Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi a na kolik hodin Mirosov chcete? :D Ja bych rada tak od 13h :) Asi nebude hostina, chcem tam sjet na obrad jen se svedkama, pak mame cca 2 hodiny foceni a pak bysme jeli na chalupu, kde by na nas uz ostatni cekali a grilovalo by se a tak... :D Manetin je taky nadhernej, asi i hezci nez Mirosov, ale zas tam bude asi znacne vic lidi, preci jen uprostred turisticky sezony, o prazdninach :( A my chcem co nejvetsi soukromi :D
Odpovědět
kotatkoz já právě ještě nevím, ale asi bych radši tu dvanáctou, jakože v pravé poledne :-) jenom bych to nechtěla mít nějak extra dlouho odpoledne.. Mě se Manětín líbil moc, hlavně nás bude na obřad asi hodně, a tam je to dost prostorné, jenomže zase moc tmavý, aspon mi to tak přišlo no a jestli chcete soukromí,pak naprosto chápu. Jenom nevím jak s tím focením, mám dojem že jsme se v září ptali co a jak a je to rozkouskovaný po hodinách nebo tak něco i s focením uvnit a na zahradě... tak trošku pochybuju, že se to dá stihnout. ale to se asi uvidí až se budem domlouvat osobně, nerada bych, aby se tam míchaly dvě svatby dohromady.. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych to viděla na 1 hodunu..vklídku se namalovat,učesat...zabilo by mě vstávat v 6...mam problém vstát v 8:)
Odpovědět
no já bych stopro v šest nevstala, to se znám, ale i když to bude od dvanácti, tak počítám nejpozdějo v půl jedenýctý výjezd, ono to pak bude stejně dýl a bude to akorát, ráno vstát v osm, do hodky a půl jsem hotová no a je to :-D to to ale vidím jednoduše co
Odpovědět
Profilova fotka
To protože vlasy hdina a půl i s cesto,líčení hodka i s cestou.....teda já to mám tak napočítané:)
Odpovědět
No holky napočítané to mít můžem, ale znáte to...Stačí pak málo a jsou plány v tahu :-| Maci, ty se nebudeš líčit sama??? :-. Tak to já si třeba tabuli budu chystat sama, protože je to asi profesionální deformace, ale viděla bych tam každý detail..a taky by mi to tak hezky nenachystali :-D :-D No já třeba doufám, že se na tom zámku nebude plantat ani moc norálních lidí..... :-S Abychom je pak měli v záběru :-D
Odpovědět
dobré ránko holky, taky se nechám namalovat, páč na to nejsem odborník a mejkap použiju jednou za rok, tak ať se někdo snaží :-D
Odpovědět
kotatkoz: ahojda, prosím tě jestli chcete ten Mirošov, tak si tam rychle zavolej na matriku, volala jsem tam a mají docela dost zamluvený termíny, zrovna toho prvního tam nebylo skoro nic :-. paní je strašně příjemná a zamluví ti to s tím, že formuláře atd si můžete vyzvednout až po novém roce, takže pohoda Byla jsem dost překvapená, že je tam takhle narváno.... jsem si říkala půl roku dopředu zamluvím a ono ouvej.
Odpovědět
Čaute holky, No kde jste všechny? :-) Co je nového? Vladi : já se maluju každý den, ale na ten svatební chci něco víc..A hlavně, aby to bylo profesionální, dlouho vydrželo a možná bych chtěla udělat řasy..nějak je dolepit nebo tak ;-) Ale zase aby to nevypadalo příliš uměle a nepřirozeně.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no to nemam moc radost :D O vikendu to proberu s nasima, ted jsem stejne nemocna a ani bych do telefonu nic nerekla :D Tak tam zavolam v pondeli nebo ve stredu...a snad to odpoledne jeste volno bude :( Nezjistovala jsi kolik tam ma stat obrad? A pripadne jestli se neco priplaci za to ze se tam pak muzes fotit, teda jestli to vubec jde... :D
Odpovědět
Profilova fotka
Já sice jsem profik,ale člověk nikdy sám sebe nenamaluje tak pěkně jako někdo jiný...a vím komu se svěřím..mojí učitelce-šéfové.Dělá porodkyni na makeup soutěžích,takže ví co dělá:)
Odpovědět
kotatkoz: zkus zavolat,jestli tě to potěší, tak já jsem si blokla čas v půl jedný,ale nějak jsme se bavili s drahou polovičkou, a vypadá to že to tam zdraží a s matrikou to bude stát 6900.. o 1500 víc než letos. Focení uvnitř lze, ale jenom v té obřadní místnosti, pak vedle kde se to vyřizuje s matrikářkou a na chodbě, to je všechno a máš na to hodinku a čtvrt pak musíš odjet a jede další svatba. Takže jsme to probírali a vypadá to nakonec že vezmeme Manětín, focení je uvnitř hezčí a hlavně je to tam větší. v Mirošově si sedne tak 28 lidí a pak to musí stát narvaný.. takže po tom všem to asík změníme. Tím jsem ti chtěla říct, že to nejspíš