Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Honzi,děkuju moc,krásně jste mě zahřály u srdíčka :-) Opravdu jsem se začala těšit,jaký to bude krásný,až tam budem spolu opravdu bydlet....
Odpovědět
Profilova fotka
Jezurko, i od toho tady jsme, aby jsme vyslechly stesky těch druhých. to že jste si koupili domek tak blízko vašich jednou oceníš - až budete mít děti, tak to budeš mít pohodičku - babička takhle blízko je vždycky výhra. A s tatínkem ti přeju silné nervy, hlavní teď pro tebe je ale, že máš manžela o kterého se budeš moc opřít - na jaře vám postaví komín a šup,šup - už budete ve svém... Vánoce budou určitě hezké u každé z nás, i když si to teď ještě nepřipouštíš. Jak by taky nebyly hezké, když je budeme poprvé slavit jako mladé paní ;-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jezurko, to víš, že jo! A pokud teda na Vánoce jedete k lidem, kteří se stále mají moc rádi a je u nich příjemná atmosféra, tak se fakt není čeho bát!!! Uvidíš, že si to moc užijete a ještě rádi na to budete vzpomínat!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já budu píct až v pátek, vánočku a vanilkový rohlíčky, manžel půjde na večírek, tak abych se doma nenudila....i když v sobotu ráno si as bude chtít dát česnečku.... :-p :-D :-D :-D fotku z večírku musím prvně vyžebrat od kolegy, pak přidám do alba.... ;-) bylo to fajne, v tombole jsem vyhrála novej mobil, Nokia 6101 s foťákem a videem (nahraju si mimíska v porodnici ;-) ), takže sice manžel přišel o 1 dárek pro mě (chtěl mi ho taky koupit), ale zato jsme ušetřili 6,5 tis... :-D :-D :-D ..doma jsem byla ve dvě a bylo to tak akorát.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, ty se máš! Vyhrát v tombole takovou dobrou cenu! To bych taky brala!!! Já - pokud jsem něco v tombole vyhrála, tak to vždycky byly krámy. Jen jednou jsem vyhrála krásný čajový servis - malovaná konvička, šest malých hrníčků, stejně malovaných a všechno na malovaném podnosu. Pěkný, fakt. A na fotku se těším! Žebrej, žebrej! :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, musím vás pozdravit.. ;-) Marki, tobě gratuluju k výhře. Já jsem na tom ještě hůř než Honzina :-D Vyhrála jsem jednou polívku v pytlíku a jednou masox :-D :-D Jó a teď si vzpomínám jednou 10kg aviváž, kterou jsme zapoměli pod stolem =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, k mobilu gratuluju!Já ho mám a naprostá spokojenost :-D !Tak si ho hezky užij!My s přítelem vyhráli minulý rok aktovku do školy(že by nám tím osud něco naznačoval :-D )..tak jsme ji dali dceři kamarádky, která byla budoucím prvňáčkem...měla z ní velkou radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, emko, my taky normálně vyhráváme ceny typu - bažant, zajíc, jednou jsme vyhráli husu, tak se manžel ptal, jestli bude mrtvá, oni že jo, a když přijel, tak mu dali pytel....a v ní živá husa... :-D ....pak jsme vyhráli pytel brambor (dobrá cena pro kolchozníky, který sklízí sami 2 káry brambor :-p ), pytel šrotu, hnusné vázičky (barva oranžová s jakýmsi květinovým motivem :-p :-p )...ono taky hodně záleží na obsahu tomboly....tohle byla tombola na firemním večírku k 15. výročí firmy.... ;-) tak se kluci vycajchnovali.... :-N a jak je jinak, po/předsvatebně????, příští týden ve čtvrtek budeme mít rok od zasnoubení (zároveň budu mít narozky, tak si to manžílek zapamatuje :-D ), tak půjdeme na véču a v sobotu na štědej den to budou 3 měsíce, co jsme se vzali..... ;-) mimi nám roste jako z vody, na bříšku to jde vidět týden po týdnu.... :-o doma si patlám obrázky z hlíny, abych mohla podarovat co nejvíce bližních svých... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, v pátek jsem sem se sem vůbec nedostala... :-N My budeme mít rok od zásnub až na Valentýna, určitě si to miláček vybral tak, aby se mu to dobře pamatovalo :-D Včera jsme dělali druhou fotku bříška - celkem jich bude devět :-N Ale, řekla bych, že žádná změna - cítím břicho, je jakoby nafouklé a tvrdé, ale není vidět. Přitom žeru... tomu se totiž ani nedá říct jím... a břicho ani kila nikde, naštěstí. Ty máš Marki, Zmizíka, já mám Tasemničku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no emko, já mám dma tasemnice dvě - jednu v břichu, i když teď už začínám přibírat, ale určitě mi ta druhá zůstala doma - a to je můj manžel....měří 186 cm, váží 78 kg a cpe se jak nezřízenej, a takový kombinace, který ani já jako těhu těžce nezvládám.... :-D :-D aleteď je nachcípanej (má rýmu a kašel - takže na umření)... