Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, všem přeju krásné pondělí... ;-) Honzi, tobě všechno nej.. nej.. nej.. k narozeninám, doplň si sama, protože ty nejlíp víš, co by tě potěšilo :-) :-) :-) Jsem zvědavá, jestli se Marki ještě dneska ozve, nebo jestli už jela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Emi!!! Tak máš prvenství - co se dnešních gratulací týče (kromě mého manžílka, který mě dneska móc krásně probudil... ;-) ) A na Marki jsem taky zvědavá! :-D To byl ale krásný víkend, co?
Odpovědět
Profilova fotka
No, po pravdě, u nás byl víkend pěkně aprílový :-N Chvilku sluníčko, chvilku mráčky a slejvák :-p No ale, i tak jsme si užívali - v Botanické zahradě v Praze je výstava motýlů, tak jsme se na ně byli podívat. Jsou to fakt krasavci - modrá, červený, černý... a lítali si vesele mezi lidma :-N No a včera jsme hodili poprvé maso na gril, ale 3x jsme to sklízeli. Nakonec se to povedlo venku i sníst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v Brně bylo krásně! V sobotu jsme s manželem byli ve Křtinách - kouknout se na svatbu Kalerat, pak jsme se stavili na pokec k našim, odpoledne jsme začali chystat dobrůtky na neděli a večer nás vzala sestra se svým přítelem do Olympie (obchodní a zábavní centrum) do kina. Byli jsme na Době ledové 2. Super! No a v neděli jsme měli trochu hoňku, manža vařil sváteční oběd, protože jsme pozvali moje rodiče a sestru s přítelem. A já jsem dělala dort a pizzenky. Stihli jsme to tak tak - ještě uklízet a prát... ještě že máme tu myčku, protože jinak fakt nevím, jak bysme to všechno stihli... :-D A odpoledne jsme jeli na výlet - na Pálavu a celou jsme ji obešli, takže jsme se vrátili až večer úplně hotoví. Ale usínala jsem s opravdu skvělým pocitem... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak super. Vidím, že myčka už mezi vás úplně zapadla :-D :-D Na Dobu ledovou 2 chceme jít taky, ale nechce se nám dávat 150,- za lístek v Palace Cinema. Počkáme na květen, to jí mají dávat u nás a je to tak za půlku.. ale Vítek už vondá teď.. Ještě se chystáme na Rafťáky, uvidíme jak to vyjde. Ještě jsem zapoměla - hrála jsem si taky včera na zahradnici a už mám muškáty za okny..tak doufám, že už nebude mrznout... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
No, ty ceny mi ani nepřipomínej! Za ty dva lístky jsme zaplatili skoro tři stovky! ]-( Ale když je to jen jednou za čas... (musím si to nějak odůvodnit, ne?) Já jsem včera taky vytáhla truhlíky a květináče ven na dvorek - tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda jednou za čas - jenže ono je všechno jednou za čas :-. Botanická zahrada, kino, ZOO, aquapark, šermířská bitva, letecký den.....ještě že letos byla zima na nestihli jsme Matějskou pouť. Ale letos zase ušetříme za dovolenou ;-) a vůbec, co by jsme z toho měli, nikam nevyrazit :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to beru z našeho hlediska - zatím jsme dva, takže tu cenu musíme násobit pouze 2. S dětma to bude horší, to je jasný... :-) Ale počítat se s tím musí, přece nebudeme pořád sedět doma, že... ;-) Tak kdepak je ta Marki? Já jsem jí to na dnešek předpověděla, tak že by.........?
Odpovědět
Profilova fotka
No možná..... a nebo už si užívá kulíška v náručí :-) x-) x-) Ty brďo, mě se dneska nechce nic dělat :-o =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně taky ne, ale musím... zatím stíhám oboje, tak je to fajn. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už si to pěkně odšktávám, ještě pět týdnů.... tak možná proto mě to tu už nebaví, ale musím ještě něco dodělat :-p No tak jdu do toho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To to teda letí! 5 týdnů, to už je fakt za chvilku! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Emi, tak kdyby dítko loudilo moc, tak třeba v Cinema City na Hájích mají každé úterý za 99,--. Taky chodíme do kina jen v úterý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám pocit, že v Olympii je to zase pondělí... Jenže my jsme měli náladu zrovna v sobotu... :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem v pátek byla kolaudovat kuchyň u Len - super babský mejdánek (koukněte na fotky do příprav. alba myslím) A o víkendu jsme byli s manžou v Písku za jeho babičkou, bylo to moc fajn a jak jsem jí pomlouvala že neumí vařit tak upekla výbornou kachnu - mňam mňam
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, úplně vám ten dýchánek závidím... A moc moc moc ti to, i Monče, sluší! (na Ivetce to ještě není vidět... tak jí budu skládat komplimenty až později...). Na další akci jdu s váma a hotovo!!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, Háje jsou fakt z ruky. V Letňanech mají taky pondělky za 99,- ale to má dítko trénink a to přeci nemůžeme podporovat - výměnu sportu za kulturu :-D ;-) On si hezky počká do května, u nás máme kino za rohem, tak ho nebudeme tolik rozmazlovat ;-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky, tak jsme se s mužíčkem bavili o tom, jak vlastně dáme známým vědět, že už máme miminko... Vymýšlím nějakou pěknou SMS, kterou by jsme rozeslali. Myslela jsem, že jich na netu najdu spoustu - tak jako k Vánocům nebo k Novému roku ... ale nemůžu na nic kápnout. Neznáte něco??
