Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : jezisek byl uzasny dostala jsem vse co jsem chela ,tak radost velika, ted resime oznamka, mame se ty me nelibi a tak shanime jine, takze zase zabava :-) a pekarna se moc libila, rodice od pritele byli moc nadseni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: tak to je fajn že ježíšek proběhl v pohodě a všichni byli spokojení, u nás taky tak... :-) oznámka už jsem si navrhla a nastávajícím ženichem byla schválena, tak teď jen zajedu s kámoškou (má reklamku kde jsem kdysi pracovala) do skladu pro nějaký pěkný papír a vytisknu si je u ní, ořežu, atd....a bude hotovo... :-D a začnem je pomalu rozdávat, ne všichni jsou odsud, tak ať si to můžou dopředu naplánovat a udělat si čas.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : ja jdu na nove oznamka mrknout zitra , tip mam v albu ale tak uvidime jake vyberem, ale neco v tom stylu a hlavne bude rozhodujici cena, nejake 2tis za trochu papiru nedam,to je radsi vemu pres net a budou za 1000kc max .A posilat je chceme zacatkem brezna, to uplne staci, ti co dojedou to vedi a takze to driv ani resit nebudu :-) a ve jedeme ke strejdovi, on nam da vino jako svatebni dar a tak ho jedeme a tetu pozvat a vybrat vino .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak normálně mám šaty -)))) sice se v nich špatně dýchá a nesmím přibrat, ale jinak nádhera -))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte nevěstinky, hlásím se do klubu čarodějnic, kouzelné datum, není liž pravda?? :-D Jak se Vám zatím vede v novém roce?
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky hlásím do klubu.Měli jsme mít svatbu vloni 26.6.,ale měla jsem rizikové těhotenství,tak jsme ji přesunuli na letošní rok na 30.duben.Měsíc před svatbou jsme vše rušili,ale stálo to za to.Donosila a porodila jsem náš poklad,Adámka a letos si to určitě všichni užijeme.
Odpovědět
Profilova fotka
bajamaty: Tak to je fajn že nakonec všechno dobře dopadlo. Já už se nemůžu dočkat na naše prstýnky, ale to si počkám asi do 28. ledna, ale měla mi na e-mail přijít korektura na oznámka a stále kde nic tu nic. A tento týden měly být hotové... uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) Tak už tu máme nový rok....vítám nové "čarodějnice"... :-D ;-) lucy: tak to je super, že už máš šaty, já pořád čekám na první zkoušku a už se nemůžu dočkat.... :-) A co fotečku, nedáš nám sem, abychom se mohli kouknout? :-) hannyy: tak jak jste dopadli s těma oznámkama? kamculenko, máš pravdu, je to kouzelné datum.....a pro nás tady bude ještě kouzelnější.... :-) Jaké budete mít prstýnky a oznámka? bajamaty....to přesunutí měsíc před svatbou to musí být těžké rozhodnutí, ale hlavně že je všechno ok a teď už si svatbu užijete i s vaším malým štěstíčkem..... :-) ;-) Jeeee...koukám holky, že jste z Ostravy a Karviné, tak to je paráda a náhoda....kde budete mít svatbu??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : Jj mame tu novy rok a bude stat za nic stejne jako ten minuly, zacina to uz ted utikat spatnym smerem, vypada to, ze se sve svatby ani nedockam, behem vikendu najednou prisly komplikace a pritel zvolil nejjednodussi variantu a to odklad svatby, ja na to neverim a svatbu chci, behem tohoto vykendu se stal ze me uzlicek nervu, oznamka jsou vybrane , ale zrejme zbytecne, beru to vse od nej jako podvod na me nebo podpasovku a pokud nezmeni nazor a svatba nebude , bude i konec vztahu, uz mi dosly nervy.
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy...to je mi moc líto, že se to takhle kazí...ale když si o tom v klidu promluvíte tak určitě přijdete na lepší nápad než odklad svatby....vlastně ani nevím co těmi komplikacemi myslíš....copak se stalo.... :-| ?
