Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na snidani zbytky od rautu:))
Odpovědět
myslim na snidani rano pred obradem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha:) masová roláda a tak...
Odpovědět
aha tak to jo. a na nedeli rano co zbyde ze soboty to je jasny. dnes uz jsem dovezla do prace kilovku cukrovi a jdu se zaroven i loucit s praci.. po svatbe nastupuju do nove prace....
Odpovědět
My budeme mít obložené mísy, pár chlebíčků, cukroví a koláčky, ovocnou roládu nebo bábovku, káva, čaj, džus, ovoce, zelenina.
Odpovědět
Takovéhle záůležitosti nechávám spíš na mamce..Já jsme jen rozhodla svatební menu a to je tak vše... :-N Holky, já už mám nervy jak špagáty :-(
Odpovědět
lafemme:Taky to nechávám na mamce, ale máme podobné myšlení, tak to není s domlouváním zas tak velké drama :-)
Odpovědět
ja mam nervy akorat z prace :-) vsichni mi tu poprali a napapkali se cukrovi... tak aspon vim ze je prej dobry - ja nevim - nemela jsem ani kousek protoze to nejim (nechutna mi to, nejim ani na Vanoce) vcera mi dosly ozdoby do vlasu tak jsem zas klidnejsi.. zenich si sel koupit pasek do gati :-) neni nad to zarizovat neco na posledni chvili...by me zajimalo co by delal v sobotu jak by se oblikal :-)
Odpovědět
selmice: To ten můj na pásek ještě nevzpomněl, no, nechám ho být a pak mu to nenápadně připomenu, teď by zase říkal, že mu do všeho kecám a že ho komanduju :-) No, ono je to vlastně jedno, pak mi řekne, že jsem hrozná, že jsem mu to měla říct už dávno, že nemůže myslet na všechno :-D :-D
Odpovědět
tak my uz pasek mame :-) a byl doma... sice patri k riflim a je hodne extravagantni ale fakt kupodivu k tomu obleku pasuje... ma stesti jaxvina :-)
Odpovědět
Máme sice svatbu až na konci srpna, ale vletěla jsem sem do diskuze, protože se tady s vámi dobře kecá :-) Pořád nemáme s přítelem ujasněnou kravatu. Já bych si přála, kdyby měl šedou vestu a šedou kravatu, viděla jsem ji na netu a moc se mi líbí, ale on vestu nechce a bez vesty se ta kravata nosit nedá, je to prostě vestovka, myslím, že regata se jí říká, je příliš krátká jen do samotného saka. :-(
Odpovědět
no my vesticku nemame protoze je to dalsi vrstva v tom vedru.... mame taky regatu bilou. jak si pritel sunda sako tak sunda i kravatu a rozepn si trochu kosili.... mozna je to spolecensky neprijatelne ale ma byt vedro.... neresim :-)
Odpovědět
Článek se načítá
selmice: No právě, kvůli tomu vedru ho asi k vestičce neukecám :-(
Odpovědět
nebud smutna...proste na neho ber ohledy...uz to ze jde v saku je zaber....
Odpovědět
selmice: Já vím, říkala jsem mu, ať se do obleku převleče až u nás, protože pojede k nám přes celou Prahu. Chci mu pořídit to tričko Game over, strašně se mu líbí :-)
Odpovědět
jj to mame oba ty tricka. staly fakt jen 100kc.
Odpovědět
selmice: Kde jste je kupovali?
Odpovědět
no jaksi v nasem meste v jednom obchudku v hypernove :-N ja bych ti je tam koupila ale muselo by to byt az po svatbe a dovolene (takze az nekdy 10.8.)
Odpovědět
selmice: To tě nechci obtěžovat, budeš mít jiné daleko příjemnější starosti než nějaká trička. Podívám se na netu ;-)
Odpovědět
na netu jsem videla nejlevnejsi za 200kc/ks + postovny... kdybys to do toho 10.8 nesehnala tak napis, ja to tam zajdu koupit a poslu ti to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina - taky sem chodím nakukovat, ikdyž to máme až na konci srpna...ale tak jsem zvědavá na Selmi, a navíc tady se furt něco děje, tak se tu člověk i ledacos dozví ;-) Selmi, já bych možná tvé nabídky na trička využila, jestli ti to nebude vadit, mně se to totiž hrozně líbí...teda ještě uvidím, co na to řekne drahý, ale myslím, že mu to bude tak nějak fuk :-)
Odpovědět
selmice: To máš pravdu, taky jsem to teď zjistila. No, když se ti bude chtít, nebude tě to obtěžovat a budou je ještě mít, tak bych tě pak poprosila ;-)
Odpovědět
luciena: Začíná to vypadat na zásilkovou službu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Tak měla by si na tom aspoň něco přihodit...ale v mém případě by to možná mohl u Selmi vyzvednout můj drahý, jelikož tam tou dobou ještě bude (pokud ho teda z armády nevyrazí :-D )
Odpovědět
ok holky, ja se tu po dovci objevim, napisete me ze to chcete nebo nechcete a ja to koupim ci nekoupim a poslu ci neposlu abyste byly oblecene ci neoblecene :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D no tak doufám, že půjdeme oblečené...teda aspoň ty šaty na obřad no :-D
Odpovědět
jasny kdyztak ti to vyzvedne drahy neni problem :-) ale necekejte nejakou kvalitu..je to uplne obycejny tricko tenoucky. ale proste na ten jeden vecer stejne jiny nepotrebujem..... a pred svatbou usetrit je dobra vec :-)
Odpovědět
selmice: Dobrá :-D :-D A ty, kdybys něco potřebovala poslat z Prahy tak dej vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
Nó, nebo ze Zlína :-D
Odpovědět
selmice: Tenoučký je fajn, alespoň nám nebude horko :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?