Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: tak to je pech s tím noťasem...ale snad vám tu reklamaci brzy vyřídí... ;-) já brala utrogestan už v dubnu jak jsem byla těhotná a žádné špatné zkušenosti s ním nemám...každopádně ms mám + - pravidelnou, takže to mám na podporu a udržení těhu a snad mi to spraví i to špinění před ms... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : no porad nic a zacinam z toho silet, je toho na me moc :-// do toho pritel taky ma problemy v praci :-// tak ja uz nevim jak z toho vseho ven
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: no to je naprd.... :-S jak to že i přítel má problémy? co všichni blbnou na konec roku.... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : to nevim, priznal se mi, ze uz ma mesicni skuz z vyplatou a tak dnes volal do jine firmy, ale zatim neberou mozna az po novem roce :-// tak ja fakt nevim :-//
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko přeju.... :-) Taky u vás tak sněží holky... :-x ?? hannyy: tak to teda nevypadá moc dobře, takový skluz s výplatou....to chápu že máš obavy....no snad po novém roce bude líp a vyjde nějaká ta práce...nám všem... ;-) Asi přítel vidí že je to špatné, když už volá jinam? Teď před svatbou to ale není nic moc tyhle problémy s prací, nevím teda jak u vás, ale my si vše platíme sami, takže každá korunka je dobrá.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : Ahojky :-) , u nas velice malo sniha :-) , tak nam svatbu plati rodice, my si platime jen nektere veci, takze o svatbu strach nemam, ale jsou to starosti navic :-(((
Odpovědět
Profilova fotka
tak u přítele v práci si je posadili do kroužku a řekli jim, jeden z vás je tady navíc a ulehčíte my práci, když jeden z vás přinese výpověď....taky fajn no -) naštěstí přítelovi docela hned řekl šéf, že jeho se to rozhodně netýká, tak má aspon nějakou jistotu, ale i tak naprd....já už chci zpět notas ach jo -)) takhle vždycky jen ukradnu minutku abych vám napsala...jinak tady je děsná kosa ale sníh dneska neee
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: tak u nás je teda sněhu až až... :-p a starosti to určitě jsou vždycky a vůbec nejsou teda příjemné...já pořád čekám jak jsem dopadla u toho pohovoru a zatím nic...taky by to nemuseli tak prodlužovat..minule zavolali za 3 dny, sice špatnou zprávu ale aspoň jsem nemusela čekat v naději že to třeba vyšlo...teď si dávají na čas.... ]-( a švadlenka moje si taky dává na čas...říkala první zkouška do půlky prosince a už je 14. =-) lucy: koukám že to je všude takové fajn překvápka na konec roku.... :-S a kdy budete mít noťas zpět z reklamačky? stihnou to do vánoc?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky me by uz s vama neprekvapilo, kdyz nas tak pozoruji, kdyby jsme snad jeste vsechny stejne otehu :-)) to by byla sila :-)) Ta dnesni doba je hrozna a clovek opravdu nema jistotu v nicem :-// Sonipa: :-)) tak saty si necham ty me co mam doma na zkouseni az na brezen, verim, ze je nedopnu :-)) tak stejne budu shanet nove :-// ale treba dopnu ...uvidime :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... ;-) Tak mám poslední den v práci za sebou...na jednu stranu jsem si oddechla, na druhou stranu mám trochu strach...ale věřím že bude líp..přece jen jsem optimista.... 8-) hannyy: s tím těhu by to bylo fajn, že by se nám to povedlo...ale to asi neklapne... :-D a pročpak myslíš že nedopneš šaty , ta svatba zase není tak daleko... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : prave ze svatba neni tak daleko :-) abych nahodou nervama nepribrala :-)) treba ma sousedka z cech se vdala do rakouska a behem posledich 2 mes shodila asi 5kg nervama , to ja bych taky potrebovala :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: jj, to bych taky potřebovala, bohužel jsem typ co nervama asi stejně jako ty spíš přibere než zhubne... :-p :-D No jinak teď lítám a vyřizuju pracák, těch formalit a nesmyslů...hrůza...už abych měla zase práci... :-x A švadlenka se mi neozývá, začínám se bát že to do Vánoc už ani nestihnem tu zkoušku... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sonipa : Ano uplne vim o cem mluvis, ale to je vsude stejne, birokracie je asi opravdu vsude :-) , no ja si rikam, ze kdyby me ty nervy prepadly :-) coz by klidne mohli,aspon 2 mesice predem, ze bych i neco shubla, bo to ja jsem pak cela takova bez chcuti k jidlu a spiz bych jen spala :-)), driv jsem stress zahanela MC donaldem :-) ale ba naopak ted spiz malo jim,:-) a je to i znat , nedela mi dobre klasicke vikendove jidlo , je mi z nej hned zle boli me zaludek, kdyz uz mam neco klasickeho jist tak jen male davky a hodne piju :-) jim i ovoce treba banan :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: tak už mám konečně všechno vyřízeno a můžu užívat sváteční pohodu...teda když nepočítám dodělávání cukroví a vaření a pečení, atd......... :-p :-D no jinak v sobotu jsme ke všeobecné spokojenosti domluvili tu naši svatební párty, takže zase jedna věc vyřízená.... :-) jo a taky jsme nakoupili už všechny dárečky, teda krom jediného, ale to už je pohoda... :-) a co u vás, co nového? jak s tou prací, všechno ok zatím? jak se těšíš na vánoce? mně to vůbec nedochází že je za chvilku Štědrý den.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : covece a ty jsi se sem dostala tak pozde vecer jak ? :-)) tak my mame take vanoce na posledni chvili zarizene a nakoupene zitra dobalim polsedni darky :-)) , netesim se, me to nejak nebere ale nezmenim to a tak se budu tvarit nadsene :-) vim,co dostanu tak je to taky dobre pac jsou to uzitecne veci o ktere jsem si rekla :-) s praci nic moc , dostavam psych.zabrat ,ze uz me nic nebavi, jedine co je je ze 9.1.2011 mame prvni katechyzmus a na duben 2.4. termin v hotelu kde bude cela slava :-) to jsem v pa vse potvrzovala :-))
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: no spíš ne jak, ale že vůbec jsem se sem dostala s tím vším shonem... :-D a teď mi odešel skoromanžílek do práce a já zvyklá už nespat nemůžu usnout... :-S dárky budu muset taky pobalit, buď dneska nebo zítra až bude malý ještě ve škole, na to se teda moc netěším, ale pak už na tu pohodu jo....vánoce mám ráda... :-) akorát nechápu ten tvůj termín v hotelu na 2.4. ??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : rika se rani ptace dal doskace :-)) no 2.4. mame termin se sefem a jeho pani , kdy naplanujeme presne co a jak v kolik hodin a presne menu :-) na toho 30.4. kolik bude lidi atd :-) moc se nato tesim, opravdu se nejak tesim na ty vsechny pripravy :-) ja mam jeste balit asi nejvetsi darek od pritele pro jeho rodice :-) koupil jim domaci pekarnu ma to 10kg a porad se mi do toho baleni nechce :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky :-) tak i já se k vám přidávám s krásným datumem svatby 30.4.2011 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulelenka : Ahojky a vitam te mezi nami :-) ano myslim, ze mame opravdu krasny datum :-) a hlavne my se probudime do rana plneho lasky :-) pritel si dela porad srandu, ze pujde spat s carodejnici :-) a probudi se jako novopeceny manzel vedle princezny :-)) to se musim vzdy smat :-) co uz mate hotoveho a kde to budete mit ?? probihaji pripravy v klidu ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji :-) To je fakt bomba, to můj přítel zase říká, že v den svatby hned ovdoví, když mě upálí :-D Přípravy jdou hladce. Už máme doma snubáčky a oznámení :-) šatičky už mám vybrané, botičky, podvazek a punčochy koupené... s přítelem jsme začali pomalinku pracovat na vývazcích. Máme za sebou i první ponaučení a v lednu máme schůzku s provozním hotelu, kde budeme mít hostinu :-) Mít to teda budeme v kostele v Boršicích u Buchlovic a hostina bude v Buchlovicích na hotelu. Zatím žádné větší komplikace naštěstí nenastaly! Hrozně moc už se těším na náš den "D" :-) A u tebe taky vše OK?
