Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Mrazulka: nachvilu jsem se začala radovat, že tě požádám o kontakt na kadeřníka a pak mě došlo, že bude ve stejný dne česat tebe :-) :-) ale v Havířově je prý taky šikovná! Koukám, že toho máme hodně společného, já už tátu taky nemám! Mamka má přítele a s ním mám velmi dobré vztahy, takže mě povede k oltáři ale chtěla jsem se tě zeptat, poneseš na svatební den taťkovi kytku? Já bych hrozně ráda, ale když bude svatba v Havířově, tak nevím jak to vymyslet :( jestli před nebo po svatbě:( Jen doufám, že neznáš Lukáše Pláška z Karviné! ten nám jde za světka :) Peťa: a nečeká tchýně, že ji sama poprosíš o hlídání?? betka20: většinou boužel hosti čekají než se novomanželé vyfotí, ono když je obřad a hostina na jiném místě, tak to ani jinak nejde, asi :( :( my to máme na jednom místě, tak jsem přemýšlela, že bysme se fotili až po obědě, ale ještě to nemám vymyšlené
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: ty účesy co máš v albíčku jsou pěkný,mě osobně se líbí ten č.3 - je luxusní :-) Jinak co se týče čekání svatebních hostů než se svatebčané odfotí,taky mám svoji zkušenost.Kamarádka to měla ve Slavkově u Brna na zámku a hosté po obřadu měli v parku menší rautík,byli tam lavečky a stolečky a pak pomalu odjíždělii do Brna do restaurace,ale tam se čekalo na zahrádce také dlouho,to si pamatuji,hosté byli už nevrlí,včetně mě :-D Ikdyž tam byli taky obložené mísy,ale byla prostě nuda no.....Trvalo to tak 2 hodiny.Ale pak to stálo za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele žádost o ruku u nasich probehla uplne skvěle.. chtěli jsme to tak udělat :) prostě se nám takhle tradice moc líbí. Klasika: tatka rekl ze me da (asi za vterinu) :-D a mamka brecela :) proste klaskika :) a vecer jsme to celá rodina oslavili na plese :) (aspon si Honzik nemusel dvakrat brat oblek kdyz uz ho mel na ten ples nasobe) :-D takze paradicka :) jinak jsem dala do alba fotku z plesu kde jsem mela uces od kadernice... neco takoveho bych chtela i na svatbu.. jen budu mit delsi vlasy. chtela bych do toho nejaké živé kytky...
Odpovědět
Profilova fotka
vaness - účes č. 3 se mi líbí taky.. :) záleží, co mi bude slušet.. vyzkoušíme, uvidíme! leni - v den svatby určitě kytku na hrob otci dávat nebudu, protože je pohřebený na slovensku, cca 40 km od bratislavy.. nejezdíme tam.. teď jsme tam teda byli, ale jen proto, že umřela babička, ale teď už tam nemáme pro co jezdit.. takže maximálně doma zapálíme svíčku pro vzpomínku.. ale my jsme s otcem neměli moc dobré vztahy, ale ono to po smrti tak nějak pozbyde na významu a zůstane jen to, že to byl prostě táta.. ne, vašeho svědka neznám :) s tím focením novomanželů - to se holt musí vydržet.. :(
Odpovědět
Profilova fotka
betka: ty jsi taky takovy chameleon jako ja, na kazdy fotce vypadas uplne jinak ;-) Taky uz jsem zkusila blond, ale ted jsem zpatky na svoji prirodni barve a jsem za to moc rada. Nemusim nic odbarvovat a hlidat, kde mi co odrusta. My bychom se meli s pritelem fotit zitra, abychom meli nejaky hezky fota na nase svatebni stranky. Jeho spoluzak se tomu docela venuje a dela moc hezky fotky. Tak budeme pozovat. :-p Snad nebude protestovat pocasi. Tak kdyz vyjde nejaka hezka fotka, tak ji sem pak taky pridam. ;-) Pripravuju se na to skoro jak na svatbu. Zasla jsem si na solarko a ke kadernici. :-D Pritelovi dneska skoncil semestr, tak se muze venovat Twixovi a ja sobe. :-) Vlasy mam kratsi vic, nez jsem chtela. Ale libi se mi to. Mozna se na nejaky dorustani vyprdnu a zustanu s tema kratsima. 8-) Tak nejak se v nich citim lip. A se zabavenim hostu behem foceni to budeme mit my, myslim, jednoduchy. Svatba by mela byt nekde v centru Prahy, takze se proste pujdou podivat po pamatkach. 8-) A potom budou poslany, aby si dosli na parnik, kterym je pak vsechny dovezeme na misto hostiny. To bude pro ne prekvapeni. Tak snad se nam nudit nebudou. :-)
