Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: hehe, tak ale i tak, díky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : :-) od toho jsme přece tady abychom si navzájem pomáhaly.... ;-) a vybrala sis tam něco v těch e-shopech?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: No rozhodně budu brát tu organzu, a zbytek jsem se až tak nekoukala zatím, ale dneska to projedu. Jo, zítra jedeme do té Fuchsie, poptat se co a jak a tak, tak pak ti dám vědět... Hledám nějaké návrhy červenobílých dortíků, snad ještě něco pohledám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : dobré ránko...no jsem fakt ráda že jsem ti pomohla...a určitě mi dej zítra vědět jak jste dopadli v té Fuchsii, už jsem to doma taky říkala a ukazovala ty jejich výtvory, nejvíc se nám líbí takový ten žlutý dort, první fotka v části "veletrhy", ten je nádherný.... :-) úplně si ho dovedu představit v černé barvě, tmavě červené růže...no nádhera...ale asi taky pěkná pálka.... :-p :-D a možná že najdu v pc nějaké fotečky červenobílých dortů, taky to byla ze začátku jedna z variant, tak sem něco hodím, do alba.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Jů to by bylo super, dortů je totiž hodně, ale když ho v té červenobílé barvě neuvidím, tak nevím. Jako dokážu si to představit, ale... Pak to dám do cukrárny, domluvíme se, že bude krvavě rudý a baba mi ho udělá třeba bordó... proto chci prostě už fotku s barvama, jaké chci. No sama jsem zvědavá na ty ceny, co mi zítra řeknou. Do zítra chci vybrat dorty, večer je s drahým projdeme, a vybereme jeden, který budeme chtít udělat. Buď ten jeden z obrázku a nebo třeba od nich z katalogu. Ale kdyby v katalogu nebylo nic, tak ať můžeme dát obrázek...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no jasně, je určiřě lepší když vidíš jak bude vypadat, hlavně ty barvy....já jsem zjistila že v pc těch červenobílých dortů zase tak moc nemám a vzpomněla jsem si že by měl být hranatý, že? tak koukám po netu, je tam toho strašně moc, tak něco postahuju....každopádně teda hranatý a červená krvavě rudá.... ;-) někdy během dopoledne to hodím do toho alba "barevná inspirace" ,písnu až to tam bude, musím ještě do obchodu, ale vůbec se mi nechce.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: počkeeeej, nemusí být hranatý a nemusí to být krvavě rudá, prostě kombinace červené a bílé je jedno jaký bude. A nemusíš to dávat sem, pak se domluvíme přes IP a dám ti ICQ nebo e-mail a můžeš mi to poslat 8-) Mě dneska čeká úklid... musím převléct postele, vyprat, vysát, vytřít, koupelna a wc, kuchyň.... se těším ale aspoň mám co dělat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Přemýšlela jsem nad tou Fuchsií, je hloupost abychom tam zítra jeli, zbytečně benzín, poslala jsem jim e-mail s datem, a požadavkem na přibližné ceny dortů a jak je to s dopravou dortíků. Abych jim řekla to samé co jsem uvedla do mejlu, tak to tam nemusím jezdit. A drahý aspoň bude mít zítra volno. Volali ze svat.salonu. Už tam mám oznámka. Jupí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : tak to teda výběr z té záplavy dortů poměrně zhoršuje.... :-D ale nevadí, budu vybírat jen ty opravdu krásné a neokoukané, no a když mi dáš to icq (nebo skype) tak můžeš požadavky průběžně měnit.... :-D ;-) Jinak je super že už máte hotové oznámka...pošleš pak fotečku... 8-) ? Kdy si pro ně jdete?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: fotečku mám v albu ;) už jak jsou hotové, jelikož mi posílali návrh ke korektuře a schválení. A jdeme pro ně asi v pondělí, drahý chodí do práce na odpolední, takže ráno pro ně zaskotačíme... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : teď jsem si všimla komentářů k fotkám.... :-) tak ty jsi bydlela blízko našeho svatebního hotýlku...no nakonec Karviná zase není tak velká.... 8-) a ty prstýnky jsou super, už je máme tak měsíc doma a pořád je okukujem a zkoušíme.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: jo jo jakoby naproti přes hlavní cestu v paneláku, fakt hned naproti, tam bydlí mí rodiče a tam jsem 22 let žila i já. A ty prstýnky taky jsem kutila, jenomže by mi to nedalo, jsem taková že bych z nich furt dlubala bordel a všechno :-D tak jsme zvolili ty, co máme objednané...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kamculenka : tak a teď jsem u tebe zjistila že můžu mít více alb než jen dvě.... :-D tak toho asi využiju....
