Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukam, ze se diskuze uz posunula uplne jinak, ale ja jeste odepisu k vasim predchosim vzkazum. :-) :-) mrazulka: to ja ten prstynek potrebuju zmensit jenom tak o pul, max o jednu velikost. Tak to mam radost, ze by s tim nemel byt problem. Zkusim se tu nekde poptat po nejakem sikovnem zlatnikovi. Anebo dam prstynek priteli, at ho vezme s sebou do Edmontonu, kde ho koupil a oni mu ho tam predelaji. Musim to s nim probrat. No, tech 161 cm ti zavidim... ja mam 150. 8-) Takze doufam, ze vic jak 10kg pri tehotenstvi nepriberu, protoze to by byla ctvrtina me soucasne vahy a to bych snad ani neunesla. :-D :-D A kam jsi se prestehovala, ze tam bydlis jenom rok? mrazulka, lena, betka: vy jste tak hoooodny, diky moc za budouci podporu. ;-) Ja to urco nejak zvladnu, uz jsem vytrenovana a navic jak mame Twixe, tak je o zabavu postarano a neni mi tak smutno. Jenom cloveka mrzi, ze v tom nejhezcim rocnim obdobi nemuze byt s partnerem. Dalo by se podniknout takovych veci. Rika mi to hodne lidi, jak to muzu zvladnout. Ted uz je dobre. Nejhorsi bylo, kdyz jsem se prestehovala sem do Poznane a pritel mi hned po dvou mesicich uletel. Ja tu nikoho poradne neznala, chodila jsem z prace domu, kde na me nikdo necekal a nevedela co s casem. I jsem zacala chodit do prace a z prace 40 minut pesky, abych ten cas nejak vyplnila. 8-) Je to zkusenost. ;-) betka: ja taky nosim prstynek na prostrednicku. Ale ja to tak chtela. Nechci mit dva prstynky na jednom prste. Takhle jednotlive mi to prijde hezci. Peta: Twixusek dostal dve injekce a uz je mu dobre. Dneska rano behal po lese zase jako splasenej. :-) Uces planuju nejaky jednoduchy. Moc se mi nelibi ruzne kudrdlinky a lokynky. Naopak mam rada vlasy rovny a uces tak trochu odvaznejsi. Trochu do punk.... pridam do alba obrazek, co tu melo spoustu nevest. Tak neco takoveho se libi mne. Ale mam strasne jemne vlasy, takze uvidime, co mi vlastne pujde na te moji hlave vytvorit. 8-) Musim najit nejakou sikovnou kadernici v Praze.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem pridala dve fotky... na te druhe ma nevesta vlasy rozpustene, jenom cast sepnutou dozadu. To se mi libi taky moc. V jednoduchosti je krasa. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:Mě se hrozně moc líbi ten prvni učes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda já se nestačím divit, jak jste to tu rozjely!! :-) :-) Dočítala jsem asi 4 stránky :-. :-) :-D Co se týče těch umělých nehtíků, já jsem na tom byla jednou, na gelových. Ale svoje nehty mám pěkné, takže mi umělé dávala jen 3 a zbytek jsem měla nanešeno na svých. Konečný efekt moc pěkný, ale po 14ti dnech se mi to začalo loupat a po úplném oloupání jsem měla nehty v katastrofálním stavu. 3 měsíce se mi třepily, byly měkké jako papír a ne a ne dorůst! Opravdu hrůza, takže pokud člověk už na to nechodí pořád, doporučuju jen klasicky nalakovat nebo nazdobit a žádné uměliny nelepit!
