Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, mají wéwéwé stránky? Prosím kontakt. Jeden nikdy neví... ;-)
Odpovědět
teda verčoberčo jaký že hotýlek to hledáš? =-) :-N :-D já nevím, já asi nic chystat nebudu, protože si nedokážu prosadit ani obyčejný víkendový výlet, pochybuju že se manžel trhne a pojede někam na výročí tuším první výročí je papírové, že, to bychom měli vymyslet nějaký papírový dárek =-)
Odpovědět
Ahojky, nerada vstupuju, kam nepatřím, ale pozor, první je bavlněné, papírové až druhé ;-)
Odpovědět
takže bavlněné ponožky to jistí :-D
Odpovědět
:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem nevěděla, že první výročí je bavlněné. Tak jo, zase jsem chytřejší!
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem nevěděla, že je bavlněné :-N janka, můžeš mi, prosím, poslat www do IP? včera jsem byla na hotelech v mariánských lázních (je to můj sen, ještě nikdy jsem tam nebyla |-| ), ale ty hotely jsou na víkend taky dost drahé. takže dneska půjdu po penzionech a jsem moc zvědavá, jak se mi to bude líbit :-N . nakonec to dopadne tak, že budeme doma (i tam se mi moc líbí), vypneme mobily a budeme mít den snů - musí tam být 2 hodiny masáže a pak už mi to je jedno. kdybychom bydleli v praze, tak si jsem jistá, že bychom 2 thajky našli, aby došli k nám domů, ale u nás v nymburce ...... jsem si jistá, že nemám šanci ]-( ]-( :-D a ještě zpátky k penzionu - jsem si jistá, že až najdu hezké místo, za hezkou cenu, tak bude obsazený termín. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak vidíte, docela jste mě navnadily....musím taky na výročí zkusit něco vymyslet x-) Jen nevím, jestli přímo na víkend, nebo "jen" zajít někam na dobré jídlo.... No na víkend...nevíte někdo o něčem hezkém a levném...a kde by mohla výlety dělat i těhule v 8. měsíci? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ivet, vrchlabí? ;-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Verco Prima pension je Svata Anna v Plané, to je do Mariánek co by dup nebo na Přimdě jede, ubytováváme tam naše německé kolegy a jsou spokojení naši tam bydleli, když tu byli na svatbě mojí
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, jo že bych tam kdyžtak mohla i porodit, jo? :-D
Odpovědět
Ivet no nebylo by to od věci, kamarádka tam rodila, a po prvním porodu v Krči, kde jim málem zůstala na stole si nemůže Vrchlabí vynachválit to je prostě jinej svět, jiná planeta
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Princezno, na mě je to už moc zpopularizované, chce tam rodit nejmíň polovina Prahy....kvůli benevolentnímu přístupu a přirozeným porodům. Neříkám, že preferuju zrovna nohy připoutané na koze....ale tak nějak to až tak alternativně neprožívám....takže raději budu rodit ve vybrané porodnici ;-) a výročí si užiju ještě bez porodu - nehledě na to, že téměř o 2 měsíce dříve by to ani nebylo to nejlepší, co bych pro miminko chtěla ;-)
Odpovědět
Ivet to je taky pravda, už tenkrát ( dva roky? tři roky? já ani nevím kolik je malýmu :-N ) tam bylo narváno říkali
Odpovědět
Profilova fotka
Princezno, právě a teď tam jezdí fakt půlka Prahy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
princezno, děkuju za tipy ;-) ivet, přesně tak jsem to myslela ;-) , ale souhlasím, že je tam frmol. a taky si neumím představit, jak by tam tatínek jezdil. když budeš blízko, bude každý den u vás ;-) .
