Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
marki: prý zítra po 10:00 =-) ...už aby to bylo!!!!!
Odpovědět
A nová slečna zatím není vybraná, terpve čekám co přijde :-D ... zaučuju 2 nové produkční a ty jsou moc fajn
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ještě budem držet do těch desíti pořádně palečky!!! :-D :-D :-D Jé a to nám honem napíšeš, jestli budou modrý nebo růžový dupajdy, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to budu zítra nedočkavá.....ale ono to bude v poho....jako u nás...prvně cysta na mozku, pak špatnej monitor, pak 2 blbý zápisy v těhu knížce,takže další pozvánka na UZV, kvůli nemožnosti určit termín porodu...a pak zase její zrušení.....no a pak prožívej v klidu své těhotenství, že... :-D
Odpovědět
Děkuju!!!! Honzi: asi ne, ať máte nějaký překvápko :-D :-D :-D Marki: je to běs, jak Dr. dokážou vystresovat...
Odpovědět
Profilova fotka
jo, Dani, ale na konci už to vůbec neprožíváš.... :-D jen si říkáš, že doufáš, že je mimouš i přesto všechno v pořádku, když v bříšku vydržel tak dlouho....a je to... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No Dani, to snad né! Já to chcíííí vědět!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Marki: to je asi fakt... jak jsem na začátku pořád něco četla a studovala, tak teď už jsem 2 měsíce do žádný knihy nekoukla a ani mi to nechybí... jen se modlím na tu AMC...a pak nohy nahoru a pohoda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Marki a kdy se nám pochlubíš nějakou tou fotečkou? Nebo ses už chlubila a já to prospala? (teda propásla?)
Odpovědět
Honzi: :-D :-D :-D nejpozději v srpnu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty seš... :-( :-| ]-( :-o =-) :-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dani, ty tu honzi utrápíš... :-D :-D my to budeme vědět tak do 2 týdnů, max do třech....jestli ty modrý dupačky bud přebarvovat nebo ne.... :-D :-D a s fotečkama se možná pochlubím zítra..zatím jsem se s nima moc nezžila 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marki, "tebe ani tak neřeším", u tebe mám jasno - jako ostatně ty sama, bude to kluk jako buk!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, to byl hrozně silný příběh (teprve teď jsem ho mohla číst). |-| dani, není od tebe fér takhle honzinu (a potažmo i mě) trápit. ty nejsi vůůůbec žádná kamarádka :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Dani, přesně tak, jak píše Verča! ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki a co je s těma fotkama v nepořádku? Nevyfotila tě paní fotografka pěkně??? :-o
Odpovědět
:-D :-D takhle vy na mě!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No to si piš, že nám to sem napíšeš! Nebo s tebou nebudeme kamarádit!!! :-D :-D :-D :-D :-D Ale né, neboj! Tak myslíme na tebe a ať je všechno dobrý! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, teď jsem ten příběh dočetla a dokonale jsi mě rozplakala!!! ještě že jsem tu zrovna sama a nikdo se nediví, proč brečím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já ne, to život! A paní, která ten zážitek krásně popsala... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, ale Tys to sem nakopírovala ;-) Na někoho se to svést musí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale varovala jsem vás! :-D
Odpovědět
Historka z emimina: ještě vám sem musím připsat perličku o porodu kamarádky - čekala druhé mimi, 3 týdny před termínem porodu si takhle večer vlezla do vany a když vylezla, tak jí praskla voda, no a dál už to byl takový fofr, že miminko porodil tatínek v koupelně na zemi na dlaždičkách,sluchátko s instrukcema od doktora na uchu Zvládl to na jedničku a když přijela sanita, tak už odvezli do porodnice maminku a čerstvě narozenou holčičku! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to ale musel být fičák! Nevím, jestli bych to takhle chtěla (přece jenom možný komplikace a tak...) ... no, ale co by se dalo dělat, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda dani, to je fakt neuvěřitelný. :-. pevně věřím, že se mi to takhle nestane. člověk nikdy neví, jestli to ten můj chlap je schopen ustát - natož odrodit :-N :-D dneska se ho na to zeptám, už se těším na komentář. bude to hrdina nad hrdiny, ale za skutečnost ruku do ohně raději strkat nebudu. :-D :-D
Odpovědět
Můj myslím že ne, není schopný mi ani zalepit krvácející prst :-D takže bych rodila, křísila manžela a odháněla našeho hrozně zvědavého psa, který musí u všeho být a všude strká nos :-D
Odpovědět
Profilova fotka
včera mi kamarádka poslala vtip a musím ho sem dát - nějak mi sem patří: Paní rodí doma. Je u ní doktor a vypadne proud. Musí zavolat pětiletého synka, aby svítil baterkou. Porod se podaří, doktor plácne mimino po zadečku a syn s očima navrch hlavy vyhrkne: "Správně! A druhou přes hubu, neměl tam lízt!!"
Odpovědět
Veru: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Veri, ten je dost dobrej! :-D :-D :-D Taky jste tak unavený? Že by na mě šla jarní únava??? Ale vždyť jaro ještě ani pořádně není... =-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak amnioc dopadla OK!!!!!!!!!!! Jupí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?