Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Ivet, hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
MARKÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My tu umíráme zvědavostí!!! Tak kde jsi!!!!
Odpovědět
Honzi dík za pochvalu fotky :-N konečně jsme totiž od našeho kamaráda - svatebního fotografa přivezli ty nejhlavnější fotky a konečně jsem se dostala k počítači doma, ketrý ma CD šuplík a obrázkovej prográmek tak jsem konečně mohla něco vybrat
Odpovědět
Profilova fotka
Já si všimla, že máš v albu nový fotečky!!! Pěkný!!! A to jste je dostali až teď? Téda, ten fotograf si ale dával na čas... :-)
Odpovědět
Teda... že by Marki už fakt....? :-D
Odpovědět
holky já myslím, že marki už rodí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si to myslím taky... To by se sem jinak přišla aspoň podívat, no né??? Marki, myslíme na tebe!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy jí dáváte :-D Ta má chudinka asi pěknou škytku ;-) Ale přeju jí, ať je všechno v pohodě... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, neboj, na tebe taky dojde! Taky budeš škytat!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, tak jestli k porodu chytla ještě škytavku, tak to jí nezávidím ;-) Ale jinak jeslti je to fak tak ;-), tak taky moc držím pěstičky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jelikož se většina miminek rodí v noci, tak se škytky při porodu nebojím .... zdát se vám o mě asi nebude :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, já se teda narodila 5 minut po půlnoci, ale moje sestra o půl čtvrté odpoledne... (takže je to fifty-fifty) :-D :-D ;-) A tak na tebe budeme myslet, až už budeš odpočívat... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Emko: většina se rodí v noci? To jsem nevěděla, to se zeptám mámy esli to tak funguje i u nich :-D Ale nedávno mi říkala že se hrozně rodí při změně tlaku a bouřkách :-D ... takže Emko, letní bouřky to jistí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem v 9:28 ráno ;-) a ségra 8 minut přede mnou :-D A starší ségra někdy kolem oběda...tak my jsme všechny denní děti.....ale manžílek je taky nočňátko :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Manža je kolem půl desáte dopoledně - takže já noční, on denní dítko... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ono asi záleží hodně na průběhu porodu, ale někde jsem vyčetla, že jsou dítka kolem 21,00 - 01,00 hod. nejaktivnější a spoustu porodů začíná právě v tuhle dobu. No a když jsou dítka "šikovná" a derou se na svět rychle, tak se narodí v noci. Můj Vítek se narodil v 2,45 - tak jsem zvědavá na to druhý ;-) :-D Jinak já jsem v půl devátý večer a manžel nevíme (jeho maminka si to nepamatuje :-. )
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, mě to mamka zjišťovala v porodnici podle záznamů, když jsem to chtěla vědět přesně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě je celkem jedno v kolik hodin vykouknul, hlavně, že se narodil a mám teď díky ní tak skvělýho chlapa :-N
Odpovědět
Honzi: a tys to předpovídala, že to bude dneska, viď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, tak vás musím zklamat, ale zatím ještě nerodím.... :-D :-D :-D sice včera v Jihlavě menší bouřka byla, ale "odnesla" to jen moje kolegyňka z práce, který se v 0:10 dnes v noci narodila krásná Kačenka... :-D :-D :-D na sále byla všeho všudy 50 minut, celkem od prvních bolestí trvalo všechno 3 hodiny...takže zlaté, že--- :-o :-N dneska prej je v porodnici taky nával, měli tam 5 rodiček najednou...že prej už nemůžou a to jsem tam byla dopoledne...natočili mi křivku, ale mrňous se nechtěl hýbat, tak mě pořád převalovali z boku na bok....pak naštěstí aspoň dvakrát kopnul, tak jsme měli klid....taky jsem se ptala na UZV, že se prej u prvorodiček dělá těsně před porodem,ale že mám smůlu, že je plno tak 14 dní dopředu :-S :-S :-S (nechápu, že mě prostě neobjednali dříve, že...) takže pak půjdu na UZV, až prej budu rodit...tak to mi pomohli....jinak jsem pak byla u doktora, tak mi říkal, že mi doporučuje zůstat v nemocnici už v pátek, když tam půjdu na další křivku...tak to se mi moc nechce, uvidíme, co mi řeknou v pátek tam....a protože má manžílek odpolední, tak tam může jít se mnou....stejně jako dneska..... ;-) jinak Honzi, taky ti přeju všechno nej nej, hlavně lásku, zdravíčko, štěstíčko a pak někdy toho mrňouska... ;-)
Odpovědět
Marki ty jsi nám teda dala, už jsme si myslely, že jsi v porodnici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki :-D :-D :-D tys to teda rozsekla :-D tak uvidíme, jestli vydržíš do pátku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, to se teda ukáže, protože poslední noci už moc nespí, protože mě budí bolesti břicha...a přes den mě taky bolí...takže možná v pátek, možná zítra...kdo ví.... :-D jo, a v sobotu jsme byli konečně objednat postýlku....dodací lhůta 14 dní.... :-D 8-) a byla jsem se podívat na svatbu kámošovi....ze svatby jsem sice moc neměla, protože jsme s děckama zůstali radši venku, ale oběma to slušelo...jsem žádostivá, jak dlouho jim to vydrží.... :-o
Odpovědět
ted mne tak napadá, že bych si vzala na bedra další víkendový úkol ? , když už se budu toulat po Vysočině že bych navštívila Marki v porodnici a vyblejskla vám o novorozeňátko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, tak teď jsi všechny uklidnila ;-) No a když postýlka nestihne přijít, tak se mimísek pár nocí vyspí v koši na prádlo ...takhle malilinkatý se tam třeba ještě vejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, ahoj Marki, takže nic? :-( A já ti to tak pěkně naplánovala... no, do půlnoci času dost, co? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj marki, ty nás umíš napínat. ;-) :-D tak nezapomeň honem rychle zapnout pc a napsat nám UUUŽ :-D honzi, všechno nejlepší k narozeninám (ráno mi to vůbec nedocvaklo |-| ) dani, na kolaudaci ti to moc slušelo. já bych si taky moc přála takhle hezky vypadat ;-) (až budu těchu). ivet, tebe bych vůbec nepoznala. ty vypadáš úplně jinak se svázanými vlasy a jinak s rozpuštěnými vlasy ;-) .
Odpovědět
Holky, vy jste tak hodný, díky!!!! Já si připadám jak chodící vepřová konzerva s velkým zadkem :-D Marki: ty vago!!!!!!! My už jsme tě odrodily :-D .... prosím prosím prosím.....napiš IP až pojedete..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, tak to by mě nikdy nenapadlo, že tak matu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?