Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, tak se tu na chvíli za vámi stavím....mimouš už mi sice kňourá v postýlce, protože nikoho nevidí, tak ho to štve (to je důsledná výchova tatínka, který ho v době své dovolené ustavičně tahal v náručí... :-N )... no, musím se přiznat, že jsem čekala, která z vás začne tikat jako první......a vida, chaluska by chtěla, ale má dost rozumu (a jsem s ní zajedno - není kam spěchat)--- :-D honzi se bojí, že se jí změníé nadosmrti život.... :-D a verča má na věc realistický pohled - já se přizpůsobím jemu a ono mně.... :-D ..no holky, skutečnost je taková, že mimi vám otočí všechno, co jste do té doby vybudovaly, a my, i když jsme s manžou teď jedenáctej rok, tak jsme se občas oba nepoznávali..... :-p ...no, ale všechno se nakonec srovná, uvidíte, zjistíte, že mimčo má svůj rytmus, kterýmu se prostě přizpůsobíte a zjistíte, že můžete fungovat i dál...a to ve všech oblastech, nejen jako matka a vychovatelka vašeho dítěte, ale i jako partnerka, manželka, milenka.... ;-) stačí netlačit na pilu, a užívat si každé minuty s mimčem a samo, pak když usne, tak taky sama sebe, a i manžílka... ;-) ..no, teď už mám toho broučka na klíně, už se naštval, no teď už je zase v kočáře a pro změnu řve jako tur.-... :-D takže já končím, jdu kojit a rozesmívat ten náš uzlíček.... :-D :-D miminko vás posune někam dál, nezabrzdí vás a to je třeba si uvěedomit...tak si užívejte léta a svobodného života, protože pak už vás bude zajímat jen vaše rodinka.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Mám pro vás OBROVSKOU NOVINU!!!! :-D :-D :-D Od koho??? No přece od EMKO!!! :-D :-D :-D Tady je její včerejší SMS: "Ahoj, tak už jsem tady! Narodil jsem se 11.7.06 v 17:04 hodin, važím 3850 g., měřím 53 cm. ADAM Bednář. :-D :-D :-D A po mé gratulující SMS ještě tahle: Děkuju za gratulaci, hned jak budu moct k PC tak vam ten náš poklad ukažu. Holky pozdravuj. Pa eM. Tak jsem všechno vyřídila. Máte z toho taky takovou radost jako já?
Odpovědět
Jeee,to je krasny x-) Emko, gratuluji, a at vam dela jen radost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, tak to je super, ale musela se s ním chudinka nadřít, 3,85 kg,to je teda macík... :-o :-D ale hlavně, že jsou v pořádku....zrovna včera jsem manžovi říkala, že ještěže nejsem těhu, protože v těhle vedrech se tahat s velkým bříškem anebo rodit, že to musí být děs.... ;-) no a vida, emko se do toho pustila... :-D tak je tady zase jeden Adámek,....my jsme s Jožkou z těch Adámků tak zblblí, že občas tomu našemu zlatíčku taky řekneme Adámku.... :-D brácha má jednoho, na pokoji s námi byl taky jeden Adámek....tak se vám do nějak vreje do hlavy.... :-D ten můj uzlíček po kojení usnul, takže jsem teĎ na příjmu, ale nevím, jak dlouho.... :-D jo, ještě jsem vám chtěla napsat, že s přibývajícím věkem vám ubývá fyzických sil, zato ale přibývají síly psychické, takže když se aspoň trochu vyspíte a máte takového skvělého manžela a tátu jako já, kterej se vám postará o mládě, takže z vás na chvíli spadne stres z neustálého pozorování toho zlatíčka, tak si to jen a jen užíváte.....a zjistíte, že mít dítě, je ten největší dar a zázrak, který za život zažijete....tolik filozofující matka... :-D a jak se jinak máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to velika gratulace pro Emko a doufam, ze slo vsechno v pohode, kdyz maji takoveho cvalika. :-)
Odpovědět
to je super!!!! Adámek x-) x-) x-) Tak ať jsou všichni zdraví a spokojení... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, výborně! V sobotu odlítáme na svatební cestu do Španělska! Co víc si přát... ? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, díky za info a upozornění!!! Jestli budeš Emko ještě psát, tak že posílám oooooooooobrovské gratulace a přeju hlavně zdravíčko pro oba!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, abysme se v otm vedru neuvařili....vy se aspoň schladíte v móři, no já se jdu schladit do vany.... :-D tak si to hezky užijte.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je super zprávička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nevím jestli si to Emko zpětně přečteš, ale moc moc gratuluji. Tak se konečně bráška dočkal :-) Ten můj synátor si bude muset ještě počkat. Tak se mějte k světu a brzy nám ho tu ukaž ;-)
Odpovědět
