Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu,ale ty už asi zase ne,co?:)
Odpovědět
ahoj holky, tak jestli se můžu přidat, tak máme taky termín 1.8.2009. Ještě jsme to ale nezamlouvali, mělo by to být na zámku v Mirošově. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to taky nemám zamluvené na úřadě,ale jinak všechno jo..takže pokud mě někdo předběhne,tak se zblázním:))
Odpovědět
Jj, ještě jsem tu, ale dělám, že pracuju, tak musím nenápadně :-p :-D Maci, tak půjdeš na jiný úřad no.. :-D Vítám další nevěstu! A kde je ten tvůj zámek? To místo vůbec neznám.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo,to by bylo moc rozcourané...bychom se nacestovali:) Tak hlavně nenápadně!!!:)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem dnes pokukovala po svatebním prádle...rozhodla jsem se i pro podvazek..jeden se mi líbil..nebyl tak OBŘÍ:) ale nevím co s podprsenkou...nejlepší by byla asi ta nalepovací,ale zase to vypadá tak děsně blbě...a podprsenky se bojím,aby nevykukovala...no a těch peněz co to stojí..podvazek 500
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeee.. Mirosov taky zvazujem :D Chceme nejaky zamek - aby se tam pak dalo pripadne i nafotit, kdyby bylo osklive... :) Nejspis budem mit obrad jenom ve 4 se svedkama... a Mirosov mi na to prijde idealni :)) Tak to tam bude 1.8. asi dost naval :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak ve čtvrtek si jdeme zamluvit datum na radnici v Klatovech, tak doufám, že budou mít toho 1.8. volno, ale snad jo :-) Jinak pocházím z Hrádku u Rokycan, což je 3 km od Mirošova, takže zámek v Mirošově znám moc dobře a svatby jsou tam vždy krásné... Začínáme dávat vše dokupy, ale bude toho dost, už teď z toho mám hrůzu!
Odpovědět
Holky, ať se ještě nepoperete :-D Maci, 500???? :-. Tak to je nějak hodně ne? Já jsem se na ceny nekoukala, ale tohle mi přijde šííleně moc! Já budu mít podvazek půjčený od ségry.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo fakt 500..byla jsem zatím jen v jednom prádle..šla jsem kolem,tak jsem se zeptala....no,začnu šetřit do kasičky:)) Tak jsem zvědavá holky,jak si rozdělíte hodiny...
Odpovědět
čauky Mirošov je kousek za Plzní směrem na Prahu a je to tam moc hezký, takže to jaksi u nás vyhrálo 8-) no jak koukám, tak nejsme jediní koho to tam napadlo, nás tam sice má být víc,ale snad se tam vejdeme. Doufám, že bude ještě termín. Jsme se tam byli podívat v září a to nám řekla, že je ještě čas na zamluvení, tak ted nevím jestli tam zajít nebo ne.... :-S akorát ted se mi tam žení kamarád a prý to příští rok bude dražší, ted si účtují 4 ts. a příští rok to bude už 6 ts. jo a ještě jsme uvažovali o Manětíne, ten je taky mooc hezkej. A 500 za podvazek ... to je fakt docela dost, jsme kupovali v květnu kamarádce, nádhernej a stál asi 280 kč
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem blbá:))Podvazkový pás:))už mi šibe:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... úlet,co?Ale vlastně se mi to líbí:))
Odpovědět
Nám to taky zdražili..Na Fryštátském zámku stál obřad 3000 a teď od listopadu už 4000,- No jo, ale je to přece snad jednou za život, ne? A člověk utrácí za horší blbosti. Tohle si ale budeme pamatovat celý život ;-) Tak proto to neznám..Je to hrozně daleko od Ostravska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jedu za miláčkem,hlásí konec pracovní doby..tak papa zatím....jsem tu stejně věčně:)
Odpovědět
no tak to každopádně, jenom jak to mění rok od roku, stejně to zaplatíme jenom abysme měli to co chceme :-D
Odpovědět
Dobré ránko :-) Tak kolik ještě dní? :-) Mě se dnes níííc nechce! To je hrůze takové ospalé ráno |-|
Odpovědět
nazdárek, to mi povídej, mám nechucus pracus a dávám si snídani u počítače :-D
Odpovědět
holky můžete mi někdo poradit, je to normál, že odešlu odpověď a ono mě to vyhodí na hlavní stránku diskuzí a pak se musím vracet... nejde to nějak jinak? :-|
Odpovědět
vladi, já už jsem si šla demonstrativně uvařit kávu :-| No a teď se jen flákám. Chtěla jsem dělat na diplomce, ale nechce se mi a ani mě nic nenapadá... :-( Tak to asi nemá smysl..
Odpovědět
Asi je to normální nebo jsme nenormální obě. :-N Mě to taky vyhodí na seznam témat..
