Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne Dudunko v pohodě,kvůli mě nemusíš zpomalovat,spíš bych já měla zrychlit :-D :-D :-D Dudunko :-D :-D :-D :-D docela bych vás v tom Londýně chtěla vidět :-D já jsem si zas připadala blbě,když jsme v Paříži procházely po té hlavní třídě se spoustou luxusních a drahých obchodů a v ruce jsme měli igelitky Lidl a Caufland,jim to třeba divné nepřipadalo páč to neznají,ale já jsem z toho dobrý pocit neměla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo toje sranda dudu:-) No je mi to jasný ženská má vždycky pravdu:-) Sorbíku tak mi budeme pomalejší jo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonku:to si děláš legraci:-))))))no jo mi češi se neztratíme:-))))))
Odpovědět
Profilova fotka
super nápad!!! Někdy je potřeba pořešit věci rychle, než do toho začnou druzí kafrat - pítelova maminka měla tyto tendence ohledně termínu i místa obřadu, tak jsme nechali vyrobit oznamka a řekli jí, že už se nedá nic měnit - přece nebudeme dělat nové :-) Ale když jsme u toho, mám velké dilema, prosím poraďte. Moje mamka u mě včera nedopatřením zahlédla naše oznamko a řekla mi, že je sice originální a hezké, ale že jí připadá jako parte...Prý kvůli té černé barvě textu. A že prej mám všechno vyladěné do růžova a oznamko vypadá nic moc... Co myslíte? Ještě mám případně čas to předělat (mám ho v albíčku) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo tak to je jasný jak by mohl sorbonek nám stíhat když klábosí ještě v jiných diskuzích :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hahahhaha lidl a kaufland v Paříži na nějaké jejich avenue, jo?, vidím, že si můžeme podat ruce, já se z toho počurám smíchy :-D No jako my s krosnou mezi těma snobama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dudu: mě se moc líbí ta přední strana je úžasná dojemná ale je fakt že bych barvu textu u vnitř změnila..promin jen můj názor...ale jako parte to fakt nevypadá....na parte je většinou větvička a vy se tam líbáte :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem takové chtěla ty fotografie jsou originální ale nakonec jsem vyrobila své vlastní :-) sice není tak hezké ....ale je moje:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne vůbec se neomlouvej, sandy! Já musím slyšet pravdu, protože jinak to rozešleme a lidem se to třeba nebude líbit... A jinak to, že fotky na té čelní straně jsou černobílé, nevadí? A barva papíru (šedostříbrná)? On přítel je minimalista, a myslím, že růžové oznamka by fakt nechtěl... Nebo je mám předělat třeba do barvy slonoviny? No opravdu nám teda nijak ke svatbě neladí, to je asi hloupé, že... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hledala jsem tvoje oznamko v albíčku, ale nenašla, šup tam s ním, no ne!? Ale zato jsem tam našla nádherné střevíčky, jéééé - kolik stály a jsou pohodlné?
Odpovědět
Profilova fotka
No to byla ta hlavní Pařížská třída na Champs-elysées :-D Dudunko,to oznámení je moooc pěkné,ale asi bych tam dala taky jiné barvičky ;-) ale zase na druhou stranu,je to originální a úplně jiné než všude vidím x-) Já jdu do pelechu,tak papapapapapa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dudu:já jsem taková že radši slyším hnusnou pravdu než hezkou lež:-)tak to jsem ráda :-)no mě se to líbí a nechala bych to tak jak je ta černobílá není špatná je to jemné a decentní ale uvnitř ten text bych dala misto černého růžový :-) k šedostříbrné se moc hodí starorůžová:-) Jinak ty střevíčky ted se podrž stáli jen 500,. :-D :-D a jsou mooc pohodlné podpatek je 7 cm vysoký to jsem potřebovala jelikož mám jen 156cmvýšku teda nížku :-D :-D :-D děkuju za pochvalu to oznámko bych se ráda dala ale neumím ty fotky prostě zmenšit:-(neporadíš mi jak se to dělá?dala bych tam i košili a kravatu...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mají je na studiokvetuse mají tam velký výběr alevné věcičky mrkni tam budu tam obědnávat mužíkovi boty:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé to já ti teď bohužel neporadím, protože jsem u našich doma a tady ten program nemám, promiň.... Nevím, jak se jmenuje (nějaký Irfan view možná???), ale vždycky si v něm otevřu tu danou fotku a zvolím v nabídce možnost resize/resample, a zvolím rozlišení neboli resolution to nejnižší, kolem 600, to na web stačí... Já ale zas takový expert nejsem:)
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to bych mohla zkusit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
S tím oznamkem asi máte pravdu, holky. No až to řeknu miláčkovi, tak to asi nerozdejchá - máme je už vyrobené, ale možná to ještě zkusím nějak pořešit:) Jinak sandy děkuju moc za tip, ta cena mě překvapila, ale ty botičky už mají jen ve velikosti 36, potřebuju 37/38. Nevadí - asi stejně u mě vedou jedny, které bych měla někde zkusit sehnat - mrknete prosím na mé albumko?
