Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to vis, jak ja rikam, tak je strop na 40 lidech, vim, jak by mama od pritele byla schopna taky pozvat celou ves, tak ji nejake lidi povolim, aby nerekla, :-D my jsme o autobusu taky premysleli, protoze to neni sranda ta kolona aut, od nas do zn je to 15km a ze zn na hostinu ca 25 a kdyz ti pojede 15 aut (napr) tak je to treba i pres mesto udrzet strasne tezke.ale autobus zase my ty svatebcany mame silene rozhazene, takze by to nejak asi ani nefungovalo ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
je to rodina tech co nam prodavali barak a tech je 14:D taky nas zvou na ruzne oslavy atp a ze patrime do rodiny,tak je nasi pozvat musi a kdyz pozvou je, tak musi i druhe,protoze to jsou nejlepsi kamaradi a ti nas zvou taky vsude a tech je dalsich 9:D jj,to je prave hodne, ja je nacpu do autobusu, dostanou noviny hned pri vlezu do nej a tecka:D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak 35 lidí pro mě taky není zrovna malá svatba. Ale zase budete mít pořádně veselo. :-D My jsme měli malou svatbu a bylo to taky fajn. Takový pohodový. Kdybysme měli pozvat všechny,co pozvali nás, tak by nás bylo fakt hodně a nevím, kdo by to všechno platil. Ale u nás to všichni pochopili a nikomu to nevadilo.
Odpovědět
Profilova fotka
myslis jako svatebni noviny :-D ?? taky dobry napad :-D :-D kpeta: no ono se to nezda, ale treba ja se tech lidi hrozim, pac se jim musi clovek venovat, a buh vi jak mi bude fachcit me nemocne srdicko :-| docela mam z toho starost,aby mi neselhalo, a ja si treba ve 20h uz nesla lehnout, ale zase si rikam, ze vsichni to vi,tak by me snad to nemeli zazle :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy - při tolika lidech nemůžou všichni čekat, že se jim budeš osobně věnovat. Však oni se zabaví sami. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, myslim svatebni noviny:) budou mit cca 20 stranek, takze na cestu busem a pak behem foceni by to melo stacit..:) jj, jak pises kpeta, urcite to necekaji.) pozdravit se musi vsichni bych rekla a pak uz je to sumak:)
Odpovědět
Profilova fotka
Hanyzka: To je v pohode, ja bezne do prace jen rasenku ;-) I kdyz ted po dovoleny jsem trochu zhyckana a rada si udelam i stiny a lakuju si nehty... Ja jsem na tyhle veci prestala byt zatizena... Hanny, ja se mrknu zitra do PC a jednu adresu na limo z Brna Ti poslu, taky jsem se po tom shanela. A co se tyce daru, meli jsme tady pres beremese udelanej svatebnmi seznam. I kdyz spolu zijeme 6 let a v nasem byte jsme 4 roky, byly veci, ktery nemely prioritu a ty jsme dali na seznam. Posledni polozkou byly taky penize pro ty, kteri by se s nicim nestotoznili a dopadlo to moc pekne. Zadnou kravinu jsme nedostali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Btw nase kolona byla asi o 12 autech a byli lidi, kteri to pochopeni nemeli a nepousteli, tak se nekde cekalo, aby se nepostraceli. Spis byla sranda jak je zmenene dopravni reseni v centru :-) Autobus je prima vec, to se mi taky libi :-) A co se tyce hostu, s kazdym jsem se behem dne prubezne pozdravila a aspon kratce pokecala, jak porad proplouvas, tak se drive ci pozdeji srazite - u baru, u jidla, u stolu, lidi si Te take vyhledaji sami a najdou si moment k hovoru - to jde pak samo ;-) A kdyz maji vsichni co jist a pit, tak jim v 8 vecer nevesta s zenichem chybet ani nemohou. ;-p Tam se pocita s tim, ze mohou odejit jako prvni a i bez rozlouceni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
