Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy se máte to moje tchýně mi nepomůže s ničím:-(jen moje mamka:-( Včera se zrovna ptala kolik stáli ty šaty a já jsem jí to řekla a ona ježíš to je strašný za to by jste měli pomalu dovolenou u moře?!Tak jsem jí odpověděla že k moři můžem jet kdykoliv ale svatba je jen jednou za život. Ta mi naštvala . Dudunko moc děkuju jsi hodná ale máš to zruky a bylo by to komplikovaný ale jsi moc hodná:-) Flámovala jsem protože jsem nemohla usnout tchýně mi trochu rozhodila:-( Jo a to mi povídá a jako to už máš zaplacenou zálohu na ty šaty? a já ano a ona:no aby se tak nakonec svatba nekonala to by jste přišli o tolik peněz! Bože....a pak mi teda dostala poslední větou kdy se mi zeptala a takže ta svatba je jako na 100%? Tak to jsem holky šla do kolen jako ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já si připadám jako u idiotů :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky a to ještě neviděla ty šaty už jí slyším na co tak dlouhou vlečku panebože? jo holky a ona si myslí a chce aby jsme měli svatbu jen mi dva rodiče a svědci a oslavili to na zahradě :-( Jasně proti zahradě nic nemám ale to máme naplánované den po ach jo:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Asi to budu řešit jako ty Dudunko beztak mi s ničím nepomůže tak si to vše zařídím a třeba všechny nakonec překvapím jak jsem šikovná :-N :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, každej je jinej... ;-) Tak si to zařizujte sami, nakonec, je to váš den :) A nenechte si zkazit náladu!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Máš pravdu:-)amča mi to taky říká:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zapoměla jsem vám říct,že v tom salonu emaj bílý oblek:-(tak vůbec nevím kde ho budu hledat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máte pocit, že byste své drahé někdy uškrtily? :-D Já zrovna dneska jo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandy já to s tchyni taky neměla jednoduché.... Je to fajn ženská, s vyjimkou tematu svatba... Taky jsem si to obrečela. A taky přítelovi prarodiče. Když jsme to oznámili jeho mamce, tak jen řekla aha a tím to skončilo. No a vůbec celá ta historie kolem toho a všechny blbé řeči a připomínky, to ani nemá cenu znovu vyhrabávat. Teprve až jsem to asi po měsíci nevydržela a po všech těch kecech jsem se před ní rozbulela, že je mi líto, jak se k tomu staví, tak jí to docvaklo a změnila postoj.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale došla jsem k závěru, že nemáš šanci se zavděčit všem. Svatbu si musíte naplánovat dle svých představ. Oni už tu svoji měli! Nám dávala tchyně např. jako vzor nějaký pár, který se bral na louce v obyčejných šatech a šortkách, svatebčané přijeli MHD a zas odjeli, a ti co tam chtěli zůstat, spali pod širákem! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny,tak jak pokračují přípravy? ;-) Sandu:Ty šatičky ti neskutečně sluší,vybrala jsi moooc dobře x-) Koukám že jste tu probíraly tchýně,já se s tou svojí ani nestýkám,tak alespon mám klid a nikdo mi do svatby nemůže kecat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To si děláš srandu to je super vzor:-) Máš pravdu já jsem se jí taky včera rozbulela a asi jí to docvaklo:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak vidíš třeba to bude už lepší!!! kočky pardon, už musím končit a asi se ozvu až po víkendu, jedeme do Jáchymova na nějakou horskou chatu. Snad tam neumrznem:) mějte se kráááááááásně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
papa a užij si to hezky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbonku huráááá ahoj pozdravuje tě Terísek:-) Děkuju jsem moc ráda že jsem vybrala dobře:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj holkýýý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé,ty už jsi tu :-D ahojky.Už jsem ti napsala do "tvé" nové diskuze ;-) Já ted právě řešim,koho pozvat na svatbu =-) Kdyby to bylo v naší moci,tak by jsme tam měli snad 200 hostů,ale to nevim kdo by to zaplatil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky já mám problém s hudbou na obřad jakou budete mítnevíte náhodou jak se jmenuje ten klasický pochod ?asi sem blbá ale nemohu ho na you tube najít děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
Dostala jsem totiž seznam písní a mám si vybrat a spoustu těch skladeb ani neznám:-(
Odpovědět
Profilova fotka
sorbon: ty seš hodnááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu,já přesně nevim ale myslim že svatební pochod je od Wagnera a Mandhelsona (nebo jak se to píše) ale já když jsem to zadala do vyhledavače,tak se mi to tam objevilo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pravdu díš Sorbon : holky, pokud budete potřebovat poradit cokoliv s hudbou, klidně mi napište - ráda poradím :-) ;-) - mám na to vzdělání
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé ahojky japonka ;-) Tak to jsem ráda že jsem se nespletla :-D A děkujeme za rady,ty ještě určitě budeme potřebovat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkýýý papá musim pádit :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terko tak páááá a zase se ukaž,ju? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Japonko ahoj můžeš mi tedy poradit jaký je název klasického pochodu ?a jestli se bocelli-time to say goodbay hodí na gratulace nebo na obřad ?Děkuju moc
Odpovědět
Profilova fotka
sandule - R. Wagner - Bridal Chorus - neboli svatební pochod( skladba je z opery Lohengrin, 3.scéne první akt), nebo pak ještě F.M. Bartholdy - Wedding March - Sen noci svatojánské. Ten Bocelli je krásná skladba - nejsem tak zdatná angličtinářka, ale trochu bych se taky řídila tím text - jak z názvu vypovídá , zpívá se hned v začátku, že je čas říci sbohem.... :-S , nevím chtělo by to asi nechat si přeložit, aby to třeba nebylo o loučení - ale hudba nádherná. Měla jsem tu čest hrát v orchestru , který doprovázel právě Bocceliho - fakt nádhera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sandule: myslím, že podle těchto názvů se to na youtub najde :-) ,
Odpovědět
Profilova fotka
jsi zlatíčko moc děkuju:-)bez tebe bych byla stracená.Ty jsi doprovázela Bocceliho???tý jo to je nádhera to musel být zážitek pro tebe vid?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a můžu se zeptat Japonko jakej je tedy rozdíl mezi Bartholdy a wagnerem? budu mít svatbu v kapli a budou hrát na varhany tak abych věděla co je lepší nebo by jsi mi něco doporučila? děkuju
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?