Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
čauky, já jsem zde a v plné polní vp ráci :-)
Odpovědět
Tak zdravím do práce!! ;-) Jak je po svátcích??Užila sis poslední Vánoce za svobodna? :-D
Odpovědět
Jsem si to říkala na štědrý den :-) užili jsme si to super, akorát to moc rychle uběhlo. Teď uteče tady ten týden a už jedeme zase na novo, a někdy od února-března začne ten shon a zařizování na svatbu... takže to bude ještě veselo. Jak ty? Taky sis to užívala? Ještě poslední svobodnej Silvestr :-D
Odpovědět
Omlouvám se, pilně jsem žehlila.. |-| :-) Jo Vánoce byly moc fajn, akorát ve dvou je to sice romantika, ale už se moc těším, až nás u stolu bude víc ;-) x-) Taky plánuju začít s pořádnými přípravami (nakupování výzdoby, šaty, boty, oblek, drobnosti,...)Tak ke konci února..Myslím, že to podstatné máme a na zbytek tak půl rok stačí.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,přeju krásný nový rok-a krásný pro nás určitě bude :-) Dnes jsem nakoupila věci na svatební tabuli..náramně se mi totiž hodí vánoční stříbrnobílé věcičky,takže jsem naběhla do Baumaxu na 50-70% slevy a bylo.Mám 6 stříb. koulí na čaj. svíčky, 2 obrovské svíčky, čajové svíčky, kaminky na stůl a z léta mušličky.Takže už vše vlastně mám. Uf,ještě že tak:)) V létě bych nic tak třpytivého nesehnala a stálo by to místo 400 ,800.Mám z toho radost:) Jinak jsem našla na mojeparty ubrusy,tak je asi koupím.Sice je to 700,ale za ty nervy,jak by to vypadalo s ubrusy restaurace...chci aby to vypadalo čistě a mělo to štábní kulturu,tak to koupím...mají tam i ubrousky na skládání s manualem,jak co poskládat. Po novém roce zavolám na matriku a pomalu vymýšlím co na oznámení...
Odpovědět
Ahoj maci, ráda tě tu vidím :-) Tak to jsi nakoupila skvěle! ;-) No já chci kombinaci zlato-šampaň, takže teoreticky bych taky mohla vyrazit na lov :-) Ale do těch přeplněných obchoďáků se mi vůbec nechce... :-p Ubrusy jsou hodně důležité, to určitě ano...Když si představíš, že by ti tam dali propálené a s logem nějakého pivovaru :-S Já mám už vybraný veršík od Shakespeara. Je moc krásný. Tady je pro inspiraci: Miluji a chci Tě stokrát víc. V slzách, smíchu, trápení i štěstí, dělit se s Tebou o vše v každý čas, aby, až jednou na vlasy nám padne sníh, mohli jsme si říct - život byl krásný. W. Shakespeare Akorát budu asi potřebovat větší formát oznámka, aby se tam vešel :-N Ale na netu najdeš mraky inspirace...Můj bratranec si dal na oznámko motto : "Nemáš-li s kým by ses vadil, pojmi k sobě ženu..." Jsem si dělala srandu, že to vybrat drahý, tak si ho za trest nevemu ]-( :-D .
