Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem si vzpomněla, že pro muže mám bačkory (přeci jenom už je ženatej :-D :-D ) a košili s kravatou. a včera jsme si určili (opičíme se po mojí kamarádce), že jeden dárek musí být ručně vyrobený a jeden sexuální. ručně vyrobený je pro něho tvrdý oříšek. ale už se těším, jak se vyřádíme. sice ještě vůbec nemám páru, co vyhotovím, ale stejně se moc těším. třeba bych mu mohla uháčkovat čelenku - bude ji muset nosit každý den do práce :-D :-D :-D . už se na to moc těším.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki holky asi už tu nejste, ale musím se pochlubit, konečně jsem vymyslela dárky pro všechny, tada skoro, moji mami mám parfémek a tátovi nevím - domyslím a společně dostanou novou nerezovou termosku a nerozevé hrníčky na hory, neteři starší - závsný zasobník z ikey na hračky a tak, klížku a triko, synovec to samé, druhá neteř taky zásobník a knížky. a nejmnaldší synovec dřevěné hračky. a mami manžela kořenky do nové kuchyně a dozy na těstoviny a tak. a ot je naštěstí vše, tedy ještě manžel, ten dostane krásné žertovné spodní prádlo, knížku, kosmetiku a poukazku na společný víkend v jednom penzionku - tedy snad to vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem zmizela a vy jste to tu pěkně rozjely ;-) Niko, nepřekvapuje mě, že máš všechno vymyšlený. Už svadbu jsi měla perfektně promyšlenou. Holt jsi šikulka a máš to snažší :-) Jinak jsem si vzpoměla, nechávám synovi udělat knížku na stránkách wéwéwé tečka modryslon tečka cézet. Dělají skvělou věc - dítě pro které je knížka určená se stává hlavním hrdinou. Fakt super. Kdo máte v prodině menší děti jděte do toho.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak jsem ráda, že se tady opět scházíme. Už jsem v to nedoufala... ;-) Já ještě nemám žádný dárek koupený - čekám na výplatu :-( S manželem jsme se dohodli, že si dáme jen nějakou malou pozornost a společně si koupíme něco do nového obýváčku (konferenční stolek, nějakou skříňku, regálek nebo tak něco). Sestra si vybrala něco z kosmetiky, takže to objednám. Mamce kosmetika taky dělá radost, takže letos taky něco vyberu. Jen s taťkou si nevím rady - jako každý rok. Nemáte nějaký typ? Jinak pro každého chystáme naše malé svatební album, takovou malou pozornost a památku (našim, tchýňce, babičkám, dědečkům, strejdům a tetám). Jenže všechny fotky jsou zatím stále na CD a neroztříděný, takže se do toho musíme už brzo pustit. Ale těším se na to! Poradíte mi s tím dárkem pro taťku?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno všem :-) , niko, dala jsi mi dobrý tip na dárek pro tchýňku - kořenky. emko, ty taky - hned se tam podívám. a ještě moje tipy: moje rodiče - toustovač, maminka knížky, taťka taky košile a kravata.