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: jasně, využívej, zneužívej, jen do toho hih :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : a u těch prstýnků mě vůbec tohle nenapadlo abych pravdu řekla, prostě se nám líbily a bylo to... :-D tak koukám že taky jezdíte na fesťáky.... :-) ? jo a oznámka jsou fakt super.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: My jen do třinu, máme to nejblíž... a prstýnky, však jo, proti gustu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : taky jsem tam jednou byla, ale vzadu ve V.I.P. a jen jeden večer , takže jsem si fesťáku jako takového moc neužila, ale zase jsem byla na podiu, tak aspoň jednou v životě jsem viděla fesťák z jiného pohledu.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: hmmm, chválím a tiše závidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : mám už nějaké ty dortíky tak když mi písneš nějaký ten kontakt, můžu poslat... ;-) mimochodem už jsi viděla "red velvet cake"? je to dort z červeného těsta....je to super.... :-) chtěla jsem si ho upéct ale po zkušenosti s potahovací hmotou ,a ty nervy u toho, jsem si to rozmyslela.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: nee red velvet cake jsem teda neviděla, ale už dle toho že to zase bude nějaká "srandička" to zřejmě bude pěkně drahé... nevím, těžko soudit, neviděla jsem. Kontakty máš v IP
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : je to skoda, ale uz ani nasi nejak s tou myslenkou ( svatbu obnovit ) najednou nesouhlasi ... ze mame pockat, ze si me nezaslouzi.....ze az cas ukaze jestli k sobe patrime nebo ne ......ja cekat ale nechci, ale myslim, ze ani on najednou nebude svatbu chtit ....... ale ja vim, ze kdyz se nevezmem, tak ze ty kecy okolo kolem ze vsech stran nas rozdeli ...... ze pak bude stacit sebemensi podnet a ja mu to vzdy vpalim , ze to on rekl odklad a ze on nam to pokazil atd, a tyto hadky budou, to se znam a vim, ze mu to budu predhazovat porad ......... pokud se svatba konat nebude, dam to vsem jasne najevo i nasim, a nebudu jezdit do cech jim delat debila a poslicka........misto aby respektovali moje rozhodnuti, jdou i oni ted proti me .
Odpovědět
Profilova fotka
tak člověk se tu chviličku neukáže a hned takový novinky hannyy to mě moc mrzí, že máš takový trable, ale třeba se to ještě upraví a bude zase dobře.... jinak mě čeká v úterý první zkouška a tak šrotím a šrotím, v práci mě to pořád ještě baví, ale vím, že bych tomu mohla dávat víc, kdybych se nemusela učit do té blbé školy.... už se tak těším až to budu mít za sebou a budu se učit angličtinu a věci do práce... jinak se svatbou jsme pěkně pohli - máme podepsanou smlouvu s agenturou, zaplacenou zálohu, termín posunutý ze 14 00 na 13 00, ve středu jdeme k farářovi na povídání si o tom, co nám tam má říct a neříct -) Oznámka se dělají tento víkend a ty šatičky mám právě v čistírně..Jen v nich nemám žádnou fotku a myslím, že až do svatby mě do nich nebude nikdo ochotnej mašlit, ale holky vážijou 5 kilo, to je drsný.... dneska jedem na výlet do Toulovcovýých maštalí, tak se moc těším...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... :-) @hannyy : to mě moc mrzí, jak se to všechno najednou pokazilo.... :-| a už jste to všechno odvolali nebo je ještě šance? @lucy441986 : tak koukám, že už i tobě se to pěkně rozjíždí všechno, teď už si musíme trochu pohnout všichni, sletí to jako voda.... 8-) :-) @kamculenka : jaký byl víkend? už máš nějaké zprávy z Fuchsie? my jsme v sobotu jeli na kafe k nastávajícím tchánovcům do Karviné a nějak jsme se tam zdrželi a přijeli až včera odpoledne, takže jsem se sem vůbec nedostala za celou dobu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Ahoj ahoj, jo z Fuchsie se ozvali. Ten dort co jsem chtěla by vyšel asi na 3500,- je asi 8kilový. Ale tchyňka sehnala kontakt na nějakou paní, která peče dorty doma, koukala jsem se jí na fotogalerii, peče pěkné. Je z Karviné. A za kilo dortu bere 200,- což nás dortík vyjde na polovinu než ta Fuchsie. Tak ho budeme brát od té paní. Kdyžtak ti na IP nebo ICQ hodím ten odkaz na její fotogalerii. Jinak jsme byli ráno vyzvednout svatební oznámka, tak už jsou doma, ještě jsem si tam brala ty bílé punčošky a podvazkový pás, a kytičky do vlasů. Tak zase šest stovek v pytli :-S , jinak doma panuje trochu blbá nálada, můj chodí do práce, ale nebaví ho to absolutně, ale ono to je i tím počasím, takové "depkové"...
