Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
no jestli uvažuješ o změně barvy - jakože melír, tak bych doporučovala tak měsíc či dva před svatbou to vyzkoušet, jak to bude vypadat, pokud se ti to zalíbí není problém to před svatbou dodělat a když se to nebude líbit, tak se to dá překrýt. Já si nechám udělat pár pramínků v medovém odstínu, vlasy si barvím, ale mám je takové rezavo oříškové, takže to bude vypadat hezky. Druhá věc jestli to vůbec chceš, když se nikdy nebarvíš, pak je to možná škoda... fakt hodně záleží co chceš, možná nějaká krásná ozdoba vynahradí pruhované vlasy x-)
Odpovědět
Nevím, jsem zvyklá na své tmavé vlasy a nevím jak bych pak s trochu prosvětlenýma vypadala..Kapku mě to i láká, ale já jsem takový nerozhodny typ... :-| A když se mi to nebude líbit, tak už si je pak budu muset přebarvovat furt, abych je překryla.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: A Sedme nebe je kde? Bydlim v Bolevci, to je skoro jak Lochotin a nevim tu o nicem... :) Jen dole Ve Vilach - tam maji taky sezeni venku a pak je docela hezka ta Victorie :) Pripadne Park hotel na Borech, ale to bude asi i dost drahy :(
Odpovědět
Profilova fotka
holky ahojte tak jsem konečně sem dorazila..v práci pořádný frmol:)) Já bych prvně koukla na fotky účesů...většinou pokud jsi spokojená s kadeřnicí,měla by i ty svatební umět. Ale 4 dny je pozdě...šla bych nejmíň měsíc předem. A myslím,že tmavé vlasy je škoda barvit.. dát přeliv v tvé barvě vlasů..to by bylo pěkné..vlasy dostanou lesk a sytou barvu a přitom se to bude vymývat a bude to tvoje barva...jen bych ji zvýraznila.
Odpovědět
Ahoj maci, vítáme tě zpět :-) Přeliv je to stejné jako barvící šampón? Protože ty jsem zkoušela, ale stejně mi to vůbec nechytá, víš..Mám asi nějaké odolné vlasy :-N No spokojená s ní jsem moc ;-) A o účesu už mám jasnou představu dlouho.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ji ukaž fotku a je to vyřešené:))No ale u kadeřnice by to chytnout mělo....porad se s ní..ale pokud nechceš barvit nebarvi..pak to odrůstá.
Odpovědět
I ten přeliv odrůstá??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ten přeliv taky lehce..sice se vymývá,ale ne tak rychle jako šampon.
Odpovědět
Ahój!! Přeji krásnou neděli! x-) Holky, mě se tak nic nechce, ale musím..mám tu kupu prádla, tak si pustím dívko a jdu na to..Občas sem ale nakouknu, tak pište ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj:))) Tak jsem zdrcená z našich voleb..znojmo je rudý,to je děs....táta říkal,že se odstěhuje,že tu ostudu nepřežije:))))))) Jinak se nic pořádně neděje.Dnes mi svědkyně řekla,že jsem zrychlená,že její sestra začala svatbu zařizovat půl roku předem ani ne...tak teda nevím.Jenže ona má hodně bohatého muže,takže ukázala a to bylo a jedno za jakou ceu,to my chudší musímě hledat pěkné a levné:)))) A to je na delší trať:)Nemyslím,že to přeháním,někdo tu má nakoupeno a má svatbu za dva roky...to už je nářez:))
Odpovědět
nazdárek ženský, přeju krásnou neděli kotatkoz: Nebe je dole v Atomu, jak bývalo kino Mír, je to tam opravené a moc hezké, teda ne takový jako když to budeš mít v hotelu, ale nám se tam líbí, tak uvidíme. lafemme: macinka má pravdu s tím barvení, když nechceš odrosty, tak bych se na to vykašlala, všechno z toho nějak odrůstá, věř mi já si vlasy barvím asi deset let :-D jo a volby radši ani nekomentuju, to je děs běs.... a zrychlená fakt nejsi, koukala jsem tady a oproti někomu jsme fakt žabaři, takže bych řekla klídek a pohoda, všude říkají, že je lepší to zařizovat dopředu, že máš čas si vybrat a projít nabídky a nemusíš kejvnout na první, takže už taky pokukuju co a jak, do 14 dnů si zajedem zaplatit ten Manětín a vyřídit na matrice, aby nám pak někdo nevyfouknul náš termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,ale každý na mě čučí jak na blázna:))Už nikomu kromě vás neřeknu,co jsem na svatbu koupila:))Jinak už mám k dnešnímu dni ušetřenou 500 za nákup šatů....dolar jde pěkně nahoru:(((
