Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Jé tak to je dobré šelmice. To máš to nejhorší za sebou.... Já zase utrácím kudy chodím, tak mě nezbyde ani kačka před svatbou. Když už máš za sebou debatu s rodičema ženicha, tak to už v poho..... To je asi to nejhorší z celé svatby :-D škoda že máš svatbu ve stejný den, mohla jsem Ti prodat za pár kaček tu moji fontánku. Ale hodně na ní ujíždím, tak nevím, jestli si ji nenechám :-D . Snad už zítra dorazí.... A co už jinak máš? Zatím brzdíš, nebo už budou prstýnky na světě? :-)
Odpovědět
Jo jinak šelmice, máme strašně ochotného zlatníka. Je to mamčin známý a vyhověl nám na maximum. Kdyby jsi nepochodila, na 99% si troufám říct, ze on by Vám to z toho Vašeho zlata dohromady dal....Kdyby jsi měla problém nebo chtěla, tak pisni. Dám mu vědět a dám Ti kontakt. Sídlí v Brně Černovicích, tak to není ani z ruky...
Odpovědět
me by uplne stacila pujcit.... mela bych se vetrit do nejake diskuze o 14 dni drive :-D saty jsou v albu - v utery je pujdu nafotit do atelieru...neni nad to mit uz pred svatbou krasne fotecky a kochat se s nima :-) Prstynky, vime jake chceme jen se dokopat ke zlatnici.... ona je tam jen do tri anebo k ni domu... a chci abychom sli oba.. no a na oznameni musime aspon nejak zacit pracovat.... rikam si ze nejlip na to sednut na nase rocni vyroci... coz bude za tyden :-)
Odpovědět
:-) To je lejlepší, když budete mít výročí, to ho alespoň nebudeš muset tolik tlačit.... zkus to sfouknout i s těma prstýnkama :-D Chlapy k něčemu dokopat je docela sranda... Šatky máš parádní.... A ta korunka je ůplně boží....To budeš jak princezna...V tom já už bych se moc necítila... Tak zlomte vaz... Zatím pá....
Odpovědět
no spis ze slibil ze o oznameni se postara tak uz by mohl :-) prstynky jsou vybrane ale proste konzultace pres maily se zlatnici je fakt malo.... tak uzivej priprav. ahoj
Odpovědět
šelmicéééééééééé. Holkýýýýýýýýýýý...... už mi došla fontánka.... :-) Jéé já zapoměla... dobré ráno nevěsty :-D Nemohla jsem dospat. Už je doma a má 40 cm... Myslím že tak akorát. Ani málo ani moc...je super.. Pořídím fotečku a vyhodím na net... Jinak je Italská.... Měla jsem strach, že mi pošlou nějkou čínskou potvoru ale nakonec je Italská....Asi si ji nechám... Bůh ví, jestli ji prodám...
Odpovědět
:-D takova radost! To je fain! Budete ji zkouset pred svatbou? Jakou chcete cokoladu?
Odpovědět
Profilova fotka
A kde jsi ji koupila hag?
Odpovědět
Tak fotky z foceni ze vcera (nahledy) jsou v albu... teda nejdriv mi je karkulka smazala protoze na nich byla netova adresa fotografa a tak sem je musela aspon tech par orezat o tu adresu... nasla jsem si tam i kadernici s vizazistkou z Hodonina - dojedou za mnou domu. Jsou to sikovny mlady holky, profesionalky.... Hag mi psala ze tu fontanku koupila nekde na netu. je to ta s mikymousem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkné selmi:))) Už se nemůžu dočkat:)
Odpovědět
ahojte.... tak selmice, fontánku už jsem zkoušela na minutu na sucho...Pálí jak čert a točí se... :-) Tak uvidíme.. Určo ji zkusím... Čokoládu asi koupím na doporučení holek....asi tu Carlu....nevím... Akorát vůbec netuším, kolik té čokolády mám koupit.....hlavolam... jak to spočítat? Na matiku jsem blb :-) ..... Jinak rada pro ostatní... fontánku bych vůbec nenašla... neustále jsem ji dávala do vyhledávače jako šoko fontánka... ale zkuste taky čoko fondue... Holky už jsem dodělala oznámení... mám ho v albu.. A musím se pochlubit.....V noci ve snu mě napadlo, že to nenechám tiskout jako klasické oznámení, ale pošlu to do happy fota a nechám to vytisknout jako fotku... Bude to hezké, lesklé a originální... A v rozměru 15-18 to vyjde na 6,50,-.... Tak ušetřím a bude to origoš. Hned jak jsem se vzbudila, tak jsem to houkla mojemu, abych na to do rána náhodou nezapoměla... Přes den mě nic nenapadne, ale v noci chrlím nápady na počkání :-D Asi jsem na sebe pyšná....
