Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Jé...já bych vás přehlédla...Už vám to písnu... Vůbec se mi to teda napoprvé nelíbilo :-S . Ještě mě dvakrát přeličovala, no na potřetí to už bylo lepší, ale i tak...Když jsem přišla k ségře, tak jsme se shodly, že mi to líčení zmenšuje oči, vypadají uplakaně a trochu i deformovaně, A to se na mě přišla podívat ještě druhá kosmetička a strašně to chválila No dopadlo to tak, že si za ty prachy, co bych dala za svatební líčení, nakoupím šminky a namaluju se sama se ségřinou pomocí :-N
Odpovědět
Jo, macinko, prosím pora´d mi, chtěla bych si i dolepit řasy, jenže nevím, jestli to sama zvládnu. Mohla bys mi, prosím tě, napsat nějaký návod "jak na to"? Děkuji ;-) A ještě dotaz..Ty řasy jsou na jedno nebo více použití? :-N
Odpovědět
maci, teď jsem koukla do tvého alba a úplně hledím, jak ti to sluší...Fakt krása x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,díky za pochvalu,červenám se:)) S těma řasama...můžou se použít víckrát..dokud nejsou vošlivé. Prvně dej na řasy lepidlo,pak je nalep přímo do svých řas..měla by to teda udělat sestra, jo,měj oči zavřené při lepení....pak otevři a pokud jsou delší,ustřihni konec...hlavně nelep řasy až ke koutku,kde už nemáš řasy....pěkně tam,kde jsou tvoje řasy.pak je dobrý namalovat linky,aby nebylo poznat,že je to lepené...hlavně si to několikrát vyzkoušejte a at víš,že ti řasy vydrží držet hodiny. Může se stát,že se budou odlepovat..je to dlouhá doba,ten svatební den....pokud ti to nevydrží celý den,je lepší se na to vykašlat.Pokud je sundáš,oko vypadá škaredě....je tam to lepidlo,liny jsou pak mimo a tak....
Odpovědět
maci, a ty řasy, když je nalepím, mám je pak ještě přetřít řasenkou nebo nechat tak? =-) Jo a mám dotaz : Na kolik vás cca vyjdou kytky? My jsme měli úplný šok, když za 1 mou kytici, 1 voničku pro drahého, 1 kytku na auto, 1 ikebanu do čela a 4 malinké do vázičky, chtěli 7 tis. bez DPH a bez aranžérské práce..Takže po sečtení by nás jen kytky vyšly na nějákých 10 tis. Tolik fakt nejsme ochotni investovat :-S To už máme skoro zájezd pro 1 osobu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mě vyjdou kytky na asi 8 tisíc...ale je v tom i aranž na stoly,auto a tak... řasy něřasenkovat!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. se nám to ale krátí, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak nás budou stát kytky kolem 4000,- (kytka pro mě, korsáž pro ženicha, 2 kytky maminky, 1 družička a kytí na autí)...takže docela v pohodě. Jinak jsem dnes byla na 2 zkoušce líčení u jiné kosmetičky a opět se mi to moc nelíbilo...dávají mi nějaký světlý make-up a připadám si strašně bílá a nevýrazná :-( Takže se nejspíš nalíčím sama...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak se nám to sakra krátí...ale těším se :-)
Odpovědět
ahoj holky, taky mám svatbu 1.8., kytky nás budou stát cca 3000 kč (kytka pro nevěstu 1200kč, ženich 150kč, maminky celkem 600kč, auto 700kč, na stůl 250kč a myrty cca 90kč) a s líčením jsem u kosmetičky měla opačný problém :) vůbec se nelíčím a připadala sem si zmalovaná,ale k večeru se mi to tak zalíbilo, že se mi to nechtělo ani odlíčít, stíny držely jak přibitý a ještě mi z mýho silnějšího obočí udělala dvě krásný čárky, takže docela změna, ale k lepšímu ;-) za tři týdnu je to tu, to je hrozný, jak to uteklo, ale taky se moc těším...