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, sice sem vůbec nepatřím a tak, ale nedá mi to, abych se nevyjádřila k tombole. My s přítelem máme na výhry fakt "štěstí", náš nejlepší úlovek byla papírová záložka, asi 10 cm dlouhá :-D Smáli jsem se ještě měsíc :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jenom vás v rychlosti zdravím. mám teď v práci neuvěřitelnej frmol. už aby byl únor - konec uzávěrek, auditu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Verčo, taky zdraví, až budeš mít čas, tak napiš co je novýho :-N Marki, to můj manža tasemnici nemá, ale aspoň je vidět, že ho nešidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, emko, takhle to vypadá, že se mu v manželství vůbec nedaří jenže třeba včera měl k večeři gulášovou polívku, hemenex, 4 krajíce chleba a ještě něco (už si nepamatuju co, to je ta těhotenská mlha) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jak se máte? co vánoce? a co těhulky? sice tady s vámi budu moct povídat hezky z vesela až v únoru, ale stejně mi to nedá se vás nezeptat ;-) kdybych vás zase náhodou propásla, tak vám přeji hodně štěstíčka a zdravíčka a všeho, co si přejete, celý nový rok a vám těhulkám zdravá miminka :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla. V práci vůbec nestíhám a doma net nemáme :-( Ale musím se vám pochlubit. V srpnu budeme mít taky miminko. První fotečku máme z pátku a je to takový malinký 7mm flíček :-) Nevím, jestli se tady ještě dostanu, ale přeji vám hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky v tom dalším roce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cecetko, gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Taky teď nemám čas na pokec, ale, Cecetko, tohle mi prostě nedá a taky ti musím MOC GRATULOVAT! To jsou moc pěkný zpávy!!! Tak ať je ti krásně a miminko roste! :-) Koukám, že za chvilku bude víc zářijových nevěst těhotných než těch, které ještě ne. ;-) Co chystáte na Silvestra?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Taky nestíhám, navíc jsem dneska naposledy v práci. Teda letos :-N , příští rok to zapíchnu někdy v dubnu, nebo v květnu :-D Cecetko, moc gratuluju.. To jste si dali krásný dárek pod stromeček - fotku miminka :-) Přeju ti, aby ti bylo jenom dobře a aby miminko krásně rostlo. Na Silvestra nechystáme nic převratného, synka jsme vyslali s babičkou a s dědou na hory, tak si budeme užívat sami sebe pěkně doma ;-) :-) Já u černorybízového džusu a manžel s nějakou mňamkou ;-) Holky a jaký byly vánoce - první manželský, co?????????? My jsme si to užili - dostali jsme el.šipky, tak jsme do půlnoci házeli. Všichni, byli u nás i naši s babičkou (82 let) a i jí to chytlo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prvný manželský Vánoce? Jaký byly? No přece krásný, ne? My teda byli sami dva, stejně jako loni ;-) A 25. jsme byli pozvaní na oběd k našim, 26. zase k tchýňce. To bylo moc příjemný, nemusela jsem vařit! S našima slavit Vánoce, to by ještě šlo, ale s babičkou, děkuji, raději nechci =-) :-) A s elektrickýma šipkama musela být legrace. Já mám teda oko z kašparovy krávy, takže bych toho moc nevyhrála, ale zase by se mnou byla sranda, zvlášť, když se k tomu něco usrkává! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sranda byla, fakt. :-D Já jsem z tý naší babičky taky měla strach, už jsem to tu popisovala nahoře, nechci si na ní pořád stěžovat, ale je to s ní těžký. Nakonec to dopadlo všechno na výbornou. 25. jsme jeli do JČ, tam máme zbytek mojí rodiny. To bylo fajn, babiččino jídlo je vždycky to nej.. a 26. jsme taky byli u tchýňky.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A Emko, jak se ti daří? Teda vlastně vám, že? Nosíš lacláče? Nebo to už není v módě?