Odpovědět
Holkýýýýýý něco jsem objevila... mrkněte na http://pronajemfontan.cz/prodej_domac... :-D dokonce maj růžovou.... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj dámy, jak se máte? :-) My dnes byli na veletrhu, ale musím říct, že nic moc...Jsem trochu zklamaná...Ale máme už celkem jasnou představu o prstýncích, akorát se nám 16 tis. za pár zdá moc (i s veletržní slevou), takže budem hledat podobné v normálním zlatnictví. Prosím nevíte, kolik je asi tak příplatek, když si necháte vyrobit prstýnky podle vlastní předlohy?Díky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím,že nejsou příplatky...možná jak kde... musím se pochlubit..našla jsem vysněný závoj a pracuju na šití..teda ne já:)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
A 16tisíc je fakt ranec..to my s 6500 se můžem jít zahrabat:)))
Odpovědět
Profilova fotka
http://cgi.ebay.com/Bridal-Prom-Flowe...
Odpovědět
Profilova fotka
http://cgi.ebay.com/Wedding-Flower-Cr...
Odpovědět
Profilova fotka
http://cgi.ebay.com/Wedding-Flower-Cr...
Odpovědět
Profilova fotka
http://cgi.ebay.com/Wedding-Prom-Flow...
Odpovědět
Profilova fotka
Něco jsem ti lafemme našla:))
Odpovědět
Jé ty jsi zlato x-) Akorát já vůbec nevím, jak přes ebay nakupovat a tak. V tomhle jsem úplně mimo... :-N
Odpovědět
Tak sme v patek stihli zlatnici.... uz si nechavame delat prstynky...snad se s nasim zlatem vejdem do 5000. Stejne budem doplacet za zlato si myslim...ja chtela jen 2.5 mm velikost (nejmensi co jde s rytinou) a pritel 4 mm aspon. Tak uvidime jak to dopadne-- jeste poresit to oznameni :-S asi to vyresime nejak jak hag...
Odpovědět
Profilova fotka
lafemme,tak si vyber a já ti to koupím,pak mi pošleš peníze.....teda jestli chceš....
Odpovědět
jé ahojte, já už jsem myslela, že jste umřely.... jak se máte?To jsem ráda šelmice, že jsi uspěla s prstýnkama. My to měly obráceně. Já chtěla 6 mm a přítel 4 mm .. tak jsme je nechaly udělat 5 mm široké... Kompromis, ale asi po hodinovém stání ve zlatnictví... U se nemůžu dočkat... Za 14 dní budou. Asi na ně budu čučet od rána do večera...Ale ještě 4 měsíce... To mě asi klepne... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme včera dali oznámení rodině a v dubnu ruozešleme ostatním..už se to rýsuje:)
Odpovědět
no taky bychom meli nejak oficialne oznamovat uz.... se me zda ze mame nejvyssi cas...ze do mesice at uz to lidi vi....hag - na kolik vas prstynky vysly esi se muzu zeptat?
Odpovědět
Ze známosti kolem osmi tisíc.... jsou to ty co mám v albu, akorát ten vypískovanej střed bude tenčí....Jinak mi ten kamoš říkal, že si od nás bere jen za zlato, ne za práci... Zzatím jsme dali 5 zálohu a tři by jsme měly doplácet, ale si mu přidám... Koukala jsem na netu, že ty naše stojí 16 tisíc a to ve slevě... normálně osmnáct... Tak jsem ráda, že jsem ráda... Snad budou tak krásný jak na obrázku...Jinak mi říkal, že kdyby to bylo pro cizího na doporučení, tak 2 až 4 tisíce nahoru..... podle toho co si vybereš.... :-)
Odpovědět
Taky budu muset rozeslat oznámení... Předběžně jsem volala po rodině, aby mi někdo neujel na dovču... Tak když už to všichni vědí, tak už jim dám zrovna pozvánky. Aspoň to budu mít z krku... Dnes to pošlu do Happy Fotta a do pátku by to snad mělo přijít... Tak pak vyhodím fotečky... Snad to bude vypadat tak, jak si představuju... Jinak u happy fota super program... Dělala jsem tam fotoknihu z dovolené na Lefkádě... Nacpala jsem tam 360 fotek . Mělo to 120 stran a stálo mě to ve slevě litřík...Když jsem počítala 10x15 fotky, plus albumy, tak jsem zkončila na 4 tisících.... Krom toho je to skladné.. Knížka je tenká. Při představě 360 fotek v albumech mě jímá fantas. DOkonce jsem čekala, že to bude vypadat jak časopis. Ale má to tvrdé listy... no je to bomba, laciné, skladné, nádherné, v programu si upravíš barvy ořízneš atd... Tím samým jsem si prošla s tím oznámením... Dokonce když tam zadáš, že chceš větší rozměr fotky, tak ti tam vyskočí červenej smajlík, že to jako bude v otřesné kvalitě. Tak tu fotku na komplu zvětšíě, třeba v tom Picasu a pak je to ok, usmívá se tam na tebe žlutý smajlík jako že je to ok, že to tak můžeě zvětšit a odeslat... super... Doporučuji... a nejsou vůbec drazí, teda aspo%n mě se to tak zdá.... :-)
Odpovědět
no ja dala vyvolat 250 fotek, a lepila a lepila a lepila... no malem mi hrablo.... asi to tak priste taky udelam..... 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?