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: ten prevní učes je moc pekny :) ja mam ale rada prave ty kudrlinky protoze jinak mam vlasy rovne a tak si toho uzivam aspon na plesech a chci i na svatbe :) No to je super jmeno Twix :) super :) mi budeme mit Gucciho :) ale muj napda to nebyl... bude to pes mych rodicu.. no s tema centimetrama zavidim zase ja spis tobe... ja mam 179 cm :-D takze jako ani podpadky u me na svatbe nehrozi :)
Odpovědět
Profilova fotka
bylo třeba tady tu debatu oživit :) verisek.s - určitě jen nalakuji, už jsem se rozhodla.. nebudu ty nehty ještě více trápit.. jsem sice rok po porodu, už by se to tělo s tím mělo srovnat, ale možná některé věci přicházejí později, viz. nehty.. třeba se do svatby zlepší, je to ještě další rok, a zase narostou, potvory :) co se týče účesu, tak mě se, bibi, taky líbí ten první.. já mám teda vlasy od přírody vlnité a ráda je mám rovné :)), ale ono to tak je.. ikdyž za tu dobu, co jsem na MD, tak jsem si zvykla na vlnité.. já bych měla ráda vlasy nějak stažené.. bude takový volnější drdol dole nebo ledabile zapletený francouzský cop a v tom nějaké ozdůbky.. dám do albíčka..
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky,já se tak těším že už mi ztoho normalně hrabe :-D
Odpovědět
Holky já mám gelovky dva roky a jsem maximálně spokojená, protože jsem měla lámavé nehty, nerostly a když poporostly tak jsem si je fuj fuj kousala :( :( byly nervičky ze školou a tak :(Mám hezké, úzké lůžka, nosím krátkou bílou, nebo barevnou francii a jsem maximálně spokojená. Ale zas mám vlasy jako slámu, mastící a bez tvaru, takže tak :( každý máme něco a vždycky chceme to co nemáme :)
Odpovědět
bibicz: účes jedna perfektní, dokonalý!! mrazulka : 4 a 5 taky super!! Já vzhledem k tomu, že měla vždycky krátké vlasy a vpodstatě kvůli svatbě si nechávám narůst, tak se na účes hrozně moc těším! Stříhat už nebudu, sluší mi to víc i když jsem se bránila :) Chtěla bych mít část vlasů rozpuštěných, ale ještě nevím jestli rovné nebo kudrnaté, teď si je žehlím, tak asi uvidím po zkoušce účesu, jestli se budu v kudrlinkách dobře cítit. Taky mám účesy v albíčku
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz - přestěhovala jsem se do ostravy.. původně jsem z karviné.. je to sice jen 40 km, ale i tam je to jiné město.. ale už jsem si zvykla.. přítel tady koupil byt zrovna v době, kdy jsme spolu začali chodit.. já jsem bydlela v bytě RPG, takže to bylo jasné.. jinak s tím přibíráním v těhotenství to je strašně individiuální.. ale držím palce, aby to bylo jen těch 10 kg :) leni - já jsem nosila 8 let skoro ježka :) pak mě to přestalo bavit a potřebovala jsem změnu, tak jsem si nechala narůst dlouhé.. v těhotenství jsem ale přemýšlela, že ty vlasy zase shodím, ostříhala jsem si je na krátké mikado, ale nezvykla jsem si, ani se mi to nelíbilo, takže teď už mám zase dlouhé.. taky jsem si hodně žehlila, vždycky mi přišlo, že mi rovné sluší více, ale už jsem si zvykla i na ty vlnité.. jinak ten účes s tou kytičkou je pěkný!
Odpovědět
mrazulka: ty jsi z Karviné?? (Ostravy??) teda :) přítel je z Havířova a svatbu budeme mít u těrlické přehrady- Hotel Fridrich :) trávím tam dost času :) Můžu ti zkusít sehnat kontakt na kvalitní nehtařku, poptám se :) V Karviné máme taky kamarády :)
Odpovědět
Profilova fotka
leni - tak to je náhoda! já mám v karviné vlastně všechny kamarády, jezdívám tam k rodičům, když je přítel na cestách.. těrlickou přehradu znám :) jezdívali jsme tam se sborem na soustředění, teď je z toho diagnostický ústav.. :( zkus sehnat, budeš moc hodná.. třeba dá ty moje drápky dohromady! jinak v havířově jsem 5 let pracovala..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mrazulka: c.5 je super, takovy ucesy se mi taky moc libi. 40 km je OK, to je skoro za rohem. Co ja bych za ne dala. ;-) Ja jsem mela uplne kratky vlasy jenom jednou a stacilo. Vubec jsem to nebyla ja. lena: taky nechavam dorust, ale nevim, jak dlouho to vydrzim, je s tim desna prace
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:Já si taky pěstuju dlouhý vlásky :-) Práce stím je ale neostříhala bych je ani za nic
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevite jak si ty nevěsty dávaji do těch alb ty ruzny obrázky s odpočítáváním kolik jim zbyvá do svatby???