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, já svýho taťku odbývám každoročně oblečením - mikina, triko nebo nějaký kraťasy ;-) Tchánovi jsme koupili set AXE - voda po holení, deodorant a sprchový gel. Měli to v Lidlu za docela dobrou cenu ;-) Dneska odpoledne jdu schánět něco pro ty moje chlapy, tak mi držte palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taťku už nemám, ale pro toho vyvdanýho budeme asi kupovat dalekohled....ale bude to spíš takovej dárek i k 30.-týmu výročí jejich svatby, který "oslaví" (určitě ho slavit nebudou :-o ) 3 dny po štědrým dnu... ;-) jinak jsme mu každej rok kupovali knížky, ale tenhle rok už ne... ;-) já chtěla tchýni koupit nový nádobí, ale Jožka říká, že ne, tak nevím.... :-( zase budeme vypadat jako škrti, protože přece musíme mít hodně peněz, když nemáme ty děti, ale na druhou stranu, dávání jiných dárkl, než ponožek a tílek jsem u nich zavedla já, resp. Jožíkovi dám něco navíc, jim koupím knížku a letos, když mi neprojde to nádobí pro tchýni (který má těch 30 let a s některým se bojím vařit, protože mají napůl utržený uši), tak jí koupím pyžamo - loni ho omylem rozbalila svojí dceři, která si ho u ní nechala a myslela, že je pro ní, tak pak z toho byla zklamaná, tak možná to... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki :-D nemáš to asi fakt jednoduchý ;-) U nás doma se vždycky dávaly oblíkací dárky. Mě to nikdy nevadilo, manžela jsem na to taky naučila.. Ale letos jsem jim řekla, že očekávám trochu fantazie a žádný oblečení nechci. Akorát by mě tím naštvali, že to nemůžu nosit :-D :-D Jenom doufám, že nedostaneme kočárek, postýlku apod. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pro taťku je vždycky hrůza vymýšlet dárky. Oblečením ho nenadchnu - má ho plnou skříň, polovinu věcí dokonce v originálních baleních, prostě to všechno neunosí (kam taky, když nikam nechodí, doma parádu dělat nepotřebuje). Kosmetiku neocení, je to chlap, kterýmu stačí indulona, obyč mýdlo a pitralon... :-S Knížku? Jakou, když nic nečte... :-( Už jsem mu jich pár koupila (abych zjistila, co by se mu líbilo, co by ho zajímalo), ale tu dá do knihovny a tím to končí. CD nebo kazetu? S tím taky nepochodím, nemá oblíbenou skupinu, zpěváka nebo herce. Stačí mu vysílání v rádiu... Jeho koníčkem je zahrada, dům a auta. Jenže všechno potřebný nářadí už dávno má. Ach jo... Fakt nevím... Co s tím? Není to lehký... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, co takhle koupit nějakou vůni do auta? Nebo my jsme vloni koupili příteli tchýňky (to asi nemá název, co?) ruční vysavač do auta. Nebo lesk, nějaký ty lepší "hadry" na čištění apod. S tou zahradou by se taky dalo něco vymyslet, teda jestli tam jenom neseká trávu.. ;-) S těmahle vybavenejma kutilama je vždycky potíž...
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, no právě, je to potíž... Vůni do auta už taky má, už osvědčenu a hlavně pořád plnou (novou, nestane se, že by došla...) Taťka je automechanik - takže všechny ty vymoženosti na čistění a údržbu prostě má. A tím pádem má i to nejlepší (to, co mu nejvíc vyhovuje), takže si nevěřím v tom, že bych koupila dobře (to co fakt nemá nebo to, co je fakt lepší, než co má). Zkoušela jsem mu dát i nějaký lepší alkohol, jenže - jak jsem zjistila, flašky jsou v baru a stále neotevřené! Takže to taky byly spíš dary nedary... Asi se budu muset poradit s mamkou, jenže ta každý rok taky tápe, co dát...
Odpovědět
Ahoj holky, jó dárky.... každý rok si slibuju, že příště začnu už v létě... :-D ...a každý rok je to stejný...skoro konec listopadu a nic.... :-D Manželovi oblečení nedávám, to by mě hnal... oblečení za dárek nepovažuje ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dani, můj manžel taky ne, teda nepovažoval až do jisté doby. Minulý Vánoce dostal funkční oblečení a byl z toho úplně vedle. A taky dostal pyžamo, protože si z domu žádný nedonesl a jakou z toho měl radost! Ale nesmí se to s tím oblečením přehánět, že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, tak to ti fakt nezávidím. Ale jsi šikulka a na něco určitě narazíš. Přinejhorším, když pěkně zabalíš Pitralon, mýdlo s jelenem a indulonu, tak bude mít možná i radost. Jóóó, a přidej Solvinu ;-) :-D
Odpovědět
Ale koupím mu ponožky.... dokonalý dárek :-D :-D :-D u nás je nejhorší kupvat dárky dědovi... má těžkou formu sklerózy, takže většinou ani nezaznamená že jsou Vánoce... k životu skoro nic nepotřebuje a co potřebuje mu babička koupí... to je fakt oříšek...
