Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap - ten bílý oblek je parádní!! děkuji za nabídku, ale ještě se po něčem kouknu.. ještě je čas.. ale ten bílý je nádherný! to je teda inspirace :) lena - já jsem tak nějak tušila, že tam ten prstýnek bude :) už jsme o tom nějakou dobu mluvili, takže ikdyž se mě neptal, jestli si ho vezmu a ani u toho neklečel, tak mě prstýnek strašně potěšil.. vaness - já taky, když se přítel začne trošku zajímat, tak nevím, kdy přestat :))))) ale říkal, že to chápe :)
Odpovědět
MRAZULKA: věřím, že tě potěšil :) mě by taky potěšil :( ještě jsem se nedočkala, ale hlavně, že plánujeme svatbu:)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: tak to jsme zasnoubeny skoro stejne dlouho - ja jsem prstynek dostala 25.12. :-D Taky to nebyla zadna velka romantika (uz jsem tu psala), ale o tu ve finale stene vubec nejde. Jenom my zensky si to vzdycky vysnime a vykoukame v serialech a pak neco podobnyho cekame i v realite. 8-) Rozstonal se nam pejsek, tak se tu o nej strachuju. Zitra pujdeme k panu doktorovi, snad bude vsechno OK.
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: Budu ti držet palečky at se vám Tvix brzy uzdravý.Dej mi pak vědět,ju? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo holky ono na tu romantiku ty chlapy moc neuijeme :) muzeme byt rady ze jsme nejaky prstynek dostaly :) já ho sice dostala 1. unora na dovolene na Mauriciu, ale né na pláži při zapadajícím slunci.... ale na hotelovem pokoji :) takze ono to vyjde nastejno :) ale stejnak jsem bulela jako zelva :) a byla nejstastnejsi na svete :)
Odpovědět
Profilova fotka
betka: ty taky na hotelovem pokoji?!?! Ti chlapi jsou fakt vsichni stejni! :-D :-D Mne to porad trochu mrzi, protoze bylo tolik krasnych momentu a mist, kde me muj pritel mohl pozadat o ruku, ale pak si rikam, ze je to vlastne jedno. Tak se to ve me porad pere. 8-) Na Mauriciu muselo byt kraaaasne a teplo. Zavidim (v dobrym)!! ;-) My jsme jeste u more spolu nebyli, tak snad se nam to povede treba na tu svatebni cestu.
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, zda se to vůbec dá nazvat zásnubami :-D :-D :-D nicméně jsme nakonec prstýnek museli jet vyměnit, protože byl o 4 velikosti větší :) kupoval mi ho podle prstýnku, který mi koupil za narození honzíka, ale už si neuvědomil, že jsem od té doby hooooodně zhubla :) takže mám jiný než jsem dostala původně, i ten mi teď trošku padá, ale nepatrně.. trošku se s tím naším rarachem ztrácím :) teď si poslední dva dny vymyslel, že spát stačí jen do 4,30 hod. :-D nevím, jestli budeme mít svatební cestu, těch výdajů bude příští rok více, plánujeme ještě i novou kuchyň.. a taky druhé miminko, ale to tam je výroba zdarma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: no hel to jsem si rikala taky.... byli jsme spolu na opustene plazi apod. ale já se ho nato ptala a rikal mi ze mu zadna chvile neprisla tak zpravna jako takkhle ( upozornuji ze to byl posledni den dovolene) :-D takže si myslim ze si me chtel proklepnout jak tu dovolenou budu ja jako plážový povaleč přežívat, když budeme cestovat po všech koutech :-D asi jsem ve zkousce obstála :)
Odpovědět
Profilova fotka
betka: u nas zasnuby taky probehly posledni den dovolene... asi je to pro ty chlapy fakt nejaka stresujici zalezitost, ze se nedokazi vymacknout v ten pravy moment. 8-) mrazulka: taky je mi prstynek trochu vetsi, protaci se mi, ale zatim s tim nic nedelam. Uz jsem si zvykla. :-) A vsude me strasi, ze zmensenim z neho muzou vypadat kaminky, tak se i trochu bojim ho nechat upravit. Mate se zmensovanim prstynku nektera zkusenosti? Ty jo... 4 velikosti rozdil?! Kam ti chlapi davaj oci? :-D Ja se toho tehotenskyho pribirani trochu bojim, protoze jsem mala a kazdy kilo je na me videt. Tak abych pak nebyla jako jedna velka chodici koule. 8-) Taky nevime, jestli budeme mit svatebni cestu a to hlavne kvuli tomu, ze vlastne nevime co a jak pristi rok bude uplne se vsim. Vsechno bude zalezet, od kdy a v jake zemi najde pritel praci. Ale ja bych taaaak moc chtela k mori. Myslela jsem si, ze se letos zajedeme podivat k mori alespon tady v Polsku na sever ke Gdansku, ale zrovna vcera bylo rozhodnuto, ze pritel leti pristi tyden domu do Edmontonu. Na skoro tri mesice... fnuk, fnuk. Tak to uz bude ctvrty leto, co budeme travit bez sebe a na dalku po Skypu a emailech.