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vladi: tak to jo, tam uz to ted moc neznam, ale byl tam kdysi i nejaky sportbar nebo tak neco, ne? :) A ten termin na Mirosove bysme si vzali ;) Tak pak se domluvime a nejaky den v tydnu bysme tam hned po sobe zavolaly ;) Taky si neumim predstavit jak zarizuju svatbu "jenom" pul roku... Obzvlast kdyz vidim jak jsou hned plny terminy na obrad, restaurace, atd... pokud si clovek chce vybirat a ne mit jen to co mu zbyde nebo za horentni sumy, mel by asi zacit vcas :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ach už se necítím jak blb..děkuji:))))
Odpovědět
kotatkoz: jj, býval tam sport bar, kamarádka to tam mělo a vypadalo to hezky, takže zatím to máme jako jednu z variant. Na ten termín se ještě domluvíme neboj, podstatný je, že to je blokovaný ;-) maci: to víš že jo, at si kecají, přeci je to podle tebe a náhodou jsem dostala tu knížku Náš svatební průvodce a tam se fakt píše, že se má plánovat rok do předu, takže vidíš i odborníci s tím souhlasí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy s těmi termíny máte teda problémy...ale jak vidím,vyřešeno,že?
Odpovědět
No byl v tom menší trabl, ale ted už by to mělo být ok
Odpovědět
Profilova fotka
No holky kde jsem? :-o :-S 8-)
Odpovědět
halo já jsem zde 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to byla rychlost:)) Tak jak se těšíme na zítřejší volno?
Odpovědět
ahojky, já se těším, ale mám volno i dnes..(trošku provokace :-D ) Holčiny, nevíte, jak se do prezentace v powerpointu vkládá hudba???
Odpovědět
Profilova fotka
To teda nevím...počkat a ten power ponit máš odkud?já ho chtěla stáhnout a nešlo..v tom se dají dělat svatební noviny,že? Tak nějak jsi mě na to navnadila:))
Odpovědět
no už aby to volno bylo, to potřebuju jako sůl. Chceš tam vložit vlastní hudbu? no to si nejsem jistá, přes něco jsem to tam tahala.... ale to už je taky nějaká doba
Odpovědět
Powerpoint jsem měla na CD jako součást Officu, při instalaci PC..Nevím, kde se stahuje. No já teď vyrábím tu prezentaci k promítání, jak jsem ti už říkala. Jen tam chci dát jako pozadí hudbu a nevím jak na to.. ]-(
Odpovědět
jee holky musím se pochlubit, přišla mi nová obj na bižuterii, tak jsem si hned vybrala pro sebe k šatičkám :-D mám v kabelce asi 10 kousků a jeden hezčí než druhej
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vladi,to ti závidím...já nemám představu co...a hlavně teda nevím,jak si to k těm šatům vyzkouším....budu muset improvizovat nějakým tričkem:)) Chci něco zajímavého,ale nevím co...to bude sranda:)
Odpovědět
Profilova fotka
lafe:takže na tom usilovně pracuješ,jo?:))
Odpovědět
maci: no to já taky aproto shromažďuju všechno možný, aby pak byl výběr :-N ještě zkusím ukecat naše dodavatele v číně, na nějaké ty čelenky nebo soupravy. Dělají krásný věci a mám spoustu času to sem dostat
Odpovědět
Profilova fotka
počkat a tak ty to děláš na kšeft vladi?
Odpovědět
no jasnačka, že na kšeft, vozíme to pro celou evropu, takže si z toho vždycky nechávám něco pro sebe, ted bude v kauflandech kolekce štrasu např.a ten je taky moje dílo .... a když máme dobré vztahy tak mi posílají vzorečky a já si vybírám vždycky něco pro sebe :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?