Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo organzu jedině...je to lehounká látka,je pěkná...
Odpovědět
ahojky, tak to jsem to asi Šelmičko přehlídla... :-( Jinak organza... té fandím já.... nechtěli jsme to řasit a špendlit a aby to bylo trošku nařasené, tak by to muselo být co metr něším zatížené... Tak jsme to jen na každém metru s mamkíu překroutili a myslím že dobrý. Hlavně to nemusíš už nijak řasit a krásně to drží... Viz moje album Hanka a Gabriel. Jinak tak jak to mám já, tak to vycházelo co tři metry to necelý metr navíc na otočení nebo nařasení.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lafemme: Bude mi to dělat ta paní z restaurace, ale byla prý předtím aranžerka, tak já nevím... V pátek se tam jdeme domluvit co a jak. Ukáži jí v pc fotku, jak bych si to představovala a uvidíme... Ona mi už jednou říkala, že nakoupila z netu nějaké nové organzi a doplňky, tak jsem na to zvědavá =-)
Odpovědět
tak se toho neboj....mě to taky nabízeli, že mi to udělají v modré růžové fialové a všelijaké, ale to už bylo pozdě. Jí už měla vše nakoupené a svou představu. Tak mi to prý podle fotky nachystají... beztak to nebudeme ani moc vnímat... začínám zjišťovat, že mi tyhle detaily lezou krkem. Stejně si toho ani nidko nevšimne, jestli to má někdo tak či onak. Nikdo to neocení a za chvilku je to rozdrbaný... :-D
Odpovědět
Dobré ráno, kočky :-) Zdravím vás, takhle brzo ... :-N Jsem nějaká nachcípaná, tak budu dnes celý den doma..i zítra. Školu nemáme, tak super. Aspoń si užiju beremka :-N Děkuji za rady ohledně organzy..Aspoń jsem chytřejší ;-) Takže svíčky mám, ubrousky taky, organzu koupím a chtěla jsem ještě nějaké ty kamínky nebo tak, ale zase budou tam dva malí dvouletí prcci,naši synovci, tak mám strach, aby si to nespletli s bonbonkama v nějakém nestřeženém okamžiku :-S Jestli nebudou jistější takové ty penízky...Když mám zlato-šampaň výzdobu, tak by to možná šlo, co myslíte? Samozřejmě jen decentně :-)
Odpovědět
Ahojky, já bych to zase tak černě neviděla... A rodiče si děti snad ohlídají, a když už budou pod parou, tak tam snad děti nebudou.. :-) Nelam si stím hlavu... Já budu mít dětí pět, a doufám že jíc jak ,, BONBÓNKY,, (dekorace na stole), bude lákat čokofontánka a hromada cukroví. Ale každopádně ty penízky jsou super nápad, vzhledem k barvě výzdoby... je to na Tobě... ale jak tak nad tím přemýšlím, tak se o ty naše prcky začínám bát. docela jsi mi vrazila brouka do hlavy... :-D
Odpovědět
hani, no rodiče samozřejmě hlídat budou a kvůli opilým rodičům se taky nebojím..obě maminky totiž ty klučíky ještě kojí, takže určo pít nebudou. Ale zase vím, jací jsou to ďáblící a stačí se jen pár vteřin nedívat a je to.. :-N My budem mít šest dětí...Ale ty 4 už jsou větší.. :-) No nechtěla jsem tě nějak plašit... :-N
Odpovědět
nějak to dopadne... nelam si stím hlavu... musíte je nacpat cukrovím, aby neměli chuť na ty skleněné bonbónky.... :-D
Odpovědět
No maximálně dostanou náhubky a bude :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, prosím o radu...ty ztuhy, co se dávají na auto - přes kaputu je ta organza nebo nějaká ta tlustá mašle? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...omlouvám se za překlep "kapotu" :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky.... jako myslíš na auto nevěsty? No já budu dávat tyl ten se dá koupit hodně široký, tak Ti to bude dělat širší.. I na mašli, pokud nebudeš dávat panenku, nebo kytici... Osobně si myslím, že vypadá líp, ale hlavně, organza strašně klouže... je to potvora klouzavá.. Bojím se, že by mi z toho pak ty přísavky klouzaly kam se jim zachce... tyl je hrubší, tak to na něm všechno pěkně drží... Dá se sehnat i dekorační... tan mě vyšel 5 metrů a 169 kč... Záleží na tom jakou máš představu
Odpovědět
Profilova fotka
Tyl? A koupím ho tady na beremku? Já budu mít na autě kytí, ale pořád nevím, co mám dát na auto manžílka, co máte vy?
