Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Chtěla jsem se zeptat, co se vše dělá, když si jdeš nechat "udělat" obočí...Mě ta kosmetička říkala, že mi ho ještě před svatbou upraví lejzrem, ale já nemám ponětí, o čem to mluvila???? =-) Moje kadeřnice má nádherný tvar obočí...Vypadá to jako dokreslené hnědou tužkou, ale není...jak se to dělá? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se pořád musím smát tomu lisu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Obočí laserem? To teda nevím co tím myslí :-o Když si jde někdo udělat obočí,tak vytrhat a nabarvit..... a kadrčnice to má asi nabarvené....nebo natetované....
Odpovědět
Hm....tak to je fakt divné...Co mi to chtěla udělat? :-. :-D No možná má ten permanentní make-up....Já asi zůstanu u své tužky a stínu...Barvení riskovat nebudu, co kdyby se mi to nelíbilo a nešlo to pak sundat, že jo? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si to nabarvi týden předem..vymývá se to...ale pokud to nemáš vyzkoušené,tak asi zůstan u osvědčených věcí...
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu spinkat..papa
Odpovědět
Já taky, pa |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no děvčata, já teda nervozní nejsem ani trochu ;-) už si jen tak v klidu odpočítávám dny a modlím se aby nepršelo :-) v úterý jdu na poslední zkoušku šatů, pak mam pohov a ten další týden zajdu akorát na nehtíky... a pak už je den D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám ještě před sebou barvení vlasů,nehty pedikuru a tak,ale to je v týdnu před svatbou a oprvdu mě to nestresuje:))Těším se na ten relax:)
Odpovědět
Ahoj holky, myslíte, že bude hezké počasí 1. srpna? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě
Odpovědět
Článek se načítá
Mám strach, že budou ty příšerné bouřky :-( ale budu Ti věřit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám svatbu venku,tak pršet prostě nebude:))
Odpovědět
Dívala jsem se na nějakou dlouhodobou předpověď a prý budou bouřky z horka, no tak nevím, nechci strašit, víš jak to s předpovědí je.. taky chci, aby bylo hezky, ale pařák být nemusí :-)
Odpovědět
taky doufam ze nebude prset, mame to cely venku. byl by pruuuusvih :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky doufam že nebude pršet, taky to máme venku ;-) jinak dneska jsem byla na poslední zkoušce šatů... a mají zrovna výprodej, takže šaty místo půjčení jsem si koupila a vyšly mi levněji ;-)
Odpovědět
Ahoj,taky doufám,že nebude pršet.Hezky ti to vyšlo,že jsi si šaty nakonec koupila,Já mám taky koupené a je to úplně jiný pocit...
Odpovědět
holky mate tu svatebni list zalozeny se svatebnima darama? Jak to vypada? mate tam uz nejakou rezervaci na nejaky dar?
Odpovědět
Profilova fotka
svatební list nemáme.... budeme dostávat penízky, čeká nás totiž rekonstrukce ;-)
Odpovědět
my chceme taky penizky ale ne kazdy chce dat penizky proto jsme ho udelali... navic tam mame harmonogram svatebniho dne, kdy se svatebcani muzou prubezne informovat co se deje, jestli je nejaka zmena...
Odpovědět
Profilova fotka
my máme svatební list a je tam rezervace 3 věcí...čekáme taky spíš peníze...holky, za týden!:)
Odpovědět
No, jo....příští týden se dočkáme! ;-) Holky, nesmí pršet! Vůbec nevím, kde bychom se pak fotili =-) A hostinu máme taky z části venku... Jinak mě toho ještě taky čeká dost : Dnes jdu na kosmetiku (čištění pleti) a u ségry budeme zkoušet líčení, zítra jedem vyzvednout cukroví + myrtu do koláčů, v sobotu ráno dovezou koláče, následuje balení a pak rozvoz i během neděle, v pondělí jdu na zk.účesu u jiného kadeřníka a pak na poslední zk.šatů, v úterý, středu a čtvrtek zatím nic nemám, ale budu se nejspíš věnovat úklidu a pomůžu mamce napéct věcičky na hostinu, no a v pátek nás čeká manikúra, pedikúra, večer nachystám tabuli a pak budu doufat, že aspoń na chviličku usnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám..pondělí nohy,vyzvednutí šatů popůlnočních,uterý vlasy, depilace třísel :-. , středa nic nemám,budu žehlit , čt výslužky do noci, pátek výzdoba,večer nehty a jestě večer výzdoba aut pro novomanžele a pak děj se co děj:))
Odpovědět
Ahoj maci, nejsi tu náhodou ještě? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,jsem,půjdu sundat za 5 min paní masku a alou domů...
Odpovědět
Maci, dnes jsem si nechala udělat trvalou na řasy...Je to pěkné, ale špičky řas se mi dotýkají až víček a je to divný pocit...dala jsem si te´d řasenku a je to fakt zvláštní....Myslíš, že se to trošku natáhne? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
myslím,že to padne:)Nikdy jsmem to neměla,nikdy nedělala,ale logicky by mělo..taky jsem nad tím přemýšlela...je to dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
až ti padnou,řekni:))Jdu na depilaci v úterý a dělají to tam...že bych je poprosila...ale zase abych to taky nemela až na oku...to pak už není moc času na záchranu:)
Odpovědět
jo, dobrý, ale je to takové moc čerstvé...jako když si sundáš natáčky z hlavy... :-D Snad se to trochu natáhne a nebudu to při každém mrknutí cítít :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?