Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nic sandu, já jdu spát. Bohužel je sice pátek, ale v pátek na mě vždycky přijde ta nashromážděná únava z toho šílenýho vztávání.. Navíc sem teď protančila 2 hodiny, učíme se novej tanec a k večeři jsem si dala trošičku pivínka, tak usínám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sry, vstávání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda ty jsi tančila?a pivínko jo???téééda :-D :-D Jinak nám to pěkně letí:-)papa a dobrou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkyyyyyyyyyyy tak už jsem zpátky z Londýna, jak jste se tu měly??? Musím si pročíst vaši diskuzi pozpátku.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
juuuuuuu Kauculi, to je nááááááááááááááááááááááádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FANTAZIE!!! achjo, ty se ale máš! :-) Tiše (nebo vlastně i hlasitě) závidím!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko, dáš mi please přesnou adresu toho salonu - jestli tam mají slušné ceny a hezké šati, že bych se tam taky jukla :-) Jinak já jsem zrovna u našich ve Zlíně, tak jsem aspon na chvili vlitla na kompl, už jste mi chyběly:) Jo a fotečky z Londýna teda nemám bohužel skoro žádné, my chodili po obchodech jak mourovatí a nakuovali, až se z kreditky kouřilo, uf, uf, nechci vidět výpis z účtu :-N No a na svatbu jsem teda doufala, že seženu věcí víc, ale nenarazila jsem na víc než na 1 svatební salon, ale ono já jsem to taky nijak ani nestihla vyhledávat v tom shonu... Ale máme aspoň něco: oblek pro ženicha, krásný, šedo-stříbrný, bomba!!! Kalhoty mu dokonce dělali na míru a na počkání, ty jo, během 5ti hodin byly k vyzvednutí.... A taky mám koupené čtvery šatky pro družičky - až budu zpátky doma, tak přidám fotky do albíčka! :)
Odpovědět
Profilova fotka
No akorát že ještě nevím, jestli si ty šatky moje družičky oblečou - dnes jsem se sešla s jednou a sice jí seděly co do velikosti, ale že prý jí dělají větší boky... No možná se budou ještě nějak přešívat, mě bylo hned jasný, že to lehké nebude - obléct 3 různé typy holek do stejného modelu šatů.... Tak uvidíme:)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé ahojky Dudunko,vítej zpátky ;-) Tak alespon že jsi něco sehnala na tu svatbu,hned máš o dvě starosti mín x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dudunko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D no konečně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee, tak už jste tady, kočky moje! :) Tak co se mezitím tady událo zajímavého??? Neprobehla nahodou už ta zminovana zadost o ruku, co Sandulko??? Ahojky Sorbonko, moc ráda vás obe zase (hm,nevidím, neslysím,...) ctu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A když už Vás tu mám, rovnou se zeptám na radu - jak to máte vymyšlené s oblečením pro ženicha? My máme teda už krásný stříbrný oblek, ale nevím, co s barvou košile, kravaty... A jaký typ kravaty, hmmm. Blbé je, že sama ještě nevím přesně, jaké budu mít šaty, jestli ty růžové, co mám doma, nebo bílou klasiku, ještě tomu dávám čas... No jenže ženichova košile by se měla sladit s nevěstinýma šatama, prý??? No ale to se mi zdá scestné, to by pak měl každý druhý ženich jen bílou košili. No a ten můj by zas v sytě růžové z domu ani nos nevystrčil, hahahaha. :-D A s růžovou kravatou taky u něj moc nepořídím... Tak si říkám, že košile jen s lehounkým nádechem do růžova plus nějaká stříbrná kravata by nevypadala zle...Mně se děsně líbí ty kravaty francouzské, s tím zajímavě řaseným uzlem, říká se tomu myslím regata, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko,událo se toho tady spoustu x-) Kauculka má nááádherné šaty ;-) Já jsem ted samá práce,páč se stěhujem o 2 patra víš,takže u nás probíhá malování :-| Terinka musela nechat uspat pejska :-( ;-( A Sandulka je inkognito,páč nám nechce ukázat fotečku :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No jenže problém je, že ty francouzské kravaty se šijou jen krátké a musí k ním být vestička, jinak by v nich chlap vypadal jak přerostlý student, s kravatou sahající sotva po břicho ;-) Jenže do vestičky se mému miláčkovi moc nechce, hmmmm. Jak to máte naplánované vy??? Obávám se, že když mu to nekoupím já sama, začne se o to zajímat tak týden před svatbou a to už bude pozdě..
