Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
nejhezčí je stejěn první fotky, s kocourkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Princezno, tak to ti tam šupnu ještě jednu, ju? ;-)
Odpovědět
dík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-)
Odpovědět
ten je fakt krásnej já chci další kočičkůůůůůůůůůůůů
Odpovědět
Profilova fotka
Tak s tím ti asi nepomůžu... U vás nikdo koťata neprodává? Ikdyž teď už je asi pozdě, asi zas na jaře, ne? Nebo jak to je?
Odpovědět
kočka má až třikrát během jaro-podzim ale to je jedno u nás se smí přivlastnit jen zatoulané kotatko, a to jsme vcera propásli plánovaný přísun kočky se nesmí :-( ale já to jendou nějak zaonačím a bude to Tom říká, že dvě kočky jsou až dost, měli jsme i pět najednou ale to jsou chlupy víc než všude
Odpovědět
Profilova fotka
Mně by se taky líbilo mít víc kočiček. Ale Matýsek je hemofilik, takže to není tak jednoduchý, musíme na něho dávat hodně pozor. No a kdo ti dá kotě s tím, že když to nepůjde, tak si to zase vezme zpátky... takhle to nejde... :-|
Odpovědět
jojo to jsem někde četla, že má problémy by mne nikdy nenapadlo, že to může postihnout i zvířátko :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Mělas vidět veterináře, jak koukal - prý se s tím taky nikdy nesetkal, jen v knížce... :-.
Odpovědět
Jéé Princes, já bych pro Tebe jedno koťě měla!!! Legálně zatoulaný - Tomova ségra ho našla ve stáji, někdo tam donesl 4 koťátka a Tomův tatínek se do něj zamiloval...jenže ho přinesl domů a mamča je teď z něho na nervy, protože ho musí mít zavřený v baráku, jelikož nevíme co by s ním vyvedl náš Césárek..asi by si chtěl smlsnout. A já jsem z toho taky na nervy, protože není očkovaný a já jsem celá vystresovaná z toxoplazmozy...takže bychom ho s mamčou nejraději někam věnovali do dobrých rukou ;-)
Odpovědět
Peti toxo "hrozí" i u očkovaných koček, vete říkají, že těhu by se měly vyhnout kontaktu se staršímy výkaly respektive když odklidíš čerstvé hovínko je to ok, ale jakmile ho v záchůdku necháš den dva třeba tak pak se začne toxo rozvíjet a hrozit takže doporučují spíš aby po dobu těhotenství přebral úklid manžel, ale jinak já osobně si myslím, že my kočkaři už máme protilátky v sobě, protože jsme s tím denně v kontaktu a po víkednu mimo dům odklízím i starší nadělení jinak dík za nabídku, ale to taky neklpane Tom prostě bere na vědomí jen to co se legálně zatoulá k nám, k baráku tohle by byl už import :-D ach jo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
V sobotu jsme byli na očkování s tím naším miláčkem a přímo jsem se veterináře ptala, jak to s tou toxoplazmozou je. Tak mi řekl, že to je docela hodně nafouklá bublina. Pravděpodobnost nákazy od domácí kočky je prý velmi velmi malá. Mnohem častější je nákaza z hlíny (nebo taky ze syrovýho masa koček a psů, brrrrr)... Pokud kočka toxo má, tak prý zárodky vylučuje nejčastěji mezi 3. až 6. měsícem života, nejdéle prý do 2 let. (náš kocour měl 2 roky v květnu). Prý ale není problém udělat rozbor z kočičí stolice (na veterině, tuším parazitologii), kde toxo zjistí nebo vyloučí. A doporučil mi - pokud chci mít jistotu, že jsem v pořádku - že si mám nechat udělat rozbor krve u gyn. doktora (což asi udělám, jednak jsem zvědavá a druhak pro klid duše). A neuklízet kočičí kaďáček (ale to stejně dělá manžel). Dokonce tyto informace porovnával s nějakou knihou, chtěl mít jistotu, že na nic nezapomněl, takže nemám důvod těmto informacím nevěřit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki všem marki zkusím se ti poptat známých maj dvě malý děti 3 roky a 5 měsíců a s malou jezdí každý rok, poptám se kde byli a dám ti vědět, pa a opatrujte se. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ježíšmarjááá, copak tu řešíte za problém. Takový ošklivý věci. =-) Nevím jak to s takovou nemocí je, ale kamarádka má 2 kocoury a dvě děti a žádný takový problém neřešila.
Odpovědět
Ahojky holky, hlásím že jsme stále 2 in 1 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, tak si to užívej - protože ještě pár dní (nebo hodin?) a už to tak nikdy nebude... :-D :-D ;-) Chalusko, neděs se! Však jsem psala, že je ta pravděpodobnost opravdu minimální, takže v pohodě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dani, zrovínka včera jsem na tebe myslela, jestli jsi ještě celá :-D a ty jo :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak to jste mě uklidnili, já stejně výkaly odklízet nebudu, takže by to mělo být v pohodě. Právě jsem mluvila s Tomovo maminkou, už si pomalu na sebe s kočkou zvykly - je to čistotný kotě, chodí hezky kakat a čůrat na podestýlku, akorát si z celýho bytu udělalo jednu velkou prolejzačku... Dani, držím palečky - hlavně ať to proběhne rychle a bezproblémově...já se už nemůžu dočkat listopadu, až budu držet toho našeho mimíska v náručí :-)
Odpovědět
Peto ahojka máme legální kotatko, od vcera ale má nemocnou tlapičku - asi vykloubenou je to prostě mrzáček tak nevím jak to dopadne :-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Kde jste kdo??? Je tu páááátéééék! Zítra jdeme s manžou na svatbu jeho kolegy z práce. Tak budeme mít o zábavu postaráno, :-D . Co vy?
Odpovědět
rodinná oslava - 4 narozeniny, 2 svátky , představení ženicha švagrové - berou se za týden =-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, koukám, že to máš taky pěkně naplánovaný! Tak ať se vám to vydaří! ;-)
Odpovědět
Honzi my nic neplánovali, nám akoprát oznamili přijedte tak jedem jako nadsena z toho zrovna nejsem ale tusím rychly ustup a pocasi taky neni zrovna na obyvklou zahradni party takze to asi fakt bude rychle
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, odjíždím do jižních čech a budu tam s neteřinkou a synovečkem a už se mooooooc těším. jsou to moji kulíškové. hlavně mají výborný kecíky. a taky se těším, že už by mohly růst houby. tak zítra ráno mě doma nic neudrží a poběžím do lesa. doufám, že budou chtít jít haranti se mnou :-D .
Odpovědět
Veru nechces mi taky nejake natrhat ja na to nemam naturu a cas
Odpovědět
Profilova fotka
princezno, to mě zase hrozně moc baví sbírání. ale musí růst, jinak jsem otrávená. a pak mě baví jíst ty řízečky. ;-) :-D tak jestli je všechny nesním, písnu ti v pondělí, kam je mám poslat ;-) .
Odpovědět
mi tak napadlo asi jsem mimo misu mozna svatba byla v ok. Pisek, to nejsou jizni cechy? nebo to bylo mimo domov jako terba Emko? joi co vlastne Emko?
Odpovědět
Profilova fotka
S Emko nevím - dlouho jsem jí nepsala... budu to muset napravit... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no je pravda, že mám vizitku trochu zavádějící. bydlím (a vždy bydlela) v nymburce (střední čechy), pracuju v praze a v jižních čechách máme chalupu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?