Odpovědět
Profilova fotka
zkus kouknout na tyhle stranky: http://www.countdownclockcodes.com/we... vy uz vite presny cas svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
anebo jeste tyhle: http://www.weddingfavors.org/wedding-... ty se mne osobne libi vic, jsou takovy jednodussi, nepreplacany, roztomily :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,koukám s úsměvem jak se to tu rozjelo :-) Co se týče účesu,já jsem na 100% rozhodnutá pro ten,který mám v albíčku,chci se cítit pohodlně v sepnutých vlasech.Přece jenom to bude náročnější den a hlavně se mi strááášně líbí.Mám šikovnou kadeřnici,ke které chodím spoustu let a vždycky mě učeše podle mých představ :-) Jinak s tím zásnubním prstýnkem to tak neřešte.....,já bych byla ráda i kdyby mě podal krabičku a jen tak při řeči řekl : na,tady něco máš :-D Jenže ten můj nastávající je takovej pařez a myslím si,že ani neví,že se něco takovýho dělá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - jo, je to kousek, to jo, to já si zase nestěžuju, vím, že spousta lidí, včetně tebe, to máte o mnoho dál, ale přeci už to mám kapku z ruky, když třeba potřebuju pohlídat honzíka, protože ani druhá babička nebydlí přímo v ostravě.. ale mám svoje auto, takže není problém :) ani mi nemluv o tom, jak rostou dlouhé vlasy!!!!! co já si vytrpěla než mi to z toho jezka přerostlo a šlo to dát aspoň do malého culíku! u mě horší v tom, že jsem vypadala, jak vodník česílko, když to bylo kratší, tak se to kroutilo na všechny strany, nešlo s tím nic dělat.. přežila jsem to jedině s žehličkou, s čelenkou a pak už s culíkem, ale děsný opruz :)) vytrvať!! :) vaness - taky jsem rozhodnutá pro sepnuté vlasy, cítím se v nich upraveněji a malý mě pořád za vlasy tahá, takže to je i praktičtější.. zřejmě půjdu do účesu č. 4 nebo 5.. jinak, já bych řekla, že jsem ten zásnubám tak nějak dostala :))) ale myslím, že to není důležité.. je mi vcelku jedno, jestli se vdám se zásnubním nebo bez.. hlavně, že už se budu jmenovat stejně jako moji kluci a sestra u ušního se mě nebude ptát - a vy jste k tomu dítěti co?? to mě fakt vytočilo..
Odpovědět
Profilova fotka
vaness: hele to je normalni :) bud uplne v klidu :) nejlepší byla žádost o ruku u mých rodičů :)
Odpovědět
Profilova fotka
vaness::Jaká byla?Proběhlo to v klidu?To mi nic takovyho dělat nebudem,jen jim dáme oznámení a bude to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: to ja radsi ani nemyslim na to, jak my to budeme delat potom s detmi, kdyz jedny babi s dedou budou za oceanem a druhy tak od 500km a vic daleko... u nas je vubec lepsi nemyslet na budoucnost, protoze by mi z toho asi brzo praskla v hlave nejaka zilka. 8-) Ja jsem takova planovacka, nejradsi bych vedela, co se bude dit i za pet let, ale s tim mojim studentem clovek nevi, co bude pristi rok. :-D :-D Teda vim, bude svatba, ale to je tak zatim asi vsechno. :-N Hmm, ty stazeny vlasy jsou asi na tak narocny den opravdu lepsi. Tak jsem nad tim zatim nepremyslela. Musim najit nejakou tu kadernici v Praze a nechat si neco doporucit. Sama nevim co a jak. Zensky, vy zadna nejste z Prahy, ze jo? betka: my jsme nasim prstynek jenom ukazali a zasnuby oznamili, zadna oficialni zadost mojeho tatky, jestli odevzda dceru do rukou mojeho nastavajiciho, neprobehla. Tak nejak uz by to ani nemelo vyznam, kdyz uz spolu vic jak dva roky bydlime. 8-) 8-) Tak si chlapi dali panaka a bylo. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:My jsme z Kutné Hory...Ale v Praze máme pár kamarádu :-) Ale ty jedi za nama než mi do Prahy