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: no asi jo :) asi je to vazne tak stresuje :) no ale hlavne ze to nakonec dopadlo dobre a prstynek si treba zase neodvezli s sebou v krabicce na lepsi prilezitost :-D no jinak te obdivuju, že to takhe vydržíš celé léto :( me stacili tri tydny kdyz byl pritel na Srí Lance a myslela jsem že se zbláznim :( ale neboj se tady se diskuze tak rozjíždí, že mám pocit, že v létě nebudeme dělat nic jiného než sedět u beremese.cz :-N
Odpovědět
Profilova fotka
betka, bibicz - jak píšete, hlavně, že s tím prstýnkem neodjeli zase domů a vytáhli aspoň poslední den :)) bibicz - co se týče zmenšování prstýnku, ve kterém je hodně kamínků, tak ten prstýnek za honzíka takový je a zmenšit šel jen o 2 velikosti, to bylo maximum, jinak hrozí, že kamínky vypadnout.. já mám na zásnubním kamínek jen jeden, takže tam je to v pohodě, ale v tom za prcka jsou kamínky i po boku a to už je problém.. a těhotenského přibírání se neboj, taky nejsem nijak vysoká, měřím 161 cm, přibrala jsem 14 kg, do půl roku to bylo dole a dokonce mám ještě o 2 kg méně.. byla jsem štíhlá předtím a jsem i teď.. takže neboj, to bude v pohodě :) no, skoro 3 měsíce, ty jo, tak to bych fakt tesknila.. tak ať to hooodně rychle uteče! betka - jasná věc, budeme tady bibicz zaměstnávat, co to dá :)))))
Odpovědět
Bibi: přítel mi jézdí často pryč, ale nejdýl na tři týdny, vím, že se to nedá srovnat, ale pomáhá mi se zaměstnávat prací :)plánovat svatbu, bydlení :) neboj všechny budem s tebou a uteče nám to jako voda :) už aby byl podzim a svatební přípravy se zintenzivnili :) Děsíte mě holky s těma velikostma prstýnku!Vůbec mě to nedošlo a pochybuji, že přítelovi ano :( vím totiž že před půl rokem si měřil můj prst "nenápadně" :) :) a já od té doby zhubla 15 kg a je pravda, že se mi jediný prstýnek co nosím přetáčí :( Děsím se, jak mi bude sedět zásnubák :(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
můj přítel taky jezdívá na 2-3 dny v týdnu pryč, takže to tak máme taky.. ale už jsem si zvykla.. když není doma, tak povětšinou jezdíme s honzíkem k mým rodičům.. já si zajdu s holkama na kafe, po obchodech a trošku si vydechnu.. jo, jo, už aby byl podzim a žádost byla podaná a datum jasně dané :) leni ,tak to chce příteli nenápadně ukázat, že se ti všechny prstýnky protáčejí a povzdechnout si :) třeba pochopí :) a kdyby byl zásnubní o číslo větší, tak ten se bude dát zmenšit, ikdyž bude vícekamínkový..
