Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
No, kdybych čekala kulíška jako ty, tak bych tak neřádila, to víš. :-D ;-) A spát se mi chce, ale to by se mi chtělo i bez takovýho ponocování. Jak mám dovolenou, tak chodím spávat později a později vztávám, takže probudit se včas do práce - to jsou muka. Ale nedá se nic dělat. Dneska doufám moc práce nebude, tak snad budu mít čas se probrat. ;-) A jak děti prožili oslavy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky přeju ještě krásnější rok 2006. ;-) my jsme slavili s bandou u nás doma. taky se to moc povedlo. bylo nás 7 a všichni jsme se nějak namaskovali. v 1 jsme byli na nymburském ohňostroji a musím říct, že jsem hezčí v životě nevyděla. bylo to úžasný, super choreografie a nejvíc mě dostali různý tvary světlic (na nebi se udělala jedna veliká různobarevná hvězda, klobouk, srdíčko....) prostě jsem z toho nadšená. možná jste to viděli, ale mě to teda dostalo. :-N taky jsme šli spát až v půl čtvrtý. a druhý den jsem taky tak různě polehávala .... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak oslavoval synek doteď pořádně nevím :-. :-x |-| On jel totiž s našima na hory a ještě se nevrátili, přijedou někdy odpoledne. Mluvili jsme s ním prvního v půl jedný ráno a to byl nadšenej z ohňostroje.. tak snad se dneska dozvím jak se tam měli ;-) Holky, ve čtvrtek jdu na podrobnější UTZ tak jsem nervozní, jak to dopadne, ale určitě dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno! Emi, tak co synek, neopil se moc nebo jsi musela uvařit slepičí polívku? ;-) :-D A nebuď nervozní! Tím si jenom škodíš... Ikdyž - já bych určitě byla taky....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, oslava se jim povedla, měli i tombolu, tak přivezl domů spoustu krámů - magnetickou tabulku, odznaky, dvě malé svítilny (no spíš blikačky), porcelánového andílka - už to máme na výstavce x-) Zítra jdu v osm ráno, tak doufám, že z ní už vydoluju fotku a hodím vám jí sem :-) A manžel jde se mnou, poprvně mimčo uvidí, tak se na to těším ještě víc :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to je moc pěkný!!! - jak se synem, tak s manželem! Tak ať vám to vyjde. Hele a kdyby ti náhodou ta MUDr. nechtěla tu fotku udělat, tak jí řekni, že ji nutně potřebuješ, neb ji musíš vystavit na netu pro tvé kamarádky z celé republiky! :-D Třeba to zabere... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, teď jsem si přečetla v Jen tak... že ti dali smlouvu na dobu neurčitou. Tak to ti fakt přeju, asi se ti dost ulevilo, že nemusíš schánět někde jinde, co.. Fakt mám radost i za tebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, díky! Jo, ulevilo, ale že bych byla v euforii... Asi mi to ještě tak úplně nedošlo, nevím. Ale ráda jsem, to víš, že jo. :-) Ještě by mi mohli dát nový platový výměr a to by teprv byla euforie! To bych už toho ale chtěla moc... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To asi jo ;-) Hlavně, že máš o problém míň.. Já jsem taky v eufórii - včera jsem se dozvěděla, že v senátu neprojde ten vyšší rodičovský příspěvek. Že to byly jenom předvánoční žvásty ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No tak o tom jsem taky slyšela... Oni už to definitivně zavrhli? Já myslela, že to jen znova prozkoumávají. Prý si uvědomili, že by to stát přišlo na 12 miliard, který asi nemají a pak si taky někdo uvědomil, že by ten nárůst byl hned o 100%, což je moc. A pak by prý taky ženský nechtěly chodit do práce a raději rodily děcka, což by prý stát taky připravilo o móc peněz. Já bych je kopla do brňavky.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych je kopla dvakrát... ]-( takhle nalákat lidi a pak z toho vycouvat. No nic, snad se u nás miminku bude líbit, i když budeme chudý ;-) :-D
Odpovědět
