Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jaky jste meli vikend?
Odpovědět
hanny: mít šikovného chlapa je super ;-) My máme na elektřinu buď mojeho tátu nebo manži bráchu...akorát je to s oběma na delší lokte :-N Ale vždycky jsem se dočkala po nějakým tom připomínání :-D Obě autíčka jsou taky moc pěkný...tak ale je fakt, že to nejvíc záleží na tom, co Ty chceš a kde se budeš cítit dobře. Ale je moc hezký, když jde nevěsta vidět...na jeden den být celebritou :-D berinka: tak to je škoda s tím Brenem, že to neklaplo, tak dneska držím palec, aby vyšel ten pohovor ;-) A autíčko na svatbu taky určitě nějaký super bude ;-) Jinak jsem o víkendu uklízela a nakupovala...koupila jsem si novou záclonu a látku na závěsy do ložnice. Jsem zvědavá, jak to nakonec bude vypadat na místě :-N A ještě jsem tam viděla krásnou látku...zelenou s žirafou, tak mám na postýlku...mamina bude mít konečně co dělat :-D Na oblečky na miminko jsem se nakonec nedostala...jen v těch látkách jsem byla skoro hodinu a pak mi skoro všude už zavřeli...tak příště. A v sobotu odpolende jsme si s taťkou udělali výlet na výstavu domácíh zvířátek...králíci, slepice a holubi :-D Tak jsme se dívali, který plemana králíčků a slepiček by se nám na dvoře líbili...a že by jich bylo :-D V neděli jsem začala uklízet...chci příští víkend vyprat koberec v obýváku, tak nejdřív musí pryč prach, aby hned nesedal na ten čisťounký koberec...a od středy mám dovču...už se těším...tenhe týden pro mě má jen dva pracovní dny :-D Nádhera x-) A jestli to půjde, tak se na nějaký oblečky na mimi podívám s manžou ve středu...uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka ; jak ty rikas a kdomby nechtel byt ve svtatebni den celebritou :-D jinak jsem videla krasne srdce tady na beremku je vypichane ruzemi a zelenymi listky s velkou prisavkou tak si ho koupim, mame se taky moc libilo a hlavne ruze vypadaj jako zive.Jeste pak nevo pro pritele on je v tom takovvy neutralni chce jen neco decentniho, nic honosneho atd. jinak jsem dala hranici me bud,tchyni , ze max pocet lidi bude 35 a presto nejede vlak, Tak aspon musi peclive vybirat koho si chce pozvat z tet pac ma na vyber jen 6 lidi :-D :-D :-D :-D :-D :-D jeste ze me pritel podporuje. My jsme meli doma zase pritelovi rodice, a pak jsme vecer jeli s pritelem na jidlo do Zn do Capucina , udelali jsme si nocni prochazku znojma, byli jsme u mikulase :-D a pak jsme jeli dom. V ne jsem byla v Primeticich strihat psika bileho je jak stenatko ted, no a pak uz jsme jeli do rajchu zase. Ty vikendy jsou nic,cas leti jako voda. Bracha se me zeptal,co chci za svatebni dary, jsem rekla, ze nic konkretniho, zee to na kazdem necham,ale ze by jsme spiz uvitali penize a zaty si koupili co potrebujem, na vanoce jsem si rekla o vysavac, pritelovi rodice nam taky daji spolecny darek do domacnoatak jsem rada, ze to nebudou zadne hovadiny. :-D
Odpovědět
hanny: a ptoto jsem moc ráda za to otevřený autíčko :-D i přes ty počáteční obavy jsem za to fakt moc moc ráda, že jsem nebyla schovaná za černý skla. Tak to srdíčko musí být super ;-) Ažho budeš mít, tak určitě hoď do alba, abysme se pokochaly :-N Jo je dobrý si ten počet určit a hotovo...my měli v tomhle jasno skoro už před svatbou...co nejméně :-) Já teda naštěstí nemusela nikomu dávat limity, protože jsme si řekli my dva, koho zveme a víc to měnit nešlo... Mě bude asi Znojmo chybět...jezdili jsme tam teď docela často...nepočítám-li čas před svatbou, kdy jsme museli zařizovat, tak vždycky 1x