Odpovědět
Profilova fotka
ty prstynky jso prekerka... pritel se netrefil a tak nosim zasnubak na prostrednicku a vubec mi to nevadi :) stejanak je netradicni s modrym safírem takže je to podle me uplne jedno... stejnak je hodne vyrazny a nemohla bych ho nosit se snubakem na jednom prste... no jinak s tim zmensovanim... moje mamka si nechala zvetsovat a pak zase zmensovat prstynek nekolikrat :)
Odpovědět
Profilova fotka
důležité je, že je prstýnek z lásky :) ono u toho zmenšování asi záleží, o kolik se zmenšuje či zvětšuje.. mě zhubly prsty hodně a o tolik zmenšit nešel kvůli těch kamínkům.. má velký kamínek uprostřed a po bocích malé.. ale tak třeba šikovný zlatík má nejen zlaté zaměstnání, ale i zlaté ručičky :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: mas recht :) je to jedno proste dulezite je co ten prstynek vyjadruje :) no myslim ze nejaky sikovny zlatnik by to zvládnul, ale zase proc risovat že? :)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko, tak dneska ten náš rarášek spal o trošku déle, do 6 :) jsem se chtěla zeptat, včera jsem tak projížděla albíčka pro inspiraci (kdyby přítel věděl, kolik už mám uložených obrázků, tak by ho omylo :)))), a holky tam hodně mají, jaké chtějí mít nehty.. vždycky jsem měla nehty dobré, pevné, rostly krásně, ale po porodu se to změnilo a strašně se mi štěpí a nejsou schopny růst.. dají se dát gelovky nebo jakékoli jiné nehty jen na ten jeden den? nehty si sice upravit umít, ale na francouzskou manikúru jsou krátké :( a jak se pak ty nehty sundávají?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte o nějakém dobrém fotografovi z ústeckého kraje?
Odpovědět
Mrazulka : taky ti přeji dobré ráno :) gelové nehty se dají dát jedenkrát. Zleží jak je budeš chtít mít dlouhé, nebo jak dlouhé máš své. Ale jsou v podstatě dvě možnosti : 1) buď ti nehtařka nalepí na tvé nehty umělé tzv.typy, délku dle tvého přání, ozdobí a nanese 2- 3 vrstvy gelu. Tahle varianta ti může více zníčit nehty(jsou po sundání měkkší, lámavější, ale v tvém případě, že bys je měla jen jednou by se mohli rychle zregenerovat. nebo 2) nazdobí a nanese gel na tvoje vlastní nehty, vypadá to přirozeněji a neníčí se tolik nehty, říká se, že pod tím dýchají! Gelové nehty mají výhodu, zbavíš se všech záděrů :) jestli na ně trpíš. No a asi po třech týdnech, samozdřejmě můžeš i dřív, nebo později podle toho jak rychle ti rostou nehty jdeš na doplnění, to už obrousí klasickým pilníkem, nebo elektrickým(nebolí to) jen vrstvu po zdobení, upraví, zkrátí, nazdobí,.... Pokuď bys je chtěla opravdu jen jednou, tak ti je jednoduše obrousí pilníkem celé, ošetří nějakým olejíčkem, upraví a tak 14 dní budeš mít pocit, že jsou poníčené, ale zregenerují se. Ještě existuje tzv. keramické sklo, vypadá to jako normální bezbarvý lak na nehty, ale mělo by to vydržet déle. taky to dělají některé nehtařky. Vyzkoušené to nemám.
Odpovědět
mrazulka : mám zkušenosti, že na velmi krátkých nehtách vypadá francie taky pěkně, jen musí být proužek tenčí
Odpovědět
Profilova fotka
leni - díky za informace, super.. právě, že já už pak ty nehty dál nechci, nemám příliš čas běhat co 3 týdny na doplnění a navíc jsou moje nehty teď fakt nic moc, tak je nechci doničit ještě více.. ještě jsem vyčetla, jak jsem brouzdala po těch diskuzích o p-shinu, tak třeba ještě tohle by bylo řešení.. ale zkusím si udělat francii na těch krátkých, a když to bude vypadat dobře, tak to prdím :) jen škoda, že na přirozených nehtech vydrží strááášně krátce :(
Odpovědět
já si dělám francii na svých nehtech a vydrží mi tak týden...záleží, kolik toho dělám doma, ve vodě a tak...někdyje po třech dnech pryč...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem přeci jen doma, takže za den myji několikrát nádobí, když vařím nebo připravuji jídlo.. honzík začal chodit, takže pořád něco cmndá po podlaze, takže ruce mám ve vodě strašně často.. lak mi vydrží opravdu krátce.. nosím krátké nehty a lakuji si takovým tím růžovým jako u francie.. není u toho tak brzy vidět, že se někde odprýsknul a nehty vypadají v rámci možností upraveně..
