Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacku to je nádhera:-) teda tam musí být romantika samota u lesa jééééééé
Odpovědět
Profilova fotka
Mo, mě by se drdol docela i líbil, nějakej rozčepejřenej, ale všici mi říkají, že mi rozpuštěné, bo aspoň polo sluší víc, tak nevím, mno. NEbo obyčejný culík, to vypadá zvláštně, ale na to mám zase moc rozlítaný vlasy.. Jinak ješě tady někdo na brms říkal o svatebních motýlech, prý přistanou hnedka na lidech a neuletí, tak nevím, ale mohlo by to být zajímavý!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ty motýlci musí být hezký:-) Kauculacku mě taky nejvíc sluší rozpuštěný tak fakt nevím no ...něco u kadeřnice vyzkoušíme a pak uvidím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já nevím jak vy ale já do těch vánoc jsem byla v klídku ale ted už na mě začíná jít dost silná svatební horečka :-S :-S :-S :-S :-S začínám mít pocit že nic nemám zařízeno a nic nestíhám. Jo holky abych nezapoměla přítel se ptal kde budeme mít ten srazík a já na to že ještě nevíme a on jestli vaši kluci nechtěj taky srazík:-))))))
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D by si Jirka poťukal na čelo :-D :-D oni nejsou jako my holky, si myslím..
Odpovědět
Profilova fotka
to jo ale prej by šel na pivo :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mi je jasný :-D ale to může i bez srazu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo no to jsou chlapy no:-)co dodat že?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Vás zasejz zdravím, opět z práce :) Po ránu tu absolutně nikdo nejní, takže je klídek, to je jediná výhoda tohodle ranního blbince.. Tak kde ste holky, co? (mno, předpokládám, že ještě chrníte.. :-p )
Odpovědět
Profilova fotka
:-( ;-( kde ste kdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky já mám dnes volno:-)takže jsem chrněla:-)ted se chystám jet do toho salonu zaplatita vyzkoušet si ty šatičky:-)jsem nervozní :-S :-S :-S :-S no tak zatím papa budu tu tak za hodku a pak vám popíšu dojmy a dám sem fotešky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu, dej pak vědět.. a buď v poho :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
cus sandy, taky se tesim na fotecky! :)) a s tou nervozitou - zalozila sis tady na beremese svatebni planovac? Tak aspon uvidis, jak jsi na tom, jestli je k nervozite pricina nebo ne... Ale myslim, ze toho pul roku, co vam kocky zbyva, je v pohode, to se vsechno s prehledem stihne! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Podle mě je ten svatební plánovač "lehce" přehnanej :) Úkoly super, ale termíny poupravit podle sebe :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak sorry ze vic nepisu - kauculik je tu sam uz od rana, ze - ale v praci nemam moc cas a vcera jsme byli zase do noci se znamyma na vinko.... Kauculacku, ty mas takový přehled - nevěděla bys, kde se dají koupit stužky s potiskem? (něco podobného má ve svém svatebním albíčku na dortu KATUNKA82). Je to úžasné!
Odpovědět
Profilova fotka
MYslíš to co mám taky v albíčku, akorát v "malém" provedení??
Odpovědět
Profilova fotka
:-D přesně tak! Vidím, že máme stejné nápady! :) Mně by se líbilo stužku použít i třeba na výslužky, na krabičky, na lahve s vínem, je to moc hezké... Otázka je cena. V textilních galanteriích stojí saténová úzká stužka cca 5 Kč/metr. Tohle bude aspoň dvojnásobek, co? Anebo zkusíme ebay???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jedním slovem nádhera na plné čáře vyhráli???????????????????????????????????????????????????????????????????????????BÍLÉ :-D :-D :-D fotečky sem dám až večer přítel mi je musí zmenšit zas do toho formátu:-)Holky jsem nadšená rovnou jsem je zaplatila:-)a už jsou moje :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já si to myslela Sandulko, bílé ti určitě musí slušet úplně nejvííííc!!!!!!!!!!!! Už se těším na fotečky!!!!!!! :))
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, tak to je super!!!! Btw: přítel tě v nich teda ale uvidí?? :( Holky, já mám radost, ale zároveň ne. Dneska mi přišly botičky - druhé :-D tyhle http://www.beremese.cz/album/view.php... .. jsou náááádherný, ale jsou mi moc těsný. I když je to velikost stejná jako u těch první, tak jsou mi moc na fest :( :( NEvíte o někom, kdo by měl 39, vyměnila bych je s nim :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nene přítel na tu fotku nekouká neboj to by přineslo smůlu:-)to já přeci vím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda ty jsou krásný ty botičky:-) škoda že to není vel.37 hned bych si je od tebe koupila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY TAK UŽ JSOU V ALBÍČKU :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sandu - mno, já mám nohu 38, a jsou mi malý, takže myslím, že na tu 37 by byly.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu a ty šatičky Ti nehorázně slušej, a ta boží vlečka ;-) WOW!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jééééé ahoooj kauculacku no kdyby to bylo jk říkáš sem s nima:-) Děkuju sem z nich tak nadšená že už chci aby byl červen a už nemuím mít ani ohňostroj :-D a kolik stojí?
Odpovědět
Profilova fotka
Ted mi psala holčina a ptala se že viděla ty šatičky v albíčku a že se jí moc líběj kde jsem je sehnala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo no šaty krásný a ted ještě něco udělat s tím mým ksychtem ]-( ]-( ]-( a vlasama ale asi si dám ten učes kterej měla Romana Vítová-Jáklová na svý svatbě a do vlasů květinu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sandu asi nič, už sem to vyřešila. Kamarádka se bude taky vdávat (ale jen ve 4řech), tak jí to dám jako předsvatební dar. Moc se jí líbily ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?