Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám snídani spapanou, ještě dopíjím kafíčko... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj honzino!Jsem překvapená, že tu je někdo tak brzy. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já jsem tady taky. ;-) Včera jsme se doma dohodli, že našim ještě nic neřekneme, dokud to nebude na papíře. No a když jsem si přečetla starosti Marki, tak mi není vůbec dobře u srdíčka. Ale určitě jí to dobře dopadne. Psala jsem jí to do miminek. Jak je jinak?? My máme dneska dvouměsíční výročí :-) Dáme si nějakou mňamku (já třeba utopence - včeta jsem si je koupila)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoooj! Já bych to - asi - taky začala oznamovat rodině, až to budu mít od doktora potvrzený. Známá se začala chlubit, až překonala třetí, prý kritický, měsíc.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jinak - utopenci - to je opravdu mňamka na dvouměsíční výročí jak dělaná! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jenže ono se to snadno říká - mlč, nic neříkej, počkej... Jenže kdo to má vydržet?? Já se tak chci pochlubit :-) Ještě že se můžu vykecat tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, to ti věřím! Já měla problém neprokecnout svatbu dřív, než uděláme to ofiko požádání moje rodiče!
Odpovědět
Profilova fotka
No je vlastně to samý. Já jsem teď fakt hrozná, v práci se nemůžu na nic soustředit. Furt čučim na net a čekám až to někdo prokoukne a bude zle. A to jsem si myslela, že mě to se svatbou přejde... jsem jak závislák :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Když ono je těžké udržet tajemství, kterým se chceme chlubit, že jo? :-D Já jsem v tom taky hrozná, ale můj manžel není o nic lepší a to je pak těžké něco tutlat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ani můj manžel není o nic lepší, včera jsem se ho ptala, jestli už to náhodou nevolal jeho mámě. Tak na mě koukal, jako co si myslím, že jsme přeci domluvený, že až to bude na papíře. Do tý doby mlčíme. Tak jsem mu připoměla, že když mě žádal o ruku taky tvrdil, že o tom nikdo neví a pak se ukázalo, že jeho máma a ségra o tom věděli už aspoň 14 dní. Tak prý to bylo něco jinýho ... no asi jo ;-) Ale když mě tak svědí jazyk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
emko, zřejmě se fakt na svatbu těšil :-) Manžel taky nechápal, proč to nechci kolem říkat hned a proč to chci držet v tajnosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, už jsem tu dneska jednou psala, jenže nám kiksl počítač, tak s emi všechno smazalo... ]-( emko, já ti držím palečky, určitě jsi těhu, a až to budete mít na papírku, tak to můžete rozkřičet do světa... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
emoko, to se nedivim, ze to nemuzes vydrzet, ja to se svatbou taky nevydrzela. Musela jsem to proste nekomu rict! A s miminkem je to urcite jeste intenzivnejsi.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám sem celý den a nikde nikdo? Co všechny zářijovky dělají?????????????????????????? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-( :-( :-| :-S :-o :-( :-( ;-( ;-(
Odpovědět
Já jsem tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ahoj! Já už přestala doufat... Co novýho?
Odpovědět
Ahojky,novýho nic moc,sedím v práci :-| A strašně mě to tu nebaví,tak jsem vyrazila na chat :-) A co novýho u vás v Brně?
