Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Aha, tak nic no :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ale to už je za chvíli :-)
Odpovědět
Jasně :-) Já se taky těším na březen..to bude ten veletrh a snad si vyberu i nějakou tu bižu... ;-) Hele, máš už koupené spodní prádlo? Já ještě né a ani nevím jaké...Mám strach, že ty podprsenky bez ramínek pořádně nedrží..jednu totiž mám a teda nic moc..celkem sjíždí dolů...
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme kupovat ty prstýnky, takže se taky těšim :-) Spodní prádlo ještě nemám, ale budu si ho koupovat, v tělové barvě.
Odpovědět
Pro v tělovce? =-) Jen se ti to líbí nebo to má nějaký spešl důvod :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prý je to lepší a mně je to celkem jedno, jakou budu mít barvu :-)
Odpovědět
Tak stejně to nejde vidět, ne? ;-)
Odpovědět
Kdy jdeš ještě zkoušet ty šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, je to fuk :-) S šatkama nevím, paní z toho salónu mi bude volat, ale asi příští týden. Pak sem dám zase fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už půjdu do hajan, dobrou...
Odpovědět
Budu se těšit, tak dobrou noc..já ještě počkám na drahého a taky půjdu... ;-) Papa :-)
Odpovědět
ja uz mam tu silikonovou mrchu... drzi to no, ale uplnej zazrak to neni :-) jeste premyslim o bilem korzetu.... kazdopadne dolu pujdou tanga...beztak bude vedro :-) s tim zlatem me stvou ze ho nekde nechteji dat primo do nasich prstynku.... prej ze by to nemuselo vyhovovat normam evropske unie... jsou to paka...
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, my jsme dnes měli hlídání pro malou tak jsme si zajeli zjistit pár informací. Zajeli jsme do cukrárny ze které vybereme dort, ale nevíme který, protože všechny mají výborné, ale asi nebudeme mít přímo svatební, ale na stojan patrový koupíme dva stejné dorty, jsou chuťově úžasné jen kolem nich omotáme pentli a bude a hlavně ušetříme. Pak jsme byli v květinářství i tam jsme pochodili, budou muset kvůli mně objednat fialové tulipány, které jinak neodebírají, ale prý to není problém. Jen se mi líbí jak všichni říkají, že stačí když objednávku sepíšeme 14 před svatbou. Na těch 14 dní před svatbou se tedy vůbec netěším bude to dost hektické hlavně když bude teplo a já budu muset všechno zařizovat s malou- Nebude hlídání.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak nově máme oznámení,objednala jsem razítko s monogramy na obálky, sháním hudebníky na obřad...l
Odpovědět
a jak bude vypadat oznameni? my si ho asi udelame sami - chceme tam mit fotky. my jsme hudebniky vyresili po svem. nam tam zazpivaji 4 holky nami vybrane pisnicky...jsou moc pekne sladene a sikovne, co potrebujem se douci... lip jsme si nemohli vybrat kdyz chceme mit obrad venku....
Odpovědět
Holky, chci se zeptat, myslíte, že je blbý dávat koláčky a oznámení měsíc předem? Tam, kde je chceme dát dělat a kde je mají moc dobrý mají pak dovolenou...