biene: ja prave nevim co bychom potrebovali, protoze takovy ty domaci spotrebice mame v podstate novy, budeme se stehovat k nasim, takze tam uz to stejne vybaveny mame, takze spis asi ty finance a pak uvidime co s tim.. ale je mi to i tak blby psat:) mama rikala, ze stejne neco dostaneme, ze se vsichni budou ptat co chceme, tak nevim.. ale mas dobrou variantu, udelat si ten svatebni seznam s i penezmi:) no tak to jste meli peknou kolonu:)) ale u nas fakt radeji ten autobus, a aspon bude vyreseno parkovani atp, pochybuju ze na alsove u intru by zaparkovalo 20 aut bez problemu:DD fakticky auta nepotrebuji, protoze i spani bude zarizeno v miste hostiny, druhy den popravky ci co- to si rekla mati:D a pak autobusem k nam a muzou cestovat domu:) pokud bude chtit jet nekdo driv, nebude problem s odvozem ani tak.. doufam, ze nebude nuda.. ukecavam muzskyho do netradicniho prvniho tance, moc se mu nechce:D ale asi to zvladnem az bude po tanecnich a zjisti ze to zvlada;) prvne jsem chtela tu americkou klasiku, nejakou choreogragii na par pisnicek, ale spis to asi vidim na nejaky slusnejsi tanec, cha cha a jive:) ten by nam sel;)
Odpovědět
hanny: mimi roste jako z vody...teda alespoň já rostu v pase...bříško se vykuluje každý den snad o centimetry :-D teda mě to tak přijde :-N Máme asi 400gramů, takže jsme akorát a všechno máme, což je super. Jo vdaná paní už jsem, ale nějak mi to vůbec nepřijde :-D Je fakt, že jsem aj docela ráda, že jsme se začali svatbou zabývat až v březnu a byla v červenci...asi bych si navymýšlela spoustu věcí navíc, kdybychom to řešili třeba ten rok dopředu :-D S vlásky řeším to, že při kojení se hodně stává, že vlásky vypadávají a jelikož je mám do pasu, tak je to šílená masa a stačí když vypadne jeden vlas a je ho všude plno :-N Manža už občas nezvládá ani čistit sifon u vany...ale teď jsem koupila nějaký sajrajt, co vlasy rozpouští, aby nemusel pořád řečnit 8-) kpeta: právě, je to i praktický...miminka rády tahají za vlásky...což mi stačilo u známé...její holčině se moje vlasy vyloženě zamlouvaly a jen jsem se k ní podívala, tak je chňapla a pak jsme jí složitě dostávaly i malý pramínek ze sevření :-D Ale zase to byla sranda, protože to nebylo nijak často...ale až budu mít prcka doma, tak mě asi aj vlasy nebude bavit česat, mýt a tak podobně tak často jako třeba dneska. Je to stejně dilema a vím, že ikdyž budou padat, tak jeden den budu pevně rozhodnutá a druhý den zase ne... berinka: ak se zuby zatím v pohodě...ale s těma jsem neměla probémy nikdy, tak to raději, ať to odnesou vlasy...zuby se mi pořád víc hodí :-D Teda tolik lidí na svatbu=-) to už fakt není malá svatba...já nenechala nikoho kecat do toho, kdo se má či nemá pozvat...pozvali jsme lidi podle svýho a ať si každý jiný kecá, jak chce...přijde mi to od rodičů aj trochu nefér, že chtějí pozvat víc lidí než vy sami...
