Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
To si ani moc nepomůžeš... knížku jsem dávala dohromady po večerech a trvalo to skoro dva měsíce... :-(
Odpovědět
ted doufam ze ty 2.5 mm prstynky nejsou malo siroke..u kazde z vas vidim sirsi prstynky..... :-(
Odpovědět
ani se neboj.... vždyť to je jen o vkusu... Aspoň nebudou zavazet.....
Odpovědět
no ja na prstu chci nosit i zasnubak... a navic setrit setrit setrit.... krize je tu :-)
Odpovědět
jojo, já jsem chtěla taky, ale zásnubák 5,5mm a snubák 5... to je tak zralé na nějakou vyrážku... tak ho budu muset přesunout na pravou.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám zásnubák dost široký a nepravidelný,takže to pospolu nevypadá hezky..takže taky druhá strana...
Odpovědět
no ja mam uplne tenoucky s vystrcenym diamantem - proste takovej ten klaisckej zasnubak... ja mam malouruku, male prstiky.. ale at koukam jak koukam vsechny slecny tu maji tak 5 mm a vic....
Odpovědět
Profilova fotka
my nemáme 5 mm....máme myslím 4...a to je taktak,mohl by být menší...
Odpovědět
no pritel si dal 4, ale premyslel hodne o 5 mm.... ja rekla rovnou 2,5 aby to bylo co nejlevnejsi...ale ten muj zase musi byt vyssi nez jeho protoze drzi kaminek - aby me nepichal do prstu..... to jsou ale starosti....
Odpovědět
Profilova fotka
to teda.))
Odpovědět
šelmičko ty víš kde sehnal nějaký libovoučký oblek? Mám s tím problém a deset litříku je docela darda... Když ani nepoznám kvalitu...kde jste sháněly vy?
Odpovědět
hag: zkus Blazka, maji tam ted velky slevy ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Díky za typ... on má prodejnu tuším jen v bývalém Futuru v Brně... nebo mi něco uniklo?
Odpovědět
Dej si ho do vyhledavace na googlu, vyjede Ti hned nahore. Ma prodejny po cely CR, solidni ceny a je kvalitni.
Odpovědět
ju ju už na tom pracuju... ju ju ju děkuju :-D
Odpovědět
neni zac. ja bych to normalne nevedela, kolega v praci tam pred dvema tydny nakoupil celej satnik, meli veliky az 70procentni slevy. Treba je stihnes ;-)
Odpovědět
ooo tak to frčím.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky, dlouho jsem tu nebyla a mám co dočítat :-) My jsme dnes byli objednat prstýnky, mám je v albu a v pátek jsme si vybrali oznámení :-) Jinak mám pořád dilema s šatama, hodila jsem další fotku do alba, tak když budete mít čas, tak se prosím mrkněte a napiště mi váš názor. Ve středu jdu ještě zkoušet troje a pak už si musím nějaké vybrat. Vůbec nevím které...:-(
Odpovědět
hag: my mame luxus ze slev primo z prostejova(S Oliver). blazek je i ve vankovce ale nevim esi jeste maji slevy..na zacatku roku byly i super slevy v peek and cosik :-) zkus mrknout i tam.
Odpovědět
ivma - ty prvni maji svuj styl a jsou moc pekne aji ti slusi, ale prijde mi ze ty druhe ti lepe sedi.... ja byt tebou tak jeste neco pozkousim.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ty druhé ti sednou perfektně..ale myslím,žes říkala,že ty první jsou větší ne?
Odpovědět
Jojo, souhlasím s holkama, ty první jsou pěkné, ale připadají mi větší... druhé jsou taky pěkné a ještě Ti sedí.... Tak sama nevím....
Odpovědět
Ahoj holky, tak se přidávám se stejným datem svatby, ale nevím na jak dlouho - když jsem viděla co se strhlo po tom, co jsme to oznámili, tak to asi ještě nejspíš zruším..
Odpovědět
Ahoj kočky, jdu vás na chvíli pozdravit, jak je? :-) Tak jsem nás konečně spočítala a bude nás něco málo přes třicet. Jsem hrozně ráda...nechtěla jsem velkou svatbu... ;-) To je pro mě tak akorát :-) ivma: Souhlasím, že druhé lépe sedí, ale ty první i prostě přijdou hezčí, tak nevím... =-) :-N Těžko radit |-|
Odpovědět
Profilova fotka
luci,vítám tě, co se stalo??? :-o
Odpovědět
ahoj lucilko, jejda, tak povídej =-)
Odpovědět
Měla jsem tak heeezký představy a teď se mi do toho začala montovat ženichova rodina, že nejspíš nezůstane kámen na kameni, já vím, že už to tady řešilo spousta nevěst ... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No,musí se udělat kompromisy..jinak to nejde.....co chtějí jiného?
Odpovědět
A budou se na tom podílet taky finančně? Jestli ne, tak bych je slušně odpálkovala :-S
Odpovědět
Zásadní problém vidím, že chtějí kostel. Když jim vyhovím, tak to bude ode mě pokrytecký, když nejsem věřící, navíc poslouchat něco, s čím se vnitřně neztotožňuju je taky hloupost. na druhou stranu, když si prosadím svojí a něco se tam žvejkne, nebo to třeba rychle odbydou, tak mi to ženichovo příbuzenstvo nikdy nezapomene ... O placení jsme se nebavili,ale od nich nic nechci. Základní věci zvládneme sami a hostinu chce zaplatit můj tatínek.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?