Odpovědět
Tak dneska jsem chodila po botech a po chvilce jsem se přistihla, že už koukám jen po bílých a to jsem šla pro černé letní :) nekoupila jsem nakonec žádný, ale jedny mi pěkně seděli, byli i v celku podle mých představ, ale na nízkém podpatku, chtěla bych trošku vyšší. Chci si boty koupit už teď, abych si je trošku rozchodila přes léto! každý nový boty protrpím zezačátku
Odpovědět
Profilova fotka
lena:No ona ho pohlida kdyz tam jsme ale to je málo,protože tam moc casto nejzdime.Je to daleko a přitel je pořád v práci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lena- já jsem se koukala na botky na webu, ty jo, docela drahé, ale zase krásné! já jsem říkala, že si snad obuju nějaké krásné balerínky, aby mě nebolely nohy :) ale jak se říká - pro krásu se musí trpět, tak vydržím :) sulcikovap - je to blbé, když není kam dítko dát :( přítel taky moc často nehlídá sám, akorát, když jezdím zpívat, ale povětšinou spíš jedu s malým k našim, protože většinu aktivit mám v karviné.. zpočátku to bývalo pravidelně každý týden, ale teď už to tak často není.. teď bych chtěla začít chodit konečně cvičit, ale až tak večer, když bude moct tatínek hlídat a nebo, když už bude honzík spát.. ale jen tak jednou týdně, víckrát to nedávám.. jinak příští týden jdu s bráchou vybírat zásnubák pro jeho přítelkyni :) ale tam to bude romantika, ne jako u mě :))
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:My ted 9 června jedeme do Děčína ke snobencovo rodičum na švagrovo svatbu,budou to mit u nich na zahrade.Tak mě trochu štvou(spis trochu závidim)protoze se vse bude točit kolem nich,a hlavne nas předběhly.Chtěly jsme se vzit letos ale oni stim přišly prvni tak už bylo blbi se jakoby opičit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap - taky budete mít pěknou svatbu, co na tom, že to bude později.. pěkně si tu svatbu užijte, aspoň si to jakoby sjedeš nanečisto a budeš vědět, co by se líbilo tobě a co nee.. ber to, že to je pro dobro vaší svatby!! :)
Odpovědět
peťa: souhlasím s mrazulkou:) poznáš čemu se vyvarovat :) Jinak mám hrozně velkou radost, protože včera večer jsem našla na aukru stejné lodičky bílé, jako mám pohodlné úžasné černé doma.Prodávali to ze svatebního studia, tak jsem paní napsala meilík, jestli by je neměla v mém čísle a ona mi odepsala, že má, že jsou jednou půjčené a že mi je může prodat za směšnou cenu 300kč :) poslala detajlní fotky, jsou jak nové :) Fakt poholnější elegantní boty jsem neměla :) snad nebudu zklamaná. Fotky dám do albíčka :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:to mi snoubenec taky říká,že aspon uvidíme co a jak :-) lena:taky se chystám podívat na aukro,uz kvuli tomu obleku se tam chci podívat jestli bych ho tam neprodala :-|
Odpovědět
Článek se načítá
peťa : když já prodala na aukru učebnice z vysoké v salátovém vydání,tak o oblek se nebojím!! to tam určitě prodáš!!:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a máme tu konec vikendu,pro me zacina az zitra,protože jsem měla snoubence v práci (na noční) :-( Dnes šel napsledy... Jaj ste se měly?