Odpovědět
Profilova fotka
biene: tyjo je to blbe, ale neohleduplnost nekterych ridicu me vazne nekdy vyvadi z rovnovahy :-D a pritom svatebni kolona neni k prehlednuti i kdyby jely 4 auta za sebou. Samozrejme , ze jim v 8h zdrhnout nechci, ale pokud bych ze zdravotnich duvodu musela, tak snad by to pochopili,to jsem nevedela, ze prave novomanzele si muzou odejit jen tak :-N , za adresu predem dekuji :-D berinka: vy chodite do tanecnich? ach to se mate tam bych chlapa nedostala, ale stejne mu tlucu do hlavy, ze se musi naucit tancovat, on je drevo :-D :-D :-D ale vim, ze jsem mu ten ukol davala uz na ples min.rok a zvladl to teda az naten 2 ples co nas cekal :-D :-D ale pochvalila jsem ho,jinak jako nevim s tema darama, samozrejme , ze by me napadlo, co bych potrebovala, ale zase si rikam, ze radsi at da kdo co chce, kdo se me primo zeptam, dam mu tip, ale konkretne nechci nikomu nic urcovat, nevim, jsem zvykla od 18let stat na svych nohach a starat se o sebe,tak uvidime .... Hanyzka.zel: teeda tak to mame stejne, ja mam sice kratke vlasy na ramena, ale nevim cim to je, ale nekdy mi taky silene padaj, kdyz se cesu nebo nedejboze umyvam, do toho jak mam maleho maltezaka, tak je koupany jak jinak nez ve vane,ale ten nastesti nelina, nebo minimalne, a pritel taky furt cisti, a tata nekde sehnal taky nejaky strasny rozpoustedlo, tak jsem si o to taky rekla,abych porad neposlouchala reci :-D :-D :-D :-D a kolik kg jsi ty uz pribrala ?? jinak s tebou plne souhlasim, taky se mi nelibi, kdyz si rodice pozvou na mou svatbu koho oni chcou, viz pritelova mati, ale zase si rikam, pokud to je jedine v cem ji mam behem chystani svatby slevit,tak at to ma, platej to stejne s nasema napul, tak at si to rozhodnou rodice, ale zase v ramci moznosti :-D uff sem je rozepsala :-D no a jeste mame jeden problem :-D pritel si zvolil za svedka kamaradku, coz o to, ze je to baba, navic jsem byla v domeni, ze se jedna o nekoho jineho, ale vcera vecer jsem nejak tezce prisla nato, ze to je holka, kterou ja nemam rada, nemam ji rada z toho duvodu, ze ona nema nikoho, ji vyhovuje byt sama a druhyma chlapama viz toho meho se kamaradit, nechat zvat na vecere, ten muj je u ni varenej pecenej na kafickach,ale oni jsou prece jen nej kamaradi, pry ji bere jako sestru, coz je u me blbost, krom toho o ni zvani sam coz me vytaci taky, ze Ivet to a Ivet tamto......Priznavam, ze zarlim, kdyz my mame problemy, ktere on resi na kafi s Ivet,vadi mi, ze mi ho svym zpusobem bere, treba nic mezi nima nikdy nebylo, ale ja si holt o tom myslim sve.....no a tak jde o to,ze ji nechci na svatbe,to mam jako rikat slib divat se priteli do oci a citit jeji oci jak doufaji,ze by se zenit nemel? jsem zvedava,jak se k tomu postavi,jestli ji odrekne nebo bude trvat na svem,pokud bude trvat mit ji za svedka a na nasi svatbe, dam ji radne najevo,ze vitana z me strany neni..........vim, ze je to sobecke odeme, ale ja bych nikdy nepozvala nikoho, koho by on nemel rad.