do měsíce na víkend...a teďka pojedem snad na Vánoce...asi od 22. nebo 23. do neděle a pak bude dlouhá pauza...min do léta nebo možná i do podzimku...s miminkem se mi nebude chtít takhle daleko jezdit moc brzo...ale bude mi to děsně chybět :-( I když to byl jen víkend, který rychle utekl...ale doufám, že někdo z příbuzných přijede na návštěvu za námi :-) Jo Vánoce...u nás to bude hlavně o miminku...doufám. A co my budeme kupovat příbuzným nemám ani tušení a moc se mi do toho ani nechce :-| Uvažuju teď o úplně jiných věcech a nějak mě to i nebaví...ale už asi příští víkend upeču štolu, aby se krásně do Vánoc rozležely chutě a vůně...už aj bude na ní čas...a o víkendu jsem do ní sehnala brusinky, tak vyzkouším, jaká bude...ještě sehnat ty správný rozinky a kandovaný ovoce :-) Dost se těším, tak doufám, že mi ve čtvrtek vyjdou dobře testy na cukrovku, abych mohla hezky dál mlsat a nemusela péct cukroví jen pro lásku k pečení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: a ty mas cukrovku nebo jen jsou to testy kvuli mimi? jj jak budu mit foto hned ho vlozim, musim rict, ze se na svatbu mooooc tesim, akorat mi jeste dela starosti mama, ona to probuli cele, nevim, jesti treba nezajit k doktorovi,aby nam dal nejake leky nebo nevim, to nejsou normalni slzy, ona opravdu breci jako na pohrbu a i ji to vadi, nedokazee to zastavit a je pak cela v obliceji otekla a to vis, aji nervy k tomu sehraji sve, bude mi ji lito,kdyz se bude takto trapit . Nevis o necem? Nechci aby byla zfetovana na svatbu,ale sama mi to rikala, ze ji to dela starosti,ze nevi co s tim. Uz pri zadani o ruku bulela jak kdybych byla smrtelne nemocna, tak nevim, jak to vyresit.
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyy:))) uspeeeech:)))) mame praci;))) teda skoromanza ma;) pristi patek nastupuje;)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak vikend:) malovani, pokladani podlahy, listy, uklizeni, doladeni, takze mam hotovou pracovnu:D tento tyden nas ceka loznice a satna, mozna jeste pristi tyden zachod, at se toho stihne co nejvic kdyz je jeste doma;) nejhorsi je, ze se musi vsechno oskrabat:( pak penetrace, ta schne pekne na houby:/ nejaky zaklad na vyzdobu mam, pak uz budu jen dokupovat:) akorat jsem si toho namysela strasne moc,tak pak budu muset eliminovat at to neni preplacane:) hannyy: tak s tim brecenim teda vubec nevim... hanyzka: latky sem, latky tam a najednou den pryc, ze?:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj berinka - tak to gratulace k práci, teď už to snad bude všechno dobrý a můžeš se soustředit na jiný věci. Dekorace ještě doladíš, na netu je tolik fotek k inspiraci, že bych ani nevěděla,co vybrat. :-D hannyy - určitě na ten pláč něco existuje. Zeptala bych se doktora. A jinak víkend u nás normálka. Byla jsem doma s Matýskem sama, Lukáš jel s jejichma k příbuzným na Slovensko. Tak jsme šli na procházku do města a taky jsme tvořili sněhuláka jako dekoraci. Akorát na mě něco leze, tak cumlám nějaký pastilky. Mám dovolenou, tak to jde. Jenom jsem si asi cosi skřípla a nemůžu se pořádně hýbat. Bolí mě celý rameno.
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: tak to gratulaceee to je super :-D :-D :-D bude o starost min ;-) kpeta: diky za tip, urco se nato zeptame taky verim, ze neco nato bude :-S ale to tam musim jit s ni, pac jinak ona by se nato nezeptala, to uz ji znam dobre.Taky jsem cely min tyden byla nemocna, ted toho radi hrozne moc, a i to pocasi clovek podceni pak te ofoukne a je to hned.