Odpovědět
Profilova fotka
Páni..tři týdny :-D
Odpovědět
Hezký večer :-) Tak já jsem dnes oběhla naše město a objednala květiny asi v tom nejlepším květinářství tady u nás a vyjdou mě jen na 4000,-! To je, pane jo, rozdíl, co? :-. 8-( No ale z toho jen moje kytka bude stát cca 2200,- :-o Bohužel, na té nechcem šetřit, protože bude na každé fotce, že jo... ;-) A byla jsem na třetí zk.účesu a už to bylo skoro supr, akorát jak jsme do toho furt "hrabaly" a upravovaly, tak ty vlasy byly trochu střapaté a spodní se více narovnaly, jelikož použila tužidlo, které na mých vlasech nedrží :-| Musím se modlit, aby to v den "D" už vyšlo na 1 s * |-| To jsou nervy... :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Moje kytka bude stát 1500...ale máme kytky pro babičky maminky a tak. 4 kytice na stul.na obřadní místo,auto..je toho habaděl...:) 4000 je supr cena!! Já jdu zítra na zkoučku účesu..už jsem rozhodnutá pro kudrnatý rozcuch,ale nevím jak to uspořádáme..uvidíme:)
Odpovědět
Ahojte, přidám se. Květiny nás budou stát zhruba 3000,- pro mě, maminky, jednu babičku a korsáž. Trochu mě děsí, jak tady všichni byli už na nějakých zkouškách a já nic. Jdu na první zkoušku účesu příští týden 15.7. a na líčení jdu až 27.7.Nevadí. Ale letí to hrozně rychle. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem byla na zkoušce a účes ci mi připadá nejlepčí nemůže mít závoj......tak přemýšlím,co je důležitější..účes nebo závoj????
Odpovědět
Čauky :-) maci, já budu mít tak drahou, protože bude ze 30 růží a 40 frézií :-o Ptala jsem se květinářky, jestli ji vůbec udržím celý obřad =-) benotka, no hlavně, abys byla spokojená...Pak je jedno, jestli jdeš týden před nebo měsíc ;-) Holky, co vám ještě chybí? Nám takové nezbytné detaily, ale mám už z toho hlavu v pejru :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Docela nic..ale ještě drobnosti na výzdobu..dnes máme schůzku s DJ, co nám bude dělat hudbu na obřad... a ještě dnes máme ochutnávku vína..konečně musíme něcxo objednat.
Odpovědět
Tak to máš před sebou příjemnou zkoušku..Závidím ;-) My jsme taky dnes konečně vybrali hudbu na obřad, zítra ti drahý jede odvézt na magistrát a zaplatit obřad. Z výzdoby musím dokoupit balónky a ubrousky. Mám jich málo...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se konečně rozhodla pro účes..uf! Chtěla jsem styl panku,ale nejde na to dát závoj...tak si ho udělám třeba na ples:))
Odpovědět
Panku? :-D No a jaký teda nakonec bude? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romantika:) Jo panku,miluju ty účesy....
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... něco takového budu mít...
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem za kytí pro mě, ženicha, maminky, svědkyni, ikebany na stůl dala asi 2500kč x-) kytku na auto jsem zrušila a dala si tam místo toho stuhy s umělýma kytkama, vypadá to taky docela dobře a pár dobrejch korunek mi to taky ušetří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pursi..hodně levné... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj no my to s kytkama moc neřešíme - jedna pro mě a vonička pro ženicha - to je fše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
row. a máte pokoj:))) No,nás upozorňoval tchán,at nezapomeneme koupit kytky mamince...to mě teda nakrklo..vůbec netuší,do jakých detailů to máme vymyšlené a kyti dostanou i babičky:)))Myslí si že jsme blbí či co:)
Odpovědět
tak holky co vam jeste chybi? :-S zacina se to kratit co?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj:)) Nemám stužky na auto a došité šaty na převlečení a ještěmám objednané kalhotky,jen vyzvednout..jinak asi še. Co ty?Jak válčíš??
Odpovědět
valcim valcim - spalila jsem si pred 14 dny zada a nechce se to hojit... ted uz snad to vypada lip ale nevidim si tam :-) o vikendu musim dosit vyvazky, dnes na poste by mi mely prijit saty na prevleceni, ty budu u vsech vsude nechat zabrat, resim svatebni dort (nechavam si ho delat jinde nez sem puvodne chtela - slecna mi ho na zkousku udelala uplne jiny nez jsem chtela)... jinak asi tak nejak vsechno snad mam ale urcite jsem na neco zapomnela... ja dala za stuzky na auto vcera ve svadlence 300 kc.... a to asi ani neni na vsechny :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda,já ani nevím kolik bude aut:))Musím to spočítat nějak:) Já bych měla skočit na solárko,za se mám nějak opálenější raminka..to mě tak deptá:)))A dort,mě už je jedno jak bude vypadat nemám sil:))Dala jsem obrázek a stan se co stan:))))))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?