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, Terinky je mi líto, pejsek přiroste k srdci jako člen rodiny a když musí pryč, je to hrůza... My jsme museli dát kdysi k jiným lidem naši pudlinku, kvůli sestřině alergii... A z naší milé hodné mazlivé pudlinky se pak stala odtažitá dáma, která si jen tak někoho k tělu nepustila. Když jsem ji po letech navštívila a ona se ode mě nechala hladit, byli z toho její noví majitelé paf, protože si už k lidem zachovávala velký odstup - prostě jsme ji zklamali, muselo to být pro ni hrozné, že jsme ji opustili. :-( Bohužel někdy to jinak holt nejde...Podobnou zkušenost máme asi skoro všechny... K těm Kauculikovým šatkám - jsou dokonalé. Jenže Kauculíkovi sluší všechno, to se tak někdo má, nepokrytě závidím:) Já musím do prčič začít už konečně hubnout, achjo, ale vůbec se mi do toho nechce :-S A Sandýsek se určitě brzo naučí ty fotečky zmenšovat, já s tím taky bojovala, ale přítel mi dal školení, tak už si s tím naštěstí poradím. Těším se na novou fotečku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dudu: Já to mám tuším v albíčku já budud sladěná podle ženicha om bude mít bílé kalhoty bordo košili a bílou kravatu,sako mu dávat nebudu chci aby byl tak jako ležérně oblečen a já bílé šaty a bordobílou svislou kytku:-) Sorbnku: :-D :-D ahoj:-)a nejsem inkognito:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko,já bych asi sladila košily v barvě výzdoby,ale chápu že v růžové by se tvému příteli nikam nechtělo =-) Koukala jsem ti do albíka a výzdobu budeš mít růžovo-zelenou?tak jedině nějakou košily v zelenkavé barvě ;-) My budeme mít výzdobu žluto-bílou a když jsem MP (mému příteli) zdělila,že bude mít žlutou košily,tak mě málem ukamenoval :-| Takže to vyřešíme tak,že košily bude mít bílou (jinou nechce),kravatu šedou (v barvě obleku) a korsáž ze stejné kytičky jako budu mít já ;-) alespon něčím budeme ladit :-D :-D :-D Ty chlapi jsou ale vybíravý ]-( ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak dnes proběhla žádost o ruku u mé maminky :-D :-D :-D :-D :-D :-D holky to byla sranda...cestou v autě ticho......pak jsem jako navodila téma kdy jako jí dá tu kytku jestli hned nebo až po obědě a on že hned:-)pak se ptal co má říct tak jsem řekla bud :žádám o ruku vaší dcery a nebo ho v tom nenechám a řeknem že se budeme brát Přijeli jsme mamka otevřela dveře Martin ji vrazil kytku do ruky a mamka teda Marto a za co jsem si jí zasloužila??? a Martin jí řekl: v tý kytce je obálka tak si to přečti :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tam jsme vložili svatební oznámní. Holky já šla do kolen já se smíchy málem počůrala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hahahahahhahahah :-D :-D :-D :-D TAK TO JE MASAKR, SANDYSKU!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No ti chlapi jsou v podobných situacích k zulíbání:) Velcí machři, ale když jde do tuhého, tak z toho vzniknou fakt komické chvilky :-) No ten můj když žádal o ruku, tak měl u toho zvednuté ramínka jak školáček u zápisu, já jsem měla co dělat, aby mi necukaly koutky, jak to bylo roztomilé. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D ty jo tak to je taky dobrýýýýýýýýýýýý :-D :-D :-D tak to jsem ráda že ten můj není jedinej..-.-.