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brďo, lacláče... na mě by vypadali hrozně. Jsem vysoká - 180 cm. A nedovedu si představit tu dýlku látky.. :-D To ne, ty nosit nebudu. Viděla jsem takový pěkný bokovky a na bříško měli přidělaný úplet... to by se mi víc líbilo. Ale nejspíš si to spíchnu sama, mám doma nějaký starší kalhoty. Teď zatím nosím ještě normální věci. Bříško mi vyleze vždycky večer a do rána zmizí =-) Jinak je mi dobře, nevolnosti zmizeli, tak mě někdy napadá, jestli tam ten mimís pořád je, když o něm nijak nevím. Ale určitě je a je zdravej, příští týden ve čtvrtek se na něj půjdem s manžou mrknout - měl by mít tak 4 cm (to je macan, co?) Už aby zmizela ta únava, sice je to lepší, ale pořád to není ono. Jaksi nic nevydržím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, únava může být i z počasí, co? Jak je zatažený a ještě třeba prší, tak se mi chce strašně spát. Teď je taky zatažený, sice neprší, ale sněží a spát se mi chce taky... A to nejsem těhotná. Hlavně, že už je ti dobře. :-) Aha, takže lacláče už jsou pasé, jo? To jsem nevěděla. Teda, maminka v bokovkách, to je dobrý! Jen bacha na tu zimu, že? To o tom večerním bříšku a ráno nic - to píše hodně maminek, nevíš, čím to je? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím čím to je, asi se to nějak nafoukne po celém dni - jídlo, pohyb a tak. No a přes noc se to tam zase srovná :-D :-D Ty bokovky mají právě ten elastický pás až nad pupek, takže se zimy bát nemusím. Jinak bych do toho nešla - bokovky i normálně nosím jen květen - srpen, pak mi táhne na záda :-N U nás dneska taky sněží, nejradši bych hned zalezla do pelíšku. Miláček mi slíbil česnečku než přijdu z práce, tak se na ní moc těším. Jenom ještě musím skočit do Spořitelny, konečně jsem se dokopala změnit si tam jméno a přišla mi nová karta. Pak na poštu, protože sice mám manžela doma, ale dopis pro mě mu pošťačka nedá... to jsou předpisy... a pak ještě musíme vrátit miláčkovo košili, nějak jsem si myslela, že má menší ramena ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak ještě jednou a letos už fakt naposledy. Přeju vám do Nového roku 2006 všechno nejlepší, hodně lásky, pohody, zdraví a ať všechno klape tak jak má. A všem těhulinkám přeju ty nejkrásnější, nejmilejší, nejzdravější, nejspavější a nejpohodovější miminka :-N :-N ( i když to je jasný, že takový budou ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Musela jsem něco rychle udělat, takže jsem se odmlčela... Koukám, že máš dneska ještě spoustu běhání, tak ať to máš co nejdřív vyřízený! Česnečku bych si taky dala... no, vlastně bych si dala cokoliv, nějak jsem se přes ty svátky rozjedla nebo co... Ale co, však to do léta zase shodím, toho se nebojím. U mě je to už známý jev. :-D Dnes jsem tu taky naposledy v tomto roce. Od zítřka mám dovču a doma net nemám... Takže taky všem přeju do roku 2006 všecho nej nej nej! A hodně žádostí o ruku! A hodně svateb! A hodně miminek! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak jsem zase zpátky :-N Jak se vydařila silvestrovská oslava ? Já jsem to oslavila černorybízovým Relaxem, o půlnoci jsem si připila šampíčkem. Vydržela jsem až do půl čtvrtý do rána, ale prospala jsem skoro celý Nový rok :-D Včera jsme se byli podívat v Praze na ohňostroji. V televizi to teda vypadalo líp - ve skutečnosti bylo vidět jenom kouř a trošku světýlek. Holt šel vítr proti nám, to si člověk nevybere :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Emko!!! Krásný nový rok!!! Ať je lepší, než ten minulý (pokud to ještě jde... ;-) )! Silvestrovská oslava vyšla na jedničku s hvězdičkou! :-D Kolegyňka z práce a její manžel nás vzali s jejich partou "do party" :-D a slavili jsme všichni společně. Bylo nás deset, takže tak akorát. Sice jsme se nikdy předtím neviděli, ale docela rychle jsme se seznámili a pařili jsme jako diví!!! Ti nejvýdržnější z nás šli spát v sedm!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brďo, tak to bych dospávala ještě dneska :-p :-D :-D To je dobře, že se vám to vydařilo :-) Musím pracovat, mám toho tu nějak moc.. ale ještě sem nakouknu.. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?