Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, téda, to je nápad!!! Jak jsem na TOHLE mohla zapomenout??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, honzi, gratuluju k myčce. hezky se s mazlinkuj ;-) takový dáreček bych na narozeniny rozhodně nikdy neodmítla - tak hrozně to mytí nádobí nenávidím ]-( holky, z "odmítání" dárků mě můj manža vyléčil. koupili jsme si jídelní stůl a židle a dělala jsem si legraci, že to jsou moje dárečky k narozeninám. a ten můj trumpeta to dodržel :-( ]-( od té doby, když nevím, tak říkám, že zlata není nikdy dost. sice jsem žádný zlato nedostala, ale už vymýšlí dárečky mě milé. stačí mi úplná ptákovina, ale mám velikou radost. protože můj manža je tak neromantický člověk, že každý vymyšlený nepraktický dárek je dvojnásobná radost ;-)
Odpovědět
Honzi: a blahopřání k myčce (bledá závist :-D )!!!! Já jsem lenošná a spavá odjakživa, a teď ještě 100x víc - takže pokud to nezkazí manželovy geny ( :-D) tak budeme mít vzorně spavé (a papavé :-D ) mimi Jo a dárečky, manžel je hračička, a tak často dostávám dárky v jakési sérii - třeba jednou houbařský atlas, nůž, košík plný žampiónů... nebo potřebičky na malování na hedvábí...nebo třeba knížky, polštářek abych měla na čem hačat a čaj, abych měla při čtení co pít--- a tak x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, ale ta myčka je vlastně nás obou - pro nás oba... ;-) (asi bych si ji přála k narozeninám, kdyby byl zásadně proti - jako že je to zbytečnost, vyhozený peníze a na nic... teď nevím, jestli jsem to napsala dobře, aby to šlo pochopit, jak jsme to myslela...?) A mazlinkovat se s ní budu pořádně asi až o víkendu, až mi bude mýt nádobí po vaření... :-D Teď jsem z toho lehce rozpačitá, protože se tím ta kuchyň hodně změnila... A ještě ji budeme muset vypodložit nějakým soklíkem, aby ta horní deska myčky byla přiražená na linku, teď je tam takový divný fuk... to se mi nelíbí. Jenže kamarád, co nám tu linku vyráběl bude mít čas nejdřív až příští týden (ale jak ho znám, tak bude mít opravdu čas až v půlce května...) No, co se dá dělat...
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, tak mi tchýně dnes zjišťovala, jak je to s tou porodnicí na Bulovce a taky ohledně toho, jestli tam mají přípravný kurz na porod. Představ si, že mi bylo doporučeno, ať se ihned přihlásím, že je o to velký zájem a maminy, které rodí v létě už ani nové neberou, protože jsou plní!! :-o Stojí to tam 1.000,-- za 6 lekcí á 1,5 hodiny (tatínkové účast zdarma) a dá se tam prý objednat i na podívání se na porod (no chudák mamina, na kterou se někdo přijde podívat :-| )....to je docela mazec, ne, takhle brzo, vždyť to do listopadu všechno zapomeneme :-D
Odpovědět
Ivet: no to je teda síla!!!!! Tak já to taky začnu hned zjišťovat, jak je to a vinohradech :-D ... u porodu jsem se byla kouknout jednou, a myslím že si mě maminka rodička ani nevšimla, že měla zcela jiné starosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi a není to spíš tak, že ti tam pustí porod na videu? Maminka podle práv a svobod může čumily odmítnout a personál jí MUSÍ vyhovět!!! Pochybuju, že by to některá dovolila... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, jestli ještě dumáš nad dárkem, tak koukni do včerejší diskuze na JTSP - holky se tam rozohnily nad Fondue a Raclette, zdálo se jim to jako vhodné dárky ;-) (je to str. 121 - 122), ale to by taky bylo tak trošku pro oba vlastně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ivet, chceš mi říct, že kdybych se teď rozhodla rodit na Bulovce, tak že mě nevezmou?? A to tam jako na ty kurzy musím před porodem nebo ne???
