Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, jaký máte víkend? Já zatím v duchu domácích prací..Jo a dnes je prvního takže kolik ještě měsíců? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Toto leti :D Jeste se parkrat vyspime a bude 1.8. :D A uz aby to bylo..tohle studeny pocasi se mi ani trochu nelibi :(
Odpovědět
jo, mě se zdal dneska šílený sen! Vdávala jsem se..Pořád jsem brečela, že jsem svatbu chtěla přece v srpnu, v létě a ne v listopadu (byl už rok 2009 a náš termín jsme propásli.. :-D ) A můj otec mi na to jen řek.."už je všechno nachystané, tak se prostě vdáš!" :-S :-D Už mi z toho asi hrabe.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se netrap,já se dnes probudila s hrůzou taky......byla svatba a nic nebylo nachystané..zádný fotograf,někteří lidi nebyli pozvaní.....nějak se na to zapomnělo. Když bylo po svatbě,zjistila jsem,že nemáme žádné fotky a přemýšlela jsem,jestli bycom to za měsíc nemohli uděla zase,až bude vše zařízené....no děs..vzbudila jsem se a přemýšlela,jesli to je pravda a jestli jsme to tak prošvihli:)) úplně zblblá jsem z toho byla. No a přílel vedle mě měl sen o dovolené v Thajsku..se měl..závidím mu tu noc.)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teda co se děje holky?? :-|
Odpovědět
ahoooj, nějak to tady stávkuje co :-| ženský na to prdí
Odpovědět
Profilova fotka
To teda jo:))) Dnes jsem byla v salonech a teda..šaty krása:)) Byla jsem přesvědčená,že mi bude slušet bílá v ve světle šampaň jse to mnohem hezčí....uvidím,jestli poruším tradici:)
Odpovědět
a kde jsou nějaké fotečky??? jsem moc zvědavá. Já už sice mám něco vyzkoušeno, ale přeci jenom ještě to oběhnu, jakože pro klid duše 8-) abych někde o nějaké nepřišla
Odpovědět
Profilova fotka
No,já mám už jedny doma a ze skoušení sem nedám:)) Uvažuju,že si ještě jedny pořídím a pak si vyberu.Ta ivory barva mě uchvátila:)
Odpovědět
Profilova fotka
koukla jsem na tvé foto a favoritky jsou supr:))Sednou perfektně.
Odpovědět
Čaute! ;-) No holky nepomlouvejte jo?Já jsem s vámi aspoň duchem ;-) Co máte nového? Koukám, že si tady zkoušíte šatky..Tak to já jsem pozadu. Poád si říkám, že je na to ještě pár měsíců čas :-N
Odpovědět
Ahoj holky, co je s vámi???? =-) To už se žádná nechce vdávat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
nazdárek, já se omlouvám, ono je toho před těma Vánocema nějak hodně... a to víš že se chceme pořád vdávat :-D byli jsme si nechat spočítat hostinu s rautem atd tak zatím jsme na 40 tis. tak doufám, že až pán pošle přesný rozpočet tak to bude sedět... no a co u vás nového???
Odpovědět
Taky se k vám přidám... máma doma nadává co jsme si to vybrali za datum že se jí rozteče cukroví... chtěla bych teď mít její starosti :-)
Odpovědět
ahojda, tak starosti tvojí mamky, bych taky chtěla mít :-) my jsme původně chtěli 29.7. na naše výročí, jenže to je v týdnu a bylo by to na houby, aby si lidi zařizovali dovolený atd. Takže nejbližší bylo 1.8. :-)
Odpovědět
a jak jste na tom daleko se zarizovanim? ja uz mam rezervovane misto na hostinu a chystame se na matriku... jinak mam boticky a uz se chystam na satky :-)
Odpovědět
celkem jenom tak ten základ, máme zamluvenej zámek, a teď čekáme na kalkulaci na hositnu, máme tam bloklej termín, ale musí se nám vyjádřit jak to bude finančně. No a na šatky jsem se byla podívat, ale zatím nic moc, ještě půjdu dál :-)
Odpovědět
Holky, vy už vybíráte šaty? Já si pořád říkám, že stačí tak v lednu, v únoru.... =-)
Odpovědět
No už jsem se byla podívat :-N jelikož mám problémy s velikostí a délkou, teda spíš tou délkou a nemůžu nic sehnat, teda v albíčku už něco mám, ale pořád to ještě není ono.. tak to zkouším, když mám čas se zajít někam mrknout :-)
Odpovědět
satky? aspon predbezne..a kdyz budou nejake "premie" tak si je ted jeste v prosinci necham usit...myslim ze bych nemela tloustnout do 1.8 :-). taky jsem byla uz zkouset ve dvou salonech...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, no já když byla v salonu zkoušet si šaty, tak mě uklidňovaly že to není moc brzo, že v létě je hodně svateb tak aby na mě zbylo něco pěknýho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky moc Vám všem gratuluji k výběru nejkrásnějšího datumu pro Váš velký den ať se Vám vše povede podle Vašich představ ale nezapomínejte že je to den Vás dvou a jen na Vás záleží jaký ten den bude. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Taky planujem svatbu 1.8.2009, tak muzu se pridat :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
justy určitě:) Holky,už konečně vím,co na oznámení..vyfotíme se.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. To je super napad. My uz je mame hotovy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já už jsem se byla podívat na šatky...asi jsem to ale uspěchala, protože jsem si je hned i zamluvila a teď toho lituji, protože se mi víc líbí jiné : -( Ach jo... Takže jestli vám můžu poradit...raději si oběhněte více salónů a pak si zamluvte ty, co se vám budou nejvíce líbit :-)
Odpovědět
Ahoj dámy ;-) ivma : A v čem je poblém? Nejde zrušit rezervace??? Nebo jsi už musela zaplatit zálohu, kterou by ti nevrátili?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, rezervaci jsem už zrušila, musím zaplatit storno poplatek 700,-, ale čert to vem :-) Takže už si zase vybírám ty pravé :-) Ale tentokrát to fakt neuspěchám...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, teda když to tu čtu tak si připadám, že zatím nemáme nic připraveného :-( Datum máme předběžně jako vy na 1.8.2009, ale matrika bude dávat termíny až v lednu.Tak tam se potom rozhodne.Šaty nechávám sranou jen jsem si říkala,že fotografů není nikdy dost a tak toho chci spolu s termínem zajistit co nejdříve. Kde budete mít obřady a hostiny?
Odpovědět
Ahoj! Je tu někdo???? :-) =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?