Odpovědět
Veru, ta kamarádka co tam byla, tak tatínek mezitím bydlel v pensionu ( tam musej mít ale vejvar :-D )
Odpovědět
Ivet, my jedeme taky k Jindřichovu Hradci - penzion Lada v Nové Bystřici. Tak to se tam moc těším, když se Vám tam líbilo ;-)
Odpovědět
Petruš ahoj hlavně aby bylo fajn počasí, žádné deště, žádná tropická vedra ;-) aby ste si to řádně užili
Odpovědět
Díky Evi, snad už se to počasí umoudřilo. A to si piš, že si to užijeme ;-) Pojede s námi ségra s přítelem a Kubíkem - ten jim tam určitě celý ten penzionek zbourá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, jsem tu narychlo....taky vymýšlíme s manžou dovču..hledáme penzionek za dobré penízky, ale přitom příjemný, útulný - Jizerské hory, Jeseníky, Orlické hory....abysme tam mohli být i s mimi...nemáte nějakej typ???? prosím, prosím....=o)) jinak jsou nám dneska tři měsíce, máme přes pět kilo a 65 cm...=o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Princezno, my tam měli tedy vedra šílené - vylézt třeba ke Krumlovskému zámku mi fakt dalo zabrat....ale šlo to ;-) Peto, tak ať se Vám líbí!!! Verčo, to je fakt, měl by to hodně daleko, takhle to bude lepší a určitě u nás bude každý den x-) A tchýně ještě častěji...pracuje v nemocnici, kde budu rodit...tak uvidím, jeslti mi to bude vadit :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivet, možná už jsi to tady psala, ale kde nakonec budeš rodit? a je tchýňka dobrá nebo se obáváš, že mrňouska nebudeš mít pomalu šanci ani pochovat? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, budu rodit na Bulovce, 30.8. nám začíná předporodní kurz ;-) A tchýně? NO, rozpory s ní nemám, vycházíme tak nějak v poklidu, ale že bych ji přímo vyhledávala, to ne ;-) Navíc teď začínám být alergická na větu "Nechci Ti do toho kecat, ALE...".....ale naštěstí spolu nejsme moc často, a když mi takhle "radí" mailem, tak se vyzuřím sama a pak to udělám podle sebe....snad to tak budu zvládat, i když prcek bude na světě....měla tendnce "radit" v čem prcek půjde z porodnice (pletené kalhoty jsou přece zbytečnost, stačí zavinovačka a fusak), že kupujeme moc malé oblečky (vždyť tu 56 nebude mít šanci oblíknout, určitě se narodí velký, já jsem Vám koupila do porodnice rovnou soupravu 60...) atd.....ale věřím, že budu mít dost sil, udělat si nakonec všechno podle sebe....snad ;-)
Odpovědět
Veru co ty a výlet k nám na západ, mám ještě něco přihodit? Ivet kurzy začínají až v takhle vysokém stupni těhotenství? jsem si myslela, že od začátku, se nejdřív cvičí aby záda nebolela a průběžně se cvičí i to dýchání a tlačení a tak
Odpovědět
Profilova fotka
princezno, kdepak, právě prý takhle těsně před termínem, aby to bylo čerstvě v paměti ;-) Je to 6 lekcí po 2 hodinách, vždy jednou za týden...tak končíme někdy měsíc před porodem tuším...
Odpovědět
asi jsem zblblá americkýma filmama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ivet, tak to je takový zlatý střed ;-) princezno, ještě jsem se nestihla podívat na žádné tipy. šéfikové z vídně si na mě vzpomněli a hezky mě úkolují už 3. den ]-( . ale příští týden se snad zase dají do klidu a tak budu moc v klídku obhlížet ;-) . a pak vám tady poreferuju. taky jsem si myslela, že předporodní kurz je už po prvním trimestru. |-| :-D :-D asi aby nebyly těhulky moc vyplašený a pokud jo tak jenom chvilku ;-)
Odpovědět
Veru tak dkyby ještě něco tak klído řvi, udělám co bude v mých silách
Odpovědět
Profilova fotka
princezno, to jsi moc hodná. určitě ti napíšu ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?