Odpovědět
hned Ti to písnu... na svatební- dekorace jsem koupila tyl aranžovací..... 5metrů za 130 kč.... Ten mám do kostela na lavice atd.. Na autí dám tyl ze stejných stránek....tyl bílý... metr za 51,- to mám na moje i ženichovo... na moje to uvážu na zrcátka a svážu to na středu a tam bude kytice... hodně podobná té co bude mít nevěsta.. A ženichovi tam ten tyl dám taky ale jinak.... od řidičového rohu(od zrcátka) to natáhnem do protilehlého ke světlu a na prostředku toho tylu bude kcylindr..... ten dostane růžovou mašli a hotovo... ten cylindr se dá koupit na svatba-e-shop a stál kolem 160 Kč. Jinde jich mají nazdobené a předražené... tam byl za pusu a k mému překvapení i pevný a pěkný..
Odpovědět
Mrkni mi do alba Hanka a Gabriel... tam je ten tyl na auto i ten cylindr... a hlavně na tom tylu nekloužou ty šifónové stuhy... já bych totiž chtěla do prosřed kytku, ale jak bude ten tyl natažený od zrcátek na předek, tak bych na něj ještě na dvou místech uvázala růžové mašličky... Jednak to pod nima ještě můžeš přichytit, aby to tak nelítalo... a pěkně si ten tyl naaranžuješ... aby Ti tam neplápolaly dvě bílé hadry,... :-D :-D
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... takhle nějak s kytkou, ale až ůplně dopředu.... a místo černých ty rlžové mašle co mám v albu....na tom tylu... takhle nějak podobně http://www.svatebni-dekorace.cz/?p=pr... a takhle nějak pro ženicha cylindr, jen si pod ním představ ten tyl... od zrcátka k protilehlému světlu... prostě zešikma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže na ženichovo i moje auto stačí metr toho tylu? Koukala jsem na ty stránky, ale za 51,- ho tam nemají, to jsi asi koupila ve slevě, viď? :-) Děkuji za rady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A čím se dá přichytit ten tyl pod těma mašličkama? No a metr toho tylu mi na dvě auta stačit nebude, ne? Máš to ale moc hezky vymyšlené :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, já jsem si to předtím špatně přečetla, takže znovu: Hani, kolik si mám toho tylu na 2 autíka koupit a jakou šířku? :-N
Odpovědět
Ahoj Ivi, metr máš určitě málo..to by ti nevyšlo skoro ani na jednu stranu natož na dva autíka :-N Já chci na ženichovo auto taky cylindr (pokusím se ho sama vyrobit z tvrdého papíru a krepáku) a na svoje asi kytku..Jen přemýšlím o barvě té šerpy...budu mít totiž na 90% bílé auto... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
A líbí se mi i tahle výzdoba...A na zadní část bych uvázala tu mašli..možná... :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Holky, kde dneska jste??? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no a 20 m se šířkou 50 cm mi na dvě autíka stačí, ne? :-) Myslíte, že bych ten tyl koupila třeba v papírnictví? Přes ten internet se mi to zdá drahé, vlastně hlavně to poštovné :-N
Odpovědět
Ivi, a nemáš v okolí nějaký kamenný obchod s dekoracemi? V papírnictví bych to nehledala..spíš v obchodě s látkami nebo tak :-)
Odpovědět
Ahojky, já kupuju pro jistotu 6 metrů na nesvěstino a 3 metry na ženichovo... a šířku jsem měla okolio 45 cm... ale záleží na tobě. Čím širší, tím hustší.
Odpovědět
Jinak holky já se s vama rozloučím. Dostala jsem echo, že je tu pár závistivých a zlých holek, co umí parádně škodit a věci co tu člověk píše převracet. Už jsem to tak čuchala předtím,ale teď mi to bylo potvrzeno... Asi tak, jak když je na jednom místě moc bab. S Váma jsem nikdy problém neměla, tak kdyby něco pisněte mi do soukromé pošty já se ozvu. Ale do eteru už psát nebudu. Album mažu a Vám přeju, ať to toho 1,8 všem vyjde podle představ... Budu Vás sledovat jak válčíte :-D Tak hodně štěstí.... Děkuju za rady, bez Vás bych to ani všechno nenachystala... A doufám že jsem taky trošku pomohla... Mějte se krásně..... Pá pá pá Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
hag..jejda....co se stalo?Kdyžtam mi písni do IP.....je mi to líto 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
hag: Copak se stalo? Mně je to taky líto... :-. Tak ti alespoň přeji hodně štěstí, ať se svatbička vydaří a vše ti vychází podle tvých představ :-)
Odpovědět
No to je teda šok :-. Jak jsi na to přišla???? =-) Ach jo... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?