Odpovědět
bibicz: :) je to úsměvné :) ale i v Praze se můžu potat po kadeřnici :) abych to vysvětlila : bydlím v Brně, studuji v Praze, kde mám asi tak 100 spolužaček, všechny skoro pražačky, tak se poptám :) a na Ostravsku trávím zbytek volného času :)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - jo, jo, s hlídáním, když babičky a dědečkové daleko, to je těžké, ale moje sestřenice žijící v UK, má rodiče v ČR a její manžel v johanesburgu.. taky tady máme známé, oba mají rodiče na jižní moravě, takže využívají chůvy.. prostě si musí zaplatit :( co se dá dělat.. jinak u nás taky žádná oficiální žádost o ruku neproběhla.. jen jsem ukázala prstýnek.. tak taky už spolu 2 roky žijeme a máme ročního syna, takže to taky pozbylo na významu :) leni - máš to prostě ošefované na všech frontách :), resp. ve všech koutech ČR :)) přítel má pražského zaměstnavatele, tráví tam 2-3 dny v týdnu, a i já jsem tam asi půl roku působila, ale pak jsem se vrátila domů.. ale kamarádky zůstaly! to musí být :)
Odpovědět
mrazulka : tak je na nás abysme bibi sehnali tu nejlepší kadeřnici :) přítelova maminka je dost na něj fixovaná a když si teď nějak začíná uvědomovat, že zůstane v Brně a nevrátí se do Havířova, tak si posteskla, že nebude vyzvedávat nikdy vnoučka ze školky :) i pro ty rodiče je to těžké!
Odpovědět
Profilova fotka
lenka: no nsi jsou na me taky dost fixovani, jsem treti dite a mysleli ze s nima zustanu az budou stari.. .tak nakonec zustavaji ty dve predsle :) (bydli ve stejnem meste) a ja se stehuju prez 100 km :-D no proset osudu neporucis :) holky napadlo me, ted kdyz jsem vybirala fotografku co budou hosti delat mezi tim, kdyz bude fotit treba jen nas... tato fotografka foti treba hodinu :( fotky za to stojej, ale co tam budou delat hosti? preci na nas nebudou jen koukat? uricite tam bude nejaké malé občerstvení ale stejnak...
Odpovědět
Profilova fotka
leni - já chodím ke kadeřníkovi v karviné.. je to mladý kluk, ale strááášně šikovný.. moje kadeřnice se mi odstěhovala do prahy, jak jinak :) a on tam nastoupil místo ní.. prvně jsem k němu šla z obavami, co takový dvacetiletý mladíček může asi umět, ale opravdu umí.. byla jsem jednou z jeho z prvních zákaznic a teď se k němu nedá pomalu ani objednat :) chodí k němu půlka naší firmy a základní umělecké školy, kam chodím zpívat :) říkal, že až se budu vdávat, že za mnou do ostravy přijede, takže já to mám vyřešené :) určitě i pro rodiče je to těžké.. já jsem jen 40 km a naši jsou z toho taky smutní, že nemůžou s honzíkem chodit ven tak často, jak by chtěli.. dědeček (a to není jeho vlastní dědeček, mám druhého taťku, můj už umřel)- ten má s ním takovou trpělivost, vydrží s ním venku i půl dne a malý je spokojený..
Odpovědět
Profilova fotka
My taky nemáme vubec žádné hlídání,naši rodiče bydlí v Děčíně (severni čechy) :-( Sme tu uplně samy.. Tchyne mi hlidala Martinka za tu dobu jen 2 krat a to jen kdž jsme tam na navsteve :-| Taky nic moc
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že na tom je teď spousta mladých rodin stejně, protože se stěhují jinam, včetně zahraničí.. já jsem ráda, že to mám jakž takž v pohodě, nemám to až tak daleko.. v děčíně mám kamarádku, karviňačku! zrovna porodila chlapečka o 3 týdny dříve - prý chtěl vidět finále v hokeji :)))) to jsme od svatby zabrouzdaly úplně někam jinam :) ale zase děti s tím souvisí, že :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?