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je to teď takový nějaký divný... manžel hodně pracuje, když přijde domů, nají se, lehne si a spí. Tohle mě fakt nebaví... Takhle jsem si to nepředstavovala... :-S
Odpovědět
Musím se Tvého manžela malinko zastat,znám ty stavy,když přijdu z práce a jsem zralá se akorát svalit do postele,hlavně,abych už nemusela nad ničím přemýšlet...Ale samotnou mě to mrzí,že jsem nepoužitelná,jenže to si neporučíš...A co víkendy,ty aspoň trávíte spolu?JInak s Tebou samozřejmě plně cítím,taky bych nebyla spokojená,kdyby to tak bylo pravidelně...jenže co se s tím dá dělat?Omezit práci? JInak u nás je to 2 měsíce po svatbě docela krize,pořád ještě nebydlíme ve svém,předěláváme domek a musíme být u našich,je to tam psycho.Máme jen malinký pokojík,nic svého,musíme jim ve všem ustupovat....Samozřejmě se to podepisuje na psychice,takže jsme oba podrážděný....Ani já jsem si takovýhla start do manželství nepředstavovala... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ta jeho práce - to je teď jen takový náraz, zase to bude dobrý - doufám... A chápu to, ale já jsem od přírody nesmírně ukecaný člověk a prostě mám potřebu mu všechno všechno všechno říct, jenže když spí, tak to jaksi nejde... Já to chápu, to byl jen takový postesk. S tvojí situací se to nedá naprosto srovnávat. Spravujeme domek, teď zrovna děláme obývák a já si vysnila, že Vánoce už budou v tom novým, jenže to jde strašně pomalu a už mi to leze na mozek - všude binec, spousta prachu, stavební materiál, ani se mi nechce to furt uklízet, když to stejně není poznat... Problém je v tom, že na tyto práce máme čas akorát o víkendech (přes týden to fakt nejde, přicházíme pozdě domů) a tento víkend zas nic - miláček pracuje... Ale zase bude mít nějaký přesčasy, tak bude víc penízků... A tobě přeju pevný nervy, protože dohadovat se s tchýní a tchánem, to ti fakt nezávidím, zvlášť, když ten, kdo má ustoupit, jste vždycky vy... Ach jo...
Odpovědět
Jé,tak s těma stavebníma pracema je to úplně stejný-máme na to čas jen o víkendu.A navíc už jsou to věci,který musí dělat zedníci (dlažba,omítky) a ti mají čas málokdy,takže jen čekáme....Ta bezmoc je nejhorší.Taky jsem si vysnila Vánoce ve svým,teď se začínám bát,že to nevyjde.....Jen pro upřesnění,bydlíme u mých rodičů,táta je alkoholik,s mámou se pořád hádaji...Hrůza.... Tím ale vůbec nechci zlehčovat Tvůj problém,člověk se celý den těší na popovídání s miláčkem a ono nic....Držím palce,aby se to spravilo....
Odpovědět
Profilova fotka
Jezurko! Já tobě taky! My si stavební práce děláme samy - na zedníky a jiný pracanty, natož firmu prostě nemáme peníze... Ale manžel to s těma špachtlama a bablama (houby tomu rozumím) docela umí, což je výhoda. Máme koupenou plovoucí podlahu, ale tu samy pokládat nebudem, na to si netroufáme, takže budeme muset někoho sehnat...
Odpovědět
Honzi,díky :-) Utěšuju se,že až tohle přežijem,tak to bude krásné..Zedníky máme známé,jsou dost levní (s penízkama taky hodně válčíme),ale právě přijdou jen občas....A náš barák je přes 100 let starý (statek) a jsou tam křivé zdi a jiné další vychytávky,takže se docela bajíme tam něco dělat,aby to pak na nás nespadlo....Jo,škoda,že jsme nevyhráli těch 140miloónů,že jo? :-| Můžu se zeptat,kde jste tu podlahu koupili?My jí chceme taky,maji teď akci v OBI,ale bojíme se,aby to nebylo něco nekvalitního....
