Menu Forum

Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

1. črc 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
Registrovala se 19. července 2010 na beremese.cz. Přidala 496 příspěvků a 4 alba. Má 8 přátel. Orlová, Region Karviná.
  • Svatba byla 30. dubna 2011
    Hukvaldy, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
Registrovala se 19. července 2010 na beremese.cz. Přidala 496 příspěvků a 4 alba. Má 8 přátel. Orlová, Region Karviná.
 lucy: tak to je pech s tím noťasem...ale snad vám tu reklamaci brzy vyřídí... emoticon já brala utrogestan už v dubnu jak jsem byla těhotná a žádné špatné zkušenosti s ním nemám...každopádně ms mám + - pravidelnou, takže to mám na podporu a udržení těhu a snad mi to spraví i to špinění před ms... emoticon
13. pro 2010 ve 12:26  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
Registrovala se 22. března 2010 na beremese.cz. Přidala 826 příspěvků a 1 článek. Má 60 přátel. Ried im Traunkreis - AT, Region Jindřichův Hradec.
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
Registrovala se 22. března 2010 na beremese.cz. Přidala 826 příspěvků a 1 článek. Má 60 přátel. Ried im Traunkreis - AT, Region Jindřichův Hradec.
 @sonipa : no porad nic a zacinam z toho silet, je toho na me moc :-// do toho pritel taky ma problemy v praci :-// tak ja uz nevim jak z toho vseho ven
13. pro 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 hannyy: no to je naprd.... emoticon jak to že i přítel má problémy? co všichni blbnou na konec roku.... emoticon
13. pro 2010 v 15:25  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 @sonipa : to nevim, priznal se mi, ze uz ma mesicni skuz z vyplatou a tak dnes volal do jine firmy, ale zatim neberou mozna az po novem roce :-// tak ja fakt nevim :-//
13. pro 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 Dobré ránko přeju.... emoticon Taky u vás tak sněží holky... emoticon ??
hannyy: tak to teda nevypadá moc dobře, takový skluz s výplatou....to chápu že máš obavy....no snad po novém roce bude líp a vyjde nějaká ta práce...nám všem... emoticon Asi přítel vidí že je to špatné, když už volá jinam? Teď před svatbou to ale není nic moc tyhle problémy s prací, nevím teda jak u vás, ale my si vše platíme sami, takže každá korunka je dobrá.... emoticon
14. pro 2010 v 08:00  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 @sonipa : Ahojky emoticon , u nas velice malo sniha emoticon , tak nam svatbu plati rodice, my si platime jen nektere veci, takze o svatbu strach nemam, ale jsou to starosti navic emoticon((
14. pro 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy441986
2
Registrovala se 28. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
lucy441986
2
Registrovala se 28. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 tak u přítele v práci si je posadili do kroužku a řekli jim, jeden z vás je tady navíc a ulehčíte my práci, když jeden z vás přinese výpověď....taky fajn no -) naštěstí přítelovi docela hned řekl šéf, že jeho se to rozhodně netýká, tak má aspon nějakou jistotu, ale i tak naprd....já už chci zpět notas ach jo -)) takhle vždycky jen ukradnu minutku abych vám napsala...jinak tady je děsná kosa ale sníh dneska neee
14. pro 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 hannyy: tak u nás je teda sněhu až až... emoticon a starosti to určitě jsou vždycky a vůbec nejsou teda příjemné...já pořád čekám jak jsem dopadla u toho pohovoru a zatím nic...taky by to nemuseli tak prodlužovat..minule zavolali za 3 dny, sice špatnou zprávu ale aspoň jsem nemusela čekat v naději že to třeba vyšlo...teď si dávají na čas.... emoticon a švadlenka moje si taky dává na čas...říkala první zkouška do půlky prosince a už je 14. emoticon
lucy: koukám že to je všude takové fajn překvápka na konec roku.... emoticon a kdy budete mít noťas zpět z reklamačky? stihnou to do vánoc?