budu rušit, takže když byste to vzali místo nás, tak to máte jasný :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahóóój! :-) Maci, víš, že mě to nikdy nenapadlo, že se sama nedokážeš tak dobře namalovat, jako když tebe líčí druhý člověk? =-) To je zvláštní... :-) Holky, vy si tady dohazujete termíny, jo? :-D Vy z jížních- středních Čech to máte stejně supr. Tolik zámků je tam...Ale co tady na Ostravsku? Jedině, že bych chtěla mít obřad někde v dole...Pak bych teda měla široký výběr :-D :-D :-D A taky severní a východní Čechy jsou úžasné, co se týče památek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak to urcite jeste nerus! Pristi tyden tam zavolam na tu nasi 14h, co bysme chteli, a kdyz bude obsazeno, tak si vemem ten vas termin ;) Pri tom jaky je ted o Mirosov zamek jim urcite nebude vadit, i kdybys termin mela rusit az mesic predem... :D Manetin je fakt moc hezky, takze pokud vam vic vyhovuje, neni co resit... lafemme: taky zavidim tem, co maji krasny mista na kazdym rohu :D Tady u nas na Plzensku neni vcelku nic :( A v samotny Plzni vpodstate jen radnice, pripadne muzeum... hruza :D
Odpovědět
kotatkoz: jestli chcete mít svatbu toho prvního tak už tam jiné místo než v půl čtvrté odpoledne není, měli poslední dvě.. teda pokud to někdo nezrušil a to jsem tam volala včera no docela dohazuje, páč mi to asi změníme a jinej termín volnej nemaj, tak jsem to nadídla no, když chtějí toho prvního :-D páč mi jdem za větším, bude nás přeci jenom víc. A neříkej, že tam u vás nic není :-)
Odpovědět
vladi, no fakt skoro nic...nejblíž k nám je Šilheřovický zámek, ale tam už se asi neoddává uvnitř, jen venku, což nechcem, pak ten zámek v Karviné, tam máme svatbu a jinak už nic...Jsou tu ještě rádoby zámky a hrady, ale to jsou nově postavené či zrekonstruované malé budovy povýšené na zámky :-S Teda aspoň podle mého. Když jsme jeli na dovču k Liberci, byl po cestě zámek nebo hrad na každém rohu, ale tady??? :-p
Odpovědět
jo tak na tom něco bude, my jsme spíš vybírali, kde to ještě nikdo z kamarádů neměl, ale když to tak vezmu, tak v dosahu nějaký 40 km okolí Plzně je fakt spousta zámků, jenom my jsme uvažovali asi o pěti nebo šesti a nakonec je to ten Manětín, fotky z obřadní místnosti mám v albíčku, je to tam moc hezký 8-)
Odpovědět
Tak Manětín mi teda přijde lepší pro větší svatbičku. Ten Mirošov je malinký, ale my to nebudem mít o moc větší. Jenže jaksi nemáme moc na výběr :-) A jak ty zámky vypadají zvenku? nechceš přihodit photo? ;-)
Odpovědět
Jo a jinak holky, dnes to máme za 9 měsíců a devět dní!!! ;-) Supr, co? :-) A co budeme plánovat pak? Přesunem se hromadně na Modrého koníka? :-D :-D
Odpovědět
zkusím najít nějaký foto a přihodím, dej mi chvilku ;-)
Odpovědět
tak se mrkni, přihodila jsem nějaký fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak to si nejspis vemem ten vas termin nebo budem taky hledat neco jinyho :( O vikendu to hromadne proberem a uvidime... nejradsi bych nejaky maly zamecek, ktery je pro verejnost uzavren, ale svatbu by nam tam povolili :D A tak do 20 km od Plzne :D Ale to mam nejspis smulu :D Jinak kdybys chtela ja mam zatim rezervovany Hotel CD (v Plzni na Karlovarsky) - obrad, hostinu,... :D A taky to na 99% budu rusit :D
Odpovědět
kotatkoz: to je jasný, termín nechám blokovanej, takže to doma proberte a pak mi dej vědět, domluvíme se kdy a jak to pustím, aby sis to kdyžtak blokla. O jinak o jiném soukromém zámečku nevím, leda tak ještě ta meditační zahrada, prý je to tam moc hezké. Jo a taky jsem zažila soukromou svatbu v plzni v zoo :-) Hotel CD nevím, docela jsem nalomená s hotelem Victoria nebo to Nebe, ale to ještě budem probírat a vám senelíbí nebo proč budeš rušit?