Odpovědět
ahojky přídávam se moc se nam to datum líbí :-) doufám že to vyjde ,přítel mě požadal o ruku na vánoce pod stromečkem nadhera :-)
Odpovědět
Ahoj, vítej!! ;-) Takže čerstvě zasnoubená..To já už jsem "veteránka" :-N Prstýnek jsem dostala už minulý podzim :-N
Odpovědět
A už ted mam obavy jak všechno máte že termín asi nestihnu :-D :-(
Odpovědět
Proč bys nestihla?? Myslím, že tady některé nevěsty zbytečně stresujou. Ze všeho nejdřív si zamluvte obřad, až budete vědět 100% datum a místo, zamluv restauraci (nebo i ubytko) a fotografa, popřípadě kameramana, pokud ho chcete. Toto je asi tak nejdůležitější a na zbytek "detailů" ti těch sedm měsíců bude stačit až nad hlavu ;-)
Odpovědět
Nazdárek ženský, omlouvám se, ale je to vážně honička. Myslela jsem, že dneska bude volno a ono houby houby, od rána jsem makala z domova, no paráda. Takže milé Slečny - zítra je to ten poslední svobodný silvestr, tak to pořádně oslavte, příští rok to slavíme jako vdané paničky ;-) Petra: neboj, všechno v klidu, to se vážně dá stihnout bez problémů, jak říká lafemme - hlavně datum, místo, hostina a focení, zbytek se dá dohromady průběžně. Já už mám skoro i šaty.
Odpovědět
Ahojte ;-) Je tady zas nějak mrvo, tak oživuji diskusi ;-) Musím se pochlubit, že mám první věc koupenou na výzdobu tabule a tou jsou 4 svíčky v barvě šampaň koupené v Ikei za 29,- No nekupte to, když normálně v takové velikosti stojí přes 60,- Tak mám radost aspoň ze svíček x-) A na konci února budou snad už i šatičky, takže ty dva měsíce na sobě budu makat, ať mi to v nich sluší!! ;-) :-) x-) Papa, dobrou a napište sem něco, ať můžu ráno dočítat ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
nazdárek, gratuluji k první koupené věci :-) my jsme už obíhali pánské obleky, našli jsme nádhernej béžovej v OP Prostějov,takže už dál asi vybírat nebudeme, není nejlevnější,ale tomu mýmu padle jak prdel na mísu, takže ještě objednáme kalhoty, páč tam neměli tak dlouhý ale přivezou je, pak vestičku no a miláček bude skoro oblečenej.. Já se ještě pojedu mrknout do konce ledna do Prahy, byl mi doporučen ještě jeden salon a uvidíme, když se nic nebude líbit, tak zamluvím ty poslední z Adiny, byly krásný a moc pěkně seděly... Rovnou se tam mrknu i na nějaké krásné botičky s nízkým podpatkem a pak už to bude sranda, nějaký hezký spodní prádlo, i když podprsenka nebude třeba, šaty mají všitej korzet :-))) tak to bude jednoduchý za chvíli se zlomí zima, bude březen a pak už to bude utíkat mílovýma krokama ;-)
Odpovědět
Vladi, dobré ráno :-) Tak my oblek půjdem vybírat, až budu mít šaty, abychom k sobě stylově ladili ;-) Akorát ho asi jen půjčíme, protože drahý nosí oblek jdnou do roka, tak by ho vůbec nevynosil, ale záleží, jak se to vyplatí =-) Děkuji za gratulaci k svíčkám..já gratuluji k obleku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My minulý týden taky koupili oblek v PaC 2.500 Kč ve slevě.Sice žádné terno co se týče kvality materiálu,ale sedl mu nejlíp ze všech,tak jsme se taky nezlobili za cenu:) Dnes jsem dospěla k tomu,že chci bílé šaty.Mám 2 konkurentky,ale nevím které jedny bohaté,druhé úzké,sexy.Já se z toho asi zblázním! No,půjdu se asi zaměřit na vestičku pro broučka,když už vím tu barvu:) Pěkný večer nebo ráno holky!
Odpovědět
Ahoj Maci, já jsem pro bohaté, ty úzké sexy si můžeš obléci na jakýkoliv ples(samozřejmě barevné), ale šaty bílé jako pro princeznu už asi nikdy!Ani na druhou svatbu by se už nehodily :-D Ale záleží v čem se ty cítíš lépe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... nebo http://www.essensedesigns.com/files/o... sluší mi moc oboje. V úzkých by se mi dobře sedělo:))) Já jsem totálně na vážkách...