Odpovědět
hanny: jo vlasy a odpad u vany se prostě nemají moc rády :-D :-D Já jsem zatím spíš hubla...když jsem se vážila v červnu před svatbou, tak jsem byla tehdy děsně zklamaná, že jsem do šatů nic nezhubla a během prvního trimestru jsem shodila 9 kilo...a zpět jsem zatím nabrala tak 2 kilča...takže jsem zatím ještě 7 kilo pod mou původní váhou před těhu...mohlo za to moje nechutenství a bylo mi po spoustě věcí dost zle, tak jsem jedla docela málo...tak mám ještě rezervu na přibírání :-D :-N Tak naši i manžovi rodiče se dobrovolně podíleli taky, ale nemluvili jsme o tom předem a já s manžou jsme prostě řekli, kdo na svatbě bude a kdo ne...kdo byl zvaný, tak o svatbě věděl o měsíc déle než všichni ostatní. Rodiče se pak podělili asi tak napůl o cenu za jídlo a pití a mě mamka dala na šaty a šperky (to teď utrácím za těhu oblečení). Teda to je docela pitomá situace, že si přítel vybral za svědkyni zrovna někoho, koho nemáš ráda...to je trochu nefér a chápu Tě, taky by mi to vadilo. My naštětsí máme společný přítele, který byli i na svatbě a za svědka já měla svou bývalou spolužačku ze střední (manža zná jak jí, tak jejího přítele a jsou to naši přátelé, bez kterých bych svatbu asi nechtěla) a manža měl za svědka bratránka...taky super člověk a bylo jasný hodně dopředu, že až jednou bude svatba, tak on bude svědek. Tvoje situace je pitomá...taky bych asi pěkně žárlila, protože moc nevěřím tomu, že existuje přátelství mezi mužem a ženou aniž by jeden z nich tajně nedoufal v něco víc...taky jsem měla takového kámoše...dokud jsem nezjistila, že si na mě myslí, protože pro mě to byl fakt jen kámoš a představa, že bych mu měla dát třeba pusu se mi ošklivila :-N ...teď se spolu už nevídáme, jen když se náhodou potkáme...aj mi to bylo blbý vůči manželovi (tehdy ještě nebyl manžel, ale i tak), že se stýkám s někým, kdo mě nevidí jen jako kámošku...tak doufám, že to nějak vyřešíte ke spokojenosti jak Tvojí tak jeho. Holky tak dneska večer vyrážíme opět směr Znojmo...po asi dvou měsících jeden na návštěvu ke tchýni, tak se moc těším, že zase budu na chvíli ve Znojmě. Potom chceme letošní Vánoce taky strávit u tchýně...a pak bude na dlouhou dobu přestávka...do porodu a pak i asi po porodu, tak Znojmo asi uvidím někdy v létě...na jaře přijede tchýně k nám na týden. Bude to zvláštní a i dneska mám divný pocit, že ještě jednou a pak budu jen doma...ale s velkým bříškem se mi takovou cestu podnikat nechce...už teď jsem zvědavá, jak to zvládneme...minule jsem ještě žádný bříško neměla a dneska už jsem jako vorvaň :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zensky vy jste se teda rozepsaly:DDD ja jsem dneska uplne na prasky, pritel dostal dneska rano vypoved, na dohodu, obvinili ho,ze pry ukradl nejake penize, coz je neuveritelna blbost (aspon teda doufam!) on to sefovi po natlaku podepsal a jsme v haji, protoze kvuli toho bankrotu musi byt zamestnany a ja ted vubec nevim co delat:(((( nejhorsi je,ze jsem jeste musela sefovi vratit 35tis co mel u nej pujcku, pry si 20 vzal minuly!!! tyden a chlap me tvrdi,ze to vubec neni pravda, ale tak proc by me to sef vykladal a jeste me to ukazal v kalendari ze si to tam napsal??? me uz dochazeji nervy, 3 mesice jsem nasponovana jak gumicka, prace, skola, starosti s penezma, s prodejem bytu, bankrot, ted jeste toto, za chvili me odvezou:///
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel: teeeda tak to ted muzes futrovat o 106 :-D ale brisko dela zenskou jeste vic sexi a mysli, ze nemas problemy nebos nemela problemy s postavou ani pred tehu :-D a uz vite , co to bude ? :-D a jestli bude jenom jedno :-D :-D :-D jsem rada, ze semnou souhlasis, no pokud bude Radek na vik doma, tak hned na nej uhodim. co a jak nato jsem zvedava :-S Na vanoce byva Znojmo nadherne vyzdobene. berinka1: no holka nemas to jednoduche, pokud je to pravda ovsem, tak bych si ja osobne takoveho cloveka vzit nemohla, je to blbe vubec pred svatbou, ale zase komu ted verit, blbe je ze i ja bych asi uverila tomu sefovi,a co hodla jako ted dela ? kdyz si vezmes, cos pro svatbu platila ty a co on? a i prstynky jsi platila ty,nebo?