Odpovědět
Profilova fotka
Babičkám většinou za celou rodinu dáme dárkový koš, to už je osvědčený, mají z toho radost. Emko, díky, že s námi soucítíš... Nakonec jsme vždycky něco vymyslely (s mamkou), takže letos to určitě zvládnem taky. Problém je v tom, že se málokdy s dárkem trefíme... :-( No jo, jenže taťka neřekne, co by chtěl, to pak akorát po rozbalení dárků prohodí, že to letos ten Ježíšek nějak neuhodl... A včíl babo raď... Ale co, nějak to zvládnem.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak pro dědu budu mít určitě slivovici, přes rok pije becherovku, ale jak jsem zjistila, te´d se dal na slivku, ta mu aspoň změním na chvilku repertoár...a v březnu mu bude osmdesát a chce to oslavit...jsem žádostivá, jak tam budu kolem běhat ve svým osmým měsíci....(vlastně tou dobou mi začne už devátej - pokud všechno dobře dopadne ;-) ).... :-) jo, taky jsem zapomněla, pyžamo pro to svý mládě mám taky, z domu si sice donesl 2, ale já se na ty výtvory z let 89 - 90 nemůžu dívat..-..oni mu snad jiný pyžama nikdy nekoupili:?????!!!! :-D :-D no, honzino, s tatínkem to nemáš jednoduchý, ale lepší než rekace mojí matky, který něco dáme aona prohodí ...škoda, že jsem to nevěděla, to jsem mohla dát tomu a tomu.-..no a od tý doby jí skroo nic nekupujeme, nemá to smysl....jen o co si řekne... ;-) emko, já taky doufám, že si všechno na mimi obstarám sama,švagrová mi už teď radí co a kde nakoupit, a já si chci ty svoje první miminkovský věci užít...Jožík říkal, že mě po novým roce vezme do Brna, a tam si můžu uspokojit tu svojí nákupní miminkovskou horečku----zatím mám věci zakázaný kupovat, já stejně čekám na 9.12., kde mi doktor řekne, co a jak... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marky, já chci pro mimíska začít nakupovat až někdy na jaře. Myslím, že se nic nemá pořizovat moc brzy. Je to asi pověra, ale pro jistotu.. Ale pak si to užiju se vším všudy. Je pro ně tolik krásných věciček :-) A jak jste n atom holky s výzdobou? V neděli už je první adventní neděle :-o
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak na výzdobě jsem pracovala asi 3 dny, jenže pak jsem měla první manželskou hádku s manželem (no, jádku, on mi řekl 2 věty, já jemu jednu a pak už jsem s ním půl hodiny nemluvila) a tak jsem všechno, na čem jsem dělala, vyhodila, protože on se mi v tomhle směru jenom neustále směje...tak mě to popadlo a všechno letělo do koše...ale tenhle týden má můj drahý odpolední, tak budu mít dost času si vyrobit něco novýho... :-D ..teď mi říká ďáblíku.... :-D :-D :-D asi bych měla vyběhnout někam na větvičky, ale v týhle zimě mě ani nehrábne, ještě bych někde spadla a to mi zato nestojí, ale věci na věnce už mám připravený, tak teď jen ty věnce.... :-D :-D :-D emko, já se držím, nic nekupuju, jen se vždycky v obchodě s těma hadýrkama pomuckám a jdu zase domů...ale nevydržela jsem to, když měli slevy a koupila deku s myšičkama a polštářek, a 10 ks plínek---- ;-) 8-) zbytek až po novém roce.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, tak to ti mamku nezávidím (teda ty její reakce na Vánoce)... To člověka zamrzí... Ale asi bych to řešila stejně jako ty. Když si dárků neumí vážit, tak raději nic...! Ono se sice říká, že kupovat věci moc dopředu přináší smůlu, ale já vím, že tomu jednou taky neodolám. Aspoň něco mít doma, že? Myslím, že vás, holky, chápu. Náhodou to musí být nádherný období! Už se na něj taky těším! S vánoční výzdobou zatím čekám, zdobit budu až začne advent - to znamená teď o víkendu. Ale jen tak z lehka, velkou část výzdoby vytáhnu až na Mikuláše, to už budou Vánoce opravdu za dveřma. Chci koupit větvičky do vázy a nazdobit je, ale zatím je ještě neprodávají.