Odpovědět
me prijde ze oznameni tak 3 mesice predem....kolacky nevim - to sem jeste neresila...ja bych se na to nejradsi vyprdla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
selmice,tak s těma holkama to máš suppr..já zatím nepochodila..musím něco obvolat. Oznamko mám v albu.Těd jsem sepisovala objednávku..to byly nervy..nesmí tam být škrtance a tak..... taky budeme rozesílat 3 měsíce předem a koláčky týden předem
Odpovědět
Tak tady u nás se koláče rozdávají tak týden před svatbou, ale nevím, jak je to v jiných krajích =-) každopádně udělejte si to jak vy chcete..můžou být na druhou stranu rádi, že vůbec nějaké dostanou :-p :-D Já bych to taky zrušila... 8-( Já už jsem zpět doma ze zkoušky šatů..Jsem strašně spokojená. Byla tam moc šikovná paní, která mi je krásně stáhla, takže jsem je měla akorát i přes prsa. Když jsem tam byla poprvé, tak mi je blbě stáhli a vypadalo to, že jsou pro někoho, kdo má tak čtyřky :-N a že mi je budou muset zabrat, ale dnes sedly skvěle ;-) Dostala jsem k nim jako dárek krásný podvazek..to potěší, ne? :-)
Odpovědět
podvazky jsem si koupila dva nebot ten muj se bude hazet a druhy si chci schovat na pamatku...a opravdu musim uznat ze podvazky se me oba moc povedly :-) jinak ty holciny - za ty jsem moc rada...oni ani nic oficialne nechteji ale my jim penizky dame - uz jen za to, ze si kvuli nam musi udelat v sobotu vsechny ctyri volno... navic jsou skoro vsechny muj rocnik. lafemme - tak aspon ze jsi ted poradne presvedcena ze jsou to ony... to je jedine dobre, aspon se budes poradne tesit az je zase budes mit na sobe! me mily odjel na cely tyden spat do lesa v jesenikach tak budu moc smutnit.... mam o nej velky strach, je tam pres metr snehu..... jediny pozitivum je, ze budu mit cas poradne po byte vsecko pouklizet a udelat vsechny resty :-)
Odpovědět
jo a jeste - snad uz jste to nejak resili...jak je to prosim se zasedacim poradkem na svatbe? rodice nevesty sedi vedle nevesty nebo zenicha????
Odpovědět
Já mám taky celý týden prázdniny, tak si je chci pořádně užít a taky se vrhnout do úklidu )skříně a spol.) ale nevím, nevím... :-N Jo jsem si už na 100% jistá..jsou nádherné x-) x-) x-) V duchu jsem se s nimi loučila "Tak pa ,holky, uvidíme se na konci července!" :-D :-D :-D Selmice : Proboha a kde jako bude spát??????? :-.
Odpovědět
Chtěla jsem se vás ještě zeptat, nevíte, jestli je tady nějaká diskuze na téma popis svatebního dne? Prostě jek to probíhalo, jaké to bylo atd. Mě se zdá, že už jsem to tu někde četla, ale fakt nevím... =-)
Odpovědět
lafemme - ve žďáráku na snehu...br br br! Jen na to pomyslim tak je mi zima....doufam ze prijede celej.... tu diskuzi jsem jeste nenasla teda...ale zkus to nejak napsat do vyhledavace...
Odpovědět
co je to žďarák? =-) ale ten sníh zní hrozně..To šel jako dobrovolně? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
lafemme,taky jsem to někde zahlídla,ale teda nevím kde:( Rodiče ženicha vedle nevěsty a naopak
Odpovědět
Profilova fotka
Ti chlapi:)
Odpovědět
Nic nemůžu najít ani přes vyhledávač....že bych založila novou diskuzi?Na "opravdu bylo vše tak dokonalé?" se řeší spíš ty nedostatky a katastrofy, i když se u toho občas pěkně pobavím :-D
Odpovědět
ne to tu uz nekde je - jakym chybam se vyhybat pri priprave svatby.... zdarak je nejakej asi spesl spacak na spani v zime....dava se do toho jeste normalni spacak(aspon myslim)...a dobrovolne to rozhodne nebylo....
Odpovědět
Popíšu ti, jak by měl být správný zasedací pořádek (který mi na běžnou svatbu nepřipadá moc použitelný :-S ): V čele sedí nevěsta se ženichem s tím, že nevěsta je samozřejmě po pravé straně ženicha, vedle nevěsty sedí rodiče ženicha ( přímo vedle ní otec, pak matka) a u ženicha to samé, vedle něj matka nevěsty, pak otec nev., následují svědci, poté sourozenci a pak rodina, kamarádi...Prostě čím dál od čela, tím nižší "kategorie" :-N a sedí tak, aby se zachovalo střídání muž-žena, nikdy by neměly sedět vedle sebe osoby stejného pohlaví...A taky by neměly vedle sebe sedět manželské páry, ale mělo by se to promíchat....Tak toť vše ;-) Jak říkám..já to rozhodně nepoužiju :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?