Odpovědět
hannyy: ne, cukrovku nemám, ale dneska na tu těhu cukrovku posílají všechny těhule...může se vyskytnout jen v těhu, ale už jsem četla i o pár těhulích, kterým pak zůstala...a nějak jsem se nedívala na to, co to může znamenat, ale není to pro mimčo nic dobrýho. Já doufám v dobrý výsledek :-D Hele a nebylo by lepší místo nějakých prášků si dát panáka...taky dokáže uklidnit nervy a přijde mi to méně drastický než se cpát lékama. Já se taky bála, že naši budou bulet na svatbě...mamka měla teda i chvíli, že nemohla chvilku popadnout dech, ale ustála to ;-) Je to hodně dojemný okamžik, ale mamča se musí sama rozmyslet, jak s tím naloží...jestli si nechá něco napsat...aby jí to pak "neuzemnilo" a nebyla tam spíš jak pařez :-S Já teda nejsem příznivec takových léků, tak bych byla raději pro panáka :-D berinka: tak to je super zpráva, to obrovská gratulace k nový práci ;-) x-) tak ať toho doma stihne ještě co nejvíc udělat ;-) já už se těším na sobotu, až bude komplet vyklizená ložnice od věcí našich švagříků a já to tam budu moct douklidit...pak už jen celý byt oběhnu tak týden před Vánocema a je to :-) A začnu do ložnice pomalu syslit věci na mimčo... kpeta: tak bacil co nejdřív vyžeň...ale tohle je počasí na houby a nemocem jen nahrává... já se klepu každý den ve vlaku, aby na mě někdo naco neprsknul...potřebuju vydržet v práci až do poloviny ledna kvůli penízkům a nemoc by mě teď fakt změnila plány...
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: tak to drzim palecky at to dobre dopadne, urco to bude dobre. No nevim, mama neni na alkohol stavena, kdyz si da panaka rano nebo pred odjezdem, tak nevydrzi na hostine, ji staci 2 sklenicky a je opila. Ja bych ji spiz nacpala nejakym praskem :-D nebo holt bude muset trenovat aby nebrecela. Casu mame dost tak to nacvicime :-D jinak zkusim stahnout fotky toho srdce na auto uz je mam v mailu a dam je sem.
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: taky preji at je vysledek v poradku:) taky uklizim, pracovnu jsem si uz doladila, ted jen cekam, az me nekdo pridela garnyz at muzu povesit zaclonu a zavesy:) dneska travim den ucenim, zitra 2 testy a ne zrovna jednoduche:( muzsky uz chtel vyklidit loznici aby mohl neco delat, tak jsem mu rekla, at uklidi ten zbyvajici ''bordel'' a pak neco muze resit, ze mu stejne dneska nepomuzu... vcera jsme se totiz definitivne prestehovali k nasim:) tak to jsem zvedava, za jak dlouho se povrazdime.:) velka vyhoda je,ze mame kazdy sve patro, takze kdyz se nastvu, zamknem se a tecka:D akorat nemam kuchyni udelanou, tak to nejak budeme muset kombinovat:D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
berinka: jsem si rikala, kde vezis :-D , no tak to mate super, ze uz jste prestehovani, ted uz budete jen doladovat. Ozval se ti bracha krz ten ebay?
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: to vis, neni cas:) od zitra ho ceka loznice;) jo,ze to nemuze najit:DD tak to ted hledam,at mu poslu presny odkaz..
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: jj ten odkaz z ip vem, to se mi moc libi aj cena je luxusni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: oki,tak zkusime:) ja si asi budu objednavat ten set s knihou hostu, perem, boxem a polstarkem na prstynky:) tady bych na to kasla,ale objevila jsem to za 30dolaru:)))
Odpovědět
Profilova fotka
Berinka: zkus to a snad to vyjde. Jo ? ani jsem se nedivala, tak hlavne tady v cz bys zato dala kupu penez.