14. pro 2010 ve 13:36  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 Holky me by uz s vama neprekvapilo, kdyz nas tak pozoruji, kdyby jsme snad jeste vsechny stejne otehu emoticon) to by byla sila emoticon)
Ta dnesni doba je hrozna a clovek opravdu nema jistotu v nicem :-//
Sonipa: emoticon) tak saty si necham ty me co mam doma na zkouseni az na brezen, verim, ze je nedopnu emoticon) tak stejne budu shanet nove :-// ale treba dopnu ...uvidime :-/
14. pro 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 Ahojky holky... emoticon Tak mám poslední den v práci za sebou...na jednu stranu jsem si oddechla, na druhou stranu mám trochu strach...ale věřím že bude líp..přece jen jsem optimista.... emoticon
hannyy: s tím těhu by to bylo fajn, že by se nám to povedlo...ale to asi neklapne... emoticon a pročpak myslíš že nedopneš šaty , ta svatba zase není tak daleko... emoticon
15. pro 2010 v 19:56  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 @sonipa : prave ze svatba neni tak daleko emoticon abych nahodou nervama nepribrala emoticon) treba ma sousedka z cech se vdala do rakouska a behem posledich 2 mes shodila asi 5kg nervama , to ja bych taky potrebovala emoticon))
15. pro 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 hannyy: jj, to bych taky potřebovala, bohužel jsem typ co nervama asi stejně jako ty spíš přibere než zhubne... emoticon emoticon No jinak teď lítám a vyřizuju pracák, těch formalit a nesmyslů...hrůza...už abych měla zase práci... emoticon A švadlenka se mi neozývá, začínám se bát že to do Vánoc už ani nestihnem tu zkoušku... emoticon
17. pro 2010 v 08:23  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 @sonipa : Ano uplne vim o cem mluvis, ale to je vsude stejne, birokracie je asi opravdu vsude emoticon , no ja si rikam, ze kdyby me ty nervy prepadly emoticon coz by klidne mohli,aspon 2 mesice predem, ze bych i neco shubla, bo to ja jsem pak cela takova bez chcuti k jidlu a spiz bych jen spala emoticon), driv jsem stress zahanela MC donaldem emoticon ale ba naopak ted spiz malo jim,emoticon a je to i znat , nedela mi dobre klasicke vikendove jidlo , je mi z nej hned zle boli me zaludek, kdyz uz mam neco klasickeho jist tak jen male davky a hodne piju emoticon jim i ovoce treba banan emoticon
17. pro 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 hannyy: tak už mám konečně všechno vyřízeno a můžu užívat sváteční pohodu...teda když nepočítám dodělávání cukroví a vaření a pečení, atd......... emoticon emoticon no jinak v sobotu jsme ke všeobecné spokojenosti domluvili tu naši svatební párty, takže zase jedna věc vyřízená.... emoticon jo a taky jsme nakoupili už všechny dárečky, teda krom jediného, ale to už je pohoda... emoticon a co u vás, co nového? jak s tou prací, všechno ok zatím? jak se těšíš na vánoce? mně to vůbec nedochází že je za chvilku Štědrý den.... emoticon
20. pro 2010 ve 22:19  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 @sonipa : covece a ty jsi se sem dostala tak pozde vecer jak ? emoticon) tak my mame take vanoce na posledni chvili zarizene a nakoupene zitra dobalim polsedni darky emoticon) , netesim se, me to nejak nebere ale nezmenim to a tak se budu tvarit nadsene emoticon vim,co dostanu tak je to taky dobre pac jsou to uzitecne veci o ktere jsem si rekla emoticon s praci nic moc , dostavam psych.zabrat ,ze uz me nic nebavi, jedine co je je ze 9.1.2011 mame prvni katechyzmus a na duben 2.4. termin v hotelu kde bude cela slava emoticon to jsem v pa vse potvrzovala emoticon)
20. pro 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 hannyy: no spíš ne jak, ale že vůbec jsem se sem dostala s tím vším shonem... emoticon a teď mi odešel skoromanžílek do práce a já zvyklá už nespat nemůžu usnout... emoticon dárky budu muset taky pobalit, buď dneska nebo zítra až bude malý ještě ve škole, na to se teda moc netěším, ale pak už na tu pohodu jo....vánoce mám ráda... emoticon
akorát nechápu ten tvůj termín v hotelu na 2.4. ??? emoticon
21. pro 2010 v 05:10  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 @sonipa : rika se rani ptace dal doskace emoticon) no 2.4. mame termin se sefem a jeho pani , kdy naplanujeme presne co a jak v kolik hodin a presne menu emoticon na toho 30.4. kolik bude lidi atd emoticon moc se nato tesim, opravdu se nejak tesim na ty vsechny pripravy emoticon ja mam jeste balit asi nejvetsi darek od pritele pro jeho rodice emoticon koupil jim domaci pekarnu ma to 10kg a porad se mi do toho baleni nechce emoticon))
21. pro 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misulelenka
9
Registrovala se 15. května 2010 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Otrokovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
misulelenka
9
Registrovala se 15. května 2010 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Otrokovice, Region Zlín.
 Ahojte holky emoticon tak i já se k vám přidávám s krásným datumem svatby 30.4.2011 emoticon
21. pro 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 @misulelenka : Ahojky a vitam te mezi nami emoticon ano myslim, ze mame opravdu krasny datum emoticon a hlavne my se probudime do rana plneho lasky emoticon pritel si dela porad srandu, ze pujde spat s carodejnici emoticon a probudi se jako novopeceny manzel vedle princezny emoticon) to se musim vzdy smat emoticon co uz mate hotoveho a kde to budete mit ?? probihaji pripravy v klidu ? emoticon
21. pro 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misulelenka
9
fotoportrét
fotoportrét
misulelenka
9
 Děkuji emoticon To je fakt bomba, to můj přítel zase říká, že v den svatby hned ovdoví, když mě upálí emoticon Přípravy jdou hladce. Už máme doma snubáčky a oznámení emoticon šatičky už mám vybrané, botičky, podvazek a punčochy koupené... s přítelem jsme začali pomalinku pracovat na vývazcích. Máme za sebou i první ponaučení a v lednu máme schůzku s provozním hotelu, kde budeme mít hostinu emoticon Mít to teda budeme v kostele v Boršicích u Buchlovic a hostina bude v Buchlovicích na hotelu. Zatím žádné větší komplikace naštěstí nenastaly! Hrozně moc už se těším na náš den "D" emoticon A u tebe taky vše OK?
