. Tak potom dám vědět. Pa a dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám za sebou zkoušku účesu, ale nevím, nevím...možná jsem měla trochu jinou představu...ale bylo to dost nahrubo, tak uvidíme v sobotu ;-) ted se chystám na šatičky, snad se do nich vlezu :-D těším se už na ně! dneska se mi budou tisknout sv. noviny, no pak už jen pouzklízet celý byt, at nemám ostudu... a venku zamtačeno, fouká a je zima....ale hlavně že neprší!
Odpovědět
Profilova fotka
smudla2110 - neboj, ja jsem na zkousce ucesu brecela, ze se mi nic porad nelibilo a nelibilo se mi to poradne ani ve svatebni Den, ale kdyz jsem to videla potom, tak jsem byla spokojena :-) a jen at se to vyprsi ted, nez abyste meli v sobotu osklivo.
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska poslední zkouška šatů - vlezla jsme se :-) ale paní byla nějaká zmatená, všechno měřila a psala znovu, přitom už to měla sepsané zminula :-( a když jsem ji připomněla vlečku, na které jsme se minule domlouvaly, tak vůbec nevěděla, no a nakonec si pro ně mám jet až v pátek a ne dneska, jak mi před tím říkala...no ta mě teda dneska moc do nálady nepřidala! noviny jsou krásné, jen tam mám chybu v obsahu, je celý posunutý, zapomněla jsem to opravit, ale myslím, že svůj účel splní :-)
Odpovědět
smudla2110: tak to bych jí snad něco řekla ]-( . Já si vyzvedávám šaty zítra, tak jsem zvědavá, jestli se do nich vlezu. Koncem května to bylo OK, tak snad i teď ;-) Dneska mi volal kamarád, že jsme zapomněli koupit tác pod svatební dort. Myslela jsem, že je to záležitost cukráře, ale prý ne, takže na poslední chvíli budu shánět ještě velký kulatý tác :-S . Zítra by mi taky dle domluvy měla dorazit čokofontána, tak doufám, že to klapne. Taky zítra půjdu naposledy za svobodna do práce. Holky, já ještě nejsem tak moc nervózní a nějak mi nepřijde, že se už ani ne za 3 dny vdávám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám za sebou chystání svatební tabule. Byli jsme s nastávajícím a mými studentkami v penzionu. Jsem sama moc ráda - je to opravdu krásné a vkusné (tedy tak se mi to aspoň jeví). Mám z toho dobrý pocit. Sama majitelka se mě vyptávala, kde jsem sehnala to a ono. ;-)
Odpovědět
Tak slečny ;-) , dneska jsem naposledy za svobodna v práci. Zítra už volno a v sobotu budu mezi prvními paní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata. Už všechno rozvezeno a dneska odpoledne začneme chystat výzdobu. Nějak se nám to kvapem blíží. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem! U nás probíhají rychlé přípravy - včera jsme si přebrali myslivnu a jelikož tam nikdo rok nebyl, tak si asi umíte představit, jak to tam vypadá... Takže teď nastoupili chlapi, aby to tam pofackovali, ale vidím to na celý den. Do toho za chvilku běžím na nehtíky a odpoledne jedu pro šaty, pečeme maso, koláčky, vaječné hřbety... Doma ještě binec, jak v tanku. Všichni lítají, jak hadry na holi. Zkrátka - blázinec, fakt :-D Někdo by měl natáčet i tyhle šílenosti, aby jsme věděli, že to nebylo vůbec jednoduché :-N Každopádně přeji, ať Vám všem to probíhá v poklidnějším duchu ;-) :-D Mám Vás ráda! Pa, Irenka
Odpovědět
Profilova fotka
Děcka, čurbes zatím neřeším, zjištuji, že stejně asi všechno nestihnu, nebo na něco prostě nebudu reflektovat a do toho ve Zlíně má být v sobotu jenom 16 stupňů a má pršet!!! :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to u nás má být jen 13 °C a pršet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No nějak to dopadne... Právě jsem dokončila svatební tombolu, jen ji odvézt na místo určení. Večer příjde zřejmě více lidí, takže nakonec jsme se vyšplhali na 60! cen. Ale aspoň bude legrace - tedy doufám... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsem si udělala radost, mám krásné nehtíčky :-)aspon něco polde mých představ! včera večer se nám rozbil počítač, zrovna když v něm máme hudbu na obřad, na tanec a k hostině...no už jsem se rozbrečela, nějak to na mě padlo, ale dneska ho můj nastávající spravil :-) jinak s přehánkama a 19 stupni jsem se už smířila, ale ted čtu 15 stupnů, přívalové deště - no to budu vypadat! řidič s limuzínou myslel že se bereme až příští víkend, takže ted ještě auto spravuje a leští a kolegyně mi bude natáčet obřad - jinak by neměl kdo :-( a nervičky už začínají - mám průjem :-D
Odpovědět
no ty jo holky to je mazec, nerviky mam uplne na dranc, taky uz jsem vcera brecela jak blazen, zaludek mam uplne rozhozenej a porad mi prijde ze nic nestiham. mela jsem objednane potahy na zidle a pani me ujistovala ze prijdou nejdele ve stredu tak je jeste nemam ;-( prej zitra urcite dojdou :-| no a tim padem nemame dodelany sal. a jeste k tomu jsme zjistili ze bude problem umistit projektove platno na karaoke :-( normalne uz to chci mit za sebou
Odpovědět
Tak...posledni vecer s milenkou....
Odpovědět
Profilova fotka
mirdaajanda: ještě milenku sem tahej! :-D tak zítra poslední den svobody, užijte si ho holky v klidu, bez nervů a snad v klidu, uteče jak voda!