Odpovědět
Profilova fotka
Hannyy: tak jsem to zaplatila pres paypal, pokud se pres víkend neozve, tak v pondělí napíšu jestli je všechno ok..tu sadu jsem si objednala, ale místo boxu bude košíček,protože poštovné bylo 52 dolaru, se asi zblaznil! Tak jsem objednala tu sadu co mám v albu a včera mě psal-ze to už poslal,tak jsem zvedava kdy to přijde..barva kremova,je to jakoby s krajkou,jak mám závoj a detaily na satech:) hodím na to akorát lila maslicku nebo na stůl s lila organzou a je to:) u nás takové sady nejsou vůbec k sehnani-ale jednu cz webovku jsem nasla a chtěli za ten set 5tis bez stovky!No blázni!a přitom stejný obrázek jako na ebay.. Jedeme teď z tanečnich,byli jsme si nahradit minulou neděli, zase chytal nerva:D ale dobrý:) Na víkend máme v plánu domalovat ložnici, pokud se bude stíhat tak možná v neděli položit adidup pod plovoucku a v pondělí plovoucka a bude hotovo:) co máte na víkend v plánu vy?
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: to moje ? kolik to stalo ? no snad to dojde a treba i s tim tvym spolecne ;-) , to ja jsem na vik sama doma , pritel je venku ve svete.
Odpovědět
Profilova fotka
tusim 8 liber?:)) je to jiny prodejce, tak uvidime, mel 98% pozitivnich hodnoceni, tak snad mu nebudu muset dat negativni:D aha, a jsi ve znojme?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsemnasla sitky jeste tady http://www.svatebni-zavoje.cz/svatebn... pokud by nevysel ebay:) ale psal me,ze uz to poslal;)
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: no tak super tak snad to vyjde,, nene zatim jsem v rakousku,ale mozna v tydnu budu ve zn, ale jeste nevim, uvidime jak to vyjde.
Odpovědět
Ahoj holky, tak test na cukrovku dobrý...zvládli jsme to :-D Výsledek bude teď tuhle středu, tak snad budu moct dál vesele mlsat. Jinak teda břečka to bylo hnusná, ale nezvedalo mi to žaludek...jen mě pálilo trochu v krku a žáha, ale jakmile jsem se mohla najíst, tak to přešlo. Jinak mi táta v pátek vypral koberec a já si v sobotu vyčistila sedačku...nádherný x-) Už mám hotový předvánoční úklid...pak už jen setřu prach, který se nahromadí do Vánoc a jsem spokojená. Včera jsem ještě zvládla upéct štolu, aby se v ní všechny chutě a vůně krásně rozleželi a teď už musíme jen doladit dárečky (což v mém případě je problém) a napéct nějaké cukroví a Vánoce můžou začít :-D hanny: tak jsem koukla na to srdíčko a je moc pěkný ;-) Růžičky fakt vypadají jako živé, to bude super na autíčku x-) berinka: tak co zkoušky? Doufám, že všechno v pohodě a teď už máš větší klídek. Tak snad to bude s rodiči v jednom domku v pohodě...a když máte každý všechno svoje, tak to půjde. Víceméně se budete potkávat jen když budete chtít...horší by bylo, kdybyste měli část společnou. My takhle bydleli s našima v jednom bytě 3 a půl roku...kupodivu to bylo v pohodě, ale dneska už bych se nevracela, byť je mám moc ráda, tak bych s nima už raději bydlet nechtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: tak parada, to je dobre ze vse dopadlo dobre. My letos budeme mit dvoje vanoce, byt mam stejne porad uklizeny a okna umyte atd, pect nebudu v zadnem pripade, nato nemam cas, a pak doma u nasich no a tam to bude vsechno vonet vanocemi,akorat pritel chce mini tromecek,tak ten si nazdobime a tak. :-D
Odpovědět