21. pro 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 @misulelenka ; po oraganizacni strance taky zatim nejsou zadne problemy emoticon) akorat budouci tchyne vymysli s poctem lidi emoticon( ale verime, ze to zvladneme vyresit s pritelem, nechceme velkou svatbu, i kdyz nakaldy jdou na oboje rodice a my jen nejake drobnosti si platime emoticon kolik budete mit lidi ? taky jsem zacala delat vyvazky, ale pak jsem je nahodne nasla na netu a me se libi , jeden vyvazek maly vychazi na 2,90kc a tak jsem si je rovnnou objednala emoticon ja naty rucni prace moc nejsem emoticon) ,a ze se ptam-ta vase svatba je v jakem kraji ? My budeme mit taky v kostele ve Znojme a hostinu na hotelu i s ubytovanim na Vranove n/Dyji emoticon vse Jizni Morava emoticon
21. pro 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magda5
Registrovala se 18. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
magda5
Registrovala se 18. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 2 přátele.
 Ahoj, taky se přidám do klubu mám svatbu v kostele v Uhřicích
21. pro 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 @magda5 : ahojky vitam te emoticon to nas to tu hezky pribyva emoticon)
21. pro 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misulelenka
9
fotoportrét
fotoportrét
misulelenka
9
 Hannyy: tak to jsem ráda, že i u vás to jde hladce emoticon nj, ty tchýně, taky to znám emoticon Určitě se ale nějak rozumně domluvíte, záleží přece na vás dvou, kolik lidí budete chtít emoticon My budeme mít cca 65 lidí a to je jen nejbližší příbuzenstvo. Rodiče nám taky svatbu platí, my jen šaty, oblek, prstýnky, kytky, oznámení a nějaké další drobnosti. Tak 2,90 za vývazek je super, to je skoro zadarmo emoticon my jsme si s přítelem řekli, že i kdyby to stálo velké úsilí, tak si je uděláme sami. Zatím je ale hotové nemáme, tak snad se povedou emoticon Budeme mít svatbu ve Zlínském kraji. Fotografa a muzikanta už máš?
22. pro 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 @misulelenka ; tak az si budes delat ty vyvazky, tak muzes na ne pouzit tavici pistoli, je to rychle a bez namahy udelas krasne vyvazky, ja jsem tuto variantu objevila pozdeji tak to nebudu uz menit, necham ty objednane emoticon) jj my uz mame jak foto tak kameru i hudbu,budeme mit zivou hudbu emoticon no jsem na to opravdu zvedava, chybi nam prstynky, cukrovi a oznakma ( tisk ) a jinak mame vse emoticon)
23. pro 2010 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misulelenka
9
fotoportrét
fotoportrét
misulelenka
9
 @hannyy : je pravda, že my ty vývazky šijeme ručně, je to pracnější. Díky za radu emoticon My chceme domluvit fotografa hned začátkem ledna, bojím se, že už i teď je pozdě! Muzikanta už máme taky, naštěstí emoticon Cukroví taky ještě nemáme, jinak si taky myslím, že máme z 80% spolněno emoticon Tak snad to vše proběhne jak má. Přeju Tobě, ale i všem tady krásné Vánoce a šťastné vykročení do nového roku emoticon
23. pro 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 @misulelenka : jejda ! no tak to at mas stesti , pac fotografa jsem resila hned jako prvniho, ale tak budes videt,zlinsko je velky kraj,tak snad bude nejaky volny.
emoticon Taky Ti preji krasne a pohodove vanoce a uspesny vstup do noveho roku emoticon

Holky i vam vsem ostatnim, stastne a vesele vanoce v kruhu nejblizsich a uspesny vstup do noveho roku emoticon
23. pro 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magda5
fotoportrét
fotoportrét
magda5
  Holky přeju krásné pohodové emoticon svátky
24. pro 2010 v 05:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy441986
2
fotoportrét
fotoportrét
lucy441986
2
 ahoj holky, tak notas už je doma - reklamačka sice neproběhla - stálo nás to dva tisíce, ale přeci jen už funguju -))) tak přeju krásné vánoce plné lásky a pohody a hlavně at příští rok je lepší než ten letošní a hlavně 30. duben ten nejkrásnější den -)
24. pro 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 Ahojky holky... emoticon
Tak jaký byl ježíšek? Všechno v pohodě, hodně dárečků... emoticon ?
hannyy jak dopadla ta pekárny...zabalená??? emoticon
lucy tak to je fajn, že už máte noťas doma, ale jak to že vám ta reklamačka nedopadla? emoticon
misulelenka a magda5...vítám vás holky do klubu "čarodějnic".... emoticon emoticon

25. pro 2010 ve 14:15  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš