Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dobrý! A to se teda těším na nové zprávičky! :-) Tatínek jde taky?
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, tentokrát ne, tuto kontrolu zvládnu sama a cca za 3 týdny už půjdeme na velký UTZ do nemocnice (tve20.tt), tak tam už se zase těší se mnou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to už nebude dlouho trvat a ucítíš pohyby jako ta moje kamarádka, se kterou jsem před chvilkou telefonovala. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, už aby to bylo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale neboj, však ono to bude. :-D Co mám říkat já! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, no jo, tak to je sice trošku jiná situace, ale chápu Tě ;-) Ale víš co, však až do toho praštíte, tak pak teprve budeš v očekávání věcí budoucích ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já vím! :-D A bude to určitě super! :-D A tak už nosíš těhugatě?
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi - no jsem teď v blbém stádiu - kdy mi moje kalhoty přestávají být dobré a ty těhu jsou mi ještě velké ;-) Takže zatím to řeším povoleným knoflíkem (když sedím za stolem), ale brzy se na ty těhu už chystám...i když to vidím spíše na letní sukně (jestli se udrží teplé počasí ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Sukně nebo šatečky, že? Už máš něco vyhlídnutého? Hele a co manžel? Ještě pořád je na tebe táááák hodný a pozorný?
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi - tak už mám 2 těhu sukně od kamarádky - dlouhé, jednu džínovou, jednu manšestrovou....a k tomu cca 4 letní sukně na gumičku, takže s těmi počítám, že chvíli vydrží, když jsou "natahovací" :o) Ještě chci nějaké šatičky, protože do těch svých "na tělo" od loni se už jaksi nevejdu ;-) Musím ještě vyrazit na nákupy, ale třeba včera jsme byli v H&M a C&A a tedy nic moc :-| Zatím lepší úlovky jsem měla v sekáčích, do jednoho se ještě chystám - velkého, tak snad zase něco ulovím :o)) Manžílek je úžasný, na mě je pořád stejně hodný, pomáhá mi doma se vším, krom nádobí, vaření a praní doma nic nedělám ;-) a každý den si povídá s Kulíškem, nabádá ho, aby maminku nezlobil, ptá se ho, jak se měl atd....prostě vzorný tatínek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak perfektní! Budeš určo krásná nastávající mamča (až to bude víc vidět). Tak se nám sem pak vyfoť, ju? A na manžela buď stááášně hodná - zaslouží si to. Každej chlap takovej není. Je krásný, že to tak skvěle prožívá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, jen se neboj, že nebudou fotky ;-) Už jsme začli fotit bříško, ale zatím moc vidět není, tak až zase povyroste, fotečky dodám ;-) A na srazíku sama uvidíš...doufám, že jedeš x-) Na manžílka hodná jsem, protože to, že mám doma učiněný poklad, si dobře uvědomuju ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to je dobře. :-D A na sraz jedu! Ještě teda musím doladit detaily - nevím přesně, jak to vyjde, jestli budu moct být celou dobu nebo jen část (vše je ve fázi jednání s rodinou - slavíme mamčiny narozky), ale určo přijedu. Taky mám slíbený pohlezení pupíku Danielce - tak to si přece nemůžu nechat ujít! Teď ještě ten tvůj a od Adu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi...tak to je super, doufám, že Ti to vyjde na oba dva dny, ať si Tě pořádně užijeme...a pořád platí ta nabídka ubytování, ju? ;-) A ještě k těm našim pupíkům přičti pupík Mončy a budeš hladit celý den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jémine, já zapomněla na Monču??? :-N =-) Jak jsem mohla...?!!! Hluboce se stydím... |-| Jinak - zdravím všechny! Krásné ráno!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, sleduju vás z povzdálí, mimouš si přehodil režim, takže v noci se mi budí po dvou hodinách a pak je další 1,5 hodiny vzhůru a dneska už jsme vzhůru od pěti a ne a ne zabrat....takže nás čeká kočár, ve kterém bezpečně usne... ;-) jinak máme bebínko na palečku u nohy, nevím jak, ale zanítil se mu nehýtek a část prstíku, takže nám ho včera píchali a mačkali...malej řval jak tur, já brečela jako želva... :-( a dneska jdeme znovu a kddyž to nebude lepší, tak nás pošlou na chirurgii..ani nechci domyslet, co by tam malýmu dělali... ;-( ...tak se mějte hezky celej den, já budu lítat po doktorech,pak spát (snad) a pak na masáž zad, protože se mi ozývá staré válečné zranění z dob těhotenství...něco jako plotýnka..ta bolest mi vystřeluje až do nohy.... ale jinak to jde, broučínek hezky přibírá, občas se usměje a přes den spinká jak andílek.....tatínka jsme přestěhovali do obýváku, protožr vstává v pět ráno do práce, tak při naší frekvenci - ve 21, 23, 2, 5, tak to by se chudák nevyspal - zkusili jsme to jednou... ;-) tolik radosti a starosti jedné maminy....dnes je nám 14 dní... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marki...jeee....tak ať to mrňouskovi brzy vyléčí, aby nemusel na tu chirurgii...a Ty musíš být statečná maminka a vydržet to!! Tak ať hezky roste a spinká trochu více i v noci x-)
Odpovědět
Marki, ahojky, jsi statečná, Kryštůfek taky (a taťka nakonec taky :-D ) - moc na vás na všechny myslím!!!!
