Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
1
41
42
Profilova fotka
My právě o miminu taky neuvažujeme ani ve zlém snu... Neudělala jsem nic, za co bych měla hned dostat výpověď. Dělala jsem všechno, i to co jsem nemusela, se všemi vycházela, na zákazníky jsem nebyla sprostá, drzá, hnusná, se všemi v pohodě. Přišlo to jak blesk z čistého nebe a jsem z toho dost špatná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Tak to je mi moc líto. Přeju, ať najdeš brzo lepší práci, kde si tě budou vážit a nevymetou s tebou po dvou měsících.
Odpovědět
Profilova fotka
Mno to už bych si taky přála ale teď jako vdaná už asi těžko :-(
Odpovědět
A prý v Česku žádná diskriminace žen není, my antidiskrimanční zákon nepotřebujeme ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@usamovapravaruka přesně tak, na co taky, že... však je všechno v nejlepším pořádku... :-( jsem si všimla že ve firmě jsou jen chlapi ženatí, baby všechny svobodné nebo rozvedené.... i ve vedení hlavně....
Odpovědět
@kamculenka to je těžko, když je holka mladá, vdaná a bezdětná, tak je to vždycky problém. Samozřejmě ti nemůžou říct, že tě vyhazujou kvůli tomu, to byla diskriminace, ale bohužel se to děje. Já jsem hladala práci víc jak rok a dokonce mi pár lidí řeklo, že mě nevezmou kvůli tomu, že jsem mladá a že budu chtít děti. ]-( Těžko se vysvětluje že nechceš. Každopádně přeju, ať brzo najdeš práci.
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: Jsem stejný případ... mladá a bezdětná = divné. Nechci děti= divná. Vdaná a bezdětná=hned je bude chtít. má děti = problém. Nemá děti = je problém v ní. Tak co doprdele chtějí?!
Odpovědět
@kamculenka chtějí muže, protože to je jediný správný zaměstnanec, neboť je to přece práce výhradně ženy se starat o děti a jít na rodičovskou péči :-p @gutgirl kdyby mně někdo přímo řekl, že mě nevezme, protože jsem žena, obrátila bych se asi na Gender Studies ops. To je už trochu moc!
Odpovědět
@kamculenka Mě jednou řekla ředitelka, že by mě vzala, protože jsem mladá, čili flexibilní, ale že jenom kdybych měla už odrostlé děti. To mě docela pobavilo, mít v 23 odrostlé děti. Ale asi tak by si to bohužel představovala většina. Chce to zatnout zuby a hledat. Nic jiného nezbývá :-|
Odpovědět
@usamovapravaruka setkávala jsem se s tím poměrně často, ale to máš slovo proti slovu. :-|
Odpovědět
@gutgirl ledaže by těch slov proti bylo od více na sobě nezávislých lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
No, jenomže když se ostatní neozvou a drží hubu, tak to se pak těžko něco řeší :(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kamculenka ted je třeba to hlavně nevzdávat....
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 obávám se že už jsem to vzdala, 6 let od maturity, praxe žádná, všude jen chvíli... kde mě kdo vezme? Tady mě vyhodili protože jsem se vdala?? Není to absurdní? A když jim řeknu že nevím proč, tak co si pomyslí? Bůhví co jsem tam vyváděla že mě vyhodili?? Nevezmou mě nikam, nedostanu ani kačku z pracáku, takže my z výplaty od drahouše, který má 14 tisíc, zaplatíme byt a vše v hodnotě 11 tisíc a z čeho máme žít?! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka jak je to s tím pracákem? jaktože nic nedostaneš?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 Nemám za poslední 3 roky odpracovaných 12 měsíců, chybí mi 22 dní, tak proto...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Mrchy ti v práci...Ty bláho aspoň těch 22 dní mohli počkat. To bys snad za tu dobu neotěhotněla ne? Přeju jim tam místo tebe nějakou megeru, která na to bude sr...t
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jsou tam dvě takové... dobře jim tak.. všechno jsem udělala sama... rozjela... a tohle je vděk... no co už
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky...tak fotky jsou venku.... :-) @kamculenka : to je mi moc líto, že jsi přišla o práci.....v dnešní době je to raz dva....držím palečky aby jsi co nejdřív našla něco jiného.... ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: No jo co se dá dělat, to víš, hledám, ale jak je člověk všude chvíli tak se blbě dívaj :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Kami, tak jak to vypadá s prací? Něco na obzoru? Myslím na tebe děvče ....
Odpovědět
Profilova fotka
alkena: Ahojky, no ani omylem... :-( nic, vůbec nic. Sedím doma na zadku a nic se neděje :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky za chviličku to budou dva měsíce, tak jak užíváte???
Odpovědět
Profilova fotka
Kamculenka - tak to mě moc mrzí :-( Lucy - no, užíváme tak nějak pořád stejně, jen předsvatební přípravy vystřídala nekonečná marná snaha o opětovné zkulturnění bytu.
Odpovědět
Profilova fotka
@alkena ale tak i takový snahy někdy skončí a byteček bude jako klícka -) my bysme mohli taky pořád doladovat, ale i tak vždycky když někdo přijede, tak je nadšenej -)) jinak my snad konečně vyrazíme na pořádný líbánky, jen co skončí tady ten šílenej blázinec kolem uzávěrek...uff už se nemůžu dočkat, protože mám pocit, že červen utekl jako voda - absolutně nechápu, že už bude červenec... celkově mám pocit, že jsem se od svatby nezastavila.... ale i tak jsme využili nedělního odpoledne a vyrazili na obídek do naší svatební hospůdky a byl to opět zážitek - hnedka všichni, jak se máte, jaký to je, vypadá štastně atd. no prostě už ted vím, že jsme si hospůdku vybrali skvěle...no nic valím do Ostravy odevzdat jeden projekt a pak už snad bude klid.......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, no ani mi to nějak nepřišlo že už je to dva měsíce, teď jdeme na svatbu jeho bráchovi, takže... repete?? Kdepak.. :( Jinak budu nastupovat jako prodavačka do večerky, sice za prachy za které by ani cikán nevstával do práce, ale co už. Tak mi držte palce ať je majitelka normální!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no jo, taky se mi zdá, že ten čas letí nějak moc rychle. Lucy - když u nás to není ani tak o dolaďování,ale prostě o održení nějakého systému, z čistě praktického hlediska, aby se bylo kde pohnout a daly se najít věci. Holt máme malý byt a spoustu věcí. Takže je to opravdu nekonečný souboj. Kami - držím, co to dá, ať tě zase nevyhazují po dvou třech měsících, abys už konečně mohla ukázat, že se práce nebojíš, ale umíš za ni pořádně vzít. Jo, a taky ať ta práce ujde, abys z ní nemusela utíkat sama.
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka při tvé zmínce si říkám, kde je sakra chyba v tom českým systému -((( ach jo -) no nic dneska mi začala dovolená a diplomka je na řadě -)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 No jo no ale co se dá dělat, takže dneska mám za sebou první ranní, ofiko na smlouvu, středa a čtvrtek jsem byla vypomáhat prodejnu "zásobit" urovnat a spol, vyplacená na ruku, takže spokojenost. Zatím je vše OK, takže... snad to tak půjde dál a opravdu vše OK bude :(
Odpovědět
1
41
42
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?