tak to posílím pro Emko véééééééééééélikáááááááááááánskou gratulaci, a tatínkovi Bednářovi samozřejmě také a že vítám nového kralupáčka do "rodiny" Kurna ze bych si nekdy sedla na lavicku v parku az budu u rodicu v Kralupech a vyhlizela kazdej kocarek jestli to neni Emko :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, honzi, tak to jsi sem napsala výbornou zprávu. moc emko pozdravuju a hlavně gratuluju. tak maji kluka jako buka ........ :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, tolik gratulantů! Emko bude mít určitě radost, až sem přijde a přečte si to. :-) Marki, právě na to moře se šíleně těším. V těchto vedrech tu fakt chybí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Do přípravnýho alba jsem dala nějaký fotky, jak by to v tom Španělsku mělo vypadat (dle cestovní kanceláře... :-D ). Jsem zvědavá, jak moc se to bude shodovat se skutečností. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska nikde nikdo? =-) :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, jseš tu jak kůl v plotě, co? :-) musím vám napsat, že se náš kulíšek ve středu poprvé převalil na bříško... :-) to je šikulka, co... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se ke gratulantům. Oboum přeji hodně zdravíčka. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, honzi, tak dneska jsi v práci naposled a zítra tradáááá do španělska ;-) hezky si to tam užívejte :-) marki, to máte opravdu šikovnýho kulíška. za chviličku už vám uteče ;-)
Odpovědět
Ahojky všichni,taky posílám velkou gratulaci!! Honzi,četla jsem tvůj přispěvek o případném mimi a musím Ti říct,že já bych to nenapsala líp,vím,že už bych biologicky měla,možná už je nejvyšší čas,ale nechce se mi udělat ten krok,bojím se té změny,zodpovědnosti a vůbec všeho...Prostě je mi dobře takhle....Takže jsme asi divné obě.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak se s váma na 14 dnů loučím! A budu se mít krásně, uvidíte! :-D Když to dobře půjde, tak z toho třeba bude i nějaká fotka. ;-) Posunuli nám hodinu odletu až na večer (po sedmé), :-( ale aspoň se můžeme zítra pořádně prospat a všechno v klidu zabalit. ;-) Ježurko, já vím - už jsme se na tohle téma shodly i v jiné diskusi. ;-) Tak se mějte krásně a občas sem taky něco napište - ať nám to tu Bob s Majkou nezamknou... :-D Pá pá :-D
Odpovědět
Honziku krásnou dovolenou a moc tam nezlob at taky nemas delfinka Analku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéje, jak tu není honzi, tak tady nikdo nechodí....tak vzhůru vzhůru hrdobci, ať jsme téma živé..... :-D :-D :-D musím vám oznámit, že do roka a do dne se bude konat v naší rodině další svatba, sestřenice od manžela se bude brát ve stejným kostele a mít hostinu na stejným místě jako my, tak jí dělám poradce na telefénu... :-D tak budeme s Jožkou tak trochu nostalgicky vzpomínat, ale která z vás se může pochlubit tím, že své první výročí svatby oslaví svatbou????? :-D :-D :-D :-D :-D akorát, že už nebudeme nevěsta se ženichem a kulíšek, ale svatebčani s miminkem.... :-D :-D :-D tak jsem žádostivá, jestli bude mít sestřenice taky strach z toho, že jí dítě bude řvát v kostele při obřadu,..... :-D :-D :-D no a jak se jinak máte??? honzi určitě skvěle, emko si vychutnává toho svýho drobečka....a ostatní asi pracujete, co.....tak já zase mizím, mimísek pěkně spinká, ale jak dlouho???? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, tak to svatbu oslavíte krásně....a hlavně si hezky zavzpomínáte. Ale lepší než Vy, to určitě mít nebudou ;-) Jo a gratuluju k přetočení mrňouska....ani se nenaděješ a budeš ho doma lovit po všech místnostech ;-) Honzi si někde užívá v móóóři, ta se má ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak už tu odteď zase budu, konečně máme net doma x-) Marki, to je šikovný zlatíčko!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
to je dani dobře, už jsem to odepsala do ip, ivet, zítra ti posílám balíček, dneska v tom vedru jsem ráda, že dejchám při 28 stupních doma... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeee, marki...já bych Tě nerada měla na svědomí ;-) Buďte s Kryštůfkem zalezení doma a všemožně se chlaďte, ať to vydržíte...jak to vůbec zvládá malý, ta horka??
Odpovědět
Profilova fotka
náš malý, to je brouček, ten mi spí přes den o hodně víc, než před např, týdnem a přitom v noci spí taky.... ;-) a jak jsem psala i dance do ip, pořiď si knížku "Nejšťastnější miminko v okolí" od Harveyho Karpa, stojí to opravdu za to (je i na MMB), a opravdu to funguje...náš drahoušek i díky týhle knížce spí o hodně víc v noci...a to pak poznáš sama, že kžadá hodina tvého spánku se opravdu počítá... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, díky za tip, každá rada dobrá ;-) A taky díky za rady ohledně monitoru dechu v IP....já s tím tedy počkám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim ze Spanelska, jsem v internetove kavarne, takze mam na chvilku pripojeni na net Mame se bajecne, primo pohadkove, Barcelona je uzasna,... proste jako na svatebni ceste Jsem rada, ze se tu setkavate i beze mne... :-D Jen tak dal, nebojte, za chvilku budu zase s vami. Jo, a ta Sangria, tak ta je bezkonkurencni :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?