Odpovědět
ahojka holky Marki se ani nedivím, že ma Kryštůfek otočený režim, když se narodil v noci co znám miminka takl všechna nočně narozená to měla ototčené je to sice zahul ale ono se spraví ;-) jinake si už moc těším na další fotečky a zážitky a pokroky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak rychle nakukuju :-N Marki, super zprávičky.. Kryštůfek si spaní určitě srovná, takže brzy budete spát v kuse aspoň 5 hod.. Na paleček dej za mě jednu léčivou pusinku, ať moc nezlobí bobečka malinkatýho 14-ti denního.. :-) :-) ;-) Honzi, znáš tu pověru - při hlazení pupíků těhulek se můžeš velice, ale velice snadno nakazit ;-) tak abys nebyla zanedlouho překvapená :-D :-D :-D Ivet, jestli budeš chtít, můžeš po mě dědit ;-) Mám dvoje super 7/8 těhu kalhoty a od července už je fakt nebudu potřebovat :-D :-D Jo a taky manžestrovou sukni... na podzim jak dělaný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, ty jo, to bys byla zlatá x-) Já to pořád říkám, že na beremese nedám dopustit - člověk tu potká nejen prima lidi, ale sežene i kde co potřebného ;-) Tak až je nebudeš potřebovat, tak se můžeme domluvit a já bych ty věcičky koupila....do listopadu daleko, takže já toho ještě vynosím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, Kryštůfek má první bebí? Jéje, tak ať se to brzo zahojí! Ať nemusí na chirdu... Jak píše Emko, to chce hodně léčivých pusinek. ;-) A režim se mu určitě taky brzo spraví, uvidíš! Je to asi hodně náročný, co? Jsem zvědavá na sebe, jak to jednou budu zvládat... :-N A všechno nej k 1. čtrnáctideninám! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, nakazit??? Ty mě houpeš! :-D :-D :-D A i kdyby, stejně mě to neodradí!!! ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, tak co, poslední den v práci... asi nemáš moc čas, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, "čtrnáctideniny" jse naprosto úžasné slovo :-D
Odpovědět
Honzi: ani vteřinku ;-( teď jsem nakoukla ale hned zase pádím, napíšeš mi prosím do IP email na sebe? Jinak všechny zdravím a já se nějak ozvu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, já taky zdravím, ale dnes se uvidíme na tancích (jestli platí, že jdeš ;-) )
Odpovědět
Jé, Ivetko, uvidíme!!!! SUper!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
dani, bezva, budu se těšit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivet, budu na tebe myslet, a hodím sem časem nějaké fotky hadříků, abys věděla o čem je řeč :-N Ještě je čas, ale pak by jsme se domluvily :-) Honzi, tady u nás se to s tou nákazou říká a vychází to 8-) :-D :-D :-D Dani, ty máš poslední den? Já ještě 8x - nějak mi to nedochází, ale už se těším... Tak kdyby jsme se tu už nepotkaly, budu na tebe v srpnu myslet... určitě všechno bude na jedničku a budeš mít krásný, hodný a pohodový miminko :-N A zatím si užívej klídku a hodně odpočívej ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?