Odpovědět
peťa: děkuji za optání :) já byla v sobotu v práci a zítra jdu zase,takže jsem měla poloviční víkend, ale úspěšnej :) mám doma botky :) jsou jak papučky :)
Odpovědět
Profilova fotka
víkend byl vcelku pohodový! včera jsme návštěvu měli a dneska jsme na návštěvu jeli :) leni, gratuluji k botičkám! :) vy jste fakt rychlíci :)
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: no to mas pravdu :) já už měla na hlavě kdeco :-D Jinak holky mame fotografku.... tu puvodni jsem zmenila za jinou :) pry lepsi :) tak uvidime :) Kolik jste ochotni dat za fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holk, po delší době zdravím a zase dočítám a dočítám :-) :-) My máme fotografku zamluvenou, fotí slečna a její přítel, oba fotografové a cena za komplet celodenní focení je 8800,- Kč :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, My uz taky mame fotografku zamluvenou. A foti ona a jeji manzel, takze podobne jako u tebe, Veru. Dostala jsem na ni tip tady na beremese, libily se mi fotky jedne nevesty. A jsem z ni nadsena - krasny fotky, mile jednani a vypada to i na super sluzby. A to, ze foti s nekym je taky super. Budeme mit fotky jak z priprav nevesty, tak zenicha. :-) Betka: My budeme platit taky neco okolo 8.000,-, zalezi na tom, jaky ceny budou stanoveny na rok 2011. Letosni cena je 7,000 CZK za cca 10 hodin foceni (cena nezahrnuje cestovne a tistene fotografie). Cena je vcetne predsvatebni schuzky, prohlidky vybranych lokalit, svatebni den: chystani nevesty a zenicha, odjezd na misto obradu, obrad, portrety novomanzelu, rodicu, svatebcanu, svatebni veselka. 300-500 (pocet fotografii zavisi od velikosti svatby/poctu lidi) fotografií ve trech provedeni (barevna, cernobila, barevny efekt dle dohody) ve vysoke kvalite na DVD (stejny pocet fotografii bude ve zmensene verzi pro moznost zasilani elektronicky rodine, atd.), web galerie na 2 mesice pod heslem.
Odpovědět
Profilova fotka
my nakonec budeme taky fotografa hledat, kamarád nám nafotí akorát volnou zábavu a momentky.. teď chci nechat honzíka nafotit, tak nám poslouží jako zkušební vzorek :) cenu zatím netuším.. ale když jsem říkala, že tady v ostravě fotí nějaký, údajně, dobrý fotograf a bere si 6000,- + 7,- za kilometr, tak švagrová říkala, že to je dobrá cena, takže těch 8800,- je myslím ok :)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se nakonec dohodli ze si nechame fotit jen obrad a fotky po obradu. Na hostine uz budou fotit kamaradi a rodini prislusnici :) davame 4 500 a jelikoz ma na nase mesto "zalusk" tak mame jeste 15% slevu :) s hostinou by to bylo 6 500 a to se nám nějak dávat nechtelo protoze máme kapelu za 7 000. Tak momentky nakonec sverime kamaradum :)
Odpovědět
Profilova fotka
TY jo,to jsou dobrý pálky :-| My máme uz fotografa zamluveného,ale je to náš moc dobrý kamarád,takže to budeme mit zadarmo.A ješte jsme se rozhodly že si necháme celou svatbu natáčet,mám zamluvenou moji tetu,která to dělá jako konička a taky zadara :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: No tak to mas super! no my prave nikoho znamyho takhle nemame, ale nechtelo se nam davat tolik penez. i 4 500 je dost proste. to bychom museli mit svatbu o 30 lidech ne o 70 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
upřímně řečeno, mě ty ceny fotografů dost překvapily.. vůbec jsem netušila, že je to tak drahé.. :( schválně se zeptám v sobotu té fotografky, co bude fotit honzíka, kolik by to stálo u ní..
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem dnes volala na matriku a mám zavolat ohledně termínu hned 1. září :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tech 7,000 je jeste OK. Ja jsem na netu narazila na fotografa, ktery si nechava zaplatit pres 20tis. Je to sice nejaky cizinec, ma Prahu v malicku a fotky jsou naaadherny, ale ani to by me neprinutilo dat takovy koruny za fotky. Zvlast kdyz je spoustu jinych fotografu, kteri foti taky moc hezky. Jinak jsem do alba pridala foto me, pritele a naseho Twixe. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jako to je pravda zase proste nevydam za fotky vsechny penize :) myslim ze ono se to ted nezda ale tech vydaju bude daleko vic nez si planujeme a plno nas toho jeste prekvapi... takze proste nohama na zemi :) holky jste na facebooku?
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: super fotka :) mate super svatebcana :)
Odpovědět
Profilova fotka
Moooc hezká fotka bibi ;-)
Odpovědět
ahoj, jak vám tady čtu o fotografech.. pro pražský..hezky fotí Zdeněk Kvíz třeba, teď bude fotit svatbu kamarádce v lomu, tak jsem zvědavá. http://kvizz.cz/galerie.php?galerie=s...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?