Odpovědět
tak to jsi mě uklidnila, jsem tady na to nadávala, že jsem maskovaná blondýna a neumím si to nastavit :-D Flákání závidím, už jsem v plném zápřahu v kanclu a chvilkama utíkám na web, se mrknout co je nového 8-) Ještě mě tak napadlo, jak dlouho dopředu zamlouváte termín???? si pořád říkám času dost, že všechno začnu zařzovat tak v únoru, že do srpna času dost a najednou koukám, jak už mají lidi skoro všechno zařízený a nějak jsem z toho paf :-S
Odpovědět
vladi : Já se flákám ,protože je to jen praxe, praxe za jeden oběd, takže asi tak...Ještě studuji a musím tady oddělat 13 týdnů, jenže většinou pro mě ani nemají nic na práci, tak můžu být na PC a psát práci, víš ;-) Jinak my už termín máme od srpna. Na našem místě oddávají jen první sobotuv měsíci a přes léto je tam celkem nával, tak jsme tam zajela hned první den, co brali termíny..Jistota je jistota :-) Navíc jsem si mohla sama vybrat i čas obřadu, nejen jaký by na mě zbyl, kdybych byla třeba čtvrtá nevěsta v pořadí tento den ;-)
Odpovědět
lafemme: tak to docela závidím,já mám zápřah v práci docela dost velkej, momentálně jsme tu jenom dvě a to se prostě nedá... jestli to bude takhle pokračovat tak ani nevím kde vezmeme čas na plánování svatby ]-( Já abych pravdu řekla, tak ani nevím jak je to s termínama, ale jak to sleduju, tak tam radši zavolám apozeptám se, nerada bych byla pátá v pořadí a termní někdy odpol ve 4, bych ideálně chtěla kolem jedný :-)
Odpovědět
Vladi, někdy bych za tu práci byla neskutečně vděčná..Víš, jak se to táhne když se nudíš?! :-p No raději si tam zavolej. Ale třeba v Karviné berou ty termíny pouze osobně, až když přineseš vyplněnou žádost..A na kolik hodin plánujete oběd? Mě přijde obřad v jednu celkem pozdě. Trvá tak 20 min. a my se pak chcem rovnou fotit, to bychom jedli až někdy kolem třetí....Ale to je jen můj pohled samozřejmě ;-)
Odpovědět
vidíš a já bych zase někdy brala ten klídek, už mi jde z toho hlava kolem 8-( A asi tam fakt zavolám azeptám se co a jak aby pak nebylo pozdě. No a s tím obědem právě ještě nevím, bych to brala jako takový pozdní, obřad pak hned focení to je tak hodinka a něco, takže cca ve tři nejdýl by byla hostina pro rodinu no a na pátou šestou by už přicházeli kamarádi na párty. Protože všechny je zvát fakt nebudeme, to bysme se nedoplatili :-D nebo by to přicházelo ještě v úvahu v pravé poledne.. to by pak bylo všechno o hodku dřív
Odpovědět
Mě právě přijde, že už tak ten den strašně rychle uteče a když si to nejlepší posuneš až na odpoledne, tak pak ti už moc času nezbyde na tu oslavu a tak..Ale to je jen můj názor...Já prostě raději dříve :-) No my máme obřad v 10:20, protože jsem chtěla oběd na jednu hodinu, takže počítám 20 min. obřad, pak tak hodinu focení a cesta zpět. Takže to plus minus vychází ;-) Akorát nevím, jestli ta hodinka pro fotografku bude stačit. Ale zase po Novém roce máme domluvenou schůzku, tak pak mi snad řekne, jak dlouho na to potřebuje..
Odpovědět
no něco na tom bude, ale zase mi přijde že pak je shon ráno, honem učesat namalovat obléknout no nevím.. asi jak kdo, vůbec netuším jak to uděláme, naši jsou rozvedení, přítelovo rodina ze severu čech... ach jo. Víš abych nikoho neurazila, nejradši bych se oblékama doma (bydlíme s přítelem spolu), jeho bych vyštvala oblékat se třeba k bráchovi a rodiče by se pak sjeli u našeho baráku... já prostě nevím. Hlavně se u nás nedá dost dobře parkovat a víc aut se nevejde... jsem z toho celá hyn.. to bude ještě hezká bojovka :-|
Odpovědět
Tak myslím, že bez schonu se to neobejde a je jedno na kolik hodin je obřad. Však kadeřnici a kosmetičku si domluvím už tak na šest ráno..Trochu si přivstanu, stejně si myslím, že spát ani nebudu. Já když mám z něčeho nervy nebo se těším, tak nemůžu usnout a dospat :-| Holky, mě to ale přijde strašně daleko, že se snad ani nedočkám.. :-N
Odpovědět
tak to já se celkem vyspinkám i když jsem stresovaná, to je výsledek mojí stresující práce :-D takže mi něco říká, že do osmi budu chrupkat a pak to začne.. se uvidí, snad to nebude trvat tak dlouho aby ze mě udělali krasavici 8-) ale docela jsi mě nalomila, že ta dvanáctá bude asi lepší, jak tak o tom uvažuju do dvou bysme mohli být zpět a začít hostina, to je celkem akorát a neboj ono to uteče, ti to ani nepřijde :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?