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat. Termín svatby máme 1.8.09 na zámečku a máme zamluvenou i hostinu. V pátek si jdu vyzkoušet nějaké šaty a co nejdříve musíme domluvit nějakého fotografa. Pak snad bude to nejdůležitější zamluvené.
Odpovědět
ahojda, koukám, že už to funguje, mi to odpoledne spadlo... macinka: oboje dvoje jsou nádherné, já souhlasím s lafemme, ty bohaté jsou prostě dokonalé na svatbu a určitě se v nich bude taky sedět dobře ;-) Fakt záleží jak se v nich cítíš, ale chápu, že volba bude těžká :-)
Odpovědět
Maci, ty první jsou nádhernééééééééééééé x-) Co je to za značka? =-) Takové jsem ještě neviděla a jsou prostě bohovské x-) x-) x-) Ale ty druhé jsou fakt stylové, to se musí uznat ;-) Volba je jen na tobě, ale obojí jsou krásné. Maci, ty si šaty budeš půjčovat nebo nechávat šít?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, lafemme a macinko vy si budete zdobit svatební stoly samy a nebude vám to dělat ta restaurace kde to budete mít? Já doufala,že se o tyto věci nemusím vůbec starat a budou se starat ostatní. Jen si zvolím barvy a bude :-) Tento týden jsem byla nějak úspěšná a vše jsem stihla oběhnou, spíše obvolat a máme jak termín,tak i resturaci.Takže teď už jen doladění a dohonit fotografku a bude první kolo za námi x-) Co vy další kde to budete mít?
Odpovědět
jud : Určitě ti to zajistí restaurace, ale nepočítej zase bůhvíco...Takovou běžnou výzdobu máš v ceně, ale zase ti asi neudělají květinovou výzdobu za několik tisíc atd. :-) Ale svíčky, ubrousky a tak, to určitě :-) No a k tvému dotazu já si ji budu dekorovat sama, protože to budeme mít v restaurai mých rodičů, takže si to udělám podle svého.. ;-) Vlastně jsem ještě nezažila oslavu nebo svatbu, kde by si nevěsta nebo oslavenec chtěli sami připravit tabuli =-) I když někdy bych jim to s chutí přenechala :-p :-N |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Bohužel nevím,co je to za značku...máma má svatebí salon, takže to mám od ní. Takže půjčovat :-D Objednávala šatů víc a ty co jsem si zamlouvala předem si neberu.Fakt člověk se zamiluje do něčeho a pak si stejně vezme něco jiného,podle toho jak mu to padne. S tím zdobením,budeme to mít v jídelně,tak nevím,s tím zdobením a jelikož jsem vyzážistka,jsem rozmazlená a jen tak něco se mi nelíbí a chci to mít podle sebe dokonalé:)Takže jim klidně řeknu,at nic nezdobí a stačí mi ,když přinesou talíř na rozbití:)))
Odpovědět
fifisisi : Úplně jsem přehlédla tvůj příspěvek :-N Takže opožděně vítej mezi námi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Připojuju se do diskuse :-). Mám 1.8.200í v Miloticích :-)
Odpovědět
ahoj rowennka, a jak ti jde zařizování :-) si pořád říkám času dost, ale ono to nějak letí
Odpovědět
Ahoj rowennko :-) i ostatním přeji dobré ránko ;-) Holky, ani nemluvte...Letí to jak voda. Ale na druhou stranu je to dobře, ne? ;-)
Odpovědět
Určo je to fajn, ale nějak mám docela náročný období v práci, takže na nějaké zařizování není vůbec pomyšlení... Ach jo. Holky, ale byla jsem s neteří znovu vybírat šaty na maturák a objevila jsem v Plzni salon, kde mají nádherný extravagantní šaty - prostě bomba, ale bohužel do velikosti 40. takže to mě se netýká, ale mít jí, tak si stopro vyberu
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek vladiplzen: jo docela dobře. jen se nemožu rozhodnout mezi šatama :-) lafememe: jj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Nevíte některá něco o civilních svatbách v kostele?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?