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no pac puvodne jsme meli mit naprosto "normalni" svatbu... a tak jsme zamluvili tohle, pac jsme chteli obrad venku a oni nabizeli obrad v tom jejich parku :) No jenze pak jsme se tam byli podivat a ta pani reditelova me uplne nepresvedcila a jeste kdyz jsme to pak rekli u nasich doma, tak muj tata rek, ze jestli to bude tam, tak by tam musel uz prijit nalitej, pac to misto nesnasi, ze driv to byl vpodstate bordel pro komunisty :D Fotografka mi taky psala, ze jestli se chcem brat tam, ze bysme se pak jeli fotit jinam, ze tam to na foceni neni moc hezky :D Tak jsme zacali hledat neco jinyho... a do toho prisla babi, ze by ji nevadilo udelat "hostinu" (no spis neco jako raut) u ni na obrovsky zahrade... tak to uz nebylo co resit :) Tak nas to vyjde levnejs a asi to i bude hezci, si vsechno udelat po svym :) Nasi jsou tim nadseny, babi s dedou uz odted koukaj kde sezenou party stany a prase a tak... no proste tim zijou :D A tak jsem i pritelovi kyvla na to ze se vezmem jen nekde se svedkama, jak porad chtel, pac nema rad davy lidi a ocumovacu :D Pak se spolu pojedem nekam fotit a pak dorazime na chalupu kde uz ostatni budou cekat... :) Stejne nam od zacatku obe rodiny rikaj, at neplytvame penezma, jedem radsi na poradnou dovcu a tam at se klidne vemem :D Takze tohle reseni vyhovuje vsem... oni se nemusi nikam trmacet, pak cekat nez se nekde nafotime... a jen si to kazdej po svym a vlastne spolu uzijeme :)
Odpovědět
kotatkoz: to je jedna z variant proč ten hotel CD moc nechci, naši to mají taky jako komunistický hotel a popravdě on i tak trochu vypadá.... a s tou oslavou na zahradě proč ne, v létě jsme byli na svatbě a ty to měli taky formou rautu na zahradě za barákem, a bylo to super, každý se bavil dle svého, oni si teda pozvali cateringovou společnost aby jim něco zařídila, ale zbytek dělali sami a v pohodě. Mě tam jenom trošku chybělo to místo na tancování, ale i na té trávě se dalo blbnout. Je to takový nenašponovaný a když to chcete v užším kruhu, tak je to myslím nejlepší varianta, rodiče budou nadšený, přítel spokojený ty s ním, takže vlastně všechno jak má být. To víš, já chci svatbu se spoustou kamarádů a rodinou, ať si to užiju, vím že nás to bude stát korunky, ale chci si to prostě užít dle mých představ a přítel je stejná nátura, takže v poho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no vsak mi tam planujem sezvat cely rodiny, kamarady, proste kazdyho na koho si vzpomenem :) Pocitam ze za to odpoledne/vecer by se tam tak 100 lidi ukazat mohlo :D Tata taky odnekud z restaurace sezene jidlo (prej tam nesmi chybet sushi :D), nekoho kdo udela prase a bude grilovat maso a tak... :) Hudbu tam mit budem, udelame tanecni parketek nebo rovnou na trave a segra ma sehnat kapelu - ona i jeji pritel nekde hrajou, tak to taky nebude problem :D Jen to proste nebude tak svazany.. kazdy si prijde a odejde kdy bude chtit, obzvlast u tech starsich jako teticky, babi a dedove a naopak pak ty rodiny s mimcama a malyma detma.... myslim ze bude fajn ze se budou moct ukazat jenom na nakou hodinku az se jim to bude "hodit" nez jim diktovat kdy maj kde bejt a celej den aby nekde sedeli, cekali a podobne :) A ten CD je zvenku otresny, zevnitr mistama taky, ale zrovna ten sal na hostinu vypadal docela hezky, i kdyz misto pro tancovani nic extra :D
Odpovědět
no tak vidíš, ještě že jsi mi to řekla dopředu, aspon tam nemusím na kukačku, kdyby jako náhodou. Já pořád uvažuju o tom sedmým nebi na locháči, je to i se sezením venku atd. takže se mi zatím zamlouvá nejvíc, ale uvidíme co ještě kde objevíme :-)
Odpovědět
Čau kočky! :-) Kdy se chystáte na zkoušku účesu?Nevím, jestli jsem to tu už psala, ale ptala jsem se své kadeřnice a ta mi řekla, že tak 4 dny před svatbou =-) Vždyť co když to nebude umět učesat podle mých představ a já pak budu pár dní před svatbou lítat a shánět kadeřnici??? :-.
Odpovědět
čauky, to ještě netuším, ale počítám že tak měsíc předem abych věděla co a jak, bude mě česat kamarádka, tak to snad nebude takový problém... 4 dny před svatbou se mi zdá málo. :-| máš pravdu, že když nebudeš spokojená, tak budeš na poslední chvíli někoho shánět...
Odpovědět
Tak to jsem ráda, že se mnou souhlasíš..Chtěla bych účes ze spirálek a ještě mě nabádala, ať uděláme melír, aby to vyniklo...Ale já si vlasy nebarvím, mám je hodně tmavé a melír jsem v životě neměla..Navrhovala červený a to jsem teda razantně odmítla!!!Nikdy!!! :-S Tak jsem říkala, že když tak jen prosvětlit třeba o tón o dva pár pramenů, ale nevím, nevím...Zase jen kvůli svatby si ničit vlasy? To bych si je pak už musela barvit a melírovat pořád a vůbec nevím jak bych v tom vypadala =-) A toto riziko má podstupovat 4 dny před svatbou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?