Odpovědět
Profilova fotka
@misulelenka ; po oraganizacni strance taky zatim nejsou zadne problemy :-)) akorat budouci tchyne vymysli s poctem lidi :-(( ale verime, ze to zvladneme vyresit s pritelem, nechceme velkou svatbu, i kdyz nakaldy jdou na oboje rodice a my jen nejake drobnosti si platime :-) kolik budete mit lidi ? taky jsem zacala delat vyvazky, ale pak jsem je nahodne nasla na netu a me se libi , jeden vyvazek maly vychazi na 2,90kc a tak jsem si je rovnnou objednala :-) ja naty rucni prace moc nejsem :-)) ,a ze se ptam-ta vase svatba je v jakem kraji ? My budeme mit taky v kostele ve Znojme a hostinu na hotelu i s ubytovanim na Vranove n/Dyji :-) vse Jizni Morava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidám do klubu mám svatbu v kostele v Uhřicích
Odpovědět
Profilova fotka
@magda5 : ahojky vitam te :-) to nas to tu hezky pribyva :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Hannyy: tak to jsem ráda, že i u vás to jde hladce :-) nj, ty tchýně, taky to znám :-D Určitě se ale nějak rozumně domluvíte, záleží přece na vás dvou, kolik lidí budete chtít ;-) My budeme mít cca 65 lidí a to je jen nejbližší příbuzenstvo. Rodiče nám taky svatbu platí, my jen šaty, oblek, prstýnky, kytky, oznámení a nějaké další drobnosti. Tak 2,90 za vývazek je super, to je skoro zadarmo :-) my jsme si s přítelem řekli, že i kdyby to stálo velké úsilí, tak si je uděláme sami. Zatím je ale hotové nemáme, tak snad se povedou 8-) Budeme mít svatbu ve Zlínském kraji. Fotografa a muzikanta už máš?
Odpovědět
Profilova fotka
@misulelenka ; tak az si budes delat ty vyvazky, tak muzes na ne pouzit tavici pistoli, je to rychle a bez namahy udelas krasne vyvazky, ja jsem tuto variantu objevila pozdeji tak to nebudu uz menit, necham ty objednane :-)) jj my uz mame jak foto tak kameru i hudbu,budeme mit zivou hudbu :-) no jsem na to opravdu zvedava, chybi nam prstynky, cukrovi a oznakma ( tisk ) a jinak mame vse :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy : je pravda, že my ty vývazky šijeme ručně, je to pracnější. Díky za radu ;-) My chceme domluvit fotografa hned začátkem ledna, bojím se, že už i teď je pozdě! Muzikanta už máme taky, naštěstí :-) Cukroví taky ještě nemáme, jinak si taky myslím, že máme z 80% spolněno 8-) Tak snad to vše proběhne jak má. Přeju Tobě, ale i všem tady krásné Vánoce a šťastné vykročení do nového roku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulelenka : jejda ! no tak to at mas stesti , pac fotografa jsem resila hned jako prvniho, ale tak budes videt,zlinsko je velky kraj,tak snad bude nejaky volny. :-) Taky Ti preji krasne a pohodove vanoce a uspesny vstup do noveho roku :-) Holky i vam vsem ostatnim, stastne a vesele vanoce v kruhu nejblizsich a uspesny vstup do noveho roku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přeju krásné pohodové :-o svátky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak notas už je doma - reklamačka sice neproběhla - stálo nás to dva tisíce, ale přeci jen už funguju -))) tak přeju krásné vánoce plné lásky a pohody a hlavně at příští rok je lepší než ten letošní a hlavně 30. duben ten nejkrásnější den -)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... ;-) Tak jaký byl ježíšek? Všechno v pohodě, hodně dárečků... :-) ? hannyy jak dopadla ta pekárny...zabalená??? :-D lucy tak to je fajn, že už máte noťas doma, ale jak to že vám ta reklamačka nedopadla? :-o misulelenka a magda5...vítám vás holky do klubu "čarodějnic".... :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?