Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit...Jak se máte? tak dlouho jsem vás "neviděla"..Co svatba? Už máte všechno? :-) Nám chybí ještě oběma spodní prádlo :-N a pak už jen takové ty drobnosti na dekorace jako stuhy na auto, balónky, organzu na stoly atd.. ;-) To jdem nakoupit v pátek.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem nám koupila spodní prádlo včera:)) Jinak taky asi vše..nějaký ten detail se ještě na koupení najde
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jaký máte dárek pro rodiče? Poraďte mi někdo, prosííím.. ale dorty se mi moc nelíbí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
My chtěli koupi maminkám přívěšek na řetízku,ale 5500...máme dost napjatý rozpočet..nevíme...tatínkům 2 lahvinky kvalitního vína
Odpovědět
Ahojte? Jak se máte? Přípravy už skočily?
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééé ahoj..jakmile jsi odešla,tak to tu vázne 8-( Jinak já dnes po půl roce rezervace vyměnila šaty:))) Budu mít pravý opak,přiléhavé,celé z krajky.takže u mě změny radikální:))Jinak vše máme,jen dokupujeme blbůstky a příští neděli jdeme na ochutnávku vína a nakoupíme ho.Co ty ??
Odpovědět
Já už hotovo.. Ale asi taky změny na poslední chvíli.... Spekulujeme že si nehám nové příjmení bez - ová. Ale ta představa, že zase budu lítat po matrice tak mi vstávají hrůzou vlasy na hlavě. A taky jsem na poslední chvíli změnila účes a taky možná bude korunka... Už jen koupit pásku na stužky a jsem ready... :-D Tak to máš velký změy... to je teda šok... Tak doufám že máš už fotečku v albu.. hned se jdu juknout. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotečku nemám,,bude to překvápko a nejsem si jistá,jestli někdo ze známých nechodí okoukévat album:) Všichni ví,že budu mít princeznovské šaty...
Odpovědět
Hezký večer :-) My už taky pomalu finišujem....V úterý jdu na zkoušku líčení. Moc se těším, snad dopadne dobře! ;-) Jinak dekorace nakoupené krom balónků. Jé, no vy ale chystáte změny :-D Maci, jakto, že nemáš fotečku v albu, hm? ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
S účesem tápu,ale asi drdol nebude..v sobotu jdu na zkoušku. Pokud je jméno ne typicky ryze české,tak proč ne:)) Moje kadeřnice se jmenuje Lorenz..je to pěkné..
Odpovědět
Tak já jsem příjmení vůbec neřešila. My máme typicky české a nebudu mít na konci ová, přítel je xxx-ý, takže já budu xxx-á. Dneska jsem se pobavila. Popletla jsem číslo a omylem vytočila nějakého pána, který se mi představil jako Krásný. Kdybych mu zavolala o měsíc později, bylo by to vtipné. Budu mít totiž příjmení na podobný způsob :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dám do alba šaty na modelce... Ahoj lafemme,jak se těšíš?:)
Odpovědět
Článek se načítá
maci, jsou krásné. Mě se moc líbí, fakt. Záleží, jak vypadají na živo ;-) Těším se, ale te´d to bude nejvíc hektické a na nervy. Přípravy vrcholí ;-) Co ty??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás taky vrcholí, ale nervíky jsou zatím v klidu:)) Na živo uvidíte ve svatebním albu:)) Jé já se těším na ty vaše fotky!!!!
Odpovědět
No já je tady určo dávat nebudu, ale kdfyž mi pošleš pak maila, tak ti můžu nějaké poslat. Všimla jsem si v bazaru, že i Šelmice prodává svou korunku. Bude si prý nechávat dělat menší. No prostě všechny máte změny :-) Nervy taky ještě moc nemám..ale myslím, že to přijde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky váhám,jestli sem fotky dám..možná spíš tak na pár dní a šmitec..aby se koukly holky .... Taky jsem si všimla,že selmice prodává..no,honíme to do poslení chvíle:)))))Já ted potřebuju k těm novým šatům boty..uvidím co najdu,prvně obejdu vietnamce a pak půjdu do dražších...budu je mít jede den a to se mi za ně moc nechce dávat....mail ti pošlu ted:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, tak já jsem taky změnila šatičky :-) Jinak už máme taky hotovo :-) Byla jsem na zkoušce líčení a moc to nedopadlo, takže se ještě poohlédnu po jiné. Na zkoušku účesu jdu za týden, tak jsem zvědavá, co mi kadeřnice vymyslí... Já už nervíky docela mám, hlavně se mi začínají zdát sny o svatbě a vůbec nejsou hezké ]-(
Odpovědět
Ahojte. Jé Macinko, ty šatky jsou super.... To mě by trefil šlak kdybych měla keště po těch měsících měnit šaty.... Na to už fakt nemám nervy :-D . Jinak to příjmení jsem vzdala... přítel české příjmení nemá... je to xxxxx-fin Ale při pedstavě že budu ještě lítat po matrice, tak to mě jímá fantas... Jak je znám, tak si navymýšlejí spoustu blbostí a to se mi už na poslední chvíli vážně nechce. Krom toho jeho sestra a mamka už to mají počeštělé, tak bych si asi těžko zvykala... Ale lafemme.. jmenovat se Krásná... tak to je taky pecka.... :-)
Odpovědět
hag, no pecka to je, ale já se tak jmenovat nebudu...Ale taky mám moc hezké přídavné jméno jako budoucí příjmení ;-) Jen jsem říkala, že by to byla sranda, kdyby se on představil "Haló, tady Krásný" a já na to "Tady (např.) Veselá" Dobrá dvojka, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hej..já budu Veselá:))))))
Odpovědět
Profilova fotka
hag díky za pochvalu,jde to docvela dobře..už mám i koupené nové botky k šatům:))Takže jsem opět komplet:)
Odpovědět
Tak zítra jdu na tu první zk. líčení a 2. zk. účesu...Tak budu komplet :-N Už jste se nechávaly líčit? Uvažuji, jestli ji mám donést nějakou fotku, aby věděla, jakou mám představu, na druhou stranu si ale myslím, že je to možná zbytečné, protože to stejně nikdy nebude vypadat stejně. Každá jsme jiná :-| Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt to nemá cenu...jedině říct bud přírodně nebo výrazněji a barevně..každá má jiný tvar oka a jiné barvičky se k ní hodí....tay bys měla ladit s kytičkou,pokud půjdeš do barev.... Já mám první zkoušku a posledni ted v sobotu...musím nažhavit foťák:))
Odpovědět
No ona právě prý líčí velmi přírozeně...jenže já bych chtěla výrazné líčení očí i s dolepenými řasami. Tak uvidíme. snad to zvládne :-) Mě se hrozně líbí líčení, co mají herečky v telenovelách. Je vždycky takové precizní. Úplně jiné, než třeba v našich filmech :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ji řekneš,že chceš výrazné líčení a uvidíš co zvládne..ještě mám pár týdnů na výměnu vizážistky...
Odpovědět
No snad to dopadne dobře... :-) A budu kočka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě!
Odpovědět
Ahojky, nikdo nikde? Mám nové zážitky ze zkoušky líčení...Děs běs :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já jsem tady...tak povídej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda,to je mi líto... ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?