Odpovědět
Holky, já jen nakukuju, moc Vám držím palečky, ať Vám vše dopadne podle Vašich představ ;-) :-) ale určitě jo,snad i to počasí bude mít sem tam světlé chvilky, i když toto by v červnu asi moc nikdo nečekal :-( my se taky budem ,,modlit" za září :-| tak hlavně ať vše ustojíte s co nejmíň pocuchanýma nervama(mně se do toho všeho ještě bude plést 2,5letá dcerka, tak to bude teprv síla :-D ), hodně štěstí do manželství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsme stihli nakoupit ovoce, převézt tombolu do restaurace, vyzvednout oblek, domluvit svatební auta. Zítra bude finiš, jedeme pro cukroví a obložené mísy. Dám si něco sladkého na nervy. Dnes jsem byla pěkně protivná!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, všem přeju, ať to dopadne dle vašich představ, ať nám hlavně neprší a to sluníčko aspoň na focení vykoukne a ať si to v rámci možností co nejvíc užijeme ;-) !!! Dnes si na spaní raděj vezmu prášek na uklidnění, snad zítra nezaspím 8-) Papa, držím palečky! :-)
Odpovědět
Holky, tak at nam to zitra vse dopadne podle predstav!!! Ja si jdu oholit nohy :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny mladé paní :-) tak si říkám, takovejch peněz to stálo a už to máme za sebou....ale já nelituju ani koruny a musím říct, že jsem si od rána až do večera fantasticky užila x-) je pravda, že bylo pár maličkostí, které se pokazily, ale já se snažila to neřešit a hodit za hlavu...a hlavně....počasí bylo absolutně božííííííííííííííííííííííí!!!!!!! x-) tak doufám, že to všechny máte stejně jako já ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky mladé paní,tak i já se přidávám k přešťastným novomanželkám x-) Byl to tak nádhernej den,že jsem se musela 3x běhěm dne štípnout,jestli se mě to nezdá :-D no a počasí,to byl fantastickej dárek z hůry :-) snad nás navštívilo sluníčko všechny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé vdané paní. Děkuji vám všem za rady i za podporu, bylo super ty přípravy tady prožívat s vámi se všemi. Náš den byl absolutně perfektní. Maličkosti se opomenuly, ale nic podstatného. Počasí bylo objednané - já to přece říkala, že 19.6. bude nádherně, no ne??? Svítilo sluníčko a hlavně - nebylo to šílené vedro. Přeji všem, abyste celý život prožívaly tak nádherné dny, jako byl ten náš den svatební! Hodně lásky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moc vás zdravím novomanželky! prožila jsem včera zatím ten nejkrásnější den a noc v mém životě - počasí bylo nádherné, obřad dojemný, ženich úžasný, lidičky a zábava super, výzdoba překrásná, fotograf suprový a já měla ty nejkrásnější šaty, kytičky, účes...všechno!!! nemohli jsme tomu ani uvěřit, ale nenapadla nás jediná chybička na našem dni! kdbych to nemusela už zařizovat, tak se vdávám hned znovu :-) ženichovi jsem se líbila, byl štastný a já taky... vám všem přeju moc lásky, štěstíčka a porozumnění ve společném životě!
Odpovědět
ahojky holky, no to byla bombaaaa. prosta nadherne od rana az do noci (no spis rana). vsechno perfektni nemelo to chybu, nemuzu se dockat fotek. klido bych si to zopakla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka...tak se také přidávám k šťastným to novomanželkám. :-D Počasíčko bylo nádherné,prostě na objednávku a to jsem v pátek skoro brečela,že mě celý den v ten den "D"(v sobotu)proprší. :-N Sice jsem od rána byla dost nervozní,ale jakmile jsem u oltáře řekla "ANO",tak to ze mě všechno spadlo a já se krásně uvolnila.Ještě před obřadem,když si pro mě můj teď už manžel přijel,jsem se klepala jak osika tou nervozitou...moc jsem se miláčkovi líbila,byla jsem tak šťastná,když mě to řekl,že jsem se tak trochu rozbrečela... :-D :-N Celý den i večer byl nádherný,prostě až do rána.Za ty nervy to fakt stálo a kliďánko bych vrátila čas na ten den "D" a zopákla si to. :-D Tak dlouho jsme se všechny těšily až ten náš den "D" přijde a už to máme za sebou,takové dlouhé přípravy a ten překrásný okamžik tak rychle utekl. :-| TAKŽE I ZA MĚ...VŠE NEJ VŠEM NOVOMANŽELKÁM DO SPOLEČNÉHO ŽIVOTA SE SVÝMI PROTĚJŠKY... :-D x-)
Odpovědět
Také zdravím všechny novomanželky a připojuji se ke gratulacím! Náš den byl bez jediné chybičky a naprosto úžasný. Počasí vyšlo na 1*, focení skvělé, jídlo labužnické a celá zábava naprosto báječná. Všichni se náramně bavili! x-) Opravdu nezapomenutelný zážitek. Už se těším na fotečky :-) Na to, že jsem byla na nohou 24 hodin (již jsem byla vhůru 19.6. ve 2:30 h a šli jsme spát druhý den ve 3:30 h) jsem to ustála bravurně. Dokonce jsme zvládli i svatební noc :-D . Opravdu báječný den a snad i nejkrásnější den v našem životě. Děvčata, ještě jednou vše nej na společné cestě životem!
Odpovědět
Profilova fotka
holky i já vám přeju ze srdce,ať jste s šťastné a pořád zamilované mladé paní :-) lydusak:my jsme taky oba už od 3h nemohli zahmouřit oko,spát jsme šli po 2h,ale svatební noc jsme si taky ujít nenechali :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?