Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Holky máte už vyřešený oblek pro ženicha?? Mě se hrozně líbí na příteli žaket, ale nechce cilindr, přitom mu celkem sluší!! nevíte někdo jak to je? jestli musí být vždycky?? A navíc jsem všude četla, že je žaket vhodný na slavnosti ve dne a v "ordinaci v růžové zahradě" ho Čestmírovi pomluvili a že se nehodí na denní slavnosti, tak já nevím :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tohle jsem ještě neřešila :) prostě koupíme nějaký nový a pěkný oblek, aby našemu taťkovi slušel :) kdybych ho s tím začala prudit už teď, asi by mě vynesl v zubech :) navíc za mé těhotenství dost přibral :)))), takže ho do nákupu jakéhokoli oblečení nemůžu dokopat..
Odpovědět
Profilova fotka
Mrazulka: taky tě vítám :) lenkakvapilova: tak to se teda mate ze za fotografa neutratite zadne penize :) my sehnali super pekarku je to nase znama takze si napise nas ucet jako na rodinu tim padem to budeme mit levnejsi |:) jinak oblek budeme mit klasicky protoze nam se ani jednomu moc cilindr a podobne veci nelibi :) ;-) ale zalezi jen na vas... doporucuji tento typ obleku vyskouset nekde v pujcovne a uvidis jak priteli pujde.... Holky prosim vas nevite jak to je s matrikou kdyz mame svatbu v kostele?
Odpovědět
Profilova fotka
betka20 - děkuji :) můj přítel by si na hlavu cilindr taky nevzal :) myslím, že s výběrem obleku nebude až takový problém, jelikož je to vlastně jeho pracovní mundúr :), takže to bude v pohodě.. jinak svatební oznámení si budeme dělat sami, resp. přítel pracuje ve firmě, která dělá profi stroje (kopírovací atd.), takže toho zneužijeme :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: mate hezkou predstavu o svatbe, ted uz to jenom pomalu vsechno pozarizovat ;-) Ja jsem se ted dozvedela, ze v restauraci, kterou mame rezervovanou na hostinu, nam zmenili osobu, se kterou jsem predbezne vsechno domlouvala a ktera tam ma vsechny akce na starosti. Tak se trochu bojim, jestli i ta nova pani bude stejne sikovna a bude platit vsechno, na cem jsem se s tou predchozi domluvila. Jsem trochu nervak. :-D My oblek pro zenicha taky jeste neresili. To je jeste straaaaaasne daleko. Koupime ho asi az nekdy pristi rok, aby nam nelezel dlouho ve skrini. A taky aby sedel perfektne. Za rok se muze postava +/- zmenit a co pak. A cylindr urcite nebude. Mne osobne se to nelibi a myslim, ze ani pritel neni fanda takovyho stylu. Vaness: A jak mas starou dceru / syna? Sousedce se ted pred 14 dny narodila holcicka a uz ji musela ostrihat vlasky, jak jich ma hodne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: ahojky,mám dcerku Vanessku a je jí 12 let....no hold už malá puberťačka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vaness: ty blaho, tak to uz je velka slecna. To jsem necekala. :-) Na fotce, co mas tady bych ti hadala tak max. 25. ;-) Tak to mas o druzicku postarano, vid?
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: hihi,to je o 11 let míň :-D Děkuji.Zatím mě malá odpovídá,že ještě neví jestli půjde za družičku,hlavně jen pořád vyvrací oči,když mě vidí na těhle stránkách - je prý to ještě tááák daleko.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nooo, si to povite, az se bude vdavat ona ;-) U nas vyvraci oci muj tatka, ze pry jsme my zensky vsechny stejny (nevlastni segra taky planovala vic jak rok dopredu). Ony v tech 12ti letech uz maji holcicky asi jiny zajmy nez se oblekat do nazdobenych saticek, vid? Evidentne to nas zensky chyta znova okolo tricitky, kdyz se chceme vdavat. :-D :-D Ty mas na fotce 3 a 4 moc zajimavy satky. Odkud jsou?
Odpovědět
ženský, proboha děláte taky něco jinýho než že kecáte o svatbě?:-)))) hrozný, mrknu sem a nestačím dočítat.... já končím s řešením svatby:-) je to ták daleko, že je to ještě zbytečný.-) začnu po létě:-) ale chodit vám sem budu,hihi:-) betka20: já myslím, že na matriku nemusíš, když máš svatbu v kostele, zařizují to oni myslím, někde jsem to tady četla.. jinak vítám všechny nově příchozí:-)
Odpovědět
Já na cilindru taky netrvám, ale líbí se mi v tom přítel, jen potřebuji zjistit, jestli může být žaket i bez cilindru, to se poptáme asi v půjčovnách. Chtěla bych aby ho měl, protože ho v obleku vidím každý den(též pracovní mundúr :-) )
Odpovědět
lenka: tak uplne nejlepsi mas, kdyz se zeptas odbornika - najdi si stranky vladislava spacka, tam ma kontakt a tomu napis email. zatim mi vzdy odpovedel do druheho dne:-) a mas jistotu, jestli smi byt ve dne, bez cilindru...atd. jinak, taky vidam pritele v obleku casto, ale zaket asi nechci, prijde mi to uz moc...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bibicz:už si to ani přesně nepamatuji,jak jsem k nim přišla,brouzdám po netu sem a tam a tyhle mě teda dostali úplně maximálně,ikdyž jsem měla úplně jinou představu.Jsou ze Salónu Radka ve Fulneku,trošku z ruky z Brna :-D Kdyby to nebylo tak daleko,tak do nich určitě půjdu.Jsou nádherný.Ale třeba se budou dát sehnat i někde blíž.Já jsem se teda domlouvala se svojí známou,která má menší svatební salon a říkala,že si vyberu z katalogů šaty a ty mě objedná.Uvidíme jak to vše dopadne,tyhle ale vedou.