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych napsala asi něco ve smyslu - ahoj, jmenuji se ... a narodil/a jsem se... obě/oba s mamkou jsme v pořádku a už se těšíme, až za námi přijdete.... Nebo tak něco... Ale tohle asi nehledáš, co? Já vím, chtělo by to něco výjimečnýho, že? Tak jsem zvědavá, co sem napíšou ostatní... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, koukám, že jste si všichni o víkendu pěkně užívali ;-) . mě přijela neteřinka a synoveček, takže jsme spolu byli celý víkend. v pátek jsme začali a v neděli se rozloučili ;-( . a v sobotu jsme byli v zoo a bylo to taky moc príma. takže si jdu koupit ovu testy, protože už chci taky takový miláčky :-D .
Odpovědět
Emko: vy bydlíte v Praze???? Nějak mě matou ty Strakonice... :-D Honzi: díky ;-) ... já si tak slušivě nepřipadám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, tak to držím pěsti! Ať máš brzo krááásnou ovu!!! :-D :-D A pak s manžou kráááásnou noc!!! ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, díky. teď se honem musím podívat na dani, jak jí to sluší ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, no jak, přece móc! :-D
Odpovědět
emco moje sestra posílala takovou sms: Copak, že je to za den? To v kalendáři stěží najdem, ale je to v rodném listě, narodil(a)jsem se, to vím jistě! A to je právě dnes. Jmenuji se ........., narodil(a) jsem se ........v ....... a měřím...... .
Odpovědět
ahojte ženy jsou nějaké novinky s Markí? nějaké tajné, co se nepíšou sem Honzino - všechno nejlepší k narozeninkám a hezky si to užívej dneska
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, my bydlíme v Kralupech. Strakonice mám zadaný, protože svatba byla v Blatný - všichni moji příbuzný jsou z Písku a blízkého okolí tak nemělo cenu tahat je tak daleko a udělali jsme si pravou jihočeskou svatbičku :-D No a ty Strakonice už mi tam tak nějak zůstali, já jsem při přihlašování se sem na beremese vůbec nepředpokládala, že sem budu chodit ještě po svatbě |-| =-) :-D :-D Honzi, to cos napsala mě taky napadlo :-) Je to dobrý, ale trochu originality by fakt neškodilo ;-) Možná založím nové téma, co myslíš? Víc hlav víc ví... Verčo, vy jste byli v sobotu v ZOO v Praze?? My jsme byli v sobotu v Botanický v Tróji - jsme se mohli potkat =-) Jinak taky držím pěsti, aby se už mimís uhnízdil (držím ti je už od listopadu ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, dala by se upravit básnička: Nejkrásnější ze všech dárků, dává život do kočárku. V jednom z nich teď tiše dýchá, naše štěstí, naše pýcha...(původně Vaše)... + jmenuji se.......narodil(a) jsem se.....a měřím..... nebo z tajných zdrojů mám: Hola hola, kdo to volá? To je naše miminko!! Narodilo e dnes ráno (přes den, večer, v noci) a křičí na nás malinko: "Mámo, táto, už jsem tady, tak se na mě koukněte. Slyšel(a) jsem, že je prima, být tu s Vámi na světě!!" "Babi, dědo, teto, strejdo, Vy všichni kamarádi, přijďte se taky podívat, uvidíme Vás rádi!!" Jmenuji se.....narodil(a) jsem se..... a měřím.... A to od Kal, to je prostě super výstižné :-D x-)
Odpovědět
Holky a co Marki nemáte nějaké info,jestli už nerodí?
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Princezno. Jo, máš krásnou fotečku! Konečně na nás nekouká ta růžová paní Silueta... :-D A o Marki nic nevíme... jsme napnutý stejně jako ty! Emi, já vím, že tě to určitě taky napadlo... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?