Odpovědět
Hannyy nám nabízela paní limuzínu v půjčovně svatebních šatů u lázní. Tak se zkus zeptat tam,kolik za to chtějí. Myslím,že říkala,že ta limuzína přijede až z Mikulova.
Odpovědět
Profilova fotka
hankajur: tak jsem jednala s pani od moraviaservice,kteri jsou z Jevisovic, coz neni tak daleko od nas, ale zalezi odkad maj limu, chce za 3hodky 10tis, coz se mi zda moc, kdyz vezmu v potaz ze ja jen v lime jizdy stravim jen hodku. uz jsemm mela i nabidky za 8tis,coz by slo, problem u tehle firem je, ze cim dal od znojma je lima tim drazsi, zarazi me, ze na znojemsku to nikdo nevlastni! nektere firmy maj zase za kazdy km ujety 30kc, coz je uplne premerstena cena na km. tak uvidime, ale muzu se tam zeptat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hanny, tak já nenašla záložku ani doma, ani v práci, ale co jsem vygůglila, je přesně jak píšeš, nic ze Znojma, 30 káblí za kilásek extra:-( :-| Berinko: pevné nervy a ať to spolu zvládnete!!! Snad také budu moci brzy řešit věci jako Hanyzka... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: brisko zavidim:) hannyy: u nas je predmanz. smlouva samozrejmosti:) no vubec nevim co ted, uz toho mam dost, uz se tesim az vypadneme pryc, ale nejdrive v lete po statnicich, se skolou seknout nemuzu, to by nasi neprezili, na praci poradne nemam cas a nejaka klasika full time u me nepripada v uvahu kvuli rozvrhu:( s tou limou netusim, ptala jsem se znamych,ale nikoho neznaji.. biene: posledni ctvrt rok byl tak extremni, ze uz to horsi snad byt nemuze:) doufam, ze to dopadne dobre, jinak jsem vyhodila spoooooustu penez ktere bych mela tak na 3 mega svatby:DD
Odpovědět
Profilova fotka
Biene: tak budu mit limu az z kyjova, ale oni maj aspon 8kc/km takze konecnna castka na 3hod me vyjde na 7.200,-kc :-) tak jsem rada ze to neni nejakych 10-12.000,-kc , bude to bila Tifany :-D Berinka: holka drz se :-| a zkus ho dostat k rozumu at nejsi pak nestastna :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: takze nakonec domluvena?:) no perfektni:)) ja mam na poste balicek s fialovymi kravinkami, tak pro to odpoledne valim:D
Odpovědět
Profilova fotka
me vcera prisly doobednane oznamka, jinak ten muj byl vcera doma, tak jsem se ho ptala natu zenskou,co chce mit za svedka, on na ni trva, malem jsme se pohadali krz ni,nastval me , tak jsem sla spat, rano jsem mu jen rekla cau, ale jinak nic,pak mi volal, tak jsem mu rekla,at si ji ma,ale ze o ni nechci slyset pul slova a at ju drzi odeme dal, ze s ni se kamaradit nehodlam a na svatbe se ji venovat nebudu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hanny, tos sehnala určitě dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
biene: dekuji :-D mam z toho mega radost :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel: holka nevis ty , jestli je mozne mit v mikulasi vlastni hudbu bzw. svoji pisnicku,chceme pustit obema mamam Pro mamu od Holki :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyyy: uz mate oznamka? ja nevim kdy je mam objednavat... posilat je potrebujeme na zacatku kvetna nejpozdeji, takze tak v breznu? a proc na ni tak trva?