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:Taky máme fotografa ktery je profesionál a bude hostem na naší svatbě.Je to náš moc dobrý kamarád a jeho žena mi pujde za svědka...A taky nechceme mít klasickou hostinu v restauraci,budeme si pronajimat mysliveckou chatu a grilovat dvě prasata,to by melo cca pro 30 lidí stačit :-D lena: Přítel si bude kupovat bílí oblek na svatbu :-D A cilindr rozhodně chtít nebude,ani se mi to nelíbi ;-) betka20:To my máme v tomhle obrovskou výhodu,Budoucí tchýně je kuchařka a cukrářska,takže nám udělá jak svatební koláčky tak i třípatrový dort a zadarmo ;-)
Odpovědět
Peťa : bílý, nebo světlý oblek by se mi taky líbil, ale Roman ho nechce, prý by v něm vypadal tlustěji než je :) O žaketu se dočetl, že zeštíhluje a opravdu v něm vypadá dobře, tak chce ten. Neříkám že přítel je tlustý, to jsou jeho myšlenky :) Pořád hledám po netu, jestli někde je napsaný, že musí být cilindr, jen jsem našla, což je logické, že v kostele se musí sundat! Kdybyste někde viděli, slyšeli, že není nutný k žaketu cilindr, tak mi dejte prosím vědět :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak je fajn tady číst,jak spoustu z vás má v rodině fotografa,cukrářku a tak... :-) Každá korunka se hodí.Sama jsem zvědavá jak to s přítelem dáme vše dohromady,svatbu si budeme hradit sami a hlavně stavíme,takže peníze jdou jen do baráčku.Ale nějak to "spytlíkovat" musíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vanesskamay: no hele podle toho co jsem tu cetla tak vetsina z nas vrazi peníze do bydlení apod :) takze žádný strachy to se zvládne :) hlavne proste nemusí být vše to nejdražší že ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se k vám všem taky přidávám, od minulé soboty jsem zasnoubená, bylo to nečekané a o to hezčí, brečela jsem jak želva:-) Chtěli jsme první svatbu v květnu, ale ono to počasí ještě nebývá moc hezké a vzhledem k tomu, že hostina a celý večer se bude odehrávat venku, tak to padlo na červen a aby se datum dobře pamatovalo, tak bylo jasné, že to bude 11.6.2011:-))Čekala jsem, že začnu plánovat tak v září, říjnu, ale nedalo mi to, mrkla jsem na stránky a jsem ráda, že v tom nejsem sama:-)
Odpovědět
ahojky zuzulenka vítej :) svrcek: děkuji za kontakt, určitě mu napíšu :)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzulenka:Tak se přidala :-D Vítám tě tady :-)
Odpovědět
svrcek : tak pan Špaček mi odpověděl hned hodinu poté co jsem mu emeil odepsala :) a samé pozitivní zprávy! K žaketu nemusí být cilindr ani rukavičky a hodí se na denní slavnosti :) napsal mi i možné kombinace barev :) Děkuji, amotnou mě nenapadlo, že by měl pan Špaček web :)
Odpovědět
Lenka: tak super! Já už mu taky párkrát psala, když jsem si nebyla jistá, vždycky hned a mile odpověděl... zuzulenka: vítej do klubu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak jsem dnes objevila naprosto užasny oblek pro Martinka jelikož snoubenec bude v bílém tak junior musí taky :-D Akorát ten co jsem mu koupila musím prodat :-(
Odpovědět
v bílém bude určitě krásnej a ten co máš prodáš myslím lehce :)
Odpovědět
Profilova fotka
lena:no doufám že ho prodám...koukám na ordinaci až skončí tak sem dám ten bílí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už o svatbě doma nesmím mluvit :) prý můžu tak jednou za týden :)) tak už raději mlčím, aby si to muž nerozmyslel :) ve své podstatě máme představu jasnou, rozpočet stanovený, seznam hotový :) a před námi dlouhý rok, ale věřím, že to uteče jako voda, stejný jako první rok našemu malému :) jinak já jsem prstýnek dostala den před štědrým dnem, a to stylem : už sis někdy hrála na policajty? tak hledej.... a našla jsem krabičku :) no, žádná velká romantika, ale prtýnek hezký :) bílý mini oblek bude parádní!
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:A jaky budete mít oblek pro vaseho malého? Nechtěla by jsi ten muj?Je moc hezky ale že snoubenec bude v bílém tak chci aby ladil i junior :-D
Odpovědět
mrazulka : sice ne romantika, ale zajistil si, že budeš překvapená, protože tohle tě určitě nenapadlo :) já taky doma moc o svatbě nemluvím, vždycky počkám až začne sám, ale pak nevím kdy přestat :)
Odpovědět
peťa : tak to je k nakousnutí :) škoda, že už nestihnumít ročního chlapečka, protože to je nádhera :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: úplně mi čteš z duše - já taky nesmím o svatbě mluvit :-D Tak už teda nemluvím a jen brouzdám po netu a když něco ukážu,tak žádná reakce.Snad to časem přijde....A prstýnek ani nemám,jen jsme se domluvili na termínu,místě a počtu osob.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?