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : vse je definitivne odvolane a posunute o rok na 14.4.2012 , pro me nepredstavitelne dlouha doba, ale na druhou stranu aspon se muzem s pritelem venovat sobe a pracovat na nasem vztahu ....... mozna to tak melo byt a mozna ne, to ja nevim ........ :-S ale trpim tim odkladem moc :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : tak to je super, i já teď mám s dortem dilema, nastávající tchánovci mají nějakou známou paní, taky z Karviné, která jim dělá dorty na různé oslavy a jsou fakt pěkné, tak teď říkali o víkendu že si necháme udělat dort od ní, vyjde to levněji, jen se musíme domluvit jestli bude umět udělat nějaký takový netradiční jak chceme my...ale tak myslím, že vždycky se dá nějak rozumně domluvit, tak asi ani já do té Fuchsie nakonec nepojedu.... :-D no a třeba je to ta stejná paní...kdo ví... :-D se máš že už máš doma oznámka a nové věcičky, co takhle něco vyfotit a ukázat nám tady...hmmm.... :-) ;-) mně dneska přišla poštou ta sametka/obojek tak mám taky radost....a už se nemůžu dočkat až miláček dorazí z práce a budu mu to moct ukázat... :-) a copak ten tvůj? copak ho štve? jen ta práce samotná? @hannyy : no tak to je fofr že už máte nové datum...ale je to opravdu strašně daleko...já ani nevím jestli bych se v takovém případě ještě vůbec těšila...musí to být velká zkouška vztahu, já bych to nesla hodně špatně.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Jo je to možné že je to stejná paní!! Ona prý peče fakt hodně! :-D Tak to je gól jestli je to ona. Jo jo drahý si stěžuje na práci, ale každý boží den. Já z toho pak mám akorát depku a nemůžu se z toho vyhrabat do večera. Fakt, není den, kdy by neříkal a nemluvil to samé, už jsem z toho docela zdeptaná. Já teď nepracuju, jak víš, byt táhne sám, zřejmě po zaplacení všeho nebude co do huby, no, sranda. Svatba na krku. Ale u nás to je takové divoké pořád s těmi penízky, takže...taky docela zkoušky. A než pořád čekat na svatbu, tak jsme si řekli že ji spácháme hned a hotovo! Odkládáme ji dá se říci 3 roky, nebyl vhodný čas, nebylo kde bydlet, nebylo to a ono... Ale drahého "kecy" mě fakt hodně deptají. Už jsem na něho zlá, ale fakt už mě to nebaví. Sonipa: no tak já to můžu nafotit a hodím to do alba tedy... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no to by teda byl gól... :-D zítra dopoledne se připojím na icq, tak mi pak pošleš odkaz na tu fotogalerii...ju... ;-) a plně tě chápu, že tě ty řeči pořád nebaví, a problémy s penízky, no všude je něco, my děláme svatbu teď dokud bydlíme u nás na baráku, protože je to levné bydlení, tak můžeme šetřit....a teď nám paradoxně pomohlo to že jsem přišla o práci, protože dostanu odstupné a to půjde celé na svatbu.... 8-) jinak jsme ji taky chtěli na podzim ale proto že nebyly penízky, tak bude až v dubnu...ale nějak se mi to zalíbilo a jsem nakonec ráda že to tak dopadlo... :-) věcičky určitě nafoť a hoď do alba, jsem zvědavá... :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: No já jsem furt odcházela a měnila zaměstnání, jak u blbých, všude bylo něco, makala jsem jak blbá ale vždycky jsem byla ta nejhorší a odnesla jsem to já. Tchyni se to samozřejmě nelíbí, když mi řekla, že její synáček nebyl stvořen k chudobě... to mám dodnes v hlavě... no ale co už. Nějak se to musím snažit vypustit z hlavy,... A přišla jsem z knihovny a kousek od našeho domu je obchod se sp. prádlem a našla jsem spoďárky pod svatební šaty! Jupí! A podprsenku asi teda kašlu :( Holt se nějak upraví a hoooodně stáhne korzet, sice to bude vypadat že jsem nechala prsa doma, ale co už...
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : to vis, ze to nesu spatne, ale co jineho mi zbyde? ted chci od svtaby uplne vypnout a venovat se jen nam, a ten rok utece a v prosinci se do toho zase obuji.... nasi uz to rikaji lidem, aby se me nato popr.ptalo co nejmene lidi, vi, ze tim trpim, mam porad spatne spani, takze musim nato vse prestat myslet, nebo se utrapim :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?