Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no právě že vůbec nevím kde nechat udělat dort....tak jsem myslela že třeba budeš mít nějaký tip.... :-D koláčky si nejspíš napeču sama, ať něco ušetříme... :-) ale teď jsem koukla na tu cukrárnu Fuchsii a ty dorty vypadají moc krásně....tak tam asi zajedem se poptat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulelenka : to jo...a nebo když najde levné dodavatele.... :-D my si platíme svatbu sami, takže šetříme jak můžeme.... :-) jinak na hostinu budeme mít tak 17-20 lidí a na večerní párty asi takových 50 + - ....a vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa jejda, tak to je pěkný zátah si to platit sami, levná záležitost to fakt není... chápu, že se snažíte šetřit a dobře děláte :) no tak my máme lidí cca 65 a to na hostinu i na večer... celá svatba bude v rodinném kruhu, nikdo jiný nepřijde...máme velkou rodinu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulelenka : tak u nás je rodinnou záležitostí spíše jen hostina a to jen v úzkém rodinném kruhu....večerní párty bude s kamarády... :-) ale lidí máme koukám podobný počet... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : Vím, že se to tak někde dělá... u nás na Moravě je to většinou celé s rodinou :-) Jinak jakou barvu svatby plánujete?
Odpovědět
Profilova fotka
misulelenka: no, my jsme na tom byli relativně dobře 3 měsíce,... pracovala jsem, teď jsem zase bez práce a můj drahý táhne všechno sám :-( nám budou taky rodiče platit asi většinu, ale třeba prsteny, moje šaty a doplňky a takové ty drobnosti, vývazky, si chci zaplatit sama... na to mám nějaké penízky bokem a na ty se nesáhne i kdybychom měli doma zeď okousávat!
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: jo já taky koukám na dortíky kde se dá, ale nakonec asi fakt do té Fuchsie. Už kutím kytku, naše svatba bude červeno-bílá, takže růže s něčím, ať si můžu kytí usušit a nechat. Kdybych něco zjistila o dortíku, tak dám vědět, a ty taky řekni. Máš už nějaký "vysněný" dortík a kytí?
Odpovědět
Profilova fotka
@misulelenka : jj, dělá to takhle spousta lidí, vyjde to levněji a hostina v úzkém kruhu je taková pohodička a s kamarády pak člověk trochu zablbne.... :-) jinak barvy máme netradiční....tmavě červenou a černou.... 8-) ono stačí kouknout do alba.... :-D @kamculenka : taky uvažuju nad růžemi, tmavě červenými s břečťanem, mám takovou v albu....mám sice ráda luční kvítí ale to by se k tomu našemu pojetí svatby nehodilo.... :-) a dortík...no moc se mi líbí takové ty moderní cup cake....nahoře dort a pod tím takové ty "zmenšeninky", porcičky...jenže to vyjde dost draho co jsem koukala, takže asi budu volit nějaký normální v těch našich barvách aby to ladilo....nějaké "vysněné" bych měla, ale uvidíme jestli nám někdo něco takového vytvoří...každopádně kdybych přišla na nějakou dobrou cukrárnu tak určitě řeknu, zatím vede ta Fuchsie.... ;-) A co šaty holky....už máte vybráno?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Já mám šaty už objednané do polského salonu, budu si je kupovat. A upravují se přímo na mě, potřebuju jinak sukni (přes moji maxiprdelku se hodně zvedaly nahoru) a upravit korzet. Ale jinak super. A pro dort asi taky půjdu do Fuchsie.
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : a nemáš fotku, že bychom koukli... :-) ? já si nechávám šaty šít, nemám zrovna konfekční velikost a takové co chci bych stejně nikde nesehnala.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : a nemáš fotku, že bychom koukli... :-) ? já si nechávám šaty šít, nemám zrovna konfekční velikost a takové co chci bych stejně nikde nesehnala.... :-) a ve Fuchsii se teda možná sejdem.... :-D zajímalo by mě jak to tam mají cenově....?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: cenově teda nevím, budu zjišťovat s mým drahým. Jinak fotku nemám, nemohla jsem si je vyfotit, ale neboj, taky nemám konfekční postavu, takže... právě proto mi je budou upravovat...protože sukně se zvedala a korzet odstával, a to prsa mám. A další problém, nesehnala jsem nikde do korzetu podprsenku. Když už mají 90, tak nemají košíčky, protože to jsou jen takové říkám tomu špunty na maggi. Tak velikost A, to mám tak na čtvrt prsu. A jinde nemají a od ťamanů se mi zrovna svatební prádlo kupovat nechce :(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kamculenka : špunty na maggi...to mě rozesmálo... :-D s tím mám taky problém...ale abych pravdu řekla, tak podprsenku jsem ještě neřešila... :-) ale asi by to chtělo něco kvalitnějšího.... :-) a to sis objednala ty šaty v Polsku? my jsme se tam taky byli podívat a mají tam super ceny, takže tam asi pojedem koupit oblek pro mého nastávajícího.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo vyzkoušela, objednala ale nové s delší sukní, protože tak jak jsem psala, moje prdelka si dělala co chtěla. Jinak teda šaty 4800,-, ale jsou moje, ... :-D a pro mojeho oblek, motýlek, košile, boty 4040,- celkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : jj, pohodové ceny....to my to budeme mít levnější, aspoň teda ženicha...boty už má (1850,-), oblek počítáme tisíc v tom Polsku, k tomu ještě košili, vestu a kravatu ušije švadlena taky za 1000,-, takže vlastně když to tak počítám tak nás ženich vyjde + - na stejno.... :-D no a moje šaty budou trošku dražší, vyjdou tak na 5 - 6 tis. ale taky budou moje... :-) no a ještě boty, ty vyjdou na 2 tis. ....no ale taky mi zůstanou, na normální nošení, střevíčky to nebudou...takže... :-D a jaké barvy bude mít ženich oblek a košili, motýlka?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Oblek za 1000, nevím, můj má oblek z Polska a stál tuším 2500,- ... Jinak, jelikož jsem si ženicha oblékla sama a košile je rudá a motýlek bílý, je tedy naše svatba v červeno-bílém duchu. Jinak oblek má takový jakoby šedý lesklý trošku a s jemnou linkou. A botičky mě vyšly na 549 Kč u deichmanna, balerínky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa Hihi, jsem si nevšimla toho druhého alba, hleděla jsem na to první a tam máš mix barev ;-) červená s černou je opravdu netradiční barva na svatbu, ale proč ne, když se vám to líbí ;-) @kamculenka To se všechno zvládne, my máme sice oba práci, ale s penězi to až tak slavné není, když teď splácíme úvěr, atd.... Taky si platíme šaty, doplňky, prsteny, oznámení, květiny, vývazky a další maličkosti... i přesto kolik to všechno bude stát, až se mi panenky protáčí, převažuje radost, že se budeme brát :-) To asi všechny nevěsty ví, o čem mluvím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misulelenka: jo to je fakt, i když včera jsme se mojim tak rafli, že jsem myslela že se na celou svatbu vys...! Kvůli autům, spíš kvůli toho, že tam bude asi polovina řidiči, takže asi skoro nikdo nebude pít,... tzn.že se nebudou bavit což se rovná nuda na svatbě. Toho já se hrozím, jeho rodina je divná, mám obavy že budou sedět jak puci, blbě čumět a v 5 se sbalí a půjdou dom ;-( Holky, mám vážný problém. Nevíte, čím bych mohla zakrýt opravdu škaredé tetování na pravé paži?? Stydím se za něj, po svatbě bych ho chtěla nechat předělat na pěkné, ale teď je fakt škaredé. Jenomže mám šaty bez rukávků a korzet, takže to půjde vidět. Přemýšlela jsem nad bolerkem, ale to dělá všechny holky s mou postavou strašně široké. Napadá Vás něco??
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa Já už mám šatičky vybrané a jsou čistě bílé a s vlečkou... zkoušení šatů jsem si naprosto užila, cítila jsem se jako princezna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no fakt...jsou tam obleky za 2 tis. a výše, ty byly i s vestou, ale našli jsme i obleky za tisíc.... :-) ;-) Je to čiště jen sako a kalhoty...ale možná že budem potřebovat jen kalhoty, uvidím jak se domluvím se švadlenou, že by spíchla ženichovi i to sáčko co se nám tak líbí... :-) Takže u vás bude ženich takový spíš světlejší, to je pěkná kombinace šedá s rudou....a tvé šaty budou čistě bílé? s tím tetováním mě kromě nějakého toho bolerka asi nic nenapadá, leda nějaký lehký "šál" jen tak na přehození, to by možná nebylo špatné...? ;-) @misulelenka : jj, ten mix barev jsem tu šoupla jen tak pro ostatní, moc se mi to líbilo.... :-) jinak pro nás byla tahle kombinace jasná volba, jsme "metalově" založení, nebo jak to říct a pro oba je to druhá svatba, tak si ji chcem udělat podle svých představ.... :-) jinak jsem si taky byla zkoušet i bílé šaty, jen tak jak vůbec budu v takových šatech vypadat a ten pocit byl jak píšeš, jako princezna.... :-) fotku šatů asi nemáš?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: No právě my ho měli za 2500 bez vestičky... jinak jsem bolerko nechtěla, ani šál, protože to rozšiřuje a už tak jsem široká až až. Napadlo mě leda fakt to překrýt nějakým make-upem, ale já jsem fakt hodně světlá no :(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no a co solárko? my se chceme před svatbou trochu opálit, abychom nebyli úplně bílí po zimě....třeba by ti to taky dodalo barvu a pak by se to snadněji zakrývalo...? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa Jasně, pochopila jsem, že jste oba "metalisti" ;-) Takže ty už se vdáváš po druhé? To si samozřejmě udělejte tak, jak se vám to oběma líbí a hlavně aby jste se cítili dobře ;-) Fotku šatů bohužel nemám, zrovna tato se mi rozmazala a to jsem zkoušela asi osmery šaty... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Na slunku rudnu, tak co myslíš že mi udělá solárko? Navíc jsem proti takovýmhle "vyumělkovaným kravinám" jako jsou solárka a podobné kravinky. Jooo jako pokud to někdo používá je to jeho věc, ale já nee...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Já jsem taky proti soláriích, ale jelikož jsem taky hodně světlý typ, tak o tom budu uvažovat a možná se do toho i dokopu :-| Navíc mi vadí stísněné prostory, tak nevím jestli to dám. Myslím si, že pokud se namažeš dobrým krémem, tak by jsi zrudnout nemusela a kdyby náhodou jo, tak pro jistotu bych tam už určtiě den před svatbou nevlezla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
misulelenka: Bohužel, já jsem typicky rudnoucí typ, takže solárium je pro mě passé, stejně jako slunko. Sice nerudnu na počkání, ale stejně se neopálím, jde to hned doruda. Ale moje bledá barva mi nevadí, je taková...aristokratická :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@misulelenka : jo no...vdávám se po druhé, ale to poprvé nebyla svatba jako svatba, to jsme se vzali jen se svědky, žádné šaty, nic...takže teď si to chci užít... :-) jinak s tou fotkou to je teda pech....škoda no....a něco podobného na netu třeba není? @kamculenka : no to jsem nevěděla, že ze sluníčka rudneš... ;-) to asi pak fakt nemá cenu..... :-| my taky na solárko normálně nechodíme, ale kvůli té svatbě to podstoupíme.... 8-) :-D tak to mě pak asi už nic nenapadá, leda to nějak přežít....je to fakt tak hrozné.... =-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Je, je to jedna velká jizva než tetování, pobledlé, vypadané strupy s barvou, chodím jak nějakej kriminálník, je to fakt hnus ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : teda, kdepak ti to provedli...takovou "parádu"... =-) ? a co to stihnout opravit do svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Právě, jeden co vylezl z krimu. Bývalému opravoval tetování a OK, kamarádce opravoval plus jí dělal nové a taky OK, má ho pěkné. A mě takhle zmršil :( chtěla jsem to opravit, jenomže 2000,- teď jen tak nemám odkud vzít :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?