hanny: ještě ty výsledky...zítra, tak uvidíme. My taky budeme letos mít dvoje...Štědrý den budeme snad trávit u tchánovců ve Znojmě...podle toho, jestli mimi dovolí. A doma si uděláme taky atmosféru...akorát o týden dříve...koupíme nějaký menší stromek a ozdobíme ho poslední adventní neděli, abychom si to užili. A vlastně pak ještě budeme slavit Vánoce u mých rodičů...ale to až v týdnu po Vánocích, ale to bude jen chvilka, protože budeme chodit do práce...tak to bude spíš návštěva. Uvažovali jsme, že bychom letos ani stromek neměli...jako před dvěma lety, kdy jsme taky byli u tchánovců...ale loni jsem nakoupila krásný ozdoby a nechci je nechat jen tak válet na skříni, tak prostě stromek bude :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: to vis, pritel chce taky neco ziveho maleho opravdu jen pro nas dva.....aby hezky stromecek provonel byt.....udelame si sve vanoce a pak i u rodicu, je hrozne jak se ta rodina rozrusta, cloveky aby porad vymyslel co kupovat, a me vanocni nakupy nebavi....jsou to jen nervy pro me .......mam rada vanoce, protoze se sejdou lidi , ale kvuli darkum, kdyby bylo po mem, nedavala bych darky vubec..radsi bych udelala punc nebo svarak, dobre jidlo a tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: tak doufam,ze uz mas vysledky a je vsechno v poradku! No nejhorsi zkouskove terpve prijde, za necele 3 tydny,resp. vlastne dva, je konec semestru, takze pred Vanoci to bude katastrofa, mam 4 zkousky ve 3 dnech po sobe a z toho 2 uplne na houby:/ a jeste v nedeli pred matikou mame zaverecnou v tanecnich:D hannyy: muzsky zitra nastupuje do prace, snad uz bude mit rozpis prace, vypada to, ze pujde na smeny hned od patku, tzn.i vikend a pak by mel mit na vanoce 24.25. nocni...tak uvidime, treba to bude nejak jinak.. Jinak vanoce u nas budou dost netradicni, penize nejsou, takze to bude bez darku, ale hlavne ze jsme vsichni spolu a bude klid:) stedry den budeme doma (resp. s nasima) a druhy den bychom chteli jet k jeho rodicum (pokud to dovoli, kdyz s nim jeste porad zrovna nemluvi:/) no a silvestr... to se jeste uvidi, meli bychom byt s klukama z hokeje na halach v brne, ale jak to tak vypada, tak 30 lidi se dohromady neda aby se to vyplatilo, tak neni nic jisteho..
Odpovědět
Holky, tak výsledky super, můžu dál mlsat a Vánoce ro mě nebudou jen ve stylu čučení na mísy s cukrovím :-D Akorát mi napsala železo, protože mi poklesli hodnoty v krevním obraze, ale jinak je všechno v pořádku a miminko prospívá x-) Mám velkou radost. Já bych taky brala Vánoce, kdy bych nemusela řešit dárky...kdy by to bylo jen o tom se sejít, dát si něco dobrého a popovídat si...třeba by pak i člověk nějakou drobnůstku koupil, aby udělal ostatním radost, ale když by to nečekali, bylo by to takový lepší. berinka: teda to budeš mít do Vánoc ještě hodně nervíků, ale určitě to zvládneš a zkoušky uděláš ;-) Bezvadný, že už přítel nastupuje do nový práce a ikdyby měl na Vánoce jít, tak hlavně, že má práci :-) My budeme asi na Silvestra sami dva doma...manža si chce koupit zase nějaký ohňostroje...já to ráda sleduju, ale stejně z nich mám dovný pocit...a chuděrky naše kočičky budou zase vyděšený...teda některý, jeden kocourek je takový flegmouš, že věřím, že se bude dívat s náma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: teda ja ti to zkouskove vubec nezavidim, ja bych taky brala vanoce bez darku a stresu, jen tak posedet s rodinou.. Hlavne ze ma praci a hl,at tam vydrzi.Jak jste to vyresili s tim sefem vubec ?? hanyzka : :-D no vidis, to je skvele muzes mlsat dal, ja teda sladke nemusim, ale treba pto nekoho kdo ho ma rad a nemuze to musi byt utrpeni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Koukám, že řešíte vánoce. U nás je to stejný, kvůli dárkům stres. Vůbec nevím, co dát tátovi a jeho přítelkyni. Je to těžký, všechno mají a co nemají, to si sami koupí. A taky teď nemáme moc peněz. Jinak už to máme celkem vyřešený. Ale těším se, co bude říkat Matýsek. :-) hanyzka - tak gratulace k výsledkům, o cukroví nebudeš ochuzena. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?