Odpovědět
Profilova fotka
No, my ji koupili kousek za Rajhradem ve firmě - tuším - A-parket (?), měli ji v super akci - jednak byl slevněný metr, jednak při koupi byl mirelon zdarma a lišty taky! No nekup to!!! Sice měli tuto akci jen na některý "modely", ale vybrali jsme si. Podlaha do obýváku prý musí mít jakýsi číslo 23 nebo ještě líp 31. My máme to druhý. Ale co to znamená, to fakt nevím... No, uvidíme, až to položíme. Ale věříme tomu, že to bude pěkný!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme to tady nějak zapíchly, není to škoda? Jak se chystáte na vánoce? Já absolutně nemám žádnou inspiraci. Pro nikoho, jsem zoufalá :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
emko, nezoufej :-) . pro manžela máš miminko a pro syna - to není těžké. dětem se dobře nakupuje. (alespoň soudím podle mojí neteřinky a synovečka). pro rodiče ti už moc neporadím ...... sama nevím ;-) :-S :-D jak se ti vůbec daří? už máš ranní nevolnosti?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Verčo, ranní nevolnosti ani nemám, spíš takový celodenní. Zničeho nic se mi motá hlava a je mi blbě od žaludku, ale dá se to přežít. No ale nejhorší je, že se mi chce pořád spát, pořád bych mohla jíst utopence a do jídla dávám tolik česneku jako nikdy ne (to jediný mi manžel schvaluje :-D ). Doufám, že to brzy přejde. :-) Co vy, myslím na tebe. Kdyby vám to vyšlo tak jak nám, tak máš dáreček pod stromečkem vyřešenej pro všechny. ;-) S těma dárkama - není pravda, že by pro syna nebylo těžký nic sehnat. Je pravda, že hračkárny jsou plný, ale blbostí. On už všechno má. Nemusí mít tři auta na ovládání, dvě autodráhy. A zase ho odbýt měkkým dárkem (oblečení) to by asi koukal. No ale něco pod stromkem bude..
Odpovědět
Profilova fotka
vůbec mě nenapadlo, že by to bylo tak těžký. neteři bude 5 a synovci 3 (mentalita cca 1,5 - 2) roky. neteřince nakupuju dárky, kde může různě vytvářet a malovat. a pak má teď princeznovský období a tak i obyčejné samolepky nebo pexeso s princeznama je výhra :-D . se synovce je to trochu težší, protože je trochu opožděnej a něco umí a něco neumí. takže někdy mám strach, že už ho to nebaví a nebo ještě nebaví :-D . ale pořád je výběr dost veliký. u starších kluků je to možná složitější, protože buď tady jsou hračky, cos říkala ty a nebo docela takový hnusy bojový. ale bůhví, co budu kupovat vlastním dětem :-D . jinak ti moc děkuji za optimismus - taky pořád věřím v růžové zítřky. za 14 dní už budu vědět. ale pořád a pořád se utěšuju, že když se to nepodaří, nic se neděje. v červnu mám mít opět zvýšený plat o docela dost peněz. když budu těhotná, tak se s tím můžu rozloučit. ale radši chci, ať se to podaří. :-D :-D :-D peníze můžu vydělávat potom ;-) 8-) .
Odpovědět
Profilova fotka
..ahoj holky, já jsem tu taky..... :-D :-D ..emko, cítím s tebou, hlavně ta chuť na česnek, tu máme společnou, ale pravda je, že já jsem dlouholetý milovník česneku, takže jsem chodila na česnečku ještě před otěhotněním každej tejden, až se mi holky z práce začaly smát... ;-) ..no a teď je to taky síla, jen mám chutě na olivy, na pomeranče a mandarinky...a rajčata a cihlu....jinak jak kdy, je to každej den jiný, ale spíš mám teď období, že vlastně nevím, na co mám chuť---přijde to tak najednou a já se nemůžu rozhodnout, jestli si dát slaný nebo sladký...ale naštěstí ještě nejsem ve stavu - okurka se šlehačkou a podobný specialitky... :-D vždycky 10x přemítám, než si něco dám, samozřejmě pak dostanu chuť na to druhý....ale protože mám scvrklej žaludek a nerada se přejídám, tak mě holt musí ta chuť na to druhý přeít----- :-D :-D :-D dárky mám vymyšlený, manžílek chce elektronický šipky, tak je budeme vybírat spolu, ještě jsem mu koupila trenky se sněhulákama a se včelkama a pak mu chci koupit nějaký hezký tričko.... ;-) a to je asi všechno, ostatní od nás uvidí mimi.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?