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak kočky díky za tipy na to oblečení! No vidím, že si do toho ti naěi chlapi moc kecat nenechají, co? ;-) Ale do světlounce růžové košile ho snad zlomím ;-) Představuju si něco jako když rozkvétá jabloň - jen nádech růžové, jinak mi to totiž hodí na hlavu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dudu ten můj je zlatej....vezme si všechno co mu řeknu:-)koukám že jsem z vás na tom n :-D ejlíp :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, koupil tenkrát mamce dokonalou kytici, došli jsme domů, mamka lezla z postele po noční službě a dvou hodinách spánku, takže ještě v županu či co, oči zalepené, obličej pokrčený od polštáře, a naráz dostala kytku - a že prej co blbneme, že jsme jí k narozeninám přáli před týdnem... A Pavlík, že to ale není k narozeninám. No a pak to řekl, docela ani nic nepopletl, leda ty vytažené ramínka, na ty do smrti nezapomenu :-D :-D :-D :-D Mamka byla uplně mimo, po 2 hodinách spánku-bodej't by ne, a ta'tka vykřikoval celý nadšený - máme mladého hospodáře! Bude z něj mladý hospodýř a já už nebudu muset nic dělat! (jen pro vysvětlení - žádné hospodářství, pozemky ani jiné zemědělské statky nevlastníme:)) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No sandy můj Pavlík si nenechá co se týče oblečení ode mě vůbec do ničeho kafrat. Já mu můžu koupit leda ponožky!!! ;-) Prostě má svůj vkus, to spíš on mi říká, co si mám koupit, abych se mu v tom líbila, náročný teda je, to jo....No ale na tu svatbu ho musím nějak hezky namotivovat, aby šel v tom, co plánuju... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D dudu:to je něco teda :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale je šikulka že to nepopletl:-)ten můj se ani nepokusil:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: :-D :-D :-D :-D :-D Chlapi jsou hned se vším hotový,prostě stručně a výstižně :-D Tak u nás žádné žádání neprobíhalo :-( přítel se spolčil s mojí maminou a aniž bych já o tom věděla,tak mě požádal na Štědrý den minulý rok x-) To jsem šla do kolen málem já :-D :-D :-D Ale jinak maminu nežádal,bral to jako tutovku že mu mě mamina dá :-D :-D :-D jak ráda se mě "zbavila" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda já než něco napíšu,tak už je tu jiné téma :-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teď v tom Londýně to byla fakt komická situace - přijeli jsme oblečení jak dva baťůžkáři - rifle, tenisky, staré zimní bundy, no a Pavlík na zádech s krosnou, do které jsme házeli úlovky, hahaha, abychom nemuseli tahat od rána do večera po městě desítky tašek z různých obchodů... No a pak jdeme kolem butiku s oblekama, ve výloze hlásili slevy a vypadalo to, že mají dobrý výběr, tak říkám - sem jdeme! A on že ani náhodou, s tou krosnou na zádech - vevnitř totiž nakupovali samí angličtí "lordové" s koženýma aktovkama a v nóbl oblecích¨.... :-) Ale asi je vám jasné, jak to dopadlo (jak to ostatně většinou dopadne při hádce muže s ženou :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
Já zpomalím, sorbonko, promiňte kočky, měla jsem holt po vás absťák ;-) Ale neboj, já čtu, co sem napíšete, i pozpátku:)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí: tak to jsi měla teda taky veselý:-))))))) když tu čtu různé situace popadám se za břicho :-))))))))))ty chlapy to jsou ...........hrdinové :-D :-D :-D :-D :-D dudu:ten můj je pěkně náročnej na oblíkání uf on je horší než ženská ale co se svatby týká....zatím co jsem mu řekla vše odkýval tak jsem hned letěla koupila to aby si to nemohl rozmyslet :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?