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : taky si myslim, ze odklad svatby nic nevyresi, prave naopak se nezmeni nic, a my budeme porad 2 autama jezdi do cz a porad jen honit cas a me uz to vycerpava, jsem jen v jednom stresu, chci klid, chci svatbu a konecne rodinny zivot a ne tadyto ziti na hromadce. Ma mama se o viku pustila do pritele ohledne spolecne budoucnosti, a bud dostal strach nebo ho naopak inspirovala rict veci nad kterymi jen premyslel........on stavi dum, pro nas.....ja tam sice nechci, ale i kdybych se rozhodla tam jit, tak jediny problem jsou jeho rodice, ja nechci zit s jeho rodici a bojim se,ze oni taky do pritele ryjou aby ho meli nadosah a meli jistotu, ze se o ne postara, pac oni do pecovaku jit na stari nechcou.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Naštěstí je fotograf zajištěný, uf :-) to byly nervy... že by se nám už začalo konečně dařit? 8-) A co jinak? Nějaké novinky týkající se svatby? bylo něco nového pod stromečkem?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sonipa děkujeme za pěkné přivítání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@misulelenka : tak to je super, to my jsme svatbu zrusili, dneska jsem si to rekli.....rozchazime se a neni cesty zpet...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy : aha...a to je jisté že pak v tom baráčku budete žít s jeho rodiči? no to tě pak asi chápu, my žijeme zatím na baráku s mým otcem a babičkou a není to ono..nikdy nemáme svůj klid, nic...takže to taky bude chtít změnu.... :-p a kvůli toho se do něj pustila tvoje mamka? @misulelenka : ahojky...není zač... :-D jak to že jste měli nervy se zařizováním fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy : cože???? a proč?
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : ne , mama se jen ptala jak to my mame do budoucna po svatbe v planu, no a on hned ze by se bydlelo v tom novem a s jeho rodici a ze se musi o ne starat atd...ted uz zacina mozna litovat, ze svatbu nechtel, dostal veskere tel.c. a ma povinosts vse odvolat. V tomto jsem nekompromisni , pripadam si jak debil , takze ho zpatky nechci........kdyz ja trpim bude on taky
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Ahojky, já jsem z Karviné, obřad máme v kulturním domě v KA Novém Městě. Oznámka už se nám dělají stejně tak prsteny. Prsteny teď hodím do alba. Jako návrh, našla jsem na netu obrázek a dala do zlatníka zpracovat, s naším zlatem (zlato máme i od maminek, abychom měli kousek maminky v prstenu) tak jsem zvědavá jak ty prsteny dopadnou. hannyy: jejda, to mě mrzí :( to je mazec :(
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy : no plně ti rozumím a mrzí mě to za tebe....je to fakt mazec... :-( co teď budeš dělat? myslíš že už se to nedá spravit? @kamculenka : my jsme z Orlové, to je kousíček, ale svatbu budeme mít na Hukvaldech na hradě... :-) prsteny máte moc pěkné, my jsme si taky nechali dělat ale trošku jiný styl... :-) A kdepak budete mít hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: je to budova PZKO v Karviné, Ráji. Levný pronájem, jídlo si určíme sami, kuchař a servis bude z vzdálené rodiny od tchyně a rodinnými oslavami už jsou vyzkoušení, je to sice taková nic moc nóbl kobka, ale všichni to tam známe tu místnost, takže to neřešíme hlavně že budeme všichni spolu. DJ bude kamarád, ostřílený DJ z karvinských diskoték...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy No to snad ne, mrzí mě to :-( @sonipa Měli jsme strach, že by už nebyl nikdo volný, přece jenom je o ně velký zájem a už nás tlačí čas. Uteče to jako voda :-) Ale naštěstí to dopadlo tak, jak to dopadlo a fotografa máme :-) @kamculenka My máme taky zhotovené prstýnky ze zlata, které jsme pro změnu dostali od babičky :-) určitě to dopadne dobře a prstýnky budou krásné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
misulelenka: To doufáme, jinak zlatnictví vypálíme! :-D snad budou OK no, to víš, dneska se musí šetřit všude, tak jsme to s tím zlatem udělali takhle, maminky byly rády že nám takhle mohou pomoci a že kousek jich bude v našich prstenech a taky se zbavily starého zlata, které by už nevyužily.
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : neda :-( tak kazdopadne prodam veskere veci na svatbu ,a dal nevim...... uvidime......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) @kamculenka : to máš fuk, kde to máte, hlavně že se tam cítíte dobře a budete tam mít lidi které chcete.... ;-) my máme hostinu pro nejbližší Na Fryštátské v salonku, je to tam moc pěkné a mají rozumné ceny a pak večer svatební párty taky na ne příliš "svatebním" místě ale má pro nás svůj význam, takže to byla jasná volba..... :-) "Dj" máme taky kamarády....taky ostřílené ale ne z diskoték... 8-) :-D to máte fajn že si tam můžete uvařit sami....kde to pzko vlastně je? @misulelenka : to máš pravdu, uteče to jako voda, vždyť už je to letos.... :-) my máme naštěstí i za fotografa kamaráda, takže s tím jsme problém neměli....a ani jsem netušila že je to takový problém sehnat....? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy : no možná by jste si to měli nechat trochu projít hlavou a pak teprve jednat, aby jste toho potom nelitovali...hmm? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa Tak my máme nakonec taky známého, ale když nám jeho rodiče řekli, že toho má moc a že jdeme pozdě, tak jsme se i lekli :-) @hanny jo no, určitě si o tom promluvte a nedělejte ukvapené závěry.... je škoda zahodit něco tak krásného co mezi vámi je :-( @kamculenka Jasně, na spoustě věcí se dá ušetřit 8-) svatba je fakt drahá záležitost, ale zas když je to jednou za život, tak ať to stojí za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misulelenka: To jo, sice je svatba jednou za život, ale zase se nenechat zruinovat a hlavně rodiče... nechci potom poslouchat tchyni že kvůli nás přišla na bankrot. Nemáme zrovna moc peněz a větší část nám prostě platí oboje rodiče. Moji v důchodu, jeho sice ještě pracující, ale... tchýně no... sonipa: je to za ovečkou, vedle stanice mladých přírodovědců. U Tesca, směrem jakoby na těšín, ale po cestě kousek vedle směr na státní hranice s polskem.
Odpovědět
Profilova fotka
@misulelenka : jo takhle...no tak ale hlavně že to dobře dopadlo... :-) jinak s tím šetřením...fakt se dá na spoustě věcí ušetřit, ale záleží na čem, někde to nejde....a drahé to je i se šetřením, to my jsme vůbec nečekali že nás to vyjde tolik kolik to ve finále asi bude.... :-p :-D @kamculenka : jj, vím přibližně kde je ovečka...tak to mě vůbec nenapadlo, že je to tam....no zas tak se v Karviné nevyznám...i když teď jsem tam dost často, protože nastávající je z Karviné.... 8-) :-) kde si necháte dělat dort?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: dortík ještě nevíme,... zvažuju cukrárnu Fuchsie v Orlové 1, v Orlové ve městě dělala kámoška a tam říkala že ani omylem... nebo ještě nevím, kde dortík bude dělaný :( koláčky bude dělat nějaká paní z Těrlicka, to zařizuje tchyně, že má na ni kontakt, ale dortíček nevím. A ty??
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Jasně, to je mi jasné... my taky na tom zrovna s penězma dobře nejsme... koupili jsme byt a teď do toho svatba, takže finančně náročné to teď bude hodně, hlavně to splácení :-. bydlet se ale taky musí :) Taky nám většinu platí rodiče, ale i my se podílíme na věcech, které taky zrovna nejsou levné. Všechno se zvládne ;-) @ sonipa : Jasně, dá se na spoustě věcí ušetřit, když je člověk trošku zručnější a vyrobí si spoustu věcí sám :-) A kolik vlastně budete mít lidí ????
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?