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, myslím, že rodit tam můžeš, ale na ten kurz už neberou, myslím, že povinný není, ale já jako nic nevědoucí :-D to ráda absolvuju, kamarádky si to chválí ;-) Dani, no možná si to zjisti, ale asi to bude všude jiné....a věřím, že Tě moc na vědomí nebrala :-D Honzi, řekla bych, že je to opravdu k porodu - asi něco jako u maturity, my jsme to taky mohli zakázat, kdo tam nechtěl čumily :-D Ale jak vidíš, tak to jde, když tam Dani byla ;-)
Odpovědět
Emko: nevím jak Bulovka, ta by měla být OK, ale do Podolí tě nevezmou 100% (ale je to drsný, kamarádky kamarádka rodila, nejblíž Podolí, jeli tam a tam jim řekli že jí prostě nevezmou ať jede jinam, ale nebyli schopní říci kam !!!!! ona naštěstí byla ještě natolik při smyslech že je donutila, aby obvolali pražské porodnice a zjistili jí, kde jí přijmou - což mají povinnost udělat ale málokdo to ví... a tak jí vzali právě na Bulovce) a máma říká, že na Vinohrady jim zase věčně vozí odmítnuté ze Zemské (apolinář) takže být tebou, fakt si to rychle zjistím jak to je...
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, tak to je mazec, když si představím, jak na tom ta ženská asi je a oni ji klidně pošlou jinam :o( Jinak mi to teď tchýně upřesnila, že je nejvyšší čas se obědnat - samotný ten kurz bude (pro můj termín) někdy srpen - září, ale že je hodně zájemců, proto se objednávat co nejdříve. Berou objednávky jen ve středy, tak si tam asi hned příští týden raději zavolám ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já nevím, jak vy, ale já bych u toho jako čumila snad ještě nějak překousla nějakýho toho medika, ale aby se na mě chodily dívat zástupy nastávajících maminek a tatínků... no to ne! Naštěstí mám pocit, že se tohle v Brně nepraktikuje... uff, ale raději si to pak ještě ověřím! :-p
Odpovědět
No jo, ale já jsem tam nakukovala od dveří, takže myslím že nevěděla že tam jsem |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, no jestli je možnost volby, tak samo, že bych taky raději chtěla soukromí ;-) Dani, i Ty jedna :-o
Odpovědět
Profilova fotka
A není to tak, že se tam Danielka dostala díky tomu, že má mámu PA?
Odpovědět
No je přeci.... takže jsem tam byla jen na "vypuzení" miminka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no,tak u nás se rozhodně na porod dívat nemůžem, chodí se akorát na sál a na přípravnu (hekárnu - ale tohle slovo nesnáším, brrr) a to dopředu zavolá sestřička, jestli se tam může, jestli nějaká chuděrka zrovna nerodí....jednou jsme tam byly, a ta chuděrka vedle byla na tý přípravně, tak jsme se docela rychel dekovaly, i když o nás prakticky nevěděla, byla za dveřma, ale stejně jsme z toho dobrej pocit neměly...u nás se na porod může podívat max. sestřička žákyňka....když rodíte během jejich vyučování... 8-) no, snad mi tam nikdo chodit nebude----- :-S :-o
Odpovědět
ahoj, sice tedy mezi vás nepatřím, ale sleduju vás :-N a nedá mi to, abych se nevyjádřila k těm dárkům... taky jsem dřív říkala "něco vymysli" a loni dostala stěrače!!! takový zklamání z dárku sem v životě neměla (myslel to dobře, pořád sem říkala, že to blbě stírá :-D ) takže, teď se řídím pravidlem, že když něco chci, tak si o to mám říct. včera jsem mu poslala odkazy na dvě fondue sady a dneska na troje naušnice. zítra vyberu nějakou knížku a pošlu další odkazy. to by bylo, abych nedostala něco, co chci! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to jsem slyšela o Podolí a o Apolináři, ale tam stejně nechci. Je to dost z ruky... No já si omrknu ten Mělník a pak kdyžtak zavolám na Bulovku. :-) Stejně se mi to objednávání zdá takový divný - sice máš od dr. stanovený termín, ale kdy porodíš, to doopravdy přeci nikdo neví =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já vždycky než to dopíšu, tak už se bavíte o něčem jinym :-( Jenže já jak tu zaučuju tu kolegyňku tak to pořád musím házet na lištu |-| =-)
Odpovědět
joo, a když už jste u těch porodnic, tak do místní porodnice určitě nepojedu, slyšela jsem tolik historek o tom, že to špatně dopadlo vinnou doktorů, že nikdy, nikdy, nikdy! Do brna to máme á 60 km, max hodinu cesty, tak to honzi prozkoumej, ale typovala bych to na Bohunice
Odpovědět
Jani: tak to je fakt dárek :-D :-D :-D Emko: přesně tak... pak jeden den nebude rodit skoro nikdo a druhý den nával... :-D - vím to od mámy, jak někdy je fakt pohoda, a někdy se ani nedojde vyčůrat (třeba při změnách tlaku, to pak rodí všichni naráz :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Sadu na fondue (zatím) nechci - jednak jsem to nikdy u nikoho neviděla ani nejedla, tudíž fakt nevím, co bych s tím dělala (opravdu nevím, co se s tím má dělat...) a pak - byl by to spíš dárek pro manžu, protože bych to byla já, kdo by v tom klohnil - a on by si mlaskal, jak je to perfektní dárek! To ne... :-| ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak já jsem manžovi ukázala ve zlatnictví na naušnice z bílýho zlata.....za 900,- Kč a ty chci za první mimčo... ;-) jinak, pokud si neřeknu, tak taky nic nedostanu...i když....loni mi chtěl koupit mobila véčko, protože jsem pořád o něm povídala, ale ve skutečnosti jsem ho tak moc nechtěla...to jsem spíš chtěla kameru, abysme si natočili našeho miláčka... ;-) no, a protože jsem mobila vyhrála v tombole, tak hádejte, co mi dal???? pouzdro na mobil za 300,- Kč...a to bylo vše....a pod stromeček jsme si dali příbory za 2 tis..... :-N takže taky vím,.....když něco chci, tak na to prostě ukážu prstem.....překvapení pro mě je, pokud to koupí.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, z těch výběrů dárků od našich chlapů vyplývá jediné: "jak si chlapa nevychováš, tak no nemáš" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já se musím smát.... :-D zrovna přec chvílí mi manža diktoval seznam toho, co by všechno chtěl k narozkám...tak jsem se ho ptala, proč mu to mám kupovat zrovna já???? :-D a on na to, no, vždyť mi to vždycky kupuješ ty, ne??!! :-D tak jsem mu odpověděla...nu dobrá, ale pak se nediv, že když mi dáš k narozkám "jen" pouzdro na mobil, tak si pak ten zbytek musím koupit sama.----- :-D :-D :-D :-D taky se musím pochlubit, objednala jsem si z bonprix takový krásný bodýčko a dneska mi přišlo...no, budu se fakt rozplývat, až se do něj vejdu...a myslím, že Jožík ještě víc.... :-D :-D :-D mějte se hezky a zítra papa m.
Odpovědět
Profilova fotka
No co jééé? Pátek skoro fuč a tady nikde nikdo? Ani Marki.... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, dneska mě vůbec nebaví čučet do počítače :-N . pořád mám nějakou tancovací a taky škodící. takže si tak poskakuju po kanceláři a odvážím kolegyně na židlích od stolu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jde na tebe jaro, co? :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?