Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) Tak koukám, řešíte hudbu.. Já sem si říkala, že buď půjdu na klasiku - což tady teĎ řešíme a nebo na nějakou jinou písničku, kterou máme třeba oba rádi, bo tak. Jenomže to je samej Komunální odpad, Divokej Bill a to teda nevím nevím, jak by se na to naše obsazenstvo tvářilo :-D Třeba kdyby tam začalo hrát "Jak je to ještě daleko, ještě daleko k šibenici" 8-) NEbo třeba něco od Lucie, či Zahrada Ticha, ale to jsou spíš moje oblíbené písničky a k takovéhle "události" se moc nehodí..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,jojo řešili jsme hudbu já bych si ráda vybrala ale mám seznam a podle toho musím vybírat:-(ale už máme vybráno:-) Divokýho bila mám taky ráda:-)ale to máš pravdu svatebčani by to asi nerozdejchal :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sandule : zkus si podle těch názvů co jsem to napsala vyhledat na youtubu a rozhodni se podle toho, co je bližší tvému srdíčku :-) Jinak si myslím, že je dnes už hodně skladeb, který se hodí na příchod nevěsty a nemusí to být zrovna pochody, ale zaleží na tom co opravdu chcete
Odpovědět
Profilova fotka
sandule : jinak jsem koukala, že máš šatky asi z Buštěhradu, vid?? Já tady bydlím :-D :-D :-D Kde se budeš vdávat???
Odpovědět
Profilova fotka
jééé no mám je z Buštěhradu:-)to je náhoda já jsem z Kyšic:-)Budu se vdávat na Libňským zámečku v kapli:-) Jojo koukala jsem na tu hudbu a sejně mám maglajs:-)mě se líbí obě:-) :-D :-D :-D :-D Moc děkuju za rady:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zámeček je super - bydlela jsem naproti ;-) Jinak v Kyšicích bydlí moje ségra, ten svět je ale malej :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo???a jak se jmenuje?to je náhoda:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) Jéé Sandu ty jsi z Kyšic?my tam budeme mít v Lice svatební hostinu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak su doma, bojová porada proběhla - holky, to byla prdel :-D :-D :-D Většinu věcí sme probraly, zjistily dalších x problémů, co se musí dořešit (a že jich nejní málo) ale bylo to fajn.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím sorbonku:-)psala jsem ti že v lice měla svatbu moje kamarádka:-)výborně tam vaří a příjemná obsluha:-) Kauculacku ty se máš že to máš za sebou nás to teprve čeká:-)To bude hrůza ta porada...Holky pojedete se podívat na svatební veletrh do Hotelu diplomat?je to tam každý rok je to moc hezké já s přítelem se moc těšíme a pojedeme vstup je dobrovolný a výtěžek jde na nadaci Terezy Maxové:-)můžete tam i levně nakoupit svatební doplňky za VO ceny
Odpovědět
Profilova fotka
No, za sebou, klidně bych brala i další, fakt byla sranda :) A dokonce i přítel se zapojoval a řešil :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Sandu,no vidíš jakou mám sklérozu 8-( :-D Ten veletrh by měl bít v únoru pokud mám dobré info ;-) chtěli jsme tam zajít s budoucí švagrovou (brácha se žení 3 týdny před náma) x-) Ale určitě pro inspiraci by bylo dobré tam zajít :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já si myslím že určitě je to prý krásný je to od 13.2.-15.2. :-D No doufám že naše schůzka taky bude sranda:-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=S-I7lN... Holky to musíte vidět to je síla
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo,Sandu tak jsme to zkoukly s MP a dobře jsme se u toho bavily :-D a bylo vidět,že ti svatebčané taky :-D Tak takovou svatbu bych zažít nechtěla 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to ne to je síla jako taky jsme se nasmáli :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj nevesty, tak se pridavam, akorat oproti Vam, to ze to bude v tento den a ze neco vubec bude, tak vim zhruba tak tri dny :-) ... takze nikde nic a teprve to tak zaciname otukavat, co by se kde dalo a jak.... ale hlavne no stressssss .... mejte se.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky janulikus ;-) tak vítej u nás :-D No ještě že je na to nějaký ten čas,já už plašim snad od září 08 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Janulko vítám tě:-)Taky plaším jako sorbonek už od září:-) :-D :-D :-D :-D ale neboj všechno stihneš ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky, a včera se tam dohodlo, že se bude na chatě spát až do neděle (na tý, co bude oslava), teda, to bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a janulikus, taky Tě vítám, já teda blázním AŽ od října narozdíl od holek 8-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kauculačku :-) Cože???až do neděle??? :-D :-D :-D :-D Tak to bude zajímavé a asi ve velkém co? :-D :-D :-D To já bych to asi nezvládla vyčerpáním :-)co ty kauculacku půjdeš se taky podívat na ten svatební veletrh? Dají se tam koupit levně věci já tedy osobně tam jedu kvuli polštářku na prstýnky mají je tam levné a krásné :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, že přej se budou dopíjet sudy a uklízet a tak :-D Chtějí tam spát už rovnou v noci jak bude svatba, že i klidně venku ve stanu, další den ještě napíchnout kejtičku, no, vymejšleli to tam pěkně :-D Svat.veletrh? To nevím, nějak se mi nechce lovit zpětně, vím že to tady řešíte - kde se koná? :)
Odpovědět
Profilova fotka
V hotelu Diplomat na Praze 6:-) Teda kejtičku jo?tak to bych si nechala líbit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to mám trošku z ruky. Oni by měly být veletrhy i tady, Pardubice, HK a Kolín. Vloni sem na jednom byla ale zklamal.. no uvidím ještě.. Jj, jsou prdlí, včera tam těch nápadů padlo tolik, že to vypadá, že chata bude pronajmutá od středy do pondělí a nebude den, aby se tam něco "nedělo".. :-D Už se i nabízeli, že to tam budou celý týden hlídat, co kdyby náhodou :)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je hustýýýý:-) Téda co dodat.....no hlídat by určitě měl:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré "ránko" holčiny ;-) Kauculacku:Teda až do neděle?to budete mít co dělat :-D My jsme byli loni na svatbě kamarádům na Slovensku a tam ty svatby také trvají 3dny.V pátek byl obřad,to se juchalo až do soboty 04h.ráno a dopoledne asi v 10h.jsme šli na ty popravky (nebo jak tomu říkají) na chatu a tam to pokračovalo x-) Ale to už jsme vydržely jenom do půlnoci ze soboty na neděli 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jasný, víš jak, ono to nakonec dopadne úúúplně jinak. Všichni budou rádi, že sou si myslím :) Holčiny, co dneska vaříte? :)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme na dietě,takže budu dělat květákový mozeček s bramborem 8-( 8-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, mňam, to bych si dala!!!! ;-) Já dnes výpečky, zelí a bram.knedlík - ale raději bych byla taky na té dietě :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?