Ahoj holky,taky se přidám k nadávkám na ty naše "představitele lidu"....Tak už jsme si tak krásně plánovali miminko a zas to budem muset kvuli penězům odložit... :-( Tak stát by připravilo o hodně peněz,kdyby se rodilo víc dětí,jo? No,to jsem zvědavá,kdo na nás bude dělat,až budem v důchodu,to je bude stát mnohem víc....Jen jestli do toho důchodu vůbec půjdem..... ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hele - oni už to tada jako fakt definitivně zavrhli? Jo? :-o :-o :-o :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, to je novinek .. honzi, gratuluju ke smlouvě - to je dobře, že se nemusíš strachovat co a jak. emko, vůbec jsem netušila, že to ti darmožrouti zrušili. taky jsem si plánovala, že o mateřské "dovolené" nebudu vůbec chodit do práce - a tím uvolním místo jiné šťastlivce, která bude platit daně tak jako já. a zároveň bude mít dítko více péče = řádný člověk, který nebude v dospělosti krást ani snad jiné vyvrhelnosti provádět. to jsou okamžiky, kdy by člověk nejraději emigroval, ale bohužel v eu to není o nic lepší. ACHJO :-( a co porodné, to zvýšili?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já teda doufám,že to nezavrhli, že si jen tak s náma hrajou před volbama - jako voliči koukej, tohle ti dáme navíc, jásej...za pár dní si to rozmyslí a řeknou, no, možná to tak asi nebude...ale ono do voleb ještě pár měsíců zbývá, tak nás nechají trochu vycukat a těsně před volbama to schválí.... ;-) a když ne, tak ať si trhnou ploutví a konečně udělají něco s tím systémem, kdy cikán je na tom líp, než lidi , co celou dobu po škole, kterou dodělali, pracujou a pak chtějí mimi.... 8-( nejlepší by bylo, kdyby odsouhlasili, že lidi na mateřský by museli mít za sebou min třeba 3 roky práce nebo školu (střední)...protože já platím jak debil kolem 5 tisíc za měsíc na daních a co z toho pak budu mít????? 3,5 tis na rodičovským příspěvku???? no, tka jsem se zase rozčílila, jinak vám chci napsat, že máme za sebou svatební cestu do Rožmitálu pod Třešínem, byli jsme tam týden a jsem ráda, že jsem doma....holt všechno není takový, jak se zdá být na obrázcích a v ústech cestovních kaceláří...tak jsme aspoň poučený pro příště....ale aspoň jsme si odpočinuli a s chutí jsme se vrhli do práce... :-D mně narostlo za vánoce bříško naprosto magickým způsobem, tak nosím těhu kalhoty a na nich kratší šaty na léto, prostě modes robes,..... 8-) přibrala jsem od začátku těhu 4 kila (teď jsem v 24T).... jinak emko, ono to dopadne určitě dobře, stejně jako u nás.... ;-) mě malej teď kope tak neuvěřitelným způsobem, že už by mohl přestat..... ;-) já jsem se trochu stresovala před vánocema, zašla jsem si pro nějaký prášky na krk, protože se mi pořád do něj vracela nějaká neplecha, tak vám můžu říct, že bioparox zabral 10000% hned druhej den...jen jsem se ptala v lékárně, co můžu eventuelně stříkat do nosu, kdyby se mi ucpal rýmou, tak mi řekli asi 3 spreje a já přd svatbou používala olynth, což se prej nemá (já si ho stříkla asi 3-4x)...tak jsem z toho byla špatná další dva dny, jestli nebude něco špatně, tak mě pak musely kámošky uklidňovat, že víc ubližuju mimču stresem než tím, co jsem udělala před třema měsícema.... ;-) ...tak se emko nestresuj, i když...když si vzpomenu na sebe, tka jsem musela běžet na záchod řed tím UZV, jak jsem byla nervozní, jak před zkouškama..... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, to bylo vyčepávající ;-) Já myslím, že to ještě nezavrhli úplně, ale když už o tom začali pochybovat tak to je pro mě jasně zazděný. Já jsem s tím teda moc nepočítala - zdálo se mi to nereálný, ale stejně mě naštvali :-p Porodný nevim, nikde nepíšou jak to s tím dopadlo. Ale to snad jo. Na tom totiž ta skupina nezaměstnaných zas může vydělávat - porodí, dítě šoupne do kojeňáku a schrábne prachy... Já bych to taky udělala nějak líp, podle toho kolik člověk zaplatí na daních, tolik si zaslouží. Když někdo nepracuje a pořád jenom vycucává, tak tomu přidávají........ a dost, nechci se už s nima zabývat.. Já myslím, že nás zítra na kontrole pochválí, ale ty pochybnosti, co když........ to je šílený =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marki! A copak se vám na dovolené nepovedlo? Vždyť svatební cesta by měla být jednou z nejkrásnějších dovolených, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teď si vás tu většinou jen čtu, ale dneska vzhledem k tématu píšu, že to zvýšený porodný BUDE! :-) Platí to od dubna 2006, tak se držte! Jestli nezvednou ten rodičák, tak mě naštvou, taky jsem si říkala, jaká to bude paráda! