Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Děkuji..to byl autoportrét :-D
Odpovědět
Chtěla jsem tam dát trochu exotičtější..Mě a v pozadí krásnou Marseilles, ale bohužel to nechtělo uložit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já když dělám autoportrét,tak ho hned mažu:)) Nějak se mi ty autoportréty nedaří:)
Odpovědět
No já se u toho taky někdy pořádně zasměju :-D Jsem zvědavá na svatební foto od profifotografky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to budeme krásný i kdybychom nechtěly:))))))))
Odpovědět
Retuš to jistí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo:) bez té se asi neobejdu:))
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou noc!
Odpovědět
Dobrou :-)
Odpovědět
Tak my už máme cukrářku (to si pořešila máma) a mám slíbený že mi udělá i dort podle přání, tak teď hledám na netu co bych tak ráda.... výslužky se u nás roznáší den předem a svatebčanům až na svatbě. výslužky nám nabalí rovnou cukrářka do krabiček podle toho co ji dodáme za počty. tak sem uspokojená s další věcí.
Odpovědět
macinko já budu mít družičky taky v růžové,,,, ale fest růžové.... :-) Mrkni do mého alba... to bude docela kontrast,,,,,
Odpovědět
ja budu mit druzivky fialove :-) teda esi to klapne.... za to me vybouchla kadernice :-( vsecky si chteji dat na muj termin dovolenou....
Odpovědět
Článek se načítá
A vy budete mít všechny dospělé družičky? Já budu mít dvě, ale malinké :-)
Odpovědět
já 3 velké, u nás nikdo malinkej není :-(
Odpovědět
Profilova fotka
My taky malinké nemáme,takže budou velké..asi budou světle růžové nebo fialkové..podle kytky..za 2 týdny vymyslíme s květinářkou,jak to konečně bude:) hag supr kontrast:))
Odpovědět
ahoj, tak já budu mít jen malou družičku a to svojí vlastní a možná ještě neteř a teď mě napadlo, že tam budeme mít čerstvé miminko to budou super fotky, si ho na chvilku půjčíme :-) Tak jsme si dnes vyzvedli snubáky, pořád si ho prohlížím a zkouším jsem jak blázen. Zítra se jdeme podívat po nějakém oznámení, jsem zvědavá jak dopadneme s přítelem se nemůžeme na ničem shodnout.
Odpovědět
Profilova fotka
fifi..já taky čekám každým dnem snubáky a taky na ně budu pořád čučet:))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak jsem si dneska koupila spodní prádlo a samodržící punčochy :-) Příští týden jdeme vybrat prstýnky a oznámení :-) No jo no, už se to blíží.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ani mi nemlu..máš podvazkový pás?
Odpovědět
Profilova fotka
Podvazkový pás nemám, vždyť jsem psala, že mám samodržící punčochy :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,ale na okrasu:))
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla jsem podvazkový pás,ale pak jsem začala přemýšlet,jak se v něm čůrá..tak to asi oželím..teda ten pás:)
Odpovědět
Profilova fotka
Na okrasu? Možná tak pro přítele, nebo spíš budoucího manžela :-) Myslím, že mu to bude pak úplně jedno a ani si toho nevšimne a kvůli tomu abych nechodila na záchod :-D :-N :-D
Odpovědět
Holky, jak dlouho se čeká na snubáky? Nejenže je ještě nemáme objednaný, natož vybraný a natož představu...
Odpovědět
katyne asi jak jde.. Já jsem byla minulý týden u známého a objedlaly jsme ůplně hladké...Tak v pátek jde ženich zkusit jestli mu bude vyhovovat. Takže čekačka na jden prstýnek hladký na zkoušku byla týden...když bude ok. tak necháme přidělat jeětě můj a už tam jen udělá punc a vyryje jména a datum. Předpokládám že měsíc max...
Odpovědět
Profilova fotka
No,to já zasečekám už přes měsíc na snubáky a nic..hlavně,že dodací doba 3 týdny..hajzlíci...sice máme čas,ale objednat je 2 měsíce předem,jsem zralá do blázince..
Odpovědět
no u nas se se snubakama hlo....vypada to konecne trochu nadejne, pisu si s nejakou zlatinici po mailu tak snad uz brzo pujdem primo za ni. jinak holky... uz mam doma saty :-) Jsou v albu. Ve stredu je nafotim v atelieru tak budou lepsi fotky :-N Taky uz jsem sehnala podnost na dort a uz domlouvam dort.. nechceme ten klasickej patrovej ale minidorticky a to by bez podnosu neslo.
Odpovědět
Diky za tipy, taky už radši začneme prstýnky shánět. Šaty nechávám až na dýl, doufám že seženu, ale chci ještě nějaké to kilčo hodit dolů.
Odpovědět
Holky já jsem to nevydržela... Včera jsem se byla kouknout u zlatníka na vzorek prstýnku a nějak se nám ty hladké nezdály.. Tak jsou nakonec ješte pískované... Ale už jsem na ně obědnala jména a datumy, tak už to aspoň nemůžu měnit a je to konečně konečná verze. JAle budou až 1.4. Tak už se jich nemůžu dočkat...Teď marně sháním fontánku na čokoládu :-(
Odpovědět
hag: taky shanim cokofontanku.... ale spis ted vrazime prachy do prstynku a zas nam ted na nic moc nezbude :-) A konecne jsme i mluvili s rodicema od zenicha tak jsem trochu klidnejsi zas.... konecne se neco zacina domlouvat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?