Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo,to se natáhne:))Jdu domů..papa
Odpovědět
Tak se nam to krati... ted jsme na rade my :-) co uz se u vas stihlo vsechno pos*at? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hi pos*rat?Zatím to jde vše ok..jo Mám obrovcký krvavý OPAR..na mašli...mám ho od čtvrtka a trd je ve fázi hojení..mažu mažu mažu..snad se to spraví do soboty.... Co ty? Lafemme co řasy?
Odpovědět
no ja si v sobotu udelala brutalni puchyre od mym puvodne zamyslenych botu na obrad...jak jsem stastna ze v nich nemusim jit ze jsem si stihla poridit ty me vysnene!!!! :)- mela jsem zespodu na kazde noze velky puchyr velikosti patesatikoruny ze jsem rano myslela ze chodim po takove te bublinkove obalce :-) ale uz to prasklo :-( a chodit se da no.....takze kdyz se ma neco pos*at tak se to pos*ere :-) ze?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme na tom tak nějak sterjně..já si půjdu radši koupit do lékárny polštářky na nohy,aby se mi ty puchýře neudělaly. Ted jdu na svatební pedikuru,tak papa
Odpovědět
no ja si pujdu koupit ty gelovy vlozky do volnych botu :-) ja jdu dnes na drapky odpoledne! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda :-) Tak co? už na vás padá nervozita?
Odpovědět
Viděla jsem takové náplasti na nohy, říkají tomu druhá kůže, asi to před svatbou vyzkouším, určitě bych měla nad patami od nových bot sedřené nohy do krve. :-(
Odpovědět
to jsem nevidela...ja se u svych nohou otlaku nebojim, spis abych mela mekky doslap.....takze proto ten gel...snad to bude dobry....
Odpovědět
selmice: Gelovky jsou super, příteli jsem je koupila do práce. Prodávají i pánské na celou plochu chodidla :-)
Odpovědět
teda holky už se vám to krátí my dem na řadu až příští týden :-D :-D
Odpovědět
no ty chci priteteli do kanad a nemuzu je sehnat...na kolik to vyjde nevis? vim ze ty damsky jsou kolem 150 kc myslim....
Odpovědět
Článek se načítá
selmice: Myslím, že cena šla až ke 3 stovkám :-| Koupila jsem je ve zdravotních potřebách.
Odpovědět
Profilova fotka
Nožičky mám jako nové:)) Nat druhou kůži zítra ve městě kouknu...
Odpovědět
Ahoj kočky :-) maci, řasy jsou super!! Hned na druhý den to trochu povolilo a teď je to skvělé....Vůbec nepoužívám řasenku, protože vypadají výborně samy o sobě...A úplně boží jsou, když si umyju obličej vodou a ony se namočí, takže koupím asi tu průhlednou řasenku, jen tak pro ten mokrý efekt ;-) Já jdu na nehtíky až v pátek dopo...těším x-) Jinak dnes ráno jsem byla na zk.účesu u kamaráda kadeřníka a prostě supr! A odpo na poslední zk.šatů a znovu jsem se do nich zamilovala...Sestře málem ukápla slzička :-) Jo, a nedávno jsme se bavily o změnách na poslední chvíli...takže : Já mám jinou novou korunku a přibyla mi jedna družička :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jen chvilinku a je to tady :-D Já už týden léčím pupínky na čele, hrůůůza, jestli mi do soboty nezmizí!!! Zítra jdu na poslední zkoušku šatů, pak už jen napéct koláče, roznést výslužky a máme hotovo :-)
Odpovědět
No mě zase "rozkvetla" celá brada ]-( Já mám jinak pleť úplně v pohodě a teď tohle... ;-( Poradíte, čím to namazat? Já s akné moc zkušenosti nemám =-)
Odpovědět
:-) tak ja uz mam nehtiky a zase si na to zvykat.... nevim jak v tom dodelam zbytek vyvazku :-p
Odpovědět
Profilova fotka
lafemme: Já to mažu aknecolorem a pomáhá mi to...
Odpovědět
ja to dycky mazala niveou.... taky pomahalo....
Odpovědět
Dík ta tipy...Já to večer mázla zubní pastou :-N . Prý by to mělo trochu vydezinfikovat a hlavně vysušit ;-) A je fakt lepší x-) selmi: A nebojíš se, že si je do soboty nějak poničíš? =-) A jaké sis nechala udělat?
Odpovědět
francouzskou s kaminkama fialovo stribrnyma...a nebojim se protoze me to drzi vyborne... mela jsem od te pani uz 3x nehty a kdyz jsem je pak nechala odrustat tak mi tam zustali do uplneho konce.....
Odpovědět
Aha, tak to jo...já jsem tak šikovná, že bych je určitě nějak podělala 8-( Nehodíš foto? jsem zvědavá..já se rozhoduji mezi dvěma variantama
Odpovědět
no nevim jestli stiham fotit... nejak dnes skejsnu v praci .... a lepsi uz to nebude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Lafemme,to je supr..zrovna včera jsem se na to ptala kosmetičky,co to dělá a říkala .že za týden je to nejhezčí...tak jsem to vzdala..sakryš,škoda,že jsem si to nepřečetla dřív...taky bych to natočila,když to povolí tak brzo...
Odpovědět
macinka: Teda, ty tvoje šaty jsou nádherné a účes vypadá taky moc pěkně. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji moc:) 3 dny před svatbou se to pěkně poslouchá:)
Odpovědět
Profilova fotka
sasinka, ty máš taky krásné:)Tenhle styl mám ráda...
Odpovědět
macinka: Fakt kočka, tvůj nastávající bude určitě v šoku. Já úplně miluju, když je chlap v tranzu, když vidí, jak to té jeho sluší 8-)
Odpovědět
holky co mate vsechno na snidani?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?