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no, honzino, nepovedl se hlavně hotel, prý 3***, já bych jim dala. Přijeli jsme 26.12. ve 2 odpoledne (nástup nám napsali od 11 do 16 h), pokoj byl vymrzlej, nevytopenej, a topení zaply až po našem příjezdu...pak jsme si začali vybalovat věci a dávat je taky do koupelny - vana ve sprchovým koutě měla asi 7 rezavých děr, prostě to ani nemělo lak, nic....., a vrzala nám postel.....a taky nám hned sdělili, že se vypíná topení 4x denně na hodinu, což nám potom už během pobytu nevadilo, ale první dva dny tam prostě byla hrozná kosa a my chodili po pokoji v mikinách a svetrech nebo jsme byli zalezlí pod peřinou, která ale byla hroozně tenká (ta letní)....zato v restauraci to bylo v poho, hrozně dobře tam vařili. No takže takhle nám začala svatební cesta a vzhledem k tomu, že jsem těhu, tak mě tyhle věci vadily asi 3x víc než manželovi...jenže ono zaplatit za týdenní pobyt se snídaní pro dva 10.000,- Kč a mít tohle první den, tak se vám to asi taky nelíbí... ]-( prostě pokojíček, ze kterýho mě přecházel zrak.... :-o jo a co se týče toho porodnýho, mám sice termín na konci dubna, ale co když porodím o měsíc dřív???? a vůbec mám 2 kámošky, co mají termín v březnu...to jako podle těch chytráků bude od dubna všechno 2x dražší nebo co.??? copak si tyhle holky nezaslouží taky vyšší porodný???? tohle mohli vymyslet jedině chlapi!!!!měli to dát od novýho roku a hotovo.... emko, zítra dopoledne nám tady hrdě vystavíš fotečku a budeš se chlubit, jak je to všchno OK.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, už chápu... Taky by mě ta zima vadila a to hodně - moje anemie pro zimu nemá moc pochopení :-D A kdyby to navíc bylo na svatebce a ve 3* hotelu...! Jo, taky bych byla vzteklá. No jo... od novýho roku... to je sice hezký, ale vem si, že na konci prosince se taky narodilo dost dětí - takže by se stejně tak, jak ty teď, mohly rozčilovat maminky, co rodily kolem Vánoc... Ale je fakt, že většinou zákony nabývají platnost od 1.1., takže ten duben mi taky připadá trochu zvláštní... Tak ti držím palce, ať se ti kulíšek vykulí až v tom dubnu, jo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky honzino, doufám, že v něm aspoń trochu dříme Rotschield a nástup na tento svět přijde až po 1.4.2006 :-D ..i když v době porodu mi to bude asi úplně jedno.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
A radost budete mít i z březňátka i z dubňátka, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, honzi, hlavně když už to bude venku a bude to zdravý.... ;-) jak se jinak dneska po ránu máte??, emko, ty už to máš asi za sebou ne???. čekáme nažhaveně na obrázek... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marki! No přesně tak jsem to myslela! ;-) Jinak dneska to docela jde, ale už se těším domů. A musím uklízet a prát, protože o svátcích a mezi nima jsem to jaksi nezvládala... Emko, taky čekám na dojmy a fotku!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to máme zdárně za sebou. :-) Všechny strachy byly zbytečný, mimísek roste jak z vody. Mrskal s sebou tak, že ho dr. málem nezměřila. :-) Tatínek byl se mnou a byl vykulenej z toho, jak už je mrňous velikej, že má ruce a nohy - asi si myslel, že je to pořád malá housenka, když nemám břicho. Podle toho, jakej tělocvik jsem tam viděla, se mám na co těšit. :-p Ale už aby to bylo :-D Jdu hodit tu fotku do skeneru, je na ní krásná hlava a ručička s kusem nohy ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ho máte v albu příprav, už na vás mává :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Emko!!!!! Díky za fotečku!!! Tak byla paní mudr spokojená? A mimísek je velikej! Kolik že už má cenťáků?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a cukala se doktorka hodně nebo fotku vydala bez mučení?
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska vydala fotku bez mučení a dokonce jsem za ní ani nemusela zaplatit, prý za to, že jsem musela tak dlouho čekat ;-) A jak je mimi velký, to jsem se zapoměla zeptat. Ona to tam počítala na týdny, měřila mu hlavičku a koukala na krček a nos. Tam říkala, že je všechno OK a že to na týdny vychází. To mi stačilo, ale jak jsme zaklapli dveře hned jsem říkala, že jsem se zapoměla zeptat kolik cm má. Ale počítám tak 5-6cm. To je macek co :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je! A menžel teď na tebe bude stráááášně hodnej a pozornej, ne? Už má důkaz... ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?