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: jj uz je mame , mame je proto, ze byli na 50% slevnene a libily se vsem, je to jednoduche a chceme si to sami psat, teda mama, ona ma uzasne pismo a to by jsme psali zlate, no a kdyby se ji do toho nechtelo, tak si text dotisknem sami, my budeme oznamka posilat v unoru, protoze mame hosty z cele cr a sk a ti to museji mit co nejdriv. Ja nevim, ona je pro nej asi moc dulezita, jsem mu rekla at si ju teda veme,ale ze odeme viitana nebude na me svatbe a at se me drzi slecna dal :-D jjinak bude zle
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: my prave taky skoro cela cr,ale prijde me zacatek kvetna akorat, mamka chce uz v dubnu kvuli dovolenym,kdyz to mame na zacatku leta, tak jeste uvidime.. my chcme taky jednoduche, ale uz komplet:) pritel tam nechce zadne maslicky, libilo se me oteviraci a prevazane stuzkou a to on nechce:/ libiliy se mu ty pomerance co mam v albu, ale kdyz jsme zmenili barvu svatby, tak chci i trosku lila oznamko:D to nas melo vyjit na 12 kc, co jsem nasla jednoduche, ale na dvou papirech, tak je za 20, a ani nevim kolik jich mam objednat:D bude stacit 50? tak treba to jen odsveci, zustane na obed a pujde pryc:)
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: tak ona urco nepujde jen tak pryc, protoze skoro cela pritelova strana bude spaci coz i ona, ale zase si rikam, at je, ja budu jeho manzelka, a budu s nim, a budu je mit na ocich, tak at zavidi, stejne jsem ji uz prekazila plany tim, ze jsem si ho odtahla do rajchu a jsme tu 3 tydny a 1 vik v cz, a ten stejne cestujeme mezi obouma rodicema, takze ma hoolka holt smulu, musi si najit jineho sponzora na kaficka a vecere :-D Kolik vas bude ? ja jsem to pocitala takto, svatebcani dostanou 1ozn na rodinu,plus sousedi okolo kolem, plus kamaradi, i kdyz nebudou na hostine,ale budou treba na rozlucce,do firmy to musim mit v Nj, a par znamym tady v rakousku, samozrejme ti,co budou i na svatbe budou mit v obalce pozvanku ke stolu. tak jsem to tak spocitala a mam jich 40oznamek a 30pozv,ke stolu, bohuzel to jinak neslo objednat,min.objednani je 20, my mame oznamka za 8kc a 3kc pozvanky :-D . My teda budeme mit ten zeleny motiv,protoze oba tatove jsou myslivci a chteli neco do zelena, tak jsme jim kyvli naty oznamka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy jste se teda rozepsaly, to cucim :-D Berinka: doufam, ze se to s pritelem vyresilo (prace) My chceme zacit stavet, takze budeme brat hypoteku, no to bude jeste hruza... ted teprve vyrizuju stavebni povoleni a to je teda fak katastrofa - prehazuji si me jak horkou bramboru - musite tam, pak tam ... no hruza... ale tak snad to do Vanoc bude. (zacala jsem v srpnu) Myslela jsem si naivne, ze to za mesic vyridim, ale opravdu to nejde... ]-( Mimi, zatim neplanujeme - spis kvuli te stavbe, ale tak snad za rok.. :-) O limuzine nevim, ale je to pekne, kdyz veze nevestu x-) Ja uz silim, kazdej mi rika, kolik ma darku na Vanoce a ja nemam nic - nejak to strasne leti... ten cas :-S Holky, jinak ty oznamka - je lepsi jich mit vic - protoze pak si uvedomite, ze jste spoustu lidem nedali.... Nebo si to fakt sepsat, i spoluzaky, sousedy, kamarada - nekdo to resi i mailem - ze oznamko naskenuje a posle tem "vzdalenejsim znamym" mailem... Jo a ta barva - ja jsme se nejdriv rozhodla, ze by se mi libila barva svatby oranzova, tak jsem delala oranzova oznameni a nakonec barva svatby byla bilo-zelena... ale je fakt, ze to je jedno, protoze oznameni si nikdo na svatbu nebere.. tak ok.. :o)
Odpovědět
Profilova fotka
hanny: ajo, ty to musis mit jeste v nemcine...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?