Odpovědět
mrazulka : p-shine ti nehtíky vyleští, ale nezajistí ti trvanlivost laku :( mamka chodí jen na zdobení nehtů třeba před plesem a kolikrát ještě ten den si je odře a to má úplně krátké nehty. Být tebou, tak si svoje nehty nechám potáhnout gelem, krátkou francii a máš zajištěné, že se ti neodprýskne ani nezlomí, třeba při zapínání bot :) A vyber si nehtařku na doporučení, některé totiž začínají a moc jim to nejde! K takové jsem jednou šla, byla sice levná, ale špatně nanesla gel a mě se odlupoval.
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:Moke nehty po porodu taky nevypadají moc dobře.Ale před těhotenstvím jsem chodila pravidelně na gelové nehtiky,měla jsme je ráda dlouhé a vypadá to moc hezky... ;-) Ted je mám zas uplně krátké abych Martinka neškrábala,ale před svatbou se chystám na ně zas zajit,chci klasickou francii :-) A pak uz si je budu dělat sama protože se chystám udělat si kurz a na živnost je dělat doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám svoje nehty opravdu příšerné :) malá lůžka a ještě k tomu mi rostou nahoru :-D takže mám gelové nehty a cítím se velmi dobře... musím je nosit ale spíš krátké, jinak je to moc videt ze rostou nahoru :) jinak mám nejraději bílou ale taky barevnou francii :)
Odpovědět
Profilova fotka
leni - jo, p-shine nehtíky vyleští a taky vyrovná.. mám nehty dost hrbolaté.. je pravdou, že si od puberty stříhám kůžičku :( viděla jsem to u mamky, tak jsem to jako mlaďoška napodobovala a už mi to zůstalo, ale manikérka říkala, že pokud si je nestříhám do krve, tak budiž :)) na to běžné nošení mi stačí, jak si upravuji nehty teď, ale právě na svatbu bych je měla ráda hezké.. co hezké, krásné :)) jinak s tím doporučením je to u mě těžké.. bydlím tady teprve rok.. mám tady jen 2 kamarádky a švagrovou, ta sice gelovky má (teď nechává odrůst, protože za 10 týdnů bude rodit) a ty její nehtíky sice z dálky vypadají hezky, ale zblízka na mě moc tlusté.. takže nemám tady žádnou dobrou doporučovatelku!! :( nicméně si asi den před svatbou udělám francii sama a po zbytek dne budu nosit rukavice :)) sulcikovap - taky nosím úplně krátké, ono to s tím dítětem je stejně nejpraktičtější a kdo má čas běhat na doplnění, že :) nikdy jsem gelové nehty neměla a moc se mi ani do nich jít nechce, jen hledám nějakou alternativu, co s tím a koukám, že jich moc není :) tak to máš dobrý, pokud budeš šikovná, kšefty se jen pohrnou!!!!!!!!!! betka - já taky nemám příliš velká lůžka, tak akorát, ale docela to jde.. ale moje kolegyně měla taky takové maličké nehtíky, nosila 5 let gelovky, ale neměla je moc hezky udělané, pak je sundala a docela dlouho trvalo než se ty nehty daly do pořádku, ale to je asi přirozené.. jinak se mi líbí i barevné francie, ale klasická bílá je klasická bílá :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:To je muj problem taky je mám od porodu hrbolaté :-( Ne a ne se toho zbavit
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap - a to prý vlasy a nehty jdou ruku v ruce.. já mám po porodu vlasy úplně parádní.. vlní se mi více než kdy jindy. mám jich víc a krásně mi porostly.. pravdou ovšem je, že teď nemám čas si vlasy foukat a žehlit, takže prostě wash and go.. ale ty nehty, ach jo.. jaký plánujete účes?
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:Přesně vlasy mám taky parádní. :-) Učes by jsem chtěla něco z rozpuštěnýma vlasama...Pořádně ještě nevím co pár typu mám,ale furt to není ono a krom inspirace tady na beremese,jsem nikde žádny učesy nenašla,nemáte nekdo náky typ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?