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, kde jste????
Odpovědět
Profilova fotka
honzino, teď jsem se dostala k napsání ti. co takhle tátovi koupit předplatné časopisu o autech nebo zahrádkaření. a nebo třeba videokazetu s přemkem podlahou (pokud něco takového je). vždycky, když nevím, co komu, přemýšlím nad předplatným - to tomu obdarovanému děláš radost celý rok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tady, ale dneska mám tolik práce, že nic nestíhám, až teď...a to si ještě plánuju, co musím nakoupit, protože mě čeká večerní vaření (karbenátek a br. kaše - pro drahého)..tak abych nezapomněla nic koupit....a to se chci podívat ještě na nějaký dárky...no, když odejdu za hoďku a v Ji mají do šesti, tak toho stejně moc nestihnu... ]-( :-D .hlavně na nic nezapomenout, na to jsem já expert... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, verco, předplatný je hezký, ale já s tím nemám moc doboru zkušenost - objednala jsem máti 2 časopisy, měly jí přijít k tomu ještě nějaký dárky, jenže oni si vzali to, co je pro ně výhodnější, a nic jí neposlali, prej jsme zaplatila pozdě - zmetci - tka jsem jim to dokazovala přes faxy, ale nic se nedělo....tak si holt už u jisté firmy nic neobjednám (časopisy marianne a elle) ;-)
Odpovědět
Marki: mňam karboše a brkaše, na to mám dneska celý den chuť!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vercoberco, díky za tip, ale nevím, jestli to je to pravé ořechové... Jak psala Marki svoje špatný zkušenosti (taky předplatnýmu moc nevěřím - pošleš peníze, ale oni nic) a pak si taky nejsem jistá, jestli bych vybrala takový časopis, aby se tátovi líbil, já se v autech, natož v časopisech o nich, vůbec nevyznám... Ale to je můj problém, dejme tomu, že bych si to mohla někde zjistit... Zkusím se o tom poradit s mamkou. Ještě jednou díky za nápad, uvidíme, co se s tím bude dat dělat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě napadá - copak asi dělají všechy zářijovky, že jsem tu pořád sama... Tak buď mají moc práce, že se sem nedostanou nebo jsou někde s miláčkem a užívají si manželství nebo fakt nevím... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahóóóój, já jsem se sem dostala teprve teď. Musím v práci vykazovat nějakou činnost ;-) Přečetla jsem si všechno co jste rozebírali v miminkách a teď jdu sem za tebou. Včera jsem řekla o miminku v práci. Aby měli dost času rozmyslet si, jak to bude dál, popř. najít někoho za mě. Ale nevím jestli jsem to nenahlásila moc brzo. Myslím pozitivně, nic špatnýho nechci přivolávat... ale co když :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Emko! A jak se taková věc hlásí? Jen tak, mimo řečí? Něco jako - jo a ještě abych nezapoměla, jsem těhotná... Tak nějak? Nebo nějaký "ofiko" oznámení? S šéfem za zavřenými dveřmi? A co ultrazvuk, dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem mu řekla, že si od června za mě musí najít náhradu, protože v červenci budu mít miminko. Chvilku koukal a pak prý:."hmmm.." Dobrá reakce po pěti letech spolupráce,co? Ultrazvuk dopadl na jedničku. Já tam viděla jenom flíček a dr. byla spokojená. Příští čtvrtek jdu znovu a tam už by mělo být srdíčko :-) Co jsem to četla na miminkách? Že by ses k nám příští rok přidala??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?