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych taky neměla nervy na to to oznámko předělávat ale víš co bych možná zkusila??? Prodávají takový specialní kuličkový fix v různých barvách většinou perleťové a tou bych ten text obtáhla sice by to dalo asi zabrat ale výsledek by mohl být dobrý třeba to obtáhnout stříbrnou:-)alespon na jednom oznámku bych to zkusila za to nic nedáš může to být fakt hezký:-) Už je mají jen ve 36?to je škoda....a co jiné?se ti nelíbily?asi už máš vybrané nějaké hezké vid?jdu mrknout do albíka
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dudu ty botičky sem někde vyděla na netu je prodávat ....sakra kde to bylo...... ]-( ]-( ]-( jdu se mrknout
Odpovědět
Profilova fotka
dudunko koukala jsem tady do bazaru a jedna holčina je tam taky shání,tak jsem jí napsala jestli už je sehnala a kde:-)tak když napíše dám ti hnedka vědět:-)
Odpovědět
Profilova fotka
juuu s tim obtahovanim to by mě trefil šlak, hihi. Já už to zkoušela jednou, když jsem tiskla jmenovky na stůl a ony se mi hezky nevytiskly, tak jsem to obtahovala, a to byla jen jména.... Celý oznamko to vážně ne e e :-D No já uvidím, co přítel. Myslím, že mě požene! Ani bych se nedivila, kdyby mi řekl, že jen uděláme jedno navíc pro mamku, aby měla teda "ne - parte" :) . Uvidím. Dnes jsem totiž bez něj, uvidíme se až zítra, tak proto tolik dneska tady píšu, mám čas:) Děkuju moc za ty botky... Kdysi mi radila i Kauculka, jenže já furt myslela, že si nějaké koupím v Londýně a nakonec na ně nezbyl čas...
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi moc hodná, díky!!! :) A tak mě ještě napadá, s těma botkama a vůbec jinýma nezbytnostma - chystáte se někdo na svatební veletrh v Praze v hotelu Diplomat? Bude prý v únoru...
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to je škoda ale zas si alespon nakoupila šatičky:-)a jak bylo v Londýně myslí počasí? a let byl v poho? Jinak s tím oznámkem pro mamku to není špatne nápad..víš co...jako parte to nevypadá a jestli se ti jedná o to že je to jiná barva než ta co budeš mít jako barvu svatby tak to neřeš.....stejně oznámko dáváš min.3 měsíce před svatbou a to ještě nikdo neví akou budeš mít barvu svatby:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tam jdu :-D :-D :-D už se mooooc těším chci si tam koupit polštářek pod prstýnky a podvazek jen ještě nevím s kým tam půjdu...bud s mamkou nebo s přítelem a nebo s oběma :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky dejte si pozor na holku verka 33 na bazaru napíše že něco prodáva a pak když jí pošleš peníze nic vám nepříjde:-( Objednala jsem si nic mi nepřišlo a dokonce nereaguje na emaily...pěkně sprostéé :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky tam chci zajít:) Zkusím i s přítelem, jestli ho donutím ;-) No v Londýně bylo supr počasí, docela teplo, rozhodně tepleji než u nás! Ale my jsme stejně furt byli zavření v obchodech :-) Akorát že bylo málo času na pořádné nákupy, než jsme se tam trochu zorientovali a zjistili, kde jsou levné obchody s dobrýma věcma, už jsme se zas vraceli... Vlastně jsme nakupovali jen dva dny, ale byl to ráj, vážně, třeba kožené adidasky za 15 liber (450 Kč), kalhoty společenské z H+M za 5 liber, ty šat¨ky pro družičky taky...Připadá mi, že v ČR je fakt nejdráž, achjo. No už předem mě děsí, kolik mě vyjdou svat. šaty....
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, vážně? A co sis od ní objednala?
Odpovědět
Profilova fotka
objednala jsem si od ní takovou tu kouly na nohu pro ženicha:-(a ted jsem koukala že na bazaru si vesele prodává dál ]-( ]-( Tak sem upozornila admina:-( Neboj ty šatičky budou dobrý zkus to přes kauculku ta sehnala překrásný a šíleně levně
Odpovědět
Profilova fotka
jojo už jsem jí sem psala, že potřebuju radu, kde přesně je sehnala :-) Jsou dokonalé.... No to je blbé s tou holkou, to mě mrzí... Ale když už o tom mluvíš, o těch svatebních tradicích, tak se rovnou zeptám - myslela jsem, že to mají zajišťovat kamarádi, údajně kamarádi ženicha??? Upřímně řečeno, mám obavu, že když to nezajistím sama, nikdo tam nic nepřipraví.... Třeba právě tu kouli na nohu, chomout a tak. Jak to máš vymyšlené??
Odpovědět
Profilova fotka
napadá mě ještě, k té verce, že můžeš u těch jejích inzerátů upozornit admin., že inzerát porušuje pravidla....
Odpovědět
Profilova fotka
no tojsem právě upozornila tak uvidím:-(naštěstí sm přišla jen o 120,-kč takže to tolik nemrzí ale jde o princip:-(no co se týče těch pověr tak je to pravda mají to zajištovat kamarádi,ale sem stejného názoru co nezajistím nebude :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?