Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééjda, a tady už jsme skončily???? :-(
Odpovědět
To víš, že ne :-) My zrovna plánujeme prodloužený víkend na orlické přehradě a pojmeme to jako svatební cestu ;-) také stále čekám na profi fotky. Snad se tento týden dočkám :-D
Odpovědět
Ahoj holky, my jsme pro změnu celý víkend pracovali, dělali jsme bednění na základy a ve čtvrtek se bude betonovat, práce až nad hlavu, ale je to paráda, když si člověk buduje to svoje bydlení :-) Na dovču pojedem jen na pár dní do Českého Švýcarska, tak pokud jste tam některá byla, budu ráda za typy na výlet :-) A v září pak poletíme někam do teplíčka k moři, ještě uvidíme kam. Ale taková Paříž jen na nějaký prodloužený víkend by taky nemusela být marná :-) Jsem zvědavá, kam to nakonec bude.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, bude to super i na pár dní, i kamkoliv. Je to přece NAŠE svatební cesta, neeee? Jak se mimochodem teď cítíte? Já už se dnes představila do telefonu novým jménem! To je teda pokrok :-))
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak je vdané mladé paní :-) My dnes vyřídili občanky a zítra frčíme na Rhodos.Je to mazec když přijde poštačka a už se podepisuju novym přijímením :-D se vždycky bojim,abych to nezblbla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : Vyřídili? To jako že je máte ve vyřizování, ne? Nebo už je snad máte i hotove????? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
sharma:nee,jen jsme vypsali tunu papírů a občanka bude do 3 týdnů :-)
Odpovědět
No já se představuju do telefonu už od minulého úterý. Jsem nákupčí, a tak hodně komunikuju s lidmi nejen přes telefon. Je to celkem legrace, když se představím novým jménem a na druhé straně se ozve, že by potřebovali mluvit se slečnou Hluchou :-D Jinak včera jsme si taky byli zařizovat nové občanky a řidičáky. Za tři týdny to bude hotové :-) Když jsem přebírala poštu (přišel oddací list na moje jméno), tak jsem se při podpisu na pár vteřin zadrhla a pak už to bylo dobrý :-) Včera při podpisech žádostí o nový OP a ŘP už to byla automatika x-) Jinak je to dost zvláštní, když mi kolegové nebo dodavatelé říkají: "paní Bémová, prosím Vás..." No, až bude občanka hotová, tak ještě zařídit nové platební karty, kartu na MHD, kartičku pojištěnce atp..... Je toho ještě dost. Pasy zatím dělat nebudeme, protože se nikam do světa nechystáme a do EU nám stačí OP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si nebudu zatim delat ani pas, ani karticku na MHD, protoze stoji zbytecne moc penez a muzu jezdit na stare jmeno :-) ale karticku pojistence staci OL :-)
Odpovědět
ty jo jste dobry ze uz to s jmenem zvladate :-D ja kdyz nekam volam tak se predstavim taky novym jmenem, ale kdyz nekdo vola me tak si to neuvedomim a predstavuji se porad starym, asi mi bude jeste trvat nez se to naucim :-D jinak ja mam vyrizenou obcanku, socialni, pojištovnu a živnostak a ana zbytek cekam az na obcanku. holky neptala jste se nektera jak je to s tema pasama? nekde jsem tu cetla ze se pas musi vymenit i kdyz ho nepouzivate nebo ho vrati na urad jako neplatny =-)
Odpovědět
Profilova fotka
vymenit se nemusi, ale mel by se vratit, je na to nejaky zakon, ja jsem prave platila pokutu, kdyz jsem si ho ted kvuli svatebce nechala delat- ale plati 90 dní od svatby :-)
Odpovědět
Aha, tak to jsem o tom pasu nevěděla. Tak teď přemýšlím, jestli ho vrátit, nebo až ho jednou budu potřebovat, tak dělat, že jsem ho ztratila a udělat si nový =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte:-) my si byli včera vyzvednout oddací list...hned jsme mysleli, že vyřídíme i občanky, ale zapoměli jsme že se musíme jít vyfotit:-) takže jakbude čas tak to všechno začneme vyřizovat. nevíte jestli na změnu jména v bance, pojištovně, v práci, na inkasu atd. potřebuju už novou občanku? nebo stačí jen ten oddací list? jinak jsem konečně přihodila taky pár amatérských foteček do alba, tak mrkněte...každým dnem čekám, kdy se mi ozve fotograf s fotečkama, jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : A jo... tak to my byli akční hned v pondělí 21.6. po svatbě :-D smudla2110 : Dnes jsem byla v bance, kde jsem snad 30x podepisovala. Oddací list ale nechtěli. Musí být takové to potvrzení, které se vydává k občanskému průkazu. Já mám navíc ještě i změnu bydliště - takže prostě dva papírky + přestříhlá občanka:-)
Odpovědět
Přesně tak, oddací list není potřeba. Důležitý je ten doprovodný papír k občance. Včera jsem se dozvěděla, že fotky budou minimálně příští týden. Slečna fotografka nestíhá. O víkendu fotila další svatbu, do toho promuje a chodí na brigády, takže toho má chuděra trochu víc, než myslela. Tak snad se příští týden už něco podaří.
Odpovědět
no ja sem v bance byla a oni mi rekli ze mam prijit az budu mit novou obcanku, tak jestli to ma kazda banka jinak? dnes vecer si jedem pro fotky hrozne se na ne tesim, ale v praci jsem do 19:30 a nez dojedem do prahy je taky hodka tak nevim jestli to vidrzim x-) tak zitra uz si snad udelam album ;-) holky kam razite na svatebni cestu?
Odpovědět
My si uděláme prodloužený víkend na Orlíku ;-) . Už se moc těším! Napřed to vypadalo, že líbánky strávíme rekonstrukcí baráku, ale nakonec mi moje známá, která se vdávala o týden dřív, dala skvělý tip a možná se tam dokonce i setkáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) není zač :-) už se moc těším :-)
Odpovědět
evelp: ;-)
Odpovědět
Vložila jsem do alba pár nových foteček, tak se můžete juknout x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme byli tři dny v Německu - krýt fenečku :-D Ale i tak to byla taková naše krátká ale krásná svatební cesta. Byli jsme se juknout u moře a jsme vážně spokojení. Ani se mi nechtělo do práce :-|
Odpovědět
Tak mně je jasný, že se nám nebude chtít vrátit do reality po tomhle prodlouženým víkendu... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít pár výletů přes léto...chtěla jsem k moři, ale penízky nezbyly :-( tak až příští rok, ale nevadí, hlavně že svatba byla kráásná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Moc krásné fotečky. Mně osobně nejvíc oslovila ta, jak jsi na ní sama, s kyticí. Krásná! Já jako pedagog mám teď 2 měsíce volnooooo! Zítra odjíždíme do Kalábrie. Peníze budou, my nebudem, říkám si. Ale jedeme ke známým, takže si platíme cestu, ostatní máme de facto zajištěno. Tak se tu manželky mějte krásně, jak budu moc, ozvu se. D:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharma: užijte si to...tiše závidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak: profi fotečky moc pěkné...sluší vám to moc:-) já furt čekám na naše profi foto a furt nic :-(
Odpovědět
Moc Vám milé dámy děkuji za komplimenty x-) Sharma: taky tiše závidím, ale je fakt, že zítra odjíždíme na Orlík, a tam nám taky bude krásně ;-) Smudla2110: taky ještě čekám na profi fotky, tyhle, co jsou v albu, jsou jedny z prvních, které slečna fotografka zvládla, na zbytek čekám a čekám...
Odpovědět
Profilova fotka
Není co závidet. Vidina nekonečné cesty v poloze sardinka mi radost zcela zahalila :-) Včera donesla drahá polovička video ze svatby. Super! Je i náležitě dlouhé a vtipně zpracované. Ani jsem si kolikrát mnohé okamžiky neuvědomovala. Nebo některé viděla poprvé. Třeba příjezd ženicha :-D Jsem nadšená
Odpovědět
tak uz mame fotecky akorat mi nejak nejde to sem hodit do toho alba tak snad se zadari. my jedeme v utery na slovensko ale na navstevu k rodicum a to je spis o nervy nez oddech :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sharma: Krásně si to užijte! Lydu: Sluší, sluší x-) Taky si užijte krásné počasí na Orlíku! My jsme dnes vytvořili naše svatební fotoalbum, zbylo jen pár listů na fotky ze svatební cesty, jsem spokojená! :-) V úterý odjíždím (bohužel sama - jen s Koblížkem v bříšku) na výtvarný týden do Dobré Vody u